Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Karola ale fajny brzusio :) ja przez cały ubiegły tydzień jakbym mały miałam, ale mi znikł. U mnie to tak śmiesznie, bo ja od zawsze miałam tak, że jak zjadłam porządny obiad to mój brzuch wyglądał jakbym była w ciąży. Więc teraz jak miewam taki brzuch to nie wiem czy to od jedzenia czy w końcu od ciąży :) ale póki co znika albo rano albo po kilku dniach, więc to jeszcze nie to.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny byłam dziś na.prenatalnych badaniach i wszystko w normie mówi lekarz tylko martwię się troszkę tym ze przez 4 dni dzidzia urosła 2 mm mam 11 tydz i 3 dni z usg i dzidzia ma 4,86 cm możecie napisać ile wasze małe szkraby miały 4 dni wcześniej lekarz.robił usg na innym sprzęcie w przychodni miało 4,62 cm

Odnośnik do komentarza

ania nie masz się czym przejmować, ja w 8 tyg miałam robione usg dzień po dniu i na tym robionym drugiego dnia fasolka była mniejsza niż dzień wcześniej i to chyba ze 2 mm, także to zależy bardzo dużo od sprzętu, lekarza i jak się ułoży. Moja koleżanka miała umówioną wizytę u lekarza, a na drugi dzień dostała krwawienia i trafiła na IP i niby jej dzidzia urosła o 3 mm wciągu doby. Także nie przejmuj się :)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Uważajcie bo sa tez trole takie jak ja ktore tylko czytaja..
Swoja droga tak was czytam id dluzszego czasu i stwierdzam ze zrobiło sie z was takie zamkniete grono ze nawet nie zauwazacie jak pojawia sie ktos nowy i jest on zwyczajnie ignorowany...
Poza tym czy kazdy z kim sie niezgadzacie wg jest trolem?
Moze powinniście zalozyc prywatne - zamknietw forum? A nie zasmiecac netu wpisami o zupkach, kupkach etc...

Odnośnik do komentarza

Witam Wszystkie Kobialki....

Przyznam, ze chcialam na poczatku odniesc sie do wczorajszego dnia ale doszlam do wniosku, ze nie bede sie cofac... Trzeba isc na przod...
Skomentuje to kontrowersyjnym cytatem piosenki, ktora ostatnio wpadla mi w ucho..."Mam to w dupie":D:D
Doszlam do wniosku, ze jesli jest chociaz jedna osoba, ktora chce zebym tu byla to warto:)( a jest kilka:))
No nie wspomne, ze dalo mi do myslenia,ze nawet Maratonka zawrocila z maratonu i zatrzymala sie na chwile na forum. A jak uslyszlalam,ze "Zielizka stoi od rana pod LOTem i chce bilet kupowac" to mysle dobra Stara zarty sie skonczyly, trzeba tam wracac:D:D
DZIEWCZYNY DZIEKUJE WAM ZA MILE SLOWA I PRZEPRASZAM JESLI, KTORAS CZYMS URAZILAM, NIE MIALAM TEGO NA MYSLI

Co do pogody, hmmm..
Zalaczam zdjecia z wczoraj i jeszcze z marca 2014... Zima u nas byla straszna.. Temp dochodzily do -30C!!!! Sniegu ogrom, szkoda gadac. Ja jeszcze mialam przeprowadzke pod koniec lutego:(
Obecnie- w sobote wieczorem zaczal pruszyc snieg, tyle co bylo wypadkow.. Masakra. Maz mial cos zalatwic ale zawrocil. Przed nim 3 samochody mialy bliskie spotkanie. Prawie jak taniec na lodzie tylko problem z nagrodami:D
Dzis rano z kolei na dzien dobry temp -12C!!! I podobno zima ma byc rownie mrozna...
Kochane cieszcie sie z tego co macie w Polsce.

Aha, w przyplywie emocji skasowalam moje dane w tabelce:D:D

monthly_2014_11/majoweczki-2015_20408.jpg

monthly_2014_11/majoweczki-2015_20409.jpg

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70763.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70762.png

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem co się tu ostatnio dzieje. może ja czegoś nie widzę ale byłam pewna że to forum jest miejscem gdzie naparwde można pogadać. to że ostatnio nie chcemy mówić o poronieniu czy tak ciężko zrozumieć ? trolem nazwano tu osoby które wpadły nie wiadomo skąd i krytykują zachowanie innych kobiet w bardzo przykry sposób.

Nasze szczęście przyszło na świat 20.04.2015 O godz 23.30

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...