Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Naszym maluszkom jest u nas w brzuszku tak wygodnie ze wola być w nich chyba możliwie jak najdłużej :) z drugiej strony one same wiedzą kiedy ich czas na wyjście wiec czy to będzie tydzień później czy wcześniej to już i tak w porównaniu z tym ile do tej pory na nie czekaliśmy mało odległe terminy ;) chodź czasami na myśl że już nikt w moim brzuchu nie będzie fikał jest mi smutno :D ale to chyba te hormony tak szaleją ze sama nie wiem czego chce

Odnośnik do komentarza

Marti ja mam długie włosy podziwiam za odwagę ścięcia króciutko. Mnie Mój by za to chyba skrócił o głowę. Lubi jak są takie jakie są. To Twój będzie miał niespodziankę; )
ja mam termin na 4 maja. Miało być szybciej i co? I nic. Nawet coraz bardziej się przytyłam z P zwby coś przyspieszyć ale to nic nie daje

Nasze szczęście przyszło na świat 20.04.2015 O godz 23.30

Odnośnik do komentarza

Ja dzis po kontrolnym ktg i wszystko oki, jeden skurcz przez cale 40 minut:) termin mam na 3 maja, bylam z ryzyka porodu przedwczesnego a tutaj mozliwe ze przenosze:( za tydzien usg to cos wiecej sie dowiem :) i wlasnie od kilku dni tez mam uczucie parcia na stolec:) pewnie glowka schodzi i uciska tam wszystko:(
ag_la lepiej tych porodow nie ogladaj mozna sie rozchorowac tylko :( Dobrej nocy wszystkim zycze:)

Odnośnik do komentarza

Witam bardzo serdecznie wszystkie majóweczki :-)

Czytam Was już od bardzo dawna i bardzo fajnie umilacie czas swoimi postami. Dlatego też postanowiłam dołączyć do Was chociaż na tę końcówkę :-) termin mam na 4 maja, w brzuszku rośnie Lenka i już się nie mogę doczekać kiedy wezmę ją w ramiona :-)
Ciąża jest dla mnie bardzo wyjątkowym okresem, zwłaszcza ruchy dzidzi są niesamowite, co nie oznacza ze jest lajtowa ;-) bo na początku ostre mdłości i wymioty a teraz np zmagam się z hemoroidami... ale tak już musi być ;-)
Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie :-)

Odnośnik do komentarza

Hej mamuśki! :) no i po wizycie. Nie zostałam w szpitalu, lekarz stwierdził że wszystko jest w porządku, szyjka się nie skraca następną wizyta za 2 tyg, powiedziałam że wtedy to już chce zostać w szpitalu bo skończę równe 38 tyg, do szpitala Mam ponad 80km i wolę być na miejscu. Dzidzius tak na oko lekarza waży ok. 2700g nie robił dokładnych pomiarów co do końcowej wagi to stwierdził że ok 3500g będzie, dla mnie to duże dziecko będzie. Także jeszcze 2 tyg leżenia w domku, muszę jeszcze dokupić stanik, pizame, klapki, zamówić łóżeczko akurat te 2 tyg się przydadzą.
Dziewczyny Jakie staniki do karmienia polecacie?

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/20558[/quote]

Odnośnik do komentarza

Wreszcie nadrobiłam.
Z rana wybrałam się na wyniki. Później zaszłam do pracy. Zasiedxialam się chyba z 2 godz.herbatka ciasteczko. Później po mieście poszarzowalam. przyjechałam do domu na południe. Miałam pracować ale weny nie ma więc przełożone na jutro. Przyszła mi paczka z pieluszki flanelki i tetra,kompres z pestek wisni i parę innych rzeczy. A i sukienka przyszła. Powiem Wam że mi się podoba i chyba w niej pójdę na wesele w sobotę. Przymierze jeszcze i co powie mąż ślę myślę że mu się spodoba. Czekam jeszcze na paczkę z gemini-ostatnia. Teraz został aby materacy i jesteśmy gotowi. Jutro upiore pieluszki i mogę pakować torbę do szpitala.
Fajnie ze pisalyscie jak wygląda gbs bo ja w poniedziałek idę do lekarza na wizytę i ma mi pobrać. Będę chociaż wiedziała jak to wygląda. A posiew z moczu zrobiłam dodatkowo dla własnej spokojnosci. Zobaczymy co wyjdzie, oby nic.zobaczymy co powie lekarz po badaniu, ostatnio Szyjka w porządku. A teraz może być już różnie.
Joasiu jeszcze ode mnie gratulacje i uściski dla Ciebie i Marcelina. wracacie szybko do domu.
Maratonka trochę na luz, bo wszystko się może zdarzyć. Mapa Ty tak samo.
Ja chciałabym dorwać do końcówki kwietnia. Zobaczymy.
Co do mebli to my też czekamy na kuchnię. Ma być na koniec kwietnia a czy będzie?
Witam nowe majówki.
Miłego wieczoru kobietki.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5euum8xcey.png

Odnośnik do komentarza

Elzbietta - ja sie naogladalam juz pol roku temu ponad tego loba czyli dlugo bob) i marzylam o nim. Dzis to samo. I mowie do niej -chce dl do ramion,a ona sama mi powiedziala jak zetnie. Kiedy zobaczyla strach w moich oczach,spytala czy na pewno,ale spodobalo mi sie jak pewnie mowila o wszystkim i zdecydowalam sie sciac. Nic jej nie pokazywalam. To tez by bylo bez sensu,bo przeciez nie bede wygladac tak samo jak jakas gwiazda.
Myszeczka - a myslisz,ze dlaczego ja w koncu to zrobilam? Moj tez wiecznie mnie wstrzymywal,a ja wiecznie jak w koncu poszlam do fryzjera to tylko podciecie i zero efektu. Nic mi te wizyty nie dawaly,na pewno nie zadowolenie. A dzis rewelacja. W koncu! To bylo to,czego mi brakowalo. I czuje,ze to moj fason! Zreszta,moja mama ma podobna fryzure od kilku lat i tez bardzo jej pasuje. A zal to jak krowa wpadnie do studni. Jeszcze wiekszy jak sie zesra! Wlosy odrastaja. Nie zaluje!
Anela -nooo, nie dosc ze wielka to jeszcze bez wlosow :D
Monia9 -ciesz sie Koxhana jeszcze chwilami w domku :)

Slodkich snow i spokojnej nocki Laseczki :) ja jutro rano wstaje i daje czadu z ogarnianiem wszystkiego :) najbardziej swojej osoby :P

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h47l07utr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d7t5juzb4.png

Odnośnik do komentarza

MartiJa też mam "boba " :) Wczoraj zrobiłam :) No i zaciskaj ,gniazdko musi być gotowe na przyjście malutkiej :)
A ja dziś musiałam wyprać ponownie ostatnia partię ciuszmów ,bo mi oblazly jakimiś klaczkami z ręcznika dla dzidzi I wyglądały feeee.... Ja się nigdy nie spakuje do tego szpitala ;/
Też obejrzałam dwa odcinki porodów ,aż się zryczalam na jednym .... Aż mam ochotę już urodzić :)

http://www.suwaczek.pl/cache/f76bb36c0a.png

Odnośnik do komentarza

Witam
Jest już późno ale są tu może doświadczone juz mamusie. Jestem w 38 +4 tyg. Termin mam na 27.04 z om i na początek maja z usg. Moja malutka od 6 godzin wciąż się rusza nie są to ruchy bardzo gwaltowne raczej wiercenie się, przeciąganie ... ale tyle godzin!? Juz o bol ewa mnie podbrzusza no i się strasznie martwię.

Pozdrawiam☺

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...