Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce nawet myslec o tym, ze w tym miesiacu nie zareaguje na clo.
Boże.
wiecie co mnie bardzo boli? Ze jak czytam, ze ktoras nawet raguje, zachodzi w ciaze, dba o siebie, to poroni.. Jest mi tak żal takich dziewczyn i serce mi pęka.
A osoby, ktore naduzywaja alkoholu w ciazy i innych uzywek, tak sie mnoza i rodzi sie patologia. I wszystko dla pieniedzy. Jeszcze nie slyszalam, zeby takie rodziny znaly pojecie cienkie endometrium, niski progesteron, wysoka prolaktyna. A same wiecie, ze takie osoby nie dbaja o diete, o higiene(infekcje - poronienie) , o nic. Sorki za tak dlugi monolog, ale bardzo prawdziwy

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny a ja mam dziwna sytuacje. Mój cykl trwarsztatów zwykle 31 dni czasem nawet ciut więcej i rozpoczyna się od razu normalnym krwawieniem. A od wczoraj czyli od mojego 27 dnia zauważyłam u siebie taki brunatny sluz. Jest go naprawdę malutko tyle co nic. O czym może to świadczyć?

Odnośnik do komentarza

Michaell ja wino pilam. W czasie okresu tez. Wiadomo z alkoholem zawsze ostrożnie. Masz racje ciezkie sa takie sytuacje. Niestety jest tak jak mowisz. Wiele nie dba o siebie i jest im wszystko jedno co bedzie z dzieckiem.
Kas92 ja nie mialam takich odczuć ale kazda z nas inaczej reaguje.
Ania powtorz test moze jeszcze.
Tosia nie wypowiem sie. Wydaje mi sie nie musi to nic znaczyć

Odnośnik do komentarza

No, racja.
Hm, ja juz dzisiaj 5 dzien cyklu,ale juz nie pilam zadnego wina.
Tylko ten wiesiolek i migdaly na endometrium.
Zobaczymy co dalej.
Jutro 2 dzien z clo, a lekarza mam 12 listopada. Nie wiem, czy aby nie za pozno? Hm, moze jak sie bierze od 5 dnia cyjlu clo to wtedy pozniej owulacja? Ah, zobaczymy. Trzymam kciuki za siebie i za Was dziewczyny.

Odnośnik do komentarza

Niestety nie potrafię odpowiedzieć na te pytanie, bo mam bardzo dlugie cykle i nie wiem nawet, czy mam tę owulacjeę Jesli nawet mam, to pewnie 35-45 dzien cyklu. Trudno powiedzieć. Zobaczymy jak w tym miesiacu bedzie. A ty ile razy bralas clo? Jak efekty? W tym miesiacu tez sie starasz?

Odnośnik do komentarza

Robiłam już dwa testy negatywne , ale dziś mnie zaczął brzuch boleć jak przed okresem... staramy się dopiero 4 miesiące ale nie myślałam że będzie jakiś problem w sumie to nie wiem czy jest czy mam owulacje i kiedy dokładnie bo mam nieregularne cykle.. jak najlepiej sprawdzić kiedy ma się owu bo kupiłam testy i zawsze też wychodzą negatywne raz tylko miałam drugą kreskę ale bardzo jasna więc nie wiem

Odnośnik do komentarza

Michael skoro masz dlugie cykle to moze i w dobrym dniu masz wizyte. Ja miałam krótkie cykle nawet 24. ale owu mialam tak 12 dc do 14. Ale raz być moze nawet ze 9. Myślę ze na spokojnje idź na wizytę. Staraj sie regularnie przed wizyta juz. Ja clo pierwszy raz, wtedy od 5 do 9 dnia cyklu ale to było już dawno i nie pamiętam dokładnie Jakie były efekty i jak wtedy miałam długość cyklu i Kiedy owulacja wtedy brałam przez 3 cykle. Co się dla mnie zle skończyło bo moja była ginekolog. Pytalam kilka razy czy aby na pewno kazała mi brać 2 razy dziennie po dwie tabletki. Efekt byl taki ze pęcherzyki miały ponad 4 cm i były podejrzenia że może z tego być torbiel. Na szczęście wchlonely sie. Teraz ostatnio brałam dwa cykle i wtedy owu byla około 12 dnia cyklu. Brałam po tabbletce.
Ja teraz nie staram się ponieważ mam znowu torbiele. Biorę tabletki antykoncepcyjne więc musiałabym mieć chyba niezlego "pecha" gdybym udało mi się zaliczyć wpadkę :D No oczywiście kochamy się normalnie wtedy kiedy chcemy.
Ania z testami owu jest roznie. Jedne sobie chwala inne nie. Mi testy pokazywalu 2 kreski ale tez mialam rozns testy. Na jednych mocne kreski na innycj ledwo widac a robione razem. Najlepiej pojdz na usg. Wtedy bedziesz miec pewnosc. Nie starasz sie długo ale wiem ze sie martwisz ze nie wychodzi. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

No moze racja
A tak wgl powiem Wam, ze myslalam, ze ja nie mam zadnych skutkow ubocznych po clo, a tu sie okazuje, ze mam. Czuje,jakbym miala miec menopauze - ataki goraca.
I mam takie dziwne kłucia po twarzy i takie dziwne uczucoe w klatce piersiowej. Hm.. Aha i do tego doszly te klucia jajnikow, ale to tez moze byc inofem. Wiec zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Michaelll u mnie pracowicie. Zamiast odpoczywać, przyniosłam sobie pracę do domu :D
Mi teraz trochę łatwiej, znaczy mnie myślę o staraniach.
Ale za to boję się, że nie uniknie mnie znowu laparoskopia i usuwanie torbieli, a jak tak będzie to już mogę zapomnieć o lewym jajniku ;(
Już teraz mam słabą rezerwę jajnikową.
A Ty co porabiasz dzisiejszego wieczoru ?

Odnośnik do komentarza

O, to niedobrze. A jak sadzi lekarz? Co mowi o Twojej sytuacji?
A czy te torbiele nie da rady usunac farmakologicznie? Czy to juz nie ten poziom?

Ja dzisiaj wieczorem odpoczełam, mozna powiedziec, ze sie nudzilam, wiec zaczelam sprzatac. Chociaz troche sie oderwe od rzeczywistosci.

Odnośnik do komentarza

No hej:D u mnie też sobota, mam trzy dni wolnego i generalne sprzątanie Salonu Kosm. (w domu) przyszły mi meble!!! więc wszystko pucuje na błysk, już coraz bliżej przeniesienia się
A co do starań to powolutku, 11dc, dziś kłucie prawego jajnika przypomnialo mi o teście ovu iii nagatywny, choć temp mierze, czekam na skok i zaczynamy staranka

Iwa mam nadzieję że leki zadziałają, znikną torbiele i laparo nie będzie potrzebna, muszą;-)

Odnośnik do komentarza

No Iwa, badz dobrej mysli jak tak.
Anty bardzo pomaga na te torhiele, wiec nie trac nadzieji ze to pomoze.
Musisz pozytywnie myslec.)
Dzieki za mile slowo poro sprzatania heheh. Lubie gdy nest czysto, lubie sprzatac) a, ze neidlugo swieta, to trzeba sie przygotowac malymi krokami)

Rysia, widze, ze jestes zawzieta co do mierzenia temp hehe
Trzymam za Ciebie kciuki

Ja nie mierze temperatury, nie robie testow, za duzo mnie to wysilku kosztuje i nerwow. I szczerze, bardziej bym sie wtedy stresowala
A teraz z nadzieja czekam na dobre wiesci od lekarza, a mianowicie o tym, ze pecherzyk duzy i ze peknie. Ehhh.
Juz niedlugo wizyta.

Odnośnik do komentarza

Iwa masz już ustaloną wizytę?kiedy?

Ania jak ovu? pokazał test?robisz paski?który dc?

Tosia jak sytuacja?krwawienie? może tj plamienie implantacyjne albo @ bo blisko terminu, musisz poczekać i zobaczysz

Michaelll 11dc na monitoring przy Clo to ok, ja chodziłam w 11dc lub 12dc przy cyklach 28d, jak gin będzie widział dominujący pęcherzyk to napewno zaproponuje jeszcze wizytę, może teraz będzie prze zwiększonej dawcę

Odnośnik do komentarza

Tak naprawde ja bede w 14 dc na monitoringu.
Wg ginekolog 13 dc, bo uznala, ze okres wieczorem to nie 1 dzien cyklu, a ja nie posluchalam sie jej, wiec jest ta roznica 1 dnia. Ale mysle, ze nie bd peoblemu bo ja i tak mam dlugoe cykle, wiec zobaczymy. Z reszta jak daj Boże bedzie pekniety pecherzyk juz, to bedzie ten plyn pecherzykowy jesli sie nie myle. Wiec jednak jie jestem na przegranej pozycji.

No dzieki, mam nadzieje ze sie uda w tym cyklu. I nie chce myslec nawet inaczej.

Odnośnik do komentarza

Chodzi mi o to, ze nie boisz sie prawdy, jak np nie wyjdzie owulacja.( chyba, ze u Ciebie zawsze sa owulacje)
Np ja gdybym widziala, ze nie ma pozytuwnego testu juz bym sie zalamala. Wole siedziec i czekać z nadzieją, ze bedzie ta owulacja. Ale nie testowac, nie mierzyc temp.

Odnośnik do komentarza

Rysia to super, że mebelki i blisko do przeniesienia :)
Wyślesz mi kiedyś fotkę jak wygląda? :)
No to, fajne dni się u Ciebie zaczynają. Super :D
Kciukasy zaciśnięte. I za Wszystkie z Was :)

Wizytę mam 12 listopada. Choć wg mnie to za wcześnie i pewnie trochę naciąganie na kasę ze strony lekarza.
Tak tak myślę pozytywnie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...