Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Hej Dziewczyny,
Rysia brak objawow to tez moze byc dobra oznaka. Rysia trzymam kciuki.
Michaell daj znac co i jak po wizycie.
Kaś a lekarz nie doradzil jak powinnas brac ? Szkoda.
Dziewczyny co u reszty?
A ja ? Postanowilismy zrobic jak ten lekarz kazal. Nie jestem przekonana. I mam wielkie objawy.
Lekarz, do ktorego chodzialam wczesniej olal mnie. Nie odezwal się.
Biore ten aromek dzis 2 dzien. Na razie bez objawów.

Odnośnik do komentarza

Kas92
Tak, dokladnie. Jest tak na ulotce. Dlategonja tak wzielam.
I bylo napisane, ze przed posilkiem. Wiec bralam na czczo. Mimo, ze jednoznacznie nie bylo napisane na czczo czy po prostu przed posilkiem.
No, ale jak widac pomoglo.

Iwa, dam znac na pewno jutro po wizycie. A ty od ktorego dnia cyklu bierzesz aromek? To tez sie bierze jak clo? Albo od 3 dc albo 5?)

Odnośnik do komentarza

Nie mysl tak, moze akurat ten miesiac bedzie Twoim udanym? Nie mozemy sie zalamywac!!!! Trzeba zawsze myslec pozytywnie, zeby wszystko sie udalo.

Ja 1 miesiac z clo, mialam straszne obawy, balam sie, ze sie nie uda. I tak bylo. Nie udalo sie.
A W tym cyklu nawet na monitoringi szlam spokojniejsza. A teraz mam w glowie to, ze udalo mi sie w tym miesiacu. Mam takie wrazenie. Moze wcale sie nie udalo, ale to, ze tak mysle powoduje u mnie spokoj i harmonie. Zamiast stresu. Wiem, eozczarowanie bedzie wieksze. Ale jesli moge sobie pomoc chociaz psychicznie, to czemu nie?
Takze glowa do gory i nie poddajemy się!!!

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny :)

co do clo, ja brałam 2 tabletki dziennie, jedna rano i jedna wieczorem :))
2 cykle 5-9dc
3 cykle 3-7dc

mam wyniki biocenozy i są dobre, więc jakoś po 2gim grudnia będę mieć hsg robione.
No chyba, że w tym się uda ciąża :))

wogóle mam jakiś przedziwny ten cykl, bo zawsze miałam dużooo niepłodnego śluzu ,a teraz nic, do tego boli mnie podbrzusze jak na @ już od 2-3 dni, a nigdy mnie nie bolało przed tylko zawsze w pierwszy dzień @.

No zobaczymy, trzymam za Was kciuki

Odnośnik do komentarza

Michaelll, coś w tym jest. Ale wiesz po takim czasie to już staram się podejść do tego inaczej. A Ty super walcz i myśle pozytywnie, na pewno masz rację z tym, że warto. Trzymam kciuki :)
Kaś92 ja dziś 4 dc. Na monitoring ide 26 listopada. Czyli 11 dc.
A Ty kiedy ? Póki co, samopoczucie bez zmian. Ogólnie raczej mam taki stan, melancholijny, jak jestem sama, ale szybko to przechodzę. Ale to już przed lekami.
kasiaaa23 to trzymam kciuki, aby do hsg nie doszło :)
Kciuki za wszystkie trzymam :)

Odnośnik do komentarza

Kas92
Ja mialam uderzenia goraca i takie klucia po twarzy, ale tego skutku ubocznego nie znalazlam na ulotce. Ale szybko minelo.

Iwa
Rozumiem, ze dlugie lata staran i niepowodzen czlowieka doluja juz, ale to, ze sie poddamy, to tylko bedzie mial skutek odwrotny niz zamierzony. Takze wspieramy sie i nie myslimy o zlych rzeczach) jak tylko jedna zaciazy masz racje, po kolei jedna za druga pojdzie, hehe.) czekam na dobre wiesci od was)

Odnośnik do komentarza

Iwa u mnie dziś 4dc. Od jutra CLO.
Mam przyjść między 11-13 dc. Czyli 27-29.11. Najbardziej mi pasuje tego 29.11 (13dc), bo nie będę się musiał urywać z pracy. Zobaczę jak się będę czuła po 2 tab CLO. Więc u nas bardzo podobnie :)

Michelle uderzenia gorąca to miałam nawet po 1 tab, więc boje się co będzie po dwóch...

Rysia przykro mi...

Odnośnik do komentarza

Kas92
Jak mialam 1 tabletke clo to tez mialam te same objawy co po 2 tabletkach. Takze nie zawsze zwiekszanie dawki iznacza zwiekszenie skutkow ubocznych. Wydaje mi sie, ze 2 tabletki u Cb pokaża juz efekt.

Rysia, tez mi przykro ((
Ale nie poddawaj sie, kazdy nowy miesiac to nowa szansa. Uda sie na pewno!!!

Odnośnik do komentarza

Ehhh no co zrobić, dokładnie trzeba dalej próbować.
Cykl grudniowy będzie taki jak teraz ze wspomagaczami ale zastanawiam się czy w styczniu jak już będę miała spokój w pracy czy nie wziąć Clo, tak musicie tutaj;-P zawsze więcej pęcherzyków i większe szanse, zobaczę
Kaś 13dc wydaje mi się że to dobry dzień na monitoring, ja przy cyklach 28d chodziłam 12,13dc i była ovu.

Odnośnik do komentarza

Kas92
Jeszcze nie bylam na monitoringu.
Jeszcze za wczesnie hehe, jak tylko bede cos wiedziala dam znac.

Noo ja mysle, ze u Ciebie bedzie teraz jakis efekt.

Tez myslalam o tych swietach. Bylby super prezent

Rysia.
Wydaje mi sie, ze byloby super gdyvys tez sprobowala z clo. Dobry pomysl!!! Czasami trzeba sobie podkrecic ten organizm, zeby dzialał i pomoc naturze. Hehe.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Kurcze mam dylemat. Nie wiem totalnie co myśleć..no więc do rzeczy bo już sama zgłupiałam, ten miesiąc był mega dziwny...sama wiem że u mnie często wręcz w sumie zawsze występują cykle bezowulacyjne dlatego byłam zdziwiona gdy w 14-15dniu cyklu czułam niesamowity ból brzucha utrzymało się tak 3 dni potem ustało...ale najgorsze było potem że jakoś 12-14 dni po tym miałam delikatne plamienie które trwało 2-3 dni i ustało...teraz w sumie nic się nie dzieje jedynie boli mnie brzuch jak na @ już trzeci dzień...i nie wiem czy to plamienie/ brudzenie mogę zaliczać pod @ czy znowu coś mi się pokręciło z tym cyklem.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny. Jestem po wizycie.
Mialam owulacje. Lekarka powiedziala, ze widzi plyn w zatoxe douglasa i zapadaja sie scianki (?)
Zapytalam czy juz widac cialko zolte, a ona, ze tworzy sie wlasnie. Nie zrozumialam nicc, ale wazne ze byla owulacja. A drugi pecherzyk krwotoczny 28mm. Masakra.

Pati
Wydaje mi sie, ze plamienia nie powinno sie zaliczac jako miesiaczke.

Odnośnik do komentarza

Czesc Rysia.
Okres powinnam dostac za 7 dni.
Obym nie dostala. Ale wewnatrz mam taki spokoj, jakby wiedziala, ze sie udalo.
Nie, nie dala mi luteiny. Powinna? Troche sie zaczelam zastanawiac jak mi to napisalas? (
Progesteron zawsze mialam w normie, czy bedzie problem teraz? Uff. Boje sie juz.
Z tym torbielem zapytalam sie czy sie wchlonie, powiedziala, ze tak. I tyle.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...