Skocz do zawartości
Forum

Hobby Twojego faceta


Rekomendowane odpowiedzi

Waniliowa
Grafikę też sam robisz do stron czy tylko kodujesz? :)
Sama kiedyś kodowałam we współpracy z grafikiem, który projekty stron przygotowywał bo grafik ze mnie żaden. :D Bardzo satysfakcjonujące zajęcie ale też czasami żmudne i nudne kiedy to kilka godzin trzeba sobie posiedzieć przed monitorem bez ruchu by stronę poprawnie zakodować. :)

Grafiki robię w GIMP'ie (naprawdę duże możliwości, a za darmo) - ich wykonywanie to też niezła frajda, choć rzeczywiście czasochłonna, ale za to jaka satysfakcja jak coś eleganckiego wyjdzie. Natomiast nie lubię używać CMS'ów, robię tylko czysty HTML i CSS, żadnych Joomli, WordPressów, ... choć niewątpliwie dają znacznie większe możliwości, ale jak się samemu od A do Z zrobi wszystko, to jest naprawdę radocha.
Odnośnik do komentarza

Mój kochany mąż lubi zabawki :D a tak serio to majsterkuje i składa modele z papieru, plastiku, klocków i z czego tam jeszcze się da :D teraz atakuje kolekcję Legendarne auta PRLu właśnie z klocków :D bardzo lubi dawną motoryzację dlatego od razu zamówił prenumeratę i tak sobie składa wieczorami :) widzę że sprawia mu to ogromną przyjemność :D

Odnośnik do komentarza

mój non stop dłubie w samochodach, ja czasami już nie mam sił na to jak z pasją o tym opowiada, no ale to jego konik i jest w tym dobry, nawet doszło u nas do tego, że znalazł jakiś kurs w oes kraków na diagnostę samochodowego i chce go sobie zrobić z myślą, że się przebranżowi trochę. nie wiem, w sumie wolę to, bo jakiś sens we tym jest, niż miałby siedzieć tylko na kanapie :)

Odnośnik do komentarza

Oj wiele ma tych zainteresowań i nie wiem czy mogłabym tutaj wskazać jedno zainteresowanie które kręci go najbardziej. Lubi na pewno
czytać ksiązki
robić modele samolotów
no i grać w gry komputerowe. Szczególnie podoba mu się poker :)

Odnośnik do komentarza

W sumie to mam raczej standardowe zainteresowania ;) Relaks, jakieś filmy (szczególnie,ze ostatnio wykupiłam sobie abonament na netlifx), czasem w coś pogram, turystyka, wypady ze znajomymi, zdarzy się uderzyć na jakiś dancing i robić parę rzeczy o których napisać nie mogę :P

Wiecie co mi się marzy? Chciałabym sie nauczyć grać na jakimś instrumencie. Zastanawiałam sie nad bongo

Może ktoś gra?

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio na urodziny poprosiłam o książkę h i udało się, dostałam ją od chłopaka. A szukałam tego tytułu chyba z miesiąc bo nigdzie nie był dostępny. Jeśli ktoś lubi czytać to ja uważam że książka to podstawowy prezent, reszta to tylko dodatek.

Edytowane przez Wywijaska
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...