Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

z czym się zmagacie dziewczyny? mnie ,,lekarz" nastraszył, że mam pcos, na szczęście dwóch innych nie potwierdziło tej diagnozy, ale tak mi tamten namieszał w głowie, że cały czas sobie wmawiam, że coś jest nie tak... nie moge tego zrozumieć, że jak ktoś nie chce to zachodzi, a jak bardzo pragniesz tego dziecka to nie ma ;/

Odnośnik do komentarza

Patte, nie martw sie. Nawet jesli masz pco nie oznacza, ze nie mozesz zajsc w ciaze. Tez mam podejrzenie pcos.
Tak, masz racje, ze Ci ktorzy chca nie moga zajsc, a niektorzy od razu.
Ale bardzo mi przykro, gdy widze jak ktos sie stara latami, a nie moze miec dziecka.
A czlowiek wczesniej myslal, ze jest wiatropylny i tak sie zabezpieczal niepotrzebnie
Taka ciekawostka dla wszystkich, moja mama nie mogla zajsc w ciaze az 10 lat. I dopiero po tym czasie irodzilam sie ja. I to w tamtych czasach, dobrze, ze teraz sa lepsze leki, ktorys kiedys nie bylo.
Patte, musisz walczyc do samego konca. I nie załamywac sie. Super,ze trafilas na te forum. Bedziemy sie wspierać)

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że tamten lekarz się mylił, a pozostali mają racje, dajemy sobie jeszcze trochę czasu - lekarz powiedział, że czeka na mnie aż przyjdę z pozytywnym testem, bo nie widzi potrzeby, żebym przychodziła na jakieś kontrole itp. Biorę ten bromergon na prolaktynę cały czas, żeby mi znowu nie podskoczyła i czekam na moje maleństwo. Też mam takie poczucie, że tyle lat się zabezpieczaliśmy, a teraz jak juz chcemy to lipa. Pocieszam się tym, że mam 24 lata... no prawie 25 i że jestem jeszcze młoda i w końcu ten dzidzius do nas przyjdzie.

Odnośnik do komentarza

a i dodam jeszcze, ze uregulowały mi się cykle na 28 dni ( nie wiem czy to przez inofem czy bromergon), owulacje mam bo lekarz widział pęcherzyk, robiłam też testy owulacyjne, a mimo to się nie udaję. Napisalam tutaj bo może ktoś bardziej doświdczony w tych sprawach doradzi mi co powinnam zrobić

Odnośnik do komentarza

Patte czemu lekarz miał podejrzenia na pcos?jakie długie wcześniej były cykle?
Mój problem tkwi w tym że tracę ciążę.... już 2, ale jestem po badaniach i wiem co i jak, teraz tylko starania, 3 cykl od zielonego światła a ogólnie 3,5r.
Skoro masz potwierdzoną owulację, paski ovu ładnie wychodzą to tak jak u mnie, jest ok i się nie martw, statystycznie zdrowa para stara się do roku, a ty chyba 6 cykli, spokojnie;-) działaj dalej głowa do góry
Dobrze macie dziewczyny z tym śluzem, bo u mnie bez Inofem, wiesiołka i Guajazyl to byłoby ciężko rozpoznać jakikolwiek śluz taka susza, teraz jest ok jak biorę.
Michaelll może też powinnaś jak tak sucho?jak myślisz?może sam Inofem to za mało?

Odnośnik do komentarza

Niby widział te pęcherzyki na jajnikach. Inni ich nie widzą. Wcześniej miałam 32-34 dni, raz na jakiś czas zdarzało się 38. To chyba przez ta prolaktyne za wysoką. Mój lekarz aktualny- jest sprawdzony, dobry, zapewnia mnie że nie mam pco. Wiesiolek na śluz? Możesz coś więcej powiedzieć?

Odnośnik do komentarza

Rysiaa
Znaczy u mnie nie ejst calkowicie sucho tylko akurat sluz nieplodny..
Bralam wiesiolka i inofem biore do teraz. .
A inofem tez jesst na sluz?
Gdyby nie internet nigdy bym nie wiedziala, ze z clo powinnam brac np wiesiolek. Tacy sa lekarze. Niestety. Dodam, ze wiesiolek duzo mi pomogl.. Ja biore ten w kapsulkach. Oeaparol.

Odnośnik do komentarza

Hmm, musi ktos doswiadvzony powiedziec z tymi wykresami Rysia, ale ja uwazam, ze nie ma co szybko sie zalamywac. Moze akurat te klucia itp oznaczaja jakies wczesne objawy ciazy? Kto wie, lepiej nie trać nadzieji.
Czekamyy ❤️

Patee, wiesiolek jest na zwiekszanie ilosci sluzu, ktory jest bardzo wazny jesli chcemy zajsc w ciaze.
Osobiscie polecam. Ale trzeba brac wiesiolek tylko do dnia owulacji!!

Odnośnik do komentarza

Patte u mnie też niby było zdiagnozowane PCOS (cykle 65 dniowe), jednak po serii badań hormonalnych lekarz niby to wykluczył i powiedział, że najpierw się skupiamy na ciąży a później będziemy się martwić tymi długimi cyklami. Więc w sumie to nie wiem co jest nie tak, że te hormony tak wolno się rozkręcają.

Dziewczyny ja chyba też wprowadze od następnego cyklu ten wiesiołek. jak naturalnie miałam owulację to nie narzekałam na brak śluzu i jego ilość, jednak po tych wszystkich hormonach to lepiej dmuchać na zimne. Jakiś konkretny polecacie? Ile tabletek dziennie? Czy może płynny?

Odnośnik do komentarza

Ja stosuję Guajazyl- syrop odksztuśny, żeby płyny spływały do dróg rodnych.
od 1 dc do ovu (przeważnie do 13dc)
1 łyżeczka rano i wieczorem
A Wiesiołek 4 tabl. od 1dc do ovu
Wrzucę fotkę
A wy jak stosujecie?
Michaelll tak Inofem na śluz bo jak pije od @ to niepłodny śluz szybko zauważam a wcześniej nie wiedziałam że taki jest, a płodny jaki ładny.

monthly_2019_11/inofem-a-plodnosc_80230.jpg

monthly_2019_11/inofem-a-plodnosc_80231.jpg

Odnośnik do komentarza

O to nie wiedzialam Rysia, ze inofem tez na sluz. Myslalam, ze tylko jakos tam owulacje wspomaga, ale sluz dowiaduje sie teraz. To super, ze go biorę

Patte, taak do owulacji trzeba brac ten wiesiolek. Ja bralam rano 2 kapsulki i wieczorem 2.

Kaś92, dobry pomysl, tez mozesz brac)

Odnośnik do komentarza

Mi na śluz świetnie działał olej z wiesiołka 2x3tabl i syrop guajazyl, który piłam 2xdziennie. Ile go piłam to nie wiem bo przechylałam flaszeczkę :D myślę że przede wszystkim od syropku aż mnie "zalewało". Mąż się śmiał że cały czas gotowa :D
Dziś miałam USG połówkowe. Maluszek ma już 0,5kg, rośnie jak szalony, wyprzedza wiek ciąży, tak chłopak przybiera. Obecnie 22 tc.

Odnośnik do komentarza

Noo Rysia moze rzeczywiscie masz racje i mozliwe ze ten sluz jest abrdziej zasluga inofemu.
Powiem, ze chyba ten pecherzyk juz pekl. Wlasnie sprawdzilam i mam tak duzo sluzu bardzo rozciagliwego i przezroczystego. Troche jestem niepewna, bo albo nie pamietam fzegos takiego u mnie albo wgl nie mialam takiego sluzu, wiec trudno jest mi zinterpretowac. Aha i czuje taki ucisk w jajniku
Nie ból.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...