Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe fasolki 2015


Gość Gosia 1 czerwcowa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny.
Chciałabym do Was dołączyć:) Tydzień temu w czwartek zrobiłam test ciążowy, który ślicznie namalował dwie kreseczki:) U lekarza jeszcze nie byłam, muszę się dopiero umówić.
Według moich obliczeń TP przypadać będzie na 23 czerwca.
Mam nadzieję, że uda mi się u Was czynnie udzielać, gdyż w domu mam dwóch kochanych brzdąców: majową Lilcię (2012) i czerwcowego Namirka (2013).
Jak tylko dowiedziałam się, że jestem w ciąży, to odwiedziłam parenting i Was śledzę:)

Miłosz ur. 13.07.2018 r., godz. 2.18, 3220 g, 55 cm
Gaja ur. 11.08.2016 r., godz. 8:20, 3530 g, 54 cm
Milan ur. 16.06.2015 r., godz. 4:35, 4060 g, 58 cm
Namir ur. 07.06.2013 r., godz. 16:35, 3650 g, 57 cm

Odnośnik do komentarza

Mamalina, witamy i gratuluję wesołą gromadke będziesz mieć :) Taka niewielka różnica wieku da ci niezły wycisk teraz ale za dwa, trzy lata nie będziesz miała co robić bo będą sobą zajęte. Super. Moja mama pierwsze trzy moje siostry tak urodziła, ja po 3 latach. Zawsze byłam wykluczona z zabawy bo byłam za mała :) za to one były jak przyjaciółki. Zajęte sobą cały dzień.

http://www.suwaczek.pl/cache/17b721e0e2.png
url=http://www.suwaczek.pl/]http://www.suwaczek.pl/cache/480727b525.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Witam nowe mamusie.

Ja na razie moge jes wszystko I zadne zapachy mi nie przeszkadzaja. Nie mam jeszce mdlosci- troszke piersi bola I czasem podbrzusze.

Aniaradzia wiesz tutaj jest inny system. W UK wychodza lekarze z zalozenia, ze ciaza to nie choroba. Nie ma badan ginekologicznych ( chyba, ze sa wskazania), a ciaze prowadzi polozna, ktora zazwyczaj na wizycie pogada, zmierzy cisnienie, sprawdzi mocz i poslucha bicia serduszka. Usg sa tylko 2 ( w 12-13 tyg. oraz ok. 20tyg.)chyba, ze ktos ma wskazania do monitorowania dzidziusia. Ja w obu ciazach mialam cukrzyce ciazowa, wiec mialam 3-4 usg. W pierwszej ciazy mnie ten system irytowal, w drugiej sie przyzwyczailam, a teraz sie ciesze, ze nie musze co chwila biegac na wizyte i badania krwi. Co do opieki to zdania sa podzielone- zaleznie kto jak woli i do czego jest przyzwyczajony:)

http://www.suwaczki.com/tickers/82do6iyer4y0b9x1.png

Odnośnik do komentarza

Witaj Mamalina :) widze ze mamy z obliczen na ten sam dzien 23 :) i testowalysmy w ten sam dzien tydzien temu w czwartek :D hehehe jaki zbieg okolicznosci :D ja tez dziewczyny na slodycze patrzec nie moge choc cale zycie jadlam je tonami hehe uwielbiam czekolade itp. a teraz nic zero hehe ale slonawe rzeczy jem troche cos kwaskowego i duzo owocow i salatek wcinam :) co do tego brzucha mnie tez bolal caly czas do przed wczoraj od 2dni mam spokoj :) znaczy zacmi czasami ale sporadycznie... chodzi mi o bol taki jak przy @ :) plecy bola nadal i piersi z dnia na dzien gorzej.... no i apetyt mam troszke wiekszy ale doslownie troszke :) to chyba tyle z moich objawow :) Ps. ktoras pisala cos o tabelce bysmy zrobily ktory tydz. ktore dziecko termin porodu ile lat itp. ja nawet jestem za :):) jak dziewczyny z waszymi pierwszymi wizytami? ja ide dopiero za tydzien lub dwa :) miedzy 7-8 tyg. :) mam nadzieje ze do tego czasu karta zdr. dojdzie :):).

http://www.suwaczek.pl/cache/de725255d8.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny za miłe przyjęcie.
surikatka szczerze to już teraz momentami jest ciężko mi z tą dwójeczką, a szczególnie teraz kiedy zaczęliśmy chodzić do żłobka, a w zasadzie chorować. Już zaliczyliśmy szpital z powodu norovirusa i oprócz tego 2 infekcje. Więc więcej Nas nie było w żłobku niż byliśmy. Ale trzeba przetrwać, bylebym tylko ja teraz się trzymała.
wika to może i urodzimy w tym samym dniu, hehhe:)

Co do listy w excelu to fajny pomysł, ale niestety ja mimo chęci raczej nie dałabym rady tego prowadzić. Może znajdzie się jakiś dobry duszek, a jak nie to ja mogę spróbować, choć może to pójść trochę mozolnie.

Miłosz ur. 13.07.2018 r., godz. 2.18, 3220 g, 55 cm
Gaja ur. 11.08.2016 r., godz. 8:20, 3530 g, 54 cm
Milan ur. 16.06.2015 r., godz. 4:35, 4060 g, 58 cm
Namir ur. 07.06.2013 r., godz. 16:35, 3650 g, 57 cm

Odnośnik do komentarza

justi nie wiem jak ją udostępnić, bo daawno mnie na forum nie było, a tymbardziej po tych zmianach. Napewno da się to jakoś zrobić. Wieczorem zapytam męża jak to zrobić, chyba, że któraś z dziewczyn odpowie szybciej.

Miłosz ur. 13.07.2018 r., godz. 2.18, 3220 g, 55 cm
Gaja ur. 11.08.2016 r., godz. 8:20, 3530 g, 54 cm
Milan ur. 16.06.2015 r., godz. 4:35, 4060 g, 58 cm
Namir ur. 07.06.2013 r., godz. 16:35, 3650 g, 57 cm

Odnośnik do komentarza

Olcia a Ty jestes pewna rozmiaru biustonosza? Bo jak slysze ze kyos nosi B lub C to mi sie wlacza czerwone swiatelko. Kiedys tez bylam pewna ze nosze 75 B. Poszlam do brafitterki i okazalo sie ze powinnam nosic 65 FF. Teraz przez karmienie mam 65 I!
W ciazy warto zadbac o dobry biustonosz, tak zeby biust byl porzadnie odciazony. 90% ciezaru na obwodzie 10% na ramiaczkach

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...