Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Kaś92 dzieki za otuche, moze racja ze powinmam poczekac
Ja slyszalam o sloneczniku, podobno tez pomaga
Rysia 06
Mam dlugie cykle, 60-90dni.
Odstawilam duphaston 25 pazdziernika. Dzisiaj jest 5 dzien a okresu brak. Wczesniej zawsze do 5 dnia dostawalam okres. A bralam duphaston wiele razy. Moze Kaś92 ma racje i powinnam przeczekac jeszcze chociaz te 2 dni. I sie wyluzowac. Tylko denerwujaca ta niepewnosc. Zwlaszcza, ze jesli mam juz dostac ten okres, to chcialabym jaknajszybciej, zeby juz zaczac ten cykl z clo. Z reszta zrozumiecie mnie wszystkie starajacem, ze kazdy dzien sie liczy i o jeden dzien wczesniej chcemy zobaczyc efeky staran.

Odnośnik do komentarza

Mi mogło avocado od początku cyklu do połowy 2 , 3 sztuki do polowy cyklu. Duże ilości migdałów moreli suszonych. Ze 2 razy wypiłam lampkę czerwonego wina i zwiększona dawka magnezu w tabletkach. Miałam 6 mm w 14 dc
Po wprowadzeniu tego co pisałam w 12 dc było 10 mm. Które z tych rzeczy pomogło to nie wiem. Chyba wszystko razem. Magnezu to na pewno brałam dwa razy więcej niż było na ulotce. Migdały i morele to kupuje w internecie no normalnie w sklepie to są bardzo drogie kupowałam od razu paczki po kilogramowe.

Odnośnik do komentarza

Moje endometrium z 3-4mm poprawiło się do 6-7mm (nie pamiętam dokładnie). Być może to zasługa lampki czerwonego ale wytrawnego wina + migdały około 5-10szt + magnez, albo po prostu organizm zaskoczył i wszystko obudziło się ze zdwojoną siłą z wtórnej niepłodności. Tego nie wiem niestety, ale na pewno tymi trzema próbowałam wspomagać endometrium.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny dostam okres :(((..
Eh.
Nie wiem teraz czy to liczyc juz 1 cykl czy od jutra. Napisalam do lekarza, ale jak zawsze odpisze mi kiedy sie jej zachce.
Teraz drugi cykl z clo bedzie..
I trzeba przestac myslec o ciazy, zeby nir bylo tej blokady psychicznej jak to mowia.
Zostaje mi modlitwa. To tskie trudne nie myslec o tym wszystkim.

Odnośnik do komentarza

Michaelll przykro mi że przyszła @....wiem że bardzo byś chciała żeby się udało, jak my wszystkie, ale grunt to myśleć pozytywnie i snuć plany na kolejny cykl;-) dokładnie z Clo

Oj dziewczyny jak ja wam zazdroszczę jedzenia tych owoców, no nie lubię:D

Czytałam kiedyś że tj mówicie magnez-na endometrium, najbardziej polecany to MAGNEB6 FORTE

Odnośnik do komentarza

Michaelle bardzo mi przykro, że przyszła @ ale trzeba myśleć pozytywnie. Pamiętaj, że bardzo ważna jest psychika. Nowy cykl i nowe szanse jak pisze Rysia. Głowa do góry, walczymy! :)

Lekarka nic nie mowial, że jest źle z Endo przy pierwszym cyklu z CLO ale wolę dmuchać na zimne. Akurat morele i migdały jem codziennie z owsianka więc nie będzie problemu. Magnez też biorę z witaminami grupy B. Tylko te awokado...też jakoś nie przepadam ale postaram się przemycić w koktajlach ;)
Dziękuję dziewczyny za informację.

Odnośnik do komentarza

Pozbieralam sie troche i bede walczyc w tym miesiacu. Nie mogę sie poddac.
I żadna z Was nie powinna, nie po to tu jestesmy, nie po to bierzemy tyle chemii, dobrze wiedzac, ze w pezyszlosci mozemy zachorowac na cos powaznego, bo nigdy nie wiadono jak to sie ostatecznie odbije na organizm. Musimy byc silne. )
A teraz Mam pytanie do Was wszystkich.
Jesli okres dostalam wieczorem, to kiedy jest 1 dzien cyklu? Tego dnia wieczorem czy nasteoby dzien? W internecie sw wypowiedzi lekarzy i tez roznie odpowiadaja. Jak Wy liczycie swoj cykl?

Odnośnik do komentarza

U mnie lekarz zawsze mówi, że pierwszy dzień liczyć od pierwszego dnia mocniejszego krwawienia. Nie wiem jak to u Ciebie wczoraj wieczorem wyglądało. Ale skoro wczoraj wieczorem dostałaś to musiało się rozkręcić i ja liczylabym od dziś jako 1 dzień.

Postaram się przemycić awokado :)
U mnie dziś 3 dc i od soboty zaczyn CLO. Trochę ta @ jest inna niż poprzednie. Mniej obfita, malo skrzepów i prawie nic nie boli. Mogłoby być już tak zawsze :)

Odnośnik do komentarza

Znaczy mialam. Lekkie krwawienie.
Ale nie bylo to plamienie.
Zmylilo mnie to, ze napisalam do mojej Pani ginekolog i kazala liczyc od dnia nastepnego.
Na stronie kliniki nieplodnosci tez znalazlam taka informacje ze liczyc od nastepnego dnia.

A na innych 2 stronach lekarze napisali, ze nie wazne wieczor czy rano. Krwawienie to krwawienie i to jest 1 cykl.

+ do tego wszystkiego przegladajac moje cykle z duphasyonem widzialam, ze dostawalam je w 5 dniu od odstawienia. ( najczesciej) wiec wczoraj byl 5 dzien. Hmmmm. Pogubilam sie.

Odnośnik do komentarza

Wiecie, trudno mi powiedziec o mocniejszym lub mniej mocnym krwawieniu, bo po tych wszystkich lekach itd to ja i tak mam abrdzo skapy okres
Ostatni moj okres wygladal tak, ze ja moglabym nie zmieniac podpaski przez caly dzien. Albo nawey na 2.
Sorki za tak obrazowy opis, ale taka natura hehhe

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny miałyście po CLO powiększone piersi i bolące sutki? Albo jakieś inne efekty uboczne?
Ja dopiero dziś druga tabletka a nie mogę się dotknąć za biust ani na nim leżeć i jajniki bolą mnie strasznie. W pierwszym cyklu z CLO Nie miałam takich efektów ubocznych ale może to dobrze bo znaczy, że wszystko pracuje.

Odnośnik do komentarza

Hej, biorę inofem 2 tyg, nie czekałam do miesiączki chciałam zacząć odrazu :) zawsze okres miałam co 26-29 dni.. teraz spóźnia mi się 5 dni A test negatywny i nie czuje żeby się zbliżał czy mieliście tak po stosowaniu inofem??

Odnośnik do komentarza

Czesc Kaś92
Dzisiaj zaczelam nowy cykl z clo, 2 tabletki dziennie. Jak narazie ja nie mam zadnych objawow, moze dziewvzyny, ktore braly juz 2-3 msc lepiej Ci doradza. Wiesz ja bym sje cieszyla chyba, nawet ze skutkow ubocznych, bo chociaz nadzieja, ze jakos reaguje ten lek.
Jednak policzylam, ze okres jelsi sie zaczal wieczorme to jest 1 cykl i nie posluchalam lekarzam zobaczymy czy wyjdzie mi to na dobrze czy na zle. Nie posluchalam, bo akurat z clo tez mowila, ze nie ma znaczenia czy od 3 czy od 5, wiec najwyrazniej sie nie zna, a w mojej okolicy trudno o dobrych lekarzy.

Ania1993

Żeby brax inofem, nawet nie musialas czekac na miesiaczke. Dobrze, ze wzielas.
Hm, ja sie nie wypowiem o swoim doswiadczeniu, bo okres zawsze mam praktycznie wywoływany, ale moze troche trzeva poczekac, bo jednak inofem wyrownuje hoeminy, wiec moze cos tam sie zadzialo w organizmie. Zrob moze test jeszcze za kilka dni. Jak bedzie negatywny, to trzeba bedzie poczekac, pojawi sie)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...