Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zielooona

Ewek, gratulacje!!!

Dobra Wróżka, chciałabym :P nie ma szans na mojego synka :D

Bola mnie plecy w dole, to zle czy dobrze? Zmiana pozycji nie pomaga, nie bola mnie kości, kręgosłup tylko jakieś mięśnie chyba :D
Filipku, wyłaź juz z tej mokrej piwnicy!! :D:D

Odnośnik do komentarza

Musze pisać krótkie posty bo mi na tel ucina, pasek był fioletowy Ale sprawdzałam majtki A nie tam, więc może dlatego tak wyszedł, pani powiedziała że ma być granatowo czarny. Skurcze delikatne czyli przepowiadajace. Do tego się przeziebilam mega kaszel i katar położna powiedziała że mam się wykurowac do porodu bo jak urodze nie dadzą mi dziecka....

]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość zielooona

15
Halinka, Zielizka w sumie fart, ze nie zostawili Was na oddziale :) ale to i tak juz niedługo :) bądźmy dzielne, jeszcze troszkę :D

Wypasna kolacja zjedzona! Mogę grzać dupke w szpitalu... Tam się nikt nie przejmie ze mieska nie jem i nic co miało z nim " styczność". Wiec ja chyba pierwsza zrzuce kg!! :P

Dobranoc, oby polaly się wody!!!

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Oczekującym życzę szybkich i łatwych porodow. Rozumiem was i bardzo się cieszę że już jestem po, z wielu względów.
Rozumiem że każda jest zaabsorbowana czym innym ale nie ukrywam że trochę liczyłam na wasze dobre słowa. To już 3 doba a ja walczę o pokarm. Niestety sama bo Alicja pod lampami o nawet na chwilę nie mogą jej wyją. Więc ja nie mogę jej przystawić :-( noszę jej jakieś szczatkowe ilości pokarmu ale połowa wraca w butelce. Oni tam maja zwykłe smoczki i z mojej butelki nie chce pewnie pić. Boję się że nie będzie chciała ssać piersi po zalatwieniu zoltaczki. Jest mi z tym źle i boję się. To tyle. Trzymajcie się ciepło. Na razie odpuszczam forum. Muszę powalczy o mnie i córeczkę. I dużo zdrówka dla wszystkich.

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Nasz Dawidek ladnie piers zasysa,zadowolona jestem,ale czy cos z niej leci to nie wiem. Jutro Moj musi kupic laktator i zobaczymy czy cos tam jest. Narazie wsadzilismy mu smoczka jak poszlam sie myc,zassal ladnie ale pielegniarki mnie opieprzyly ze smoka sie nie daje. A ja tak nie umiem mu na lezaco piersi dac,musze siedzie. No ale dopracujemy wszystko:-) narazie mlodziez spi,a matka nie moze:-) w kazdym badz razie cisnienie spadlo,zobaczymy jutro reszte wynikow:-) dobranoc:-)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70938.png

Odnośnik do komentarza

18/ Dziewczeta zawsze jak pomyslimy o tych naszych kg ja proponuje pomyslec o tym ze sa w nas nasze slodkie serduszka i byloby im przykro gdyby wiedzieli, ze z ich powodu jestesmy przygnebione :( urodzimy, zaczniemy karmic, latac na pelnych obrotach i wrocimy szybko do formy :D Trzeba zyc tym zeby porody byly latwe dla nas i dla maluszkow reszta jest do zrobienia! Nosy do gory jutro jest piekna data i zazdroszcze tym ktore urodza! Mialam chrapke na nia, ale po dzisiajszej wyzycie juz wiem, ze bede z tych przeterminowanych : / slodkich snow all :)

Odnośnik do komentarza

A i powiem wam dziewczyny ze jestem chyba jedyna na forum którą nie chcę a wręcz nie może jeszcze urodzić., wszystko przez to pieprz. ... chorobsko, ten kaszel mnie wykonczy i katar się leje. Jutro do lekarza idę niech mi da coś porządnego bo naprawdę mi małego po porodzie mogą nie dać. .,

]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Emka nie załamuj się myślę że jeszcze będziesz karmić maleńką przecież z tą żółtaczką to nie trzymają tak długo. Starasz się a to najważniejsze. Buziole dla was***
Zielizka no to właśnie to o czym ci pisałam rano dlatego ja w niedziele nawet nie chciałam jechać na porodówkę bo też by mnie odesłały. Musisz povzekać na częstsze skurcze lub odejście wód.
Ewek super gratuluję dzidzi:)
Asia2244. no widzisz ale fajnie trzymaj się jutro napewno sobie wszystko przypomnisz organizm nie zapomina. Kciukasy zaciśnięte.
Dziewczyny brzuszki cudne macie.
A maleństwa forumowe najsłitaśne na świecie

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...