Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam się w kiepskim nastroju. Odpowiadając na wasze pytania, to podejrzenia snują mi się już od dłuższego czasu, ale ostatnio coraz bardziej sie upewniam, szczególnie wczoraj. Od jakiegoś czasu wychodzi coraz wczesniej do pracy. Wczoraj wyszedł ponad godzinę wcześniej mimo, że jedzie 5 minut. Mówił, że musi zatankować auto, czego jak się potem okazało nie zrobił. Do tego znalazłam długie włosy, a sama noszę krótkie od 10 lat. Jak dziś rano powiedziałam, co o tym mysle, to stwierdził, że chciał się przejechać, a ja wymyślam. Do tego ciągle siedzi z nosem w telefonie i jak myśli, ze nie widzę, to coś pisze. On już miał podobną akcję kilkanaście lat temu, po której rozstaliśmy się na ponad rok.

Odnośnik do komentarza

Attka współczuję... Oby to były mylne Twoje podejrzenia! Macie bobaska i facet powinien się opamiętać.
Dobra Wróżko byłam u gina, ponieważ ból nie pozwala mi na współżycie a trochę czasu od porodu już minęło... Nawet jeśli zdarzyło się, że w trakcie nie bolało(raz) to bolało już po:-( nie czuję się przez to w pełni kobietą, czuję się jakbym była ułomna i dysfunkcyjna, za każdym razem kiedy próbowaliśmy potem wylewałam łzy w poduszkę bo czułam się okropnie i niestety zaczyna się to coraz mocniej odbijać na mojej psychice. Niestety ginekolog rozłożył ręce i powiedział, że on jeszcze nie miał takiego przypadku i że to się bardzo rzadko zdarza bo on nie widzi nic co mogłoby mi przeszkadzać poza małymi polipkami u ujścia pochwy, które nie powinny mieć wpływu na jakość życia seksualnego. Dostałam maść przeciwbólową do stosowania miejscowo przed stosunkiem i ma on jeszcze popytać kolegów co oni robią w takich sytuacjach bo twierdzi, że nie ma sensu tego chirurgicznie robić gdyż może się nie poprawić. No i może być tak, że trzeba to rozciągnąć poprzez właśnie współżycie. Cena maści też mnie zabiła, kosztuje dobrze ponad 100 zł. A nie wiadomo czy pomoże. Nie wiem co dalej z tym robić, czy próbować z tą maścią czy może skonsultować to z innym lekarzem, po prostu czuję się strasznie.

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Kinia,kawał dorodnego dzieciaka z niego był:DKuba 2930 ważył po urodzeniu.No to Tymek może rzeczywiście niejadek po mamusi:),najjważniejsze,ze zdrowy:)

Kinia,
może rzeczywiście zaczaj sie na jego telefon,na przykład jak się położy spac.
Albo powiedz mu wprost,że czujesz się niepewnie,że mu nie ufasz,po tej sytuacji sprzed lat i jego obecnym zachowaniu.Jeżeli nie ma sobie nic do zarzucenia to da Ci tel żebyś sobie zerknęła .A dobrze się Wam układa?,przepraszam,że tak wypytuje,ale jeżeli jest ok,to może Twoje przypuszczenia są mylne i chlop w jakieś durne gierki sobie gra na tel.

A moje dziecko spi juz chyba prawie 2h,zamiast w nocy,to w dzień kiedy chcę wyjść!

Macie jakieś sposoby na ból ucha?,ja pierdziele,jutro kończe antybiotyk i było już lepiej i dzisiaj znowu mnie boli:(

Odnośnik do komentarza

Czy forum się zepsuło? Cisza od 4 godzin? O Co chodzi!!??
Moje dziecko śpi już prawie 2 godziny... a co będzie robić w nocy?
Dziś przyszła mi do głowy myśl, że Antoninka będzie chyba wkrótce grubaskiem. Z takim apetytem zjada kaszkę i warzywa, że jestem w szoku. Początki rozszerzania diety były niewesołe, a teraz jest po prostu szał! Tfu tfu tfu, żeby się nie popsuło.
Attka, nie chcę nawet dopuścić do siebie myśli, że można być tak podłym i zrobić coś takiego, o co podejrzewasz męża. Powiedz mu szczerze, co Cię męczy, może rzeczywiście nie ma niczego na rzeczy? Lepsza już szczerość, niż domysły, bo te mogą maksymalnie dobić.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv738twq9e2y.png

Odnośnik do komentarza

Ojej od wczoraj mnie tu nie było myślałam że trochę poczytam a tu nie ma nikogo. Nie pisałam bo po pierwsze brak czasu a po drugie dół więc boję się że w końcu mnie stąd wywalicie. Attka mam nadzieję że twoje przypuszczenia są mylne aczkolwiek intuicja kobieca rzadko zawodzi i niestety tacy są faceci ale może tym razem się mylisz :)

Dominika ja ci smece a teraz doczytalam ze tez masz doła :(

Ola kochana dobrze ze Kubuś chociaż w dzień Ci śpi ładnie

Elżbieta gang rewelacja sama bym taki synkom ubrała..

Mamy cichego podgladacza na forum który już kiedyś z nami był Pigulka ujawniaj się kochana... Ale rozumiem brak czasu...

Rusanka dobrze ze Antosia wcina :) oby jej to nie minęło

Kurcze znowu zdjęcia nie mogę dodać :(

Odnośnik do komentarza

Rusanka zazdroszcze ze tak ładnie je.u nas wszystko musi być dokladnie zmielone i kaszka nie za gęsta.do nowych smakow podchodzi nieufnie.moze sie rozkreci.ja sie nie stresuje bo jedzie caly czas na tym samym centylu a waży 9300!!kregoslup do wymiany;)chyba cyc tyle daje bo jak czytam ile wasze dzieci jedza to on z polowe tego.

Odnośnik do komentarza

hejka!
Dominika współczuje całej tej sytuacji. Może skonsultuj to jeszcze gdzieś indziej :/

Ola no nareszcie! Helllloł!

Dobra Wróżko - malowanie kredą po ścianach - ale fajnie :)

Panifiona dobrze że się udało porozmawiać i oby to coś zmieniło! I buziaki dla Justynki że taka spryciula :)

Attka trzymam kciuki żeby to jednak urojenia były. Mam nadzieję że sprawa szybko się wyjaśni.

Ja żółto zacznę dawać lada dzień - już jajka wiejskie mam w lodówce :)

Nie wiem czy u nas problem zębowy się nie zaczyna. Marudny, duuuużo śliny i zrobił łącznie 5 kupek. Jedną normalną z rana jak zwykle, a potem takich kilka małych rzadkich - sorki za szczegóły ;P i nie wiem, będę obserwować.

Poza tym byłam dziś w pracy - Kacperek z dziadkami cud miód. A w moim aucie popsuł się zamek i nie można go zamknąć. Stał dziś pół dnia na parkingu w centrum miasta z otwartymi drzwiami od kierowcy. Później podzwoniłam i brat załatwił mi mechanika. AUto wstawiłam, nie wiadomo kiedy zrobią a ja u mamy, 50 km od domu a w czwartek szczepienie - nie wiem co to będzie :/

Kacperek zasnął o 19:20, o 19:50 się obudził i przed 22 go uśpiłam. Mam dość, a noc się jeszcze nie zaczęła. Idę spać! Buziaki Mamusie :*

Odnośnik do komentarza

Mój syn dzisiaj z rana spał 15 min. Później na spacerze spał 2 godz i do 19 nie dotrwal. Musiałam go chwilę Przed 19 położyć już spać bo tak dokuczal i tarl oczka że było mi go żal. Teraz pewnie rano wstanie. Idę ciuch na jutro mężowi do pracy wyprasowac i uciekam spać.
Szczęśliwa mamusiu to mamy takie małe Chudzinki.
Elżbieta ciuszki super. Coś też popatrzę może po wypłacie coś Tymcio fundne.
Emagdallenka córcia ładnie waży.brawo.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5euum8xcey.png

Odnośnik do komentarza

Hejka nie zaglądałam cały weekend i właśnie nadrobiłam. Nie dziwię się że tylko tyle napisałyście bo sama nawet nie mam czasu tel do łapy wziąć. Wieczorem zasypiam razem z Zuzią podczas karmienia. Z dalszymi zebami to poprostu porażka tak cierpi. Je wszystko pięknie. W nocy cyc non stop.
W sobotę byliśmy na Listy do M. 2 film fajny oczywiście się popłakałam:) Zuzia była z babcią i chłopakami. Wracamy a ona wykapana, po kolacji i jak mnie chwyciła za bluzkę to nie puściła aż zasnęła.
Jutro spróbuję być na bierząco to poodpisuję. Śpijcie spokojnie

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

U nas Julek lepiej spi i w nocy i w dzień.ogladalam jak stan uzebienia.więc jeszcze sie nie przebily ale juz widac dwie gorne jedynki.az strach sie bać.i już słyszę te dobre rady tesciowej ze jak juz tyle zebow ma to trzeba od piersi odstawić.
Dominika jeśli az tak boli to nie jest normalne.może skonsultuj to u innego gina.
Szczesliwa mamusiu ja cie podziwiam i jak dla mnie mozesz marudzic ile tylko chcesz.
Tak wogole jak czytam o tych facetach to krew mnie zalewa.nie dość ze zycie nie rozpieszcza to oni jeszcze dokładają.niektorzy to naprawdę do niczego sie nie nadaja i powinno ich sie wywalić na zbity pysk.przepraszam pobnioslo mnie;)

Odnośnik do komentarza

Hanka oby jak najszybciej ci auto naprawili.brawo dla dziadkow.
Ola ja tez sobie nie wyobrazam jak zostawic Julka.ja do pracoholikow nie należę moj mąż niestety tak.musi byc rownowaga w przyrodzie.jeszcze nie wiem kto z nim zostanie jak wroce do pracy ale jeszcze troche czasu z nim będę.
Dobra Wrozko kuchnie musisz miec taka jak sobie wymarzylas bo z tego co piszesz to lubisz gotować.poza tym rosnie mała kucharka.no i szczescia na nowej drodze;)ja tez nie bardzo lubie zmiany.

Odnośnik do komentarza

U nas noc dzisiaj super, Lenka po kąpieli i butli od razu zasnęła i spała bez przerwy do 6:50 a teraz już śmiga po mieszkaniu i psoci:-)
Dziękuję dziewczyny za słowa wsparcia, zdecydowałam, że chcę jeszcze to skonsultować bo wczoraj znowu tam zajrzałam i nie rozumiem jak można powiedzieć, że nic tam takiego nie ma! Dla mnie jest! I nie wygląda to tak jak powinno. Jednym słowem zawiodłam się na moim lekarzu. Jeśli kolejny mi powie to samo to wtedy będę się zastanawiać co dalej.

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Dominika ale super ze Lenka tak pięknie spi, zazdroszczę. Koniecznie skonsultuj z innym lekarzem.
U nas dzisiejsza noc wygladała tak: 20-23, pobudka i cyc, 23-2, pobudka i cyc, zabrałam Hanie do łóżeczka, 2-4, pobudka i cyc, 4-6, zabawa do 7, potem jeszcze chwila drzemki. Jestem nieprzytomna bo ile mozna tak spac z przerwami. Tak średnio wygladaja ostatnio wszystkie nasze noce. Przepraszam ze ostatnio mniej sie udzielam, ale czytam i jestem.

Odnośnik do komentarza

Oj u nas też ząbki idą. Maja nerwowa, macha rączkami, w nocy to juz w ogóle wszystko się poprzestawiało, dzis pierwsza pobudka juz o 23. Przeraża mnie to, bo zamiast z wiekiem być lepiej to jest tylko gorzej. Nie ma żadnej pewności, zasady, nic nie można założyć, a po nieprzespanej nocy wcale nie jest powiedziane, ze następna będzie lepsza. Tak to już z dziećmi bywa....

Odnośnik do komentarza

Hej. No nareszcie na spokojnie nadrobiłam ( siedzę w kolejce do lekarza medycyny pracy - wczoraj skończył mi sie macierzyński a ze bylam na zwolnieniu to musze odbębnić kontrolne )
Attka pisz co i jak . I żal sie ile wlezie albo ciesz ze to mylny alarm.
Dominika a może to blokada psychiczna po trudnym porodzie. I ginekolog to nic nie poradzi. Może pomalutku przejdzie.
Dobra wróżko fajnie tak w swoim domku, ja bym choc większy balkon chciała .
Juli juz górne idą ? Szybko. Ale może juz teraz będzie lepiej. A rady teściowe olej.
Anela jak to po kolacji ? Czyli nie jadła cyca po kąpaniu ? Jejku te babcie cuda czynią. U mnie po kąpaniu musi być cyc, ale może właśnie jak bym z kimś zostawila ?
Kinia mój średni syn urodził sie 4 kg i 61 długi a dopiero jak rok skończył to podwoil wagę urodzeniową. Jest zdrowy i wszystko ok. Taki jego urok. Chudy i dlugi.
Emagdalenka super ze wszystko ok. I waga ładna.
Panifiona fajnie ze się zaczynacie dogadywać. I informuj nas co z tym guzkiem. Na pewno wszystko będzie ok.
Hanka takie to typowe objawy ząbkowania, zaglądaj wiec i sprawdzaj :-) widzisz jednak praca i babcia to dobry zestaw.
Rusanka no to tylko się cieszyć jak dziecko ładnie je. Najgorsze jak trzeba wciskać jedzenie na siłę.
Ola na ból ucha ja nieraz wlewalam amol na wacik i do ucha.
Szczesliwa mamusiu oby te święta byly dla ciebie magiczne i odmienily twojego męża.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Anela, to Zuzia stęskniła się za Tobą. A babcie to są niesamowite, ze tak dzieci ogarniają i mam wrażenie, ze maluchy zawsze są u nich grzeczniejsze. Ja też kiedys musiałam zostawić z mamą Kacperka na kilka godzin jak miał dwa tygodnie, a tego dnia wyjątkowo dokazywał. A mama uśpiła go bez problemu i nawet miała czas na krzyżówki.
Emagdalenka, super waga.
Dominika.,współczuję, lekarze to jednak w niektórych wypadkach chamidla, spartolą,,a naprawić nie ma komu.
Juli, ja nie wiem co to starsze pokolenie ma z tymi cudownymi radami. U mnie teściowa miała tez duzo teorii na temat kp, swoje dzieci krótko karmila, ale jak jej opowiedziałam wszystko co wiem o mleku matki to całkiem zmienila nastawienie i sama namawia mnie, żebym karmila jak najdłużej. Gorzej mama mnie rozczarowała, jak zaczęła mówić jakieś dwa miesiące temu, że muszę juz Mai dawać zupki, bo już jest duża i na pewno sie nie najada.
Hanka, a to lipa z autem...

Odnośnik do komentarza

U nas to samo dni są super ale noce .... Też mam dość tych ciągłych pobudek i cycowania non stop. Ile to można? Wieczorem zjada pięknie kaszke i widać że to nie o głód chodzi. I ciumka całą noc i się kręci i turla po łóżku a ja dla świętego spokoju żeby się nie rozbudziła i nie płakała to jej tego cyca daje. Czasem to naprawdę wolałabym żebym już nie kp. Ale mi jej szkoda

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...