Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karola1144

Dzięki Rysia za podpowiedź ☺ co mogłam, to zrobiłam, już teraz nie mam na to wpływu czy się udało czy nie. A duphastonu mam zapas ze trzech opakowań ☺ jakiś czas temu przeczytalam cały ten wątek i naprawdę cieszę się, że wam się udało ☺

Odnośnik do komentarza

Ooo dzięki Daru, zobaczę ściągnę jak sprawdzona;-)

Noooo fajne || kreseczki też się cieszę!!

Karola od zawsze miałam suchość. Korzystałam po ślubie przez pół roku z Naprotechnologii i tam mi wyliczyli (z prowadzenia karty: śluz temp itp) że śluz jest poniżej normy, kazali brać wiesiołka (wtedy nawet ml mi podali ale zgubiłam to) brałam 6 lub 4 tabl(np w @) i strop Guajazyl (1 łyżeczka rano i wieczorem) od 1dc do ovu, byyyyla różnica, tłumaczono mi że przy takim śluzie nie zajdę, nie ma szans, nawet przy pięknej owulacji.
O każdą ciążę starałam prawie się rok, nie uważam to za problem, tj statystycznie, teraz 2 cykle przy nabraniu wprawy w samobadaniu a suplementy 3 cykle, w każdej ciąży ten zestaw Inofem Castagnus wiesiołek pomagał w 3 cyklu !ever!:D
Owulacja była, cykle 28d.
Czesem trzeba pomóc szczęściu a suplementy nie zaszkodzą;-)
Myślisz brać? Wiesiołka chyba już masz. ?

Odnośnik do komentarza
Gość Karola1144

Tak, wiesiolka biorę od tego cyklu, bo tutaj wyczytalam, że jest dobry. Może i kupię te syrop ☺ Boję się, że mam niedrozne jajowody, ale chyba za wcześnie, żeby je badać? Lekarz mi powiedział, że to badanie jest inwazyjne i trochę się boję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...