Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Pati22
No to plamienie to takie bardziej brudzenie...myślałam że może @ mi się rozkręca a tu niespodzianka dwa dni brudzenia i koniec nic się więcej nie rozkręciło...jedynie pobolewal mnie brzuch. Trochę zaczęłam panikować przez to.

2 dni brudzenie...ale jaki kolor? dokładnie w dzień okresu?
Ja bym ci radziła zrobić test ciążowy bo to nie wykłada na @...tylko na plamienie implantacyjne, do tego ból brzucha nono;-)
Mi po takim plamieniu test pokazał ||
Testuj!!!!???:D
Michaelll no trochę szkoda że ci nie dała progesteronu, mi gin mówił że przy Clo to !!konieczność!! (nie ważny czy jest w normie czy nie)
Jeszcze tą torbiel krwotoczna... ajajaj

Odnośnik do komentarza

No z pierwszą córka też się nie spodziewałam. Tak jestem umówiona na wizytę niestety dopiero 12 testować jeszcze nie testowałam nie mam odwagi. Ale jak tak dalej pójdzie to bede chyba musiała. Narazie mnie boli brzuch delikatnie ciągnie jak się skończyło to moje brudzenie od tamtej pory dzień w dzień czuje ten mój brzuch jak na okres a okresu brak ;/. Nie ma za co trzymam kciuki żeby bylo u ciebie wszystko w porządku ;)

Odnośnik do komentarza

Ojej Rysia. Musze chyba napisac do lekarki z tym duphastonem. Moze zapomniala. Ajjj...
Juz sie cykam.
Heh.

A lekarka mowila dlaczego trzeba to brac czy nie?

Pati
A jakies inne objawy masz? Moze czeka Cie niespodzinka. Fajnie by bylo
Trzymam kciuki tez, ❤️

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny za wcześniejsze życzenia by dzidzia rosła dalej tak ładnie.
Co do duphastonu po clo, to mi moja gin kazała brać przez 10 dni po owu i testować. Jak pozytywny to brać dalej, a jak negatywny to odstawić. Tłumaczyła że przy clo zarodek ma trudniej z implantacją, a dodatkowo nawet jak mu się szczęśliwie uda to łatwiej o poronienie na samym początku. Niby ciąża po clo jest ciążą zwiększonego ryzyka i często nawet do 12 tc zalecane jest przyjmowanie luteiny na podtrzymanie. Specjalistką nie jestem. Powtarzam tylko mniej więcej to co gin mi tłumaczyła.
Pati ja bym chyba już testowała na twoim miejscu, ale najlepiej rano z pierwszego moczu, a w razie wątpliwości krew. Dwóch kresek Ci życzę.
Rysia spoglądałam na twój wykres. Ja bym tego cyklu tak w 100% nie skreślała, na moje oko szanse jeszcze są.

Odnośnik do komentarza

Pati22
Rysia ile dni po takim plamieniu robiłaś test ?

Pati robiłam test w dniu @ bo szłam na wesele, był negatywny, byłam wtedy przeziębiona więc nie testowałam bo myślałam że to opóźnienie przez polopirynę itp, 5 dni po terminie miałam plamienie (w południe, na wielkość małego palca u ręki, kawa z mlekiem, wieczorem nic) więc zrobiłam test, wyszły wyraźne || kreski.
Życzę ci żeby wyszły ci || daj znać.
Też myślę jak Daru, na początek zwykły test-sikańca a w razie wątpliwości-potwierdzenia z krwi.
Daru masz całkowitą rację z tym Duphaston (Luteinę) też testowałam 11dnia od ovu ( tym bardziej u mnie wiadomo czemu) poza tym mi gin mówił że "posprząta" po Clo-ew.torbiele i dostarcza progesteron.
Michaelll ja brałam Luteinę od 16dc (przeważnie tak biorą) nie wiem czy później jest sens bo to też wydłuża cykl, który masz dc dziś? wiadomo nie chodzi dzień czy dwa, ale jasne zapytaj się gin, zobaczymy co ci odp.
Daru dzięki, łatwiej mi się nastawić na objawy @ niż wkręcać ciąże:D nadzieja jest dopóki nie ma @ wiadomo, czekam;-)

Odnośnik do komentarza

Zaraz poszukam w szafie czy nie mam jakiegoś testu w domu:) mąż przed wyjazdem zadbał o mnie. Śmiał się że ciąża w sumie w pierwszej ciąży też on był uparty i twierdził że ciąża a ja nawet go nie słuchałam byłam świeżo po wizycie u byłej gin która mnie nastraszyła że ciężko będzie z dzieckiem z powodu pcos. Ale wyszło szybko z pierwszym dzieckiem. Teraz mi się marzy rodzeństwo ale ten strach boję się że to nie to:(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...