Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Millerowka - ja im mój maz byliśmy dla siebie pierwsi. Ja miałam 18 maz 20. Jesteśmy juz 9,5 roku razem i ani razu nie uslyszalam,ze chce spróbować z inna, raczej bal sie,ze ja bede chciała (podczas moich studiów wciąż sie bal,ze go zostawie dla jakiegos "lepszego"). Myślę,ze jeśli to była prawdziwa miłość,to by nawet o tym nie myślał. Myślę,ze ma inny problem,problem z własnym poczuciem wartości. Albo ma durnych kolegów! I nasluchal sir. Ja jestem tego samego zdania - zdrady sie nie wybacza, nawet dla dziecka, a na pewno nie w takiej sytuacji jak Wasza. Szanuj się! Tego nikt inny Ci nie zapewni! Pamiętaj!!! Trzymam kciuki za Ciebie i Twoje Maleństwo :*

Odnośnik do komentarza

Konstancja, doskonale Cię rozumiem! Mój brzuch nie wygląda na ciążowy, ale na spuchnięty, próba wciągania raz skończyła się bólem więc nie wciągam i tak sobie tłuszczyk siedzi :/ ważę obecnie 49kg przy wzroście 160cm, zawsze byłam szczupła, miałam szybką przemianę materii, w ciąży wieeeele się zmieniło. Brzuch wciąż wielki, wystający, wzdęty i jakby otłuszczony, a waga wciąż taka sama... Sama nie wiem jak to działa, ale wizualnie wygląda bardziej na chorobę niż ciążę :| bardzo źle się z tym czuję.

Milerówka, na pewno go kochasz, planowałaś z nim ślub, macie razem dziecko, ale nie daj się zmanipulować, raz zdradzi, przebaczysz mu i później będzie zdradzał dalej, facet jak nie ma postawionej jasno bariery niestety daje się ponieść hm... chuci? Taka jest męska natura (chociaż wiele mężczyzn potrafi to kontrolować i być wiernymi do końca życia), przecież kiedyś wśród ludzi było podobnie jak wśród zwierząt, kobieta potrzebowała gniazda i stabilizacji, mężczyzna zapładniał ile się dało - gatunek musiał przetrwać.

https://www.suwaczki.com/tickers/l22n9vvjkwvojafh.png
http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr20mmpxurxf9n.png

Odnośnik do komentarza

milerowka ja bym chyba wolała nie wiedzieć że byłam zdradzona jak żyć z ta myślą że zostałam odsunięty na chwile bo mój mężczyzna chciał się zaspokoić ? mógł myśleć wcześniej ze chce innych kobiet a nie zawracac głowę tobie ty w tym czasie może spotkalabys faceta wartego siebie. nie gniewaj się ze tak pisze nie chce obrażać twojego byłego mężczyzny. ale ciężko mi to zrozumiec. dziecko ślub wszytsko idealnie a on chce inna do seksu. nie. tak być nie może. ty dajesz mu siebie w 100 procentach wiec zasługujesz na to samo od niego

Nasze szczęście przyszło na świat 20.04.2015 O godz 23.30

Odnośnik do komentarza

oj noe zdrady nie wybacze nawet dla dobra dziecka:/ nawt teraz jest mi ciezko wyobrazic sobie ze bedziemy znow razem po tym co mi powiedzial znam siebie i wiem ze nigdy mu nie wybacze tego jak mnie skrzywdzil ale bede miala dwa tyg na przemyslenia czego ja chce i czego potrzebuje. zawsze mysle o innych a nie o sobie teraz to sie zmieni w konu musze szanowac siebie i myslec przede wszystkim o dziecku
Bardzo wam dziekuje ze wyrazilyscie swoje zdanie:*

Odnośnik do komentarza

Milerowka,może masz dość dobrych rad,ale możesz mu zadać kilka podstawowych pytań:
- Czy nie jest dumny z tego,ze Ty zawsze byłas mu wierna i nie chcialas sobie zaszalec?
- Czy nie jest dumny z tego,co razem przez te lata zbudowaliscie?
- Czy wie,ze w życiu nie można mieć wszystkiego? Co nie oznacza,ze rezygnacja z czegokolwiek nas ogranicza!
- Czy wie,ze w życiu najlepsze imprezy i szalenstwa robi sie wtedy,gdy sie wie,ze ma sie ciepły dom, do którego sie wraca?
Te słowa,ktore juz wypowiedzial sa okropne. Tego juz nic nie cofnie. Niech tylko on zada sobie te pytania i uświadomi,że marnuje też swoje życie.
Bylas z nim, kochasz go,to znaczy, ze byl tego wart. Postanowilas urodzić jego dziecko i założyć z nim rodzinę - niech to sobie uswisdomi, bo chyba nie zdaje sobie sprawy z tego,ze przecież moglas tego nie chcieć.
Bądź dzielna :) dbaj o zdrówko!

Odnośnik do komentarza

Milerówka - sorry, że dopiero teraz odpisuję...
Z mojego doświadczenia 40 latki - a uwierz mi prawdziwe życie zaczyna się po 30-tce to facet już ma za sobą ten skok w bok. Nie ma takiej opcji, żeby facet twierdził, że chce poszaleć tak po prostu. W 99% najpierw zaszaleje a potem stwierdzi, że właśnie tego potrzebuje. Jednego możesz być pewna - sam na to nie wpadł. Albo ma koleżankę w pracy, która akurat potrzebuje "wsparcia" albo ma kolegów frajerów, którzy mu "oczy otworzyli".
Doskonale wiem jak to boli, ale wiem również jak cudownie się człowiek czuje po latach, kiedy to okazuje się, że Twoja decyzja była słuszna i WYGRAŁAŚ.
Pytanie, które zapewne cię dręczy to czy kopnąć go w zad czy wybaczyć (ale nie zapomnieć!) - obie opcje oczywiście ze wzgl. na dziecko.
Otóż obie mogą się okazać te właściwe. Wszystko zależy od Waszego charakteru i relacji - kto był w związku silniejszy.
Jeśli do tej pory to Ty trzymałaś władzę to masz duże szanse być znowu szczęśliwą w tym związku a co więcej mieć władzę absolutną (i to jest bardzo przyjemne :)) Jeśli natomiast facet miał dużo a czasami nawet za dużo do powiedzenia to opcja z zadem jest znacznie pewniejsza. Facet, który był pewny siebie skorzysta z okazji powtórnie :(
W sprawach zdrad, powrotów i pożegnań mam dość duże doświadczenie - przerabiałam wszystkie wersje i to w obie strony.
Pamiętaj, że wszystko ma swój czas i miejsce i absolutnie czego nie można zrobić to trzymać kogoś na siłę, bo to się potem zemści.
Ja jednego z moich byłych załatwiłam jego własną bronią - pochodził z bardzo religijnej rodziny a poszedł tydzień przed ślubem do burdelu.
Wyszłam za niego, bo go kochałam ale musiał nie tylko płaszczyć się przede mną ale przyznać się przed całą swoją świętojeb... familią, że mnie zdradził z k... Płakał i kochał mnie przez lata aż w końcu sama go zostawiłam... dla innego. Dzisiaj jesteśmy znajomymi ale mój ex do końca życia będzie pamiętał, że kobiet nie należy zdradzać, bo zemsta może okazać się okrutna.
Milerówka - facet MUSI ponieść konsekwencje swoich czynów tylko to wcale nie oznacza, że masz wymazać go z życiorysu tak od razu... niech facet trochę pocierpi zanim sobie życie na nowo ułoży.

http://www.suwaczek.pl/cache/3451273281.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny! Ja mam termin na 3 maja (wg lekarza), a wedlug mojego meza 9 maja, bo on wtedy ma urodziny i wyszlo tak, ze bedzie mial prezent na 35 urodziny w postaci pierwszego dzidziusia :)
To moja pierwsza ciaza. Szukam wsparcia wsrod przyszlych mam 2015, jeszcze zadnej nie poznalam, a mozliwosc wymiany doswiadczen doda mi otuchy ( jestem troche panikara ;)).
Pozdr

http://www.suwaczek.pl/cache/9dc68c04ea.png

Odnośnik do komentarza

Gumki w ciąży? Ja też pierwsze słyszę...
Wiem, że częsty seks i związane z orgazmem skurcze mogą spowodować poronienie/poród przedwczesny, dlatego też lekarze polecają współżycie nawet kilka razy dziennie, gdy dzidziuś nie chce wyjść na świat (ciąża jest przenoszona).
Mnie prezerwatywy podrażniają, bardzo niekomfortowo się czuję, a co to za przyjemność jak nie ma komfortu? :)
Co do pozycji zgadzam się z Moniką, ważne żeby penetracja była pod naszą kontrolą!

Mamalenka - witamy w naszym gronie i zapraszamy do rozmów :)

https://www.suwaczki.com/tickers/l22n9vvjkwvojafh.png
http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr20mmpxurxf9n.png

Odnośnik do komentarza

Wygląda na to, że gumki są zbędne :) Oto co znalazłam:
"Wiele kobiet zastanawia się także nad tym, czy seks w ciąży zakończony wytryskiem nasienia do pochwy może przyspieszyć poród. To prawda – w spermie znajdują się bowiem prostaglandyny, które mogą zmiękczyć szyjkę macicy i zainicjować poród. Jednak, aby do tego doszło, w organizmie kobiety muszą już zajść pewne zmiany hormonalne, które ukierunkowują jej ciało do wydania na świat dziecka. Dlatego niektórzy uważają, że gdy ciąża jest przenoszona, stosunek może przyspieszyć poród. Jest to zapewne lepszy sposób i bardziej przyjemny niż podłączenie do kroplówki z oksytocyną w szpitalu. Warto praktykować też ćwiczenia w ciąży."

http://www.suwaczek.pl/cache/3451273281.png

Odnośnik do komentarza

Hej Mamusie :*

Przepraszam że się nie odzywam ale mimo że często do Was zaglądam to nie mam wcale weny dopisania :( Jakiś leń trzyma mnie i to dość długo :( zwalam to na chandrę jesienną :)

Myszeczko brzusio robi Ci się coraz okazalszy :D U mnie trochę przystopował albo już przyzwyczaiłam się do jego wielkości i nie zauważam jego powiększenia :P
Milerówka ja niedawno jedno rozstanie przeżyłam chociaż poszło z mojej inicjatywy. Co prawda nie żałuję bo z każdym dniem upewniam się że postąpiłam bardzo słusznie, no ale Ty jesteś w innej sytuacji. Moniq dobrze Ci radzi, nie musisz go całkiem skreślać pod warunkiem że to w większości Ty masz spodnie w tym związku. Jeśli jest na odwrót to na bank "skok w bok się powtórzy". Jak byłam w zwązku z moim eks mężem to gdy już dłuższy czas źle się między nami działo też przewinęła mi się myśl że może lepiej było by zdradzić, spróbować czegoś innego, ale zmądrzałam za wczas i postanowiłam całkowicie odejść. Zdrada to nie lek na problemy w związku. Jeśli się kocha to się nie zdradza. Trzymaj się kochana :*
Moniq prostaglandyny z nasienia faktycznie przyśpieszają poród ale jedynie gdy szyjka jest dojrzała. Każdy ginekolog inaczej na ten temat sądzi ale moja ginekolog z poprzedniej ciąży twierdziła że od początku ciąży sex jest wskazany, no chyba że kobieta ma ciążę zagrożoną, bądź ma założony pessar czy szewek na szyjce. A na końcówce można szaleć do bólu :)

Nie pamiętam już kto pisał o dł szyjki ale ja mam wpisaną dł. w książeczcę taką:
8 tc 3,01 cm
11 tc 3, 016 cm
14 tc 3, 01 cm
No i nikt mi nic nie mówi że to jakiś problem :) Nawet w szpitalu nic nie mówili więc chyba póki się nie skraca to jest ok :)

Buziaki :*

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9cwa1f4tcozfc.png
http://oliwia10-02.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, wlasnie czwarty raz w tym tygodniu (czyli 14tc) poczulam takie swędzenie czy gilgotanie od dołu brzucha, dosłownie jakby od pochwy,ktore promieniuje mi az do ramienia :) teraz popukalam lekko w brzuch i nagle poczulam,ale w pozycji leżącej,takie gilgotanie w dole brzucha. Czy to moje Maleństwo? Nie chce sie nakręcac,ale pierwszy raz w życiu cos takiego mam. To na pewno nie jelita itp,chyba ze tak milo nagle sie macica zaczęła rozciągać :D doswiadczone Mamuski, mowcie,szybko :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...