Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe fasolki 2015


Gość Gosia 1 czerwcowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka91

Hej Dziewczyny!! Ja byłam bez pracy jak zaszłam w ciążę i szczerze to już za długo w domu siedzę a tu jeszcze tyyyyle wolnego przede mną:) a może znacie jakieś sposoby na złagodzenie bólu kręgosłupa i bioder?? Bo jak siedze to zle jak leże to zle i jak chodze to boli.... Chyba muszę nauczyć się latać:)

Odnośnik do komentarza

Agniezka91 ja także jak zaszłam w ciąże jestem bez pracy i to siedzenie w domu jest tragiczne wszyscy dookoła w pracy a ja sama w domku no cóż jeszcze 6 msc i będę miała niezłe zajęcie
Dzisiaj byłam na wizycie u lekarza omówił wyniki badań i wszystko jest w porządku o dziwo lekarz nie nie zbadał mnie a tak bardzo chciałam zobaczyć swoje maleństwo następna wizyta 15 grudnia

Odnośnik do komentarza

Gratuluję córci, ale pamiętaj, że to jeszcze wszystko może się zmienić :D

Agnieszka, na ból bioder najlepsza jest ponoć natka pietruszki. A poza tym to ćwiczenia. Wpisz sobie na youtube jakikolwiek zestaw ćwiczeń dla ciężarnych. Nie stosuj żadnych maści, plastrów rozgrzewających, bo mogą wywołać poronienie lub przedwczesny poród. Jak najwięcej odciążaj kręgosłup, staraj się leżeć. Może kup poduszkę specjalnie dla osób cierpiących na bóle kręgosłupa (jest tak wyprofilowana, że podtrzymuje odcinek szyjny i zapobiega skrzywieniom kręgosłupa w nocy). No i przede wszystkim twardszy materac w łóżku.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44jpv60asct.png

Odnośnik do komentarza

Wiem, że pietruszka nie jest zalecana w nadmiarze u kobiet ciąży, ale lekarz doradził to mojej siostrze w ostatnim trymestrze ciąży, gdy rozciąganie miednicy osiągnęło swoje apogeum i płakała z bólu. Pomogło. Wiadomo, nie wolno przesadzać, ale pietruszka jest dobra jeszcze w jednym aspekcie- ułatwia przyswajanie żelaza. Samo zdrowie :D

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44jpv60asct.png

Odnośnik do komentarza

Agnieszko, poducha kojec dziala cuda w odciazaniunkregoslupa i bioder!!! Magnez tez Ci nie zaszkodzi i moze pomoc jesli to bol miesni.
Mozesz poszukac kogos kto masuje ciezarne i pojsc na masaz...
Ja sie umowilam i czekam z niecoerpliwoscia bo dzis mam totalnego dola i dosc wszystkiego... I najchetniej schowalabym sie w szafie i przespala kilka dni... Ehhh masakra jakas... Jormony coazowe plus problemy z zusem to mieszanka wybuchowa w moim przypadku...
A tu jeszcze to cisnienie skaczace i tetno galopujace i jak ja mam to uregulowac jak mi takie stresy funduja...

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka91

Dziękuję. Z kręgosłupem to spodziewałam się ze w ciąży będę mieć problem bo kiedyś miałam wypadek i trochę mi się tam uszkodzil ale ze tak będzie bolał to się nie spodziewalam i jeszcze te biodra maskra jakas

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...