Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny mam nadzieję, że weekend przyjemny.
Rysia fajne te twoje fotki z temp.
Weekend ok, szkoda tylko, że koniec ehh.
Witaj Nass, zastanawiałam się ostatnio co u Ciebie :)
Kaś dobre podejście, nie ma się co poddawać.
Też mam w domu zestaw do pazurków, ale słaba w tym jestem. Jeszcze zrobić coś zrobię, ale sama sobie niszczyłam paznokcie nieumiejętnym zdejmowaniem i tak dalej Może kiedyś do tego wrócę, ale na razie podoba mi się wyjście na pazurki :D
Kaś i jak impreza ?
Rysia wyślę Ci fotkę pazurków :) Bardzo mi się podobają Ciekawe co powie specjalistka :)
A co sobie wybrałaś na swoje pazurki ?
kasiaaa23 ryby ? Szacun :) Ja to pewnie bym wszystkie ryby wystraszyła :D

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny też się tak dziś zastanawiam. Czy może nie powinnam odpuścić tej luteiny i poczekać aż @ przyjdzie naturalnie? Skoro i tak wszystko się rozregulowalo to nie wiem czy ta luteina to dobry pomysł. Jak myślicie?
Może tak byłoby lepiej na następny cykl, w którym mam brać inny lek na stymulację.
Cały czas czuje ból w jajnikach, mam więcej białego śluzu i większe piersi.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny ;) może się tutaj dołączę! Również z mężem staramy się o dziecko - mimo tego, ze według lekarza jestem zdrowa od kilku miesięcy w ciążę nie zachodzę :( Kazał mi pić inofem żeby poprawić jakość komórek. Jedyne co leczyłam to lekko za wysoka prolaktyna. Badania wyszły ok, ale mimo tego cały czas kazał mi brać bromergon żeby znowu nie skoczyła ! Ma ktoś podobną sytuację?

Odnośnik do komentarza

Czesc Kas92
Szkoda, ze nie wyszlo w tym miesiacu, bardzo czekalam na dobra informacje od Ciebie, bo mamy bardzo podobna sytuacje. Wydaje mi sie, ze powinnas brac luteine, bo przez dlugi cykl stracisz mniej wiecej miesiac, ktory moglabys wykorzystac na starania. Nie trac nadzieji. Bedzie dobrze)

Patte- inofem jest bardzo dobry, wspomaga owulacje itd. Takze na pewno nie zaszkodzi jak wezmiesz. Ile czasu sie starasz?

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny
Nie wiem czy bedziecie sie cieszyc, czy nie, ale pomyslalam, ze w kazdym razie dobrze by bylo napisac cos pozytywnego tez. Dzisiaj bylam u lekarza. 14 dc, pecherzyki mam po 1 w 2 jajnikach. Czyli 2 pecherzyki. Po 15 mm. Czyli calkiem duze. Ginekolog powiedziala, ze trzeba poczekac i zobavzyc czy pekna. Bardzo sie ciesze, ze je mam, ale nie chce sie nakrecac, gdyby jednak nie pękły.
Pozdrawiam)

Odnośnik do komentarza

~Michaelll
Hej dziewczyny
Nie wiem czy bedziecie sie cieszyc, czy nie, ale pomyslalam, ze w kazdym razie dobrze by bylo napisac cos pozytywnego tez. Dzisiaj bylam u lekarza. 14 dc, pecherzyki mam po 1 w 2 jajnikach. Czyli 2 pecherzyki. Po 15 mm. Czyli calkiem duze. Ginekolog powiedziala, ze trzeba poczekac i zobavzyc czy pekna. Bardzo sie ciesze, ze je mam, ale nie chce sie nakrecac, gdyby jednak nie pękły.
Pozdrawiam)

Musiał Twój post włóczyć równo z moim. Super! W końcu jakieś dobre wiadomości! Teraz działaj intensywnie ;)
Czyli nie dostaniesz zastrzyku na pęknięcie?

Odnośnik do komentarza

Kaś92
Hehe tak, moze pisalysmy w tym samym czasie.
)
Z tym peknieciem, ginekolog mowila, ze poczekamy az zobaczymy czy sam peknie czy nie. Wspomnialam jej o pregnylu itd, ale powiedziala, ze nie. Trzeba najpierw zobaczyc, bo moze wcale nie mam problemu z peknieciem wiec czemu sie faszerowac tym wszystkim.
Bardzo sie ciesze. Trzymam za Ciebie kciuki za nasteony cykl. Jak mi sie udalo to Tobie tez ❤️

Odnośnik do komentarza

Witaj Patte. Zycze powodzenia.
Kaś a masz juz umowiona wizyte ? Może lekarz Ci przepisze teraz to co mi aromek
Też jest na stymulacje. Aczkolwiek nie wiem czy podejdę do tego, ponieważ torbiele dalej sa. nie bardzo się zmniejszają. Zobaczymy Receptę mam. Na razie muszę to wszystko przemyśleć trochę boję się brać hormonów z tym paskudztwem bo mam teraz dwie torbiele 3 cm. Nie chciałabym aby to urosło. Może się jeszcze wybiorę na konsultację do innego lekarza kilka dni w tą czy w tą i już mnie nie ratuje. Nawet jeden cykl.
Tak myslslsm, że tak bedzie. Nawet się nie nastawiłam, ze będzie jakoś lepiej Dobrze chociaż że to nie rośnie.
Michael super wiesci. :)

Odnośnik do komentarza

Michelle to kiedy kolejny monitoring, żeby zobaczyć czy pękło?
Trzymam kciuki żeby Ci się udało!

Iwa, nie mam jeszcze wizyty. Mam napisać do lekarki jak przyjdzie @. Wtedy mi powie co i jak. A dziś dopiero 1 dzień z luteina. Więc jeszcze poczekam.
O tym leku nie słyszałam. Tylko o letrazolu. A jak u Ciebie wyglądało po tym aromeku?

Odnośnik do komentarza

Kaś92
W piatek rano bede u lekarza zeby sprawdzic. . Mam nadzieje, ze chociaz 1 pęknie. Jestem spokojna w tym miesiacu, moze nastawienie duzo dalo, bo probowalam malo myslec o tej ciazy, wiec mniej stresu z tym zwiazanego. Dzieki za wsparcie, mam nadzieje, ze nastepny miesiac bedzie Twoj. nie martw sie, ze w tym miesiacu nie wyszlo. Co prawda zawsze jakis tam dołek w sercu jest, ale teraz te leki sa bardzo skuteczne, a przeciez jak nie jeden to drugi lek Ci pomoze np. Wlasnie ten letrazol. Glowa do gory!!

Iwa, no to dobrze, oby szybko zniknely te torbiele, nawet bez pomocy tych lekow.

Odnośnik do komentarza

Michaelle na pewno pęknie. Masz podwójna szansę, bo są dwa pęcherzyki :) super!
Tak, masz rację z tym nastawieniem. Trzeba się trochę wyłączyć i nie myśleć i tym.
To koniecznie daj znać jak pójdzie w piątek!

Tez się tak zastanawiam dlaczego lekarz nie zaproponował aby brać dwie tabletki CLO, tylko od razu zmiana leku.

Iwa, to daj znać jak się zdecydujesz. A od którego dnia cyklu miałabyś brać ten lek na stymulację?

Odnośnik do komentarza

Kaś tj myśl z tym zwiększeniem dawki! mi przy Clo tłumaczył że zaczynamy od jednej tabletki, jak nie zadziała to 2, a później 3, nie chciałam ci tego pisać wcześniej, żeby znów nie wyjść na mądralińską:D u mnie Clo zadziałał przy 1 tabl.
Może zaproponuj gin żeby zwiększyć dawkę na 2 tabl i sprawdzić?zanim odstawi, to bardzo dobry lek.
U mnie temp podskoczyła (taki skok mam zawsze 1dniowy) zobaczymy jak dalej, narazie jest ok, ost.miałam spadek w 26dc o 2* i 29 na @ o 1*, już po tym o 2* wiedziałam że przyjdzie @, zobaczymy dalej

monthly_2019_11/inofem-a-plodnosc_80105.jpg

Odnośnik do komentarza

Rysia, dzieki bardzo))
Kaś92 heh, dzieki. Oby chociaz 1 pekl , jestem pelna nadzieji.
Wiesz masz racje, zapytaj lekarza o clo, 2*. Pisalam o mnie ze 1 tabletka nie zadzialala, a widzisz jak teraz te 2 pomogly. Wiec czemu nie sprobowac 2 tabletki? Ten letrazol jest tez dobry, ale przeraza mnie to, ze jest to lek na nowotwor chyba. Mimo, ze w ostatecznosci gdyby clo na mnie jednak nie zadziałało tez bym sie podjela letrazolu. Ale jesli masz jeszcze szanse sprobowac z clo, to czemu nie? Moze akurat bedzie jak u mnie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...