Skocz do zawartości
Forum

Aniball - balonik do przygotowania przedporodowego


Gość Kamillka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny :)
Ja tez przebrnęłam przez te wszystkie wpisy... a trochę tego było...
W każdym bądź razie cieszę się bardzo ze trafiłam na to forum.
Ja również ćwiczę z balonikiem, 5 dzień - obwód 23cm. Narazie to kres moich możliwości. Dzisuaj miałam chyba wogole gorszy dzień ale cieszę się bardzo ze jest tu tyle pomocnych rad i krzepiacych wpisów

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj zaczęłam ćwiczenia. :-) udało mi się urodzić 19,5cm, wcześniej robiłam też te ćwiczenia napinania i rozluźniania mięśni dna miednicy. Powiem Wam, że perspektywa ćwiczeń z tym balonikiem daje mi duuuuży komfort psychiczny, bo po ciężkim pierwszym podejściu nie wyobrażam sobie jak miałabym urodzić główkę, która ma w obwodzie np. 15cm więcej... A tak wiem, że mam czas na dojście do tego etapu.

A co do uczucia to ja miałam bardziej parcie na dwójeczkę niż na siku.

Odnośnik do komentarza

19,5 cm za pierwszym razem ? :D super ! :)

Jeny dziewczyny...dziś znowu ćwiczyłam i wiecie co sie stało? Przy ostatnim wypychaniu wypadł mi też czop :o zgłupiałam :o
na szczęście po konsultacji z moja kochana Panią doktor - mogę dalej ćwiczyć :) nie zmienia to jednak faktu, że zaczyna do mnie dochodzić, że to się wszystko już dzieje :o poród coraz bliżej :o

Odnośnik do komentarza

U mnie dzisiaj 21cm, ale nie chcę zbyt szybko działać, bo jakąś odrobinę krwi zauważyłam. Dużo dają mi też te ćwiczenia mięśni z napompowanym balonikiem w środku. Tylko daje tyle tego żelu, że niedługo mi się skończy. Polecicie jakieś zastępstwo?

Odnośnik do komentarza

Ja się trochę podłamałam, ostatnio doszłam już do 21cm, dzisiaj na spokojnie sobie poćwiczyłam najpierw napisanie/rozluźnienie, później pierwsze wypchnięcie 19cm bez bólu ani żadnego problemu i polała się krew. :-( już miałam na IP jechać, bo byłam przerażona, tylko że ja biorę acard i heparynę, więc z głupiego wkłucia glukometru potrafię krwawić 15min. Dzidziuś się rusza, więc nic się nie stało, pewnie jakieś pęknięcie naczynka. Nic nie boli nawet ale myślałam, że umrę ze strachu. :-(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...