Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Madzia ja brałam 2mies. progesteron, miesiąc po ciąży-zebiegu była kontrola i gin. mówi że mam torbiele, 1 @ po braniu była ok, drugą wcieło i nie miałam 60 dni, u gina byłam w 37dniu i mówił że nie ma torbieli a jest owulacja albo wczesna ciąża, kazał się starać nie marnować szansy, nie wywoływać @ Luteina, później obliczyć tak jak zwykle (od ovu do @) jeśli nie przyjdzie to test ciążowy, była @ tj mówił, 2x robiłam betę z krwi i była negatywna, także widzisz jak namieszał progesteron, może idź do gina jeszcze raz? nie wiem co jest u ciebie przyczyną, opisałam ci tylko moją sytuację. Robiłaś betę lub test ciążowy? Widzisz jaki u mnie był psikus z tą owulacja a braku @

Odnośnik do komentarza

Super Rysia :D
Karola stosunek LH/FSH powinien być blisko 1. W którym dniu cyklu robiłaś badania?
Mam dopiero 9dc cyklu. Wykres i testy wstawię popołudniu. Póki co temperatury są na poziomie 36,32-36,38 także jeszcze o niczym to nie świadczy. Jutro wizyta u gin. Zobaczymy czy jest jakiś pęcherzyk dominujący.

Odnośnik do komentarza

Witaj Karola :)
Super Rysia że temp poszła do góry znowu!
Daru trzymam kciuki za Ciebie. Zbliża się ten czas :)
U mnie 2 dc. Jakimś cudem przyszła @normalnie....30-dniowy cykl. Więc tak jak mówiłam pójdę w przyszłym tyg do gina z wynikami i zobaczymy co powie :) przepraszam że tak mało pisałam ostatnio. Jakoś nie byłam w humorze na nic

Odnośnik do komentarza

N3ss to pięknie przyszła @, może Inofem zadziałał, humor się od razu poprawia;-) Trzymam kciuki za dobre wiadomości od gin, Daru za twoje staranka również.
Dorka co u ciebie?ovu blisko?
Ja wczoraj chyba nie potrzebnie powiedziałam że "może zdążymy" bo usłyszałam że "miałam nie sprawdzać nic, luzik, przyjemność", chyba posłucham Iwy i będę się pilnować żeby nie mówić kiedy to, co i jak, bo chyba M nie chcę wiedzieć, no ok, ważne żebym ja wiedziała:D
Wogole nigdzie jednak nie jedziemy bo zapomniałam się i pozapisywalam klientki i dooopa;-P

Odnośnik do komentarza

Hej laski, ja dzisiaj bylam na monitoringu i jak to powiedziała doktorka...DUPA BLADA, 14 dzien cyklu i ani nie mam ANI JEDYNEGO PĘCHERZYKA, przez to pierd****e pco mam tak rozjechane hormony ze szok, powiedziala dr ze prawdopodobnie W OGÓLE nie owuluje, a jak jej powiedzialam o testach owu to powiedziała, że one u mnie nie działają, ze mam na nie nie patrzeć, mam 6 czerwca iść po clo i zaczynamy stymulacje. Jestem załamana...a i jeszcze mam schudnąć z 10 kg ( oponka brzuszna) bo przy pco nsjlepiej ogarnąć wagę, no trudno będzie.

Odnośnik do komentarza

Dorka nie załamuj się. Też mam PCOS odkąd pamiętam, a już jednego smyka mam bez wspomagaczy. Najważniejsze że wiesz co Ci dolega. Lekarzowi łatwiej działać, bo jest diagnoza. Często dziewczyny owulację mają piękną a ciąży brak. U ciebie głównym celem jest wywołanie owulacju i do dzieła. U mnie waga w porządku. No może 3kg mogłabym schudnąć ale to raczej dla własnego kaprysu. Głowa do góry Dorka !!

Odnośnik do komentarza

Mojej gin wypadł dziś wyjazd na jakąś konferencję, także monitoring dopiero w poniedziałek w 13dc. Trochę jestem rozczarowana bo miałam nadzieję że coś się dowiem. No ale trudno, wczoraj mężusiowi powiedziałam że nie będziemy się przytulać tak przed wizytą, a tu masz ci los :D w niedzielę już sobie na pewno nie odpuścimy mimo wizyty w poniedziałek :D
Ja swojemu nie mówię który mam dzień cyklu, żeby nie czuł presji że musi. Robimy to przede wszystkim z przyjemnością. Nikt nie jest przecież maszynką do robienia dzieci.

Odnośnik do komentarza

Przepraszam, nie chciałam żeby Cię to uraziło. Za dużo przebywam w towarzystwie mężczyzn ( pracuje z nimi) i często zaczynam się sama łapać na tym że zaczynam mówić (w tym wypadku pisać) jak oni. Chodziło mi przede wszystkim o to żeby nie podchodzić do tematu jak do zadania, żeby wciąż w tym wszystkim była jakaś spontaniczność. No nic, co się napisało, się nie odpisze.

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki moje Kochane jestem i ja.
Dorotka mało się znam na Pco, A może jeszcze u Ciebie za wcześnie w tym cyklu ? A twój gin ma dobre opinie w tym temacie? Chociaż ciężko tak sprawdzić opinie w necie to różnie bywa. Trzymam kciuki
Co do starań to ja nie umiem wyłączyć myślenie. Mojego tez często nie ma, i czasem niestety też muszę planować tarmoszenie :D

Odnośnik do komentarza

Iwa piękne temperatury, trzymam kciuki za takie kolejne, tak pamietam jak był ucb 1 pozytyw, u mnie też podobnie, trzy +
U mnie tj 3 cykl/mies. jak M wyjeżdża, ciężko trochę z tym planowaniem ciąży, gina odpuszczam narazie, tylko swoje obserwacje, fajnie macie że wasi faceci są na miejscu a tak trzeba się nacieszyć sobą przez weekend bo stesknieni :D

Odnośnik do komentarza

N3ss no fajne to mierzenie temp, nie?powoli się wykres "maluje" ucb, szybko zaczynasz testy ovu:-) powodzonka w czwartek
Ja mam 21dc, narazie nic, obserwuje śluz i szyjkę, szyjka twarda i zamknięta, jak śluz mleczny będzie zanikał to już napewno pojawi się @, @ ma być 11go a Flo pokazuje że 14go ale u mnie w tych staraniach to jak liczyć na cud że się trafi jak M tylko w weekend:D no ale zawsze szansa jest
Ja też Karola słabo się znam na badaniach
Kiedy idziesz z wynikami do gin, na konsultacje?napewno je wyjaśni

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...