Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zielooona

Marti, Dominika u mnie nie ma problemu z seksem, wystarczy ze go poproszę zeby zobaczył mi tam mojego mięsnego gnoma czy wszystko ok i samemu się mu odechciewa :P co do mięsnego gnoma, dzisiaj wizyta, jak maść nie pomogła to umawiamy się do szpitala na plastykę. Tylko jak to nie będzie trwało jedno popołudnie to czekam aż skończę karmić piersią, nie odmowie mojemu dziecku piersi na 3 dni :(

Anela, hah aż się uśmiałam, ales nakręciła :P tylko roboty sobie narobilas heh i jeszcze teraz zła jesteś :P no nic, kobiety, hormony :D

Odnośnik do komentarza

Tez słyszałam że tych do gniadek na komary nie można... Ja mam wszędzie siatki. Jak coś polecał postawić przy uchylonym oknie na parapecie sypanej kawy w jakimś metalowej miseczce (inne mogą peknac) i podpalić. Ona się będzie kopcic i w 100% odstrasza komary :)
Boje się strasznie tych upałów. Mała juz wczoraj cały dzień była marudna a dzisiaj jest jeszcze gorzej... Wietrze szybko w domu łuki to słońce jest po drugiej stronie a później pozamykam okna i zasłonięte rolety. Może cos to da...
Wczoraj Amelka po kąpieli zawinieta w kokon spala od 21 do 5 i od 5.20 do 8 :) A dziś od 23 do 4 bo się wyplatala z otulaczka . nakarmilam ja, zawinelam i spala do 8 i teraz znowu śpi :) Chyba zamówienie ten bambusowy otulaczek.. Bo będę ja codziennie na noc zawijać ale w tych kocyakach za gorąco

http://www.suwaczki.com/tickers/16uddqk3lvmzhw85.png
http://www.suwaczki.com/tickers/34bw3e3k2pcfzur1.png

http://s7.suwaczek.com/201504281765.png

Odnośnik do komentarza
Gość zielooona

Temat komarów juz był :D polecam kupic siatki do okien i po sprawie, żadne zwierzę nie ucierpi, nikt się nie truje specyfikami a i owadów w domu niema :) i pamiętajcie kupic w czarnym kolorze, w ogóle ich nie widać a białe to straszny kicz :P
Moje dziecko się ewidentnie nudzi, nie moze za długo leżeć w jednej pozycji, w tym samym pokoju na tym samym łóżku. Muszę jak najszybciej kupic ta mate edukacyjna...
Muszę zgolic gnoma miedzy nogami przed wizyta ale niemoge się jakoś zebrać, juz czuje to pieczenie heh mimo ze robię artystyczny nieład wokół mieska :P
Uświadomiłam sobie ze od porodu nie założyłam spodni... Ciągle spódnica albo sukienka heh, bol motywuje :D

Odnośnik do komentarza

Karinka ja tez chce zamowic ten bambusowy otulacz bo chyba te krostki u mojej Lenki to byly potowki od zawijania, tak mi sie wydaje bo zniknely odkad klima chodzi prawie 24 h na dobe... Ewentualnie od mleka bebiko bo zaczelam jej mieszac dwa mleka, zeby powoli przestawic no ale przestalam jak te krostki wyskoczyly, ale wydaje mi sie, ze od mleka to raczej nie... Sama nie wiem, jak wrocimy do domu i nie bedzie miala krostek juz to zaczne znowu inne mleko dosypywac i jak nic nie wyskoczy to znaczy, ze potowki a jak wyskoczy to mleko...
A juz takie ladne kupki jej sie zaczely robic po tym mieszaniu to teraz znowu te zielone od HA...
Zielona haha dobry patent z tym miechem na odstraszenie chlopa...:-) ja jak mojemu powiedzialam, ze krwawilam po to stwierdzil, ze mnie rozdziewiczyl;-p

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Agul11
Ja jeszcze nie zrezygnowałam ale tak jak Ciebie w k... mnie ta gondola , wogóle cały wózek mnie denerwuje. Mieszkam na pierwszym piętrze i codziennie musze znosić i wnosić cały wózek bo na klatce nie ma gdzie zostawić. Nawet rozważam kupno nowego takiej parasolki z maclarena która nadaje się niemowląt. Może któraś ma i może mi coś powiedzieć na ten temat.

Odnośnik do komentarza

Agnes79 a dlaczego Cie wozek Jedo wkurza? Bo mamy ten sam model i mnie np wkurza w nim jego skretnosc, na poczatku wydawalo sie, ze bedzie idealny a teraz mnie chwilami szlag trafia i to ze jest taki obszerny... Ledwo zmiescilam gondole do bagaznika wczoraj a ile sie przy tym namotalam to az sie wku*wilam... Ale na wsi mi potrzebna tym razem gondola na tyle dni bo w foteliku malej nie wygodnie jak za dlugo w nim siedzi...
Kurde mala od rana jakby rozwolnienie ma... Az sie martwie, dwie kupy niby byly, jedna rzadka a druga tylko zabrudzona pieluszka, ale dziwne to... A teraz lezy z golym tylkiem bo ma lekkie odparzenia... A nie wzielam kremu, M musze powiedziec, zeby przywiozl...

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Dominika! Cudowna kobieto, Karolina o 23 zjadla 90 ml i spala do...5;20! Ciekawe czy to taki zryw czy będzie dzialac xd
mamy cala buzie w potówkach:( kolo uszek, oczek:( dzisiaj będę mala na poduszkach karmić a nie na rekach żeby die nie pocila ode mnie dodatkowo:/ i mamy to krochmalem przetrzeć. Tylko nie wiem jakie proporcje?
bylam spotkać sie z koleżanką ktora zajmuje się fizjoterapia dzieci i mowilaze jak na brzuchu nie chce leżeć to żeby nosic na brzuchu albo jak sie leży to sobie klasc brzuchem do brzucha:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...