Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny jak tak czytam o tym sklejeniu warg to aż ciezko mi w to uwierzyć. A czym to jest spowodowane?
Dobra wróżko super z urządzaniem domku, powodzenia!
Zdrówka dla wszystkich chorutkow.
Anela Twoja Zuzia slodziaczka:)
U nas na razie w tym temacie ok.
Ela jak Wiktorek w nocy, lepiej trochę?
U nas moze troszkę tak. Zębów jak nie było tak nie ma. Hania jak usnie tak ok.20 to pospi do polnocy, czasem dluzej, potem sie budzi, wiec juz biore do nas i śpimy do rana z przerwami. Jakos ostatnio nie moge za bardzo narzekać. Chwilo trwaj!
Jutro jade rano na pol dnia do pracy, maz zostaje na posterunku.
Wiem ze da rade bo ostatnio sprawdziłam ile Hania wytrzymuje juz bez cyca w dzien i jak rano daje sinlac to nawet 5-6 godzin. Po południu tak 4-5, wiec nie jest zle. Dzis pojechałyśmy na zakupy to jak karmiłam po tych 6 godzinach przerwy to miałam wrażenie ze piersi mi wybuchną, tyle pokarmu sie uzbierało;)
Teraz sie juz karmimy i ja tez powoli szykuje sie spac bo jutro musze wyjsc z domu ok.7.30 a to dosc wcześnie;/

Odnośnik do komentarza

Myszeczko wiem, że bolesny juz sie tyle o tym naczytalam, że na sama mysl mi sie chce plakac :( Jak widze w internecie to mnóstwo jest takich przypadkow :( a metody leczenia sa rozne w zaleznosci na jakiego lekarza sie trafi... Wiele mam pisalo o tej masci co my mamy Ovestin i niby pomaga ale ja po prawie tygodniu nie zauwazylam poprawy :( Sa ponoc metody rozklejania tego mechaniczne (jak dla mnie to rozrywanie!) ale nie chce mi sie wierzyc, że nie mozna zrobic tego w znieczuleniu miejscowym.. Gdzies kilka dni temu czytalam wypowiedz jakiejs mamy, ze jej malutka miala znieczulenie i poszlo szybko i sprawnie ale jest tez cala masa gorszych opowiesci :( Jeny niech sie to rozklei!! :'(
Czytalam tez, że jak dzieczynka zaczyna dojrzewac i zaczynaja sie produkowac estrogeny to wtedy sie rozklejaja i neiktorzy lekarze zalecaja poczekac jesli sklejenie jest niewielkie i mocz moze spokojnie wyplywac.
Jak nie bedzie poprawy za tydzien to idziemy znowu do pediatry zobaczymy jakie bedzie jej zdanie co robic dalej.

Dziewczyny trzymajcie mocno kciuki za nasze dziewczynki i dziekuje :*
Ta przypadlosc ma swoja nazwe - synechia.
Kiedys jak bylam w ciazy to czytalam o takich przypadkach, że tak moze byc od np chusteczek nawilzanych, od rzadkiej zniany pieluszki. Jednak to nieprawda bo my od samiutkiego poczatku wacik i woda przegotowana i pieluszka baaardzo czesto zmieniana.
Dlaczego takie maluszki musza miec takie przypadlosci :/
wiem, ze tylko znowu o naszych sprawach ale tylko to mi krazy po glowie..

http://s8.suwaczek.com/201506014956.png

Odnośnik do komentarza
Gość Lovenaluis

Dziewczyny mam pytanie do was- co dajecie maluchom na noc do jedzenia....?
Moja jadła mleko cały czas i ładnie przesypiala noc a teraz chyba jej mało i budzi sie koło 3/4 na mleczko :/ próbowałam jej zagęścić mleko kleikiem bądź kaszka i niestety płacz nie chce jesc tego ;/

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny u nas noce nadal masakra w dzień w miarę tylko sapka mała dopadła. U mnie doliny przez święta ciąg dalszy....i niestety uswiadamiam sobie ze raczej długo już bez tabletek nie wytrzymam. Depresja zaczyna wracać a wraz z nią stany a lękowe najgorsze... Chciałabym Wam jeszcze raz podziękować że taką pomoc mi zaproponowalyscie na prawdę uciesze się z każdej rzeczy :) DW super ze jesteście z mężem zadowoleni a co do przeprowadzek to też coś wiem bo sama z dziećmi już dwa razy sir przeprowadzalam a z K TRZY.. Ale dasz radę :)

Maratonka żyjesz???

Dominika LENKA wymiata no po prostu szok...

Co do dziewczynki to też jakoś mi się zdaje że Oli coś ma nie tak z tymi wargami. . Na dodatek wysypke miała w miejscu intymnym odstawilam nabiał i zeszła a dziś kurcze więcej wyszło i chyba w piątek lekarz. ... Idę spać może mi się uda z godzinę kimnac.... Buziaczki na dobranoc

monthly_2015_11/majoweczki-2015_39556.jpg

Odnośnik do komentarza

Hej kobitki :)
Synek złapał lekkie przeziębienie, dwie noce z gorączka, wolne od szkoły i całe dnie siedzimy w domu.
Bogu dzieki Maja zdrowa, choc niespokojna, chyba zęby dają w końcu o sobie znać. Na dodatek taka jest u nas wichura, że szok! Z dobrych wiadomości to przyszedł dziś paszport Majeczki, także na pewno na święta będziemy w Polsce. Tak się cieszę :D
Myszeczka, Ania a to przykra sytuacja z dziewczynkami. Myślałam, ze tylko u chłopców może być problem. Oby mascie zadzialaly i nie trzeba było żadnego zabiegu.
Szczęśliwa mamusiu, Oli chyba szykuje się do raczkowania, śliczna niunia.
Dobra Wróżko, dobre drzwi to podstawa, fajnie że coraz bliżej do uprgnionej przeprowadzki.
Lovenaluis, u nas na noc cały czas cycek, raz noce są lepsze, raz gorsze, przez pierwsze 3 miesiące spala całą noc, teraz budzi się jakieś 2 razy, ale jeszcze kilka miesięcy wytrzymam. Można spróbować kleik, albo kaszke gęstą, ale oprócz głodu jest wiele innych powodów, dla których dziecko może się budzic, także niekoniecznie zadziała ;)
Elżbieta, a to Ci się nocka trafiła, super:D
Hanka, poszalałaś na zakupach ;) tez mam czasami wyrzuty sumienia jak za dużo wydam, ale tez raczej nie na siebie tylko na dzieciaki. No ale tak jak Ty to jeszcze nie poszalałam.

Przepraszam, reszty nie pamiętam... Trzymajcie się mocno przy takich wichurach.

Odnośnik do komentarza

Ja ledwo żyje.zarwalam ze 3 noce po pierwsze Julek sie budzi często a po drugie decydujemy ktore projekty lazienek wybieramy i ciagle coś szukam i sprawdzam.dzis musze pospac bo juz mi sie w glowie kreci.ania myszeczka wiem ze latwo sie mowi ale badzcie dobrej myśli.czesto te masci pomagają.Ela super ze taka noc!oby tak zostało.z tym koncem macierzyńskiego mnie przerazasz.kiedy to zlecialo.mam nadzieje ze po powrocie do pracy bedziesz tez zaglądać.ja nawet nie chce narazie myslec o pracy.Kamila super ze macie paszport!!!zdrowka dla synka.Hanka jak przeczytalam Twoj post to sie uśmiałam:)bedzie z tego anegdota.nie przejmuj się!!!zrobilas super interes zawsze to -30%!nie miej wyrzutów raz sie zyje!Oliwka przesliczna!a Zuzia też i te oczyska jej!nic wiecej nie pamietam a na pewno cos jeszcze chcialam napisac...

Odnośnik do komentarza

Myszeczka to super wiadomość to może i ania też linomagiem spróbuj? Ja cały czas o was myślę:)
Juli odpocznij bo osłabiosz organizm to coś ci się jeszcze przyplącze.
Ela no to teraz jesteś wypoczęta na jakiś czas:)
Kamila fajnie że zdążyłaś z tym paszportem.
Wisienka napewno tatuś sobie świetnie poradzi.
Szczęśliwa mamusiu oby to nic poważnego u oli nie było. Taka fajniusia ta twoja córcia. Myślałam że jutro M. wyśle przesyłkę dla ciebie ale dzisiaj wyjechał do niemiec. Postaram się jakoś sama wysłać. Zresztą napisze smsa.

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Myszeczka Ania trzymam kciuki za Wasze dziewczynki. A tak zapytam czy robicie coś przy siusiakach swoich pociech? Bo jedni mówią żeby nic nie.robić inni żeby odciągac. W piątek będę na szczepieniu na pneumokoki to zapytam lekarki. A jutro mamy wycieczkę na kontrolę bioderek. Tymon nosił przez 2 msc majteczki jak był mały. Mam nadzieję że wszystko Oki.
Pochwalę.się nowa umiejętnością Tymcia. Od wczoraj umiemy robić papa.
Dzisiaj w dzień Synio spał tylko 40 min. Wieczorem padł przed 19. Myślę.ze.nocka będzie tak jak zawsze.
Uciekam kolorowych snów

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5euum8xcey.png

Odnośnik do komentarza

Kinia to Tymcio zdolniacha.
Szczesliwa mamusiu Ola przesliczna. I życzę żeby juz się odczepily od was te chorobska.
Myszeczka widzisz będzie dobrze, Ania u ciebie tez tak będzie :))
Kamila fajnie ze ci się udalo i święta spędzisz w Polsce.
Wisienka, Anela niestety nie opuszczę waszej grupy nocnych ssaków. To był jednorazowy wybryk. Niestety :-(
Juli pewnie ze nie opuszczę forum. Uzależniłam sie od was :)) może nawet w pracy będzie więcej czasu :-))) ha!ha!

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Ale cisza tu dziś.
Kiepski dzień dziś mam, nie lubię listopada, jak dla mnie najgorszy miesiąc. Śpiąca jestem, Maja od szóstej imprezę sobie zrobiła, potem zasnęła o ósmej i zanim zdążyłam porządnie zasnąć to juz się wyspała. Kacperek juz wyzdrowiał, na szczęście to tylko przeziębienie było.
Elżbieta, z jednej strony Ci zazdroszczę, że idziesz do pracy. Ja już 5 lat nie pracuję, tylko dom i dzieci. Czuję jak mi szare komórki umierają :) za dwa lata, jak wrócimy do Polski mam zamiar pójść do pracy, dzieci juz odchowane będą, a poza tym z jednej pensji na pewno nie będzie różowo. Tylko czy ktoś mnie zechce, chyba juz wypadłam z rynku pracy. Jedyny plus z bycia tutaj to podszlifowanie języka, ale teraz praktycznie wszyscy,znają angielski, wiec to nie będzie jakiś powalający atut.
Kinia wypij sobie cole, może coś się ruszy na żołądku.
Myszeczko, super, ze jest poprawa, oby tak dalej.
Juli, mam nadzieje, ze dzis miałaś lepsze noce niż te trzy ostatnie.

monthly_2015_11/majoweczki-2015_39608.jpg

Odnośnik do komentarza

Później ciąg dalszy.
Dziewczyny nie mówiłam wam ostatnio poszłam na targ z siostrami kupić kurtki im na zimę i pytam grzecznie pani po ile ta kurtka a ona ze 250 zl ale dzisiaj to 200 bo ostatnie sztuki jak to usłyszałam szczena mi opadła i mowie ze co ile? ?? Mówię do niej tak ze dwa dni ten też stała pani i miała takie same kurtki po 160 zł(w ten dzień akurat nie miałam kasy) z jakiej paki u niej tak drogo a ona mnie pogonila i mówi do mnie proszę mi stąd iść i nic więcej nie mówić i drze jape do mnie a ja do niej bo te ceny to z kosmosu wzięła złodzieje.

Odnośnik do komentarza

Ewelina piękne rzeczy, podziwiam ze masz czas i chęć coś takiego robić :)
A z tymi kurtkami to rzeczywiście przesada.
Ela nasz klub nocnych marków chyba będzie jeszcze długo istniał..:/ u nas dziś tez noc była ciężka, Hania chyba czuła ze ja dziś muszę jechać do pracy. Nie spała prawie cała noc, przez co jestem nieprzytomna.
Nie było mnie dziś 7 godzin, maz dał radę, Hania była trochę stęskniona cyca ale tez było ok:) to dla mnie dobry znak, ze można ja zostawić na jakiś czas.

Odnośnik do komentarza

Ewelinka zdolniacha!!! Ja jestem trochę upośledzona plastycznie ale i tak nie wiem kiedy masz na to czas :)

Ela gratulacje jednej przespanej nocy...oby więcej takich. A jak wrócisz do pracy to co z Wiktorem? Do mnie dziś dzwonili że jakbym chciała popracować więcej niż 4 razy w miesiącu to mam dać znać. Zawsze mówiłam że oddam dziecko do żłobka a teraz mam cykora :p

Wisienka super że tata sobie poradził. Nie taka Hania straszna...jeszcze tylko te noce :/ btw dawałaś już jakąś kaszkę holle? ja jeszcze nie kupiłam ale jak się pewnie domyślacie mam szlaban na zakupy :p

Kulka z tego co wiem można rodzić sn jeśli nie ma przeciwwskazań. Ale osoba po cc ma prawo się nie zgodzić na sn.

Myszeczka super że się poprawia. Za Was i ANie nadal trzymamy kciuki.

Ale mnie T. wkur... z rana. Ale po kolei - wczoraj ok północy wzięłam prysznic i wychodząć z łazienki słysze że Mały płacze. Więc poszłam dać cyca a T się myć. Mały już zasnął przy cycu, mam go przekładać do łóżeczka a tu wchodzi T i ściąga kapcie tak głośno że Mały się przebudził i na Niego patrzy a ten dostał takiej głupawki i się zaczął śmiać- nie mógł przestać, aż się trząsł. Oczywiście mi też się udzieliło i się śmiejemy jak debile :) Kacperek rozbudził się na dobre i do 1:30 się z Nim bujałam - oczywiście T. poszed spać. Tak wiem że powinnam go obudzić ale wrócił z pogrzebu - spędził kikla godz za kółkiem itd. Tak wiem jestem za dobra ;P no ale teraz już nie będzie tak śmiesznie. Mały dospał do 6:30 i później do 8 się cycowaliśmy. O 8 mówie do T bawisz sę z Nim czy dać go do łóżeczka bo chce się przespać. Nie On sie będzie bawił. Więc ja się obróciłam do nich plecami i przysypiam. Słysze że Mały od paru chwil jęczy i stęka. Obracam się a Kacperek między naszymi poduszkami leży na brzuchu na krawędzi łóżka głową nad przepaścią. A T. odwrócony do niego plecami śpi. Ale się wkur....!!! Jakby spadł na głowę? Co za brak odpowiedzialności!!! Trzęsłam się z nerwów ze 2 godz! Powiedziałam że więcej dziecka nie dostanie. Głupek!

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Co do tych nieszczesnych zakupów - ja też mam wyrzuty sumienia :/ ehhh głupi człowiek

Anela jak tam Zuzia? nadal gryzie zębolkiem?

Na fb Asia polecała miesiecznik Dziecko - teraz jest taka paczka 4 nr za 5 zł. Kupiłam, nie wiem kiedy przeczytam ;)

szczęśliwa mamusiu jesteśmy z Tobą i trzymamy kciuki żebyś się ze wszystkim uporała. Pisz d nas. A Oli cudna i jaka siłaczka :*

Kamila ja też nie znoszę listopada ale w tym roku nie taki zły - przynajmniej u nas ;)

Aha dziś byla proba ze spacerówką i dupa, też placze :(

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Hanka na razie stanelo na tym ze dziadki z nim zostaną ale maja po 70 lat wiec jak zacznie biegac to nie wiem jak to będzie.
Wisienka ja tez się pocieszam ze w dzien można juz na dluzej go zostawić bez cyca. Dlatego tez juz tak bardzo nie boje się powrotu do pracy tym bardziej ze jeszcze caly urlop to wychodzi polowa stycznia, czyli jeszcze dwa miesiące.
Ewelinka ale ty zdolniacha jestes !!!
Kamila na pewno uda ci się jakąś fajną prace dorwać :)))
Kulka z tych dziewczyn co znam to wuekszosc po cc tez miała cc. Ale podobno nie jest to regułą.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...