Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ale tempo pisania. My już w domu, wczoraj wróciliśmy. Jutro sylwester ciekawa jestem jak Kubuś będzie reagować na petardy. My robimy małe przyjęcie w domu będziemy my i moi rodzice.
Ja karmię piersią i pytałam się swojej pediatry czy mogę po troszeczku podawać już słoiczek, powiedziała że nie ma przeciwwskazań i można już słoiczek od czasu do czasu podać. I tak też uczyniłam w święta i Kubusiowi bardzo smakowało. I nie wydaje mi się aby Kubuś przestał przez podawanie sloiczkow i innych deserów jeść z piersi.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgwn15hky2x8xj.png

Odnośnik do komentarza

MamaOliwciiKubusia ja tez mam w domu prawie 5 latke we wszystkim mi pomaga nawet przewija malego oczywiscie w mojej asyscie ale tez ostatnio zrobila sie niegrzeczna nieslucha pyskuje qymusza placzem staram sie jak najwiecej czasu tylko z nia spedzac ale rozwazam wizyte u psychologa.
Silv babcia na pewno sobie poradzi i Agatka pojdzie pieknie spac a Ty kochana rozerwij sie troche; )
Mama Ewy to bierzemy razem tydzien urlopu I jedziemy do spa; ) choc pewnie za mna beda juz po paru godzinach dzwonic.
Kurcze powiem Wam ze mam troche schiza Bo od paru dni momentami mam metaliczny posmak w buzi ...

Odnośnik do komentarza
Gość MamaOliwciiKubusia

Olciak, Truskawka i Ewelad córcia mi też pomaga bardzo przy synku, wręcz jakby mogła to by cały czas przy nim siedziała i śpiewała. Rozmawiałam z mężem i wspólnie doszliśmy do wniosku, że chyba za długo zostaje w przedszkolu w grudniu. No nic w przyszłym tygodniu będziemy to weryfikować. Mój tato jutro ma 50 więc sylwestra spędzimy na rodzinnej imprezce w karczmie, a młodego podrzucamy cioci :-) u nas skok na całego, do spania trzeba bujać w wózku, mało je i bardzo mało śpi w ciągu dnia... Ja też czekam z rozszerzeniem diety do 6 msca ale troszkę jabłuszka skrobanego już dostał i był zdziwiony bardzo ale nic mu nie było. A jak z glutenem, po 4 mcsu się wprowadza?

Odnośnik do komentarza

ja osobiście nie mam w domu 5 latka, ale jak byłyśmy na święta u moich teściów to tam jest 4 letnia dziewczynka Maja córka mojego męża siostry. I powiem wam ze ona zazdrosna strasznie była o Kubusia jak babcią brała na ręce Jakuba i inna osoba to Maja od razu szła na ręce do kogoś kto był wolny. I zdążyło jej sie ze powiedziala ze nie chce abyśmy byli tu na święta i mamy więcej nie brać ze sobą Kuby jak będziemy tu jechać, bo babcia i dziadek są tylko jej bo ona jest najważniejsza.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgwn15hky2x8xj.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie!
U nas dzis sukces! Lenka nauczyla sie piszczec ;) super jej to wychodzi. Dzis znow sprobowalam ubrac opaski i tez sukces! Zdjecia dodam nizej. W rozowej wytrzymala cale 2 minuty a w bialej 10 minut ;)
Ja tez dolaczam do chorych. Narazie tylko katar i z oczu sie leje i miejmy nadzieje ze na tym sie skonczy. Wzielam sie dzis za segregacje ubranek bo ubieram getry Lence a tu szok - byly wyzej kostek ;) no coz w koncy mamuska sie musiala ogarnac i wziasc za to. Ale wpadli nie zapowiedziani goscie i w konsekwencji w pokoju rozwalone i nie ma gdzie spac a ja sil juz nie mam na sprzatanie ;(

monthly_2015_12/fasolki-sierpien-2015_41622.jpg

monthly_2015_12/fasolki-sierpien-2015_41623.jpg

monthly_2015_12/fasolki-sierpien-2015_41624.jpg

Odnośnik do komentarza

BashiaLenka śliczna. I jakie ma piłeczki na raczkach- u Ewy z niecierpliwością czekałam aż się pojawia, tak bardzo mi się to u dzieciaczkow podoba :-)

olciak beze mnie wytrzymaliby do pierwszego głodu lub zmiany pieluszki więc niedługo :-D tak nawiasem mówiąc mój mąż miał zmienić pierwszy raz Ewie pieluszek jak ta skończy 3m-ce. Za 10dni skończy 5m-cy a tu cisza...

k.karolcia za t u mnie jest inaczej. Brat ma córkę 4lata i syna lat. Obydwoje jak widzą Ewę to świata poza nią już nie ma :-) i o ile chłopiec tak najlepiej to jak nikt nie widzi to ny do niej gadał o tyle dziewczynka cały czas prawie jest przy niej, płaszcze po bicze czy nóżkach i mówi: moja kochana malutka Ewunia :-)
Za to syn szwagra ma 2.5roku i jest strasznie zazdrosny no ale w tym wieku to chyba norma.

A ja czekam aż moje dziecko się obudzi. Usnela ok 19.30 tylko "na chwilę "i do tej pory śpi. Pierwszy raz jej się tak zdarzyło a ja jej nie przebralam, pieluszki nie zmieniłam i najgorsze to ze położyłam obok siebie na kanapie i teraz boję się ruszyć żeby przypadkiem nie spadła jak by się obudziła.

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidio4plwcv7nsg.png

Odnośnik do komentarza

Gdy przeczytalam historie k.karolci stwierdzilam ze musze Wam opowiedziec moja tylko bardziej przygnebiajaca! Siostra mojego M ma 12-letniego syna. I on strasznie jest zazdrosny o Lenke. Jak dowiedzial sie ze bedzie dziecko nowe w rodzinie to zaczal cyrki odstawiac. Nauczony ze on jest najwazniejszy bo najmlodszy, wszyscy mu do tylka wchodza bo pokrzywdzony przez los bo ojca nie ma itp itd. Zaczal sie nawet na mojej tesciowej czyli jego babci wyzywac, pyskowac Ze ma sie nim nie interesowac, nie przejmowac sie bo za nie dlugo bedzie miala nowego wnuka i niech nim sie interesuje. Ale tak na prawde to bylo powiedziane zeby tylko nim sie interesowac. Jak Lenka sie urodzila i tesciowa zaczela wydzwaniac do rodziny z informacja to sie wkurzyl chwycil telefon i go rozwalil i przez 2 dni z nia nie rozmawial a dla dodania dramatyzmu spia w jednym pokoju!! Pozniej to jak rozmawialismy przez skypa to nawet nie podszedl jej zobaczyc. Dopiero widzial ja po 2 m-ach gdy tesciowa na sile go zatrzymala trzymajac za gacie!! Wiec skomentowal ze jest brzydka a ona najpiekniejszy na swiecie sie urodzil i do dzis mu to zostalo. No normalnie szok. To nie jest juz 5-letnie dziecko tylko juz ma 12 lat!!!! I jeszcze jedno pamietacie sytuacje z mikolajem. Moj M sie wkurzyl po slowach tesciowej i tydzien przed swietami powiedzial ze Lenka dostanie mnostwo prezentow bo z Polski maja w paczce przyjsc i nawet dostanie od przyszywanych forumowych cioc ;) i ta kupila z siostra mojego M jakies body i podobno wyslala na odczepne. Tylko do dzis jeszcze nie doszly! I ten maly cwaniaczek juz domaga sie o prezent od nas bo jego mam kupila body!! Nie powiedzial tego wprost tylko chcial bysmy mu kupili jakas gre bo podobno tylko w Anglii mozna ja kupic a on odda kase. A ja wpisalam na allegro i mozna to w Polsce kupic. Od razu to powiedzielismy to zaczeli sie glupio tlumaczyc bo on chcial od nas prezent!! Kurcze nie dostaje od nas na urodziny czy mikolaja prezentow ale jak jestesmy dwa razy do roku w Polsce to wtedy dostaje dosc spore prezenty! I jeszcze malo!!!

Odnośnik do komentarza

Olciak i MamaEwy - dziekujemy ;) ja sie zastanawiam po kim ona taka piekna ;) bo mama i tata to raczej przecietnej urody hehe a tak na serio to patrze na nia codziennie i lzy mi stoja w oczach jaka ona cudowna a jak zacznie jeszcz sie usmiechac, gaworzyc to ryczec mi sie chce ze szczescia. Ale o czym ja tu mowie? Przeciez Wy macie tak samo ;)

Moja tez dzis o dziwo o 19 padla . chyba ja wizyta gosci zdenerwowala bo od ich przyjazdu minelo moze z 20 minut i doslownie padla. Ale wcale sie jej nie dziwie. Byl tylko wrzask i tyle. Byla moja ciotka z corkami 6-letnia i 3-letnia. O Boze to dopiero ancykrysy ;) mam nadzieje ze uda mi sie lepiej dzieci wychowac ale wiadomo porazke czasami tez trzeba poniesc.

Odnośnik do komentarza
Gość MamaOliwciiKubusia

Bashia Lenka jest slodziutka śliczną dziewczynką :-) urzekło mnie zdjęcie jej spiacej :-) bije od Lekki takie ciepełko :-)
Dziewczyny odnośnie prezentów. Nasza 5cio latka dostaje prezenty od siostry mojego m z McDonalda :-p uwierzycie? o ironio, przed zajaczkiem się zapytam za jaką kwotę robimy prezenty dzieciom, żeby nie była moja ciagle pokrzywdzona, bo my zawsze się staramy coś fajnego kupić.

Odnośnik do komentarza

Bashia i Mama Ewy moj maluszek dzisiaj tez juz o19.25 poszedl spac :)
Bashia u mnie troche podobna sytuacja szwagiergi syn ma 11 lat rodzice rozwiedzeni jak mial 1 rok I pamietam jeszcze jak starsza cora sie urodzila to byla jakas porazka zazdrosc z kazdej mozliwej sytuacji wiadomo minelo Bo wyjechalismy za granice i teraz niedawno jemu ojcu urodzilo sie 2 dziecko to juz wogole nie chce tam jezdzic i jak byli u nas na swieta na pytanie czy chcialby rodzenstwo mina kwasna i foch ale go rozumiem Bo jego mama 37 lat wziela sobie na partnera chlopaka cos ok 22 lat.Nie wazne szczescie dziecka tylko jej no ale coz :( sorry ale musialam to z siebie wyrzucic.

Odnośnik do komentarza

Bashia, Lenka słodziak :)

Ja mam 5l syna i również bardzo kocha małą, przytula, pomaga itd.
No i właśnie, też zrobił się bardzo niegrzeczny. Do tego od 2tyg nie zostanie sam w pokoju, bo się bo. Jeszcze 2 dni temu były duchy, od wczoraj są smoki. Boi się dosłownie, że smok mu wejdzie do domu. Według niego, wszędzie czają się smoki. Mam ich dość. Bajek strasznych wcale nie ogląda. Tylko wieczorami smerfy.
Może to chęć zwrócenia uwagi na siebie...?

Dziś Hanka zrobiła koncert. Jak zawsze zasnęła pięknie ok. 21 i myślałam, że pośpi przynajmniej do 4, a tu o 22 pobudka i Hania wyspana. Zasnęła dopiero teraz. Eh..może to przez wczorajsze szczepienie?

Odnośnik do komentarza

Olciak - skad ja to znam? Jak bym czytala historie siostry mojego M. Rozwod po roku, o rodzenstwie nie mozna nawet przy nim powiedziec bo jest doslownie ryk. I jeszcze jedno: tez matka 33 lata wziela sobie 25 chlopaka. Tu oczywiscie nie jest az tak duza roznica wieku ale ona wyglada na starsza a on na mlodszego i strasznie to wyglada. Na szczescie sprawa jest swieza wiec nie wiadomo co to jeszcze bedzie. U Ciebie wyjazd za granice pomogl a u nas to boje sie co bedzie jak kiedys przylecimy do Polski skoro on takie cyrki odstawia gdy nas nie ma w Polsce. Az sie boje by Lence krzywdy jakiejs nie zrobil jak wszyscy beda kolo niej skakac!!

Odnośnik do komentarza

MamaOliwciiKubusia prezenty z maca? No myślałam że padne trupem :-|

olciak piękne masz dzieciaczki. Właśnie oglądamy z Ewunia Marusia :-) bo moja Księżniczka już się wyspala. Odwalila ryk jakich mało ale udało się zmienić pieluszke, zjadła i już prawie spała no ale... odechcialo jej się. Teraz tupie w kołdrę nogami i zaczepia mnie żebym się z nią bawiła. Nie ma to jak zabawy w środku nocy ;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidio4plwcv7nsg.png

Odnośnik do komentarza
Gość MamaOliwciiKubusia

Rewolucja a Hania ma lejacy ten katarek czy zapchany nosek? Pytam bo ja też po poprzednim szczepieniu byłam z małym u pediatry bo miał zapchany nosek i sapal strasznie. Mi się wydawało ze katar a to była wina suchego powietrza w sypialni. Teraz nawilzamy nosek przed snem i jest ok.
Olciak super masz dzieciaczki :-) u nas dziś bez wyrzutów młodej,może odreagowuje święta u dziadków...

Odnośnik do komentarza

Ja juz więcej swojego bąbelka nie chwale. Zawsze jak powiem jaka to ona grzeczna, pięknie śpi itd to zaraz wszystko się zmienia o 180 stopni. Dzisiaj w nocy 3 pobudki... Coś mi się wydaje że zamiast witać nowy rok to padne gdzieś w jakimś kącie w ubikacji że zmęczenia:-/ przespalabym się przed wyjściem ale jak zrobię włosy to już się raczej nie położę:-(
MamaOliwciiKubusia prezenty z maca przebily brak prezentów od moich teściów i głupie pytanie "a co niby miałem jej kupić?". Ale nie zapomnę jak byliśmy trochę młodsi, tzn mój brat chodził do liceum a nasze ciocia przywiozła mu super prezent- długopis z Harrym Potterem z jakiejś gazety:-D nie zapomnę miny Przemka do końca żżycia:-D ja wtedy dostałam "super" kosmetyczne również z jakiejś gazety:-)

Odnośnik do komentarza

Bashia Lenka cudna:-) wogole nie widać po niej choroby:-) i masz rację, wszystkie się rozplywamy jak widzimy śmiech swoich dzieci. Moja wreszcie reaguje na zabawę Akuku i za każdym razem jak wyskakuje zza krzesła śmieje się do mnie tak jakby mnie nie widziała tydzień:-) I uwielbiam jak rano zaglądam do niej do łóżeczka a ona tak słodko się uśmiecha jakby chciała powiedzieć "jeeeestes":-)
Olciak Dzieciatka super:-) strasznie chciałabym mieć dwójkę:-) Mój mąż mówi że może w przyszłym roku;-)
A wiecie co... Jak mój m dowiedział się że będziemy mieli córeczkę to powiedział "Jak to?" bo chciał syna. A wczoraj jak byli znajomi to przypomniał ta sytuacje i powiedział że chciał syna ale teraz jest lepiej ze ma córeczkę bo to taka jego księżniczka:-) co prawda samochodów na sterowanie jej nie kupi ale będzie pił herbatkę z nią i jej lalkami :-) myślałam że się rozplacze jak to powiedział:-) on na prawdę jest w niej zakochany:-)
No i nasza gwiazda jadąca na rehabilitacje. Leniuszek jeden;-)

monthly_2015_12/fasolki-sierpien-2015_41635.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość MamaOliwciiKubusia

Silv no to są właśnie pomysłowe ciotki klotki. Jestem tylko ciekawa jej miny jakby jej dziecko dostało coś takiego. Ale nie będę się zniżała do tej poziomu. Teraz będę kupowała tańsze prezenty i tyle. A tak na osłodę robiłam wczoraj tacie na 50 wspomnianego tutaj 3 bita i maxi Kinga. Są pyszne :-)
Dosiego roku dziewczęta i oby był jeszcze wspanialszy od mijającego :-) zdrówka zdrówka i jeszcze raz zdrówka dla Was, dzieciatek oraz Waszych najbliższych :-*

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...