Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Iwaa moze tak
Aczkolwiek myslalam ciagle nad tym co Rysiaa napisala i slusznie, bo widzicie nie pomyslalam. Zglupialam wrecz jak mi powiwdziala babka, ze byla owulacja. I zapomnialam sie zapytac o ten duphaston. A wrocilam do domu i siedzialam jak glupia. Wiec napisalam do lekarkii i czekam jak mi odpowie.
Patiii daj znac co i jak, juz nie mozemy sie doczekac)

Odnośnik do komentarza

Pati22
Już jestem dziewczyny i wam pisze co i jak. Zrobiłam test niestety pink innego nie było ;o niestety to też nie był ten super czuły i no niestety biel:(

Oj...powinien już pokazać jeśli jesteś po terminie miesiączki, za @ nie można tego uważać, pink testy są lipne, powtórz może test z innej firmy za kilka dni, ile się spóźnia?napisz datami ok?
Michaelll ja tylko napisałam to co MI mówił gin, nie chcę tutaj podważać zadania twojego gin, może i nie potrzeba, z resztą jak ci odp to będziesz wiedzieć, daj znać;-)

Odnośnik do komentarza

Noo Pati calkiem pozno jeszcze ta wizyta. Napisz, napisz moze jakos cie nakieruje.

Jejciu Rysia albo mi sie mieni w oczachh albo ja reczywiscie widze taka blada kreske.
Pewnie trzeba jeszcze poczekac na mocniejsza kreske, ale ja to widzę. Ale by bylo super.

A tak jesli chodzi o ten duphaston, rozumiem, ze moze nie trzeba i jak mo napisze, ze nie powinnam brac to ok, ale wiesz wylecialo mi z glowy, zeby chociaz zapytac. Takze dzieki)

Odnośnik do komentarza

Ja ten na pierwszych jakbym coś widziała na drugim niestety nic. Ale ja to ślepa więc no. A dzwoniłam do mojego gin opisałam mu całą sytuację stwierdził że mam brać duphaston przez 10 dni przed odstawieniem zrobić jeszcze jeden test innej firmy i odstawić jak będzie biel a jak coś będzie to brać cały czas. I postara mnie się szybciej wcisnąć na wizytę. Powiedział że testom nie można wierzyć w 100%. I uspokoił mnie tym że często go pacjentki też o to pytają jak to jest że testy wychodzą negatywne to wyjaśnił że niektóre testy mogą wychodzić dopiero po 5 tyg ciąży. Więc zobaczymy jak to się wszystko rozwinie. Narazie wiem tyle ze mnie pobolewa nadal brzuch ale nic nie ma jak idę do łazienki .

Odnośnik do komentarza

Tak jest muszę częściej słuchać twoich rad;) uspokoił mnie trochę że jakby coś się działo to duphaston powinien pomóc a wrazie ciąży nie zaszkodzi;) powiedział że niektórym później testy wychodzą no i w sumie stwierdził że moje objawy mogą wskazywać na ciążę że te plamienie mogło być implantacja i że może być to wczesna ciąża. I kazał nie wierzyć testom że różnie wychodzi. No mnie właśnie po tym plamieniu tak zaczął brzuch ciągnąć wcześniej było ok. Cycki hmm u mnie chyba nie są tak bardzo tkliwe czuje je tylko wtedy jak sie przyszczypne albo mocniej uderzę. Dobrze że miałam zapas duphastonu to będę brać zobaczymy co wyjdzie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...