Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po chrzcinach!

Zaślubionym, Ochrzczonym, Miesięcznicującym, Wyząbkowanym, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

Chrzest spoko, 2/3 mszy niunia jak marzenie! Najpierw zasnęła a w czasie chrztu była wpatrzona w księdza jak obrazek. Pod koniec zaczęła sie denerwować i ryk i ryk i ryk a im bliżej końca i więcej organów tym większy ryk. Ale ksiądz ładnie podsumował że Julianka pięknie podziękowała za chrzest :)

Potem knajpa a po knajpie u nas w mieszkaniu. Było smacznie i z klasą. Byłam zmęczona masakrycznie a z ndz na pon młoda w nocy spać nie dała. co godz pobudka i pierdzenie albo marudzenie (z przemeczenia i z nowego mleka mm.)

Teraz wracamy do normy i dzis przespala 2 raz w zyciu cala noc! (cycek o 21, przed 22 zasnela, o 3.30 sie obudzila na smoczka, krzyk za cyckiem o 6.30) Ale za to matka oczywiscie nie mogla zasnac, jakis film o histerii w nocy leciał i mnie wciągnął a potem dopadła mnie migrena!

Tak poza tym mam w planach wizyte w lidlu (mam nadzieje ze cokolwiek zostalo)
Aaaa! Chyba kupujemy mieszkanie :D
Jutro idziemy ostatni raz oblukac i jak bedzie ok to w grudniu odbior! :D

Z rozszerzania diety to 2x byla marchewka, 1x kalafior (kilka łyzeczek z każdego)
Prawie ewri dej daje jej kleik ryzowy. Dzis z okazji ze jest kochana dalam kaszke ryzową malinową i byla zadowolona jak nei wiem co :D Cycki wydolne rano i wieczorem w dzien jedziemy na mm.

Dzis rano w ogole położyłam ją obok siebie i zaczynam podciągać bluzke a ta myk z pleców na boczek i wyciąga dziubka i wygina się zeby chwycic cycka :D SZALONA!

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

Dominika wielkie gratulacje dla Ciebie! I szacun za wytrwałość :D

Ja zamówie puzzle po wypłacie ;) ale nie w różowe w kwiatki :p

H-M super że chrzciny udane :) gdzie się foto się pytam :p trzymam kciuki za mieszkanie :) a jakie mm dajesz? ja po 6 m-cu zaczne chyba przestawiac na mm przynajmniej częściowo.

Dobra Wróżko, Marti - trzymajcie się!!! Wysyłam dużo energii bo dziś akurat mam, sama nie wiem skąd :)

Ania - gratulacje marchewki. Mój też w gościach udaje że jest grzeczny ;) ja nie czyszcze małej paszczy. Chyba jak będa zęby to zacznę.

Dziewczyny tydzień temu pożyczyłam od znajomej nosidełko. Moje życie i spacery stały sie normalne. Nie boję się wyjść z domu. Jak zaczyna się krzyk to hyc do nosidełka i spokój. Zawsze lżej niż na rękach, jest jak wózek pchać i najważniejsze - ja przestałam się bać spacerów :D no ale...to nie jest takie super ekstra nosidełko jak być powinno. Nie jest takie najgorsze, ale super żabki to tam nie ma. Ja go zawsze przytrzymuję jedną ręka, jak mam wózek, a jak bez to podtrzymuje obiema. Jak zasypia to przekładam od razu do wózka. Nie stać mnie na nosidełko za 500zł a tyle kosztuje takie super ekstra. Używki za 350 zł to też dla mnie drogo. Wolę kupic spacerówkę. Poza tym boję się że On w tym nosidełku posiedzi miesiąc i mu się odmieni. Nie wiem co robić. Z jednej strony chyba nie zrobie mu wielkiej krzywdy jak posiedzi w tym od 20 min do godz/dziennie. Z drugiej chciałabym żeby mu było wygodnie i żeby było "zdrowo". Chusty nie akceptuje bo musi łapkami machać. Wytłumaczcie mi czemu te dobre dla rozwoju bioderek nosidełka sa takie drogie :/ no i jak jest wielki płacz to musi być przodem do świata, a takiej opcji te super nosidełka nie posiadają...ehhh. Ma ktoś może takie nosidełko które nie kosztuje 500 zł i jest w miarę porządne?

Odnośnik do komentarza

I już nie pamiętam co komu odpisać :(
Dominika Sto lat dla Lenki!! :* Jak ona ładnie siedzi!:) Pozwalasz jej glugo tak siedzieć? Bo Amelia tez się dwie do tego ale niewiem czy jej pozwalać czy nie :( i długo tak wytrzymuje? Śliczna malutka! :) No i brawa dla mamy za wspaniałe efekty :)
Hanka żadne nosidlo z tych tańszych nie ma chyba dobrej pozycji :/ Ja tez mam ale zawsze podtrzymywała pupe żeby nie wisiała mocno. My w chuście nie chowany raczej, zostawiam żeby mogła nimi majtac bo tez się wkurza zaraz dopiero jak zaśnie to chowamy. Ja miałam ten problem 3 miesiące temu. Wczesniej tylko raczki a teraz chusta nas uratowała.
Zdrówka dla ochrzczonych.
I gratulacje za pierwsze ząbki na forum! :)

http://www.suwaczki.com/tickers/16uddqk3lvmzhw85.png
http://www.suwaczki.com/tickers/34bw3e3k2pcfzur1.png

http://s7.suwaczek.com/201504281765.png

Odnośnik do komentarza

Witam, witam :)
Wszystkiego najwspanialszego dla Lenki naszej przodowniczki :) zdolna dziewczynka.
Dominika, dla Ciebie gratki, zazdroszczę postępów. W sumie zamiast zazdrościć lepiej bym się ogarnęła i też coś zaczęła robić.
Anela, rzeczywiście, sprawdzałam i są dwie czerwcowe mamuśki, ale będą miały szał.
Panifiono, zamierzam karmić do 10 miesięcy, może do roczku jak Maja będzie chciała, ale na razie cycuś cały świat, więc powinno być dobrze.
H-m, chrzciny z głowy, fajnie, że nic nie zakłociło przebiegu imprezy.
Wisienka, wypocznij nad morzem, fajnie tak wczesną jesienią, bez tłumów, no i super, że Hani odpowiada morskie powietrze.
Elżbietta, bez komentarza.... jesteś mega ;) oby kiedyś nadeszło to lepsze i obyś się wyspała.
Kurde, nie pamiętam co jeszcze.

W czwartek miałam kryzys egzystencjalny, a w piątek moja niunia zafundowała mi niespodziankę. Obudziła się po przedpołudniowej drzemce jak zwykle po 30 min. Poszłam do niej, chcwilę pogadałam, włączyłam jakąs playliste z laptopa i poszłam do WC. Wróciłam, a ona spała! Przy Amy Winehouse. I spała jescze ponad 2 h. Na drugi dzień to samo. I teraz jak chcę, żeby dłuzej pospała to włączam muze i git, śpi.
Poza tym byłyśmy wczoraj na ostatnim szczepieniu w ciągu pierwszego roku życia. I pielęgniarka mi mowi, że od 1 września są nowe zalecenia dot. szczepień obowiązkowych i Maja dostała oprócz zalecanych szczepień jeszcze na meningokoki z grupy B. W sumie 3 wkłucia i zaległe rota do picia. Zaraz po szczepeniu kazała małej podac paracetamol zapobiegawczo, bo szczepionka na meningokoki u 5 na 10 dzieciaczków powoduje gorączkę. Na szczęscie nas ominęło, a Majka była tak dzielna, że ani razu nie zapłakała ;D

Odnośnik do komentarza

Hanka super zdjęcie.
Dominika WOW!!! Ale roznica w dzieciach. Twoja juz siedzi !!!! I stoi !!! A mój nadal leży. Ale nic - czekam wytrwale na postepy.
I 100 lat dla Lenki.
H-m super ze chrzciny sie udaly.
Kamila to melomanka Ci się trafiła :-)
Dobra wróżko jakim cudem zrobiłaś mi rano zdjęcie i wstawiłaś na forum :-)))) ha!ha!
Marti napisz jak zyrafka sophi ?
Ola dzieki za pocieszenie :-) jak milo ze nie tylko ja mam takie noce :-))) ha!ha! Żartowałam ;-) życzę wszystkim przespanych nocy.
Asik życzę zdrówka dla małej i wytrwałości dla ciebie.
Sorry jak kogoś pominęłam ale mnie głowa boli z wiadomych względów.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Ania myślę, że i kot i Lenka będą mieli wesołe życie bo to dwa wariaty:-)
H-M no to nie było tak źle na Chrzcie. Najważniejsze, że ksiądz ludzki:-)
Jeszcze raz dziękujemy za wszystkie życzenia, szczególnie Kacperkowi i Teściowej:-D ale nam się fajny przystojniak trafił... Zdjęcie bossskie:-* co do jedzenia to chyba lepiej na początek dawać te pół słoiczka a najwyżej dokarmić cycem czy butlą, no nie wiem:-)
Ewek89 mam wrażenie, że dłużej Cię nie było... Miło było zobaczyć, że jesteś:-)
Kulka jak do tej pory żadnych odkształceń nie mamy na puzzlach poza pazurami kota, który raz sobie drapak z nich zrobił:-) ale nawet ja na nich leżę i nic.
Hanka co do nosidełka to poszukałam specjalnie i też nie znalazłam takiego "odpowiedniego" za mniej niż napisałaś:-/ kurde a tak swoją drogą to masakrycznie wyglądają te zwisające dzieci. A ciekawe czy nie można wypożyczyć takiego gdzieś...
Karinka jeżeli sama tak usiądzie to jej pozwalam siedzieć bo to nie jest pozycja wymuszona przezemnie a ona jest na tyle sprytna, że jak się jej znudzi tak siedzieć czy potrzebuje zmiany pozycji to rzuca się z takiego siadu na brzuszek. Potrafi już dość długo tak siedzieć. Czasami jak mi się wydaje, że za długo to ją wtedy kładę na plecki albo na brzuszek. Ale zwykle to ona sama zmienia pozycję. Ja ją zawsze sadzam w pozycji półleżącej, ale to już dla niej nie problem, żeby wtedy usiąść i nawet jak się zachwieje i wróci do pozycji półleżącej to i tak swobodnie znowu siada. Z pozycji leżącej tylko ma ciężko się podnieść, poza wanną, w której łapie się węża od prysznica i się podciąga a na łóżku z kołdrą próbuje, ale narazie jej nie wychodzi. W wózku też od niedzieli siada, ale jeszcze też nie zawsze jej się udaje.
Kamila ja bardzo dobrze wiem, że ciężko jest tak na poważnie się za siebie wziąć i być konsekwentnym w swoich postanowieniach. Dobra motywacja to podstawa. Bez tego jest ciężko. Powiem Wam, że jestem z siebie bardzo dumna i wiem, że jeśli tylko będę chciała to powoli osiągnę zamierzony cel. Myślałam, że już nigdy nie schudnę, ale nie poddałam się i wkońcu zaczęło się coś zmieniać. Mimo, że nadal moje ciału dalekie jest ideału to jak patrzę na siebie w lustrze to już nie czuję wstrętu do siebie a to bardzo dużo. Teraz trochę bardziej z dumą bujam moim cellulitem:-) i nie wiem czy on kiedyś zniknie, ale i tak mnie to niezdemotywuje, wierzę, że jednak wkońcu zniknie albo choć trochę się zmniejszy.

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

house-manager
Witam po chrzcinach!

Zaślubionym, Ochrzczonym, Miesięcznicującym, Wyząbkowanym, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

dołączam się!!

oj wykończy mnie, wykończy!

Marti - łączę się w 'bulu' :* Jak Sophie? Ja dziś kuriera przegapiłam z nią :/
Elżbieta - czyżbym siostrę bliźniaczkę znalazła? ;)
Dominika i Lenka - gratuluję obu :D Materiał super, duża gramatura, równo ucięty, ładnie zapakowany ;) ale nic z nim nie robiłam/nie prałam jeszcze bo NIE MAM KIEDY! dzieć mnie wykańcza ;)

karmić będę ile cyc da radę :D
H-M- super z chrzcinami i mieszkankiem! To wbijamy wszystkie na parapetówę :D
Hanka - nosz jak ja mogłam takie piękności przegapić?!

Chusto-mamy i chusto-chętne:
W tym tygodniu jest Tydzień Bliskości i różne sklepy/ firmy i inne mają super oferty, konkursy i mega zniżki! Są warsztaty darmowe i wiele różnych wydarzeń w większych miastach- poszukajcie czy u Was nie ma.
Co do nosideł - szukajcie używek! Ja wyhaczyłam chustę kółkową (ratuje mi w dni takie jak dziś życie) za 90zł na olx! W zwykłej chuście można też zastosować wiązania z rączkami na zewnątrz (np 2X albo plecak)
Można tez samemu uszyć mei tai - wygooglujcie sobie. To jest takie super nosidło! Ceny za nowe przyprawiają o zawrót głowy...

A na inauguracji owego Tygodnia prezentowałyśmy się z Odsetką tak :D

monthly_2015_10/majoweczki-2015_36901.jpg

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Dobra Wróżko - Ty ślicznoto!!! Od dziś nakaz umieszczania zdjęć z Dorotką :* i chyba ja za nisko trochę Maję mam w chuście, jak patrzę i porównuję z Twoim zdjęciem. Jest stabilnie itd, ale niżej. Mnie się te nosiła majtające podobają, ale na ile to się przyda? Bo szybsze niż chusta. Albo ja juz nie kombinuje z tym kupowaniem, bo za dużo tych pierdół.

Sophie na razie nie podbiła serca Mai, chociaż wkłada ją namiętnie do buźki. Ja nie mam siły i teraz włączyłam tv. Musiałam wziąć apap. Powiem Wam, że gdyby nie chusta, to bym dziś nie wyszła z domu chyba, bo wkurwia mnie ten wózek jak nie wiem kurwa co!!!!!!!!! Jest tak ciężki :(

W ogóle mam już dość... chce wyjść z domu na godzinę, na siłownię, kurwa,czy to tak dużo? ????????????? Lepiej iść do sklepu i kupić czekoladę :(

Oby te zęby już wyszły.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h47l07utr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d7t5juzb4.png

Odnośnik do komentarza

Marti - dzięki :) zarumieniłam się :D
Na kursie mówili, że dzieć ma być na takiej wysokości by móc mu bez problemu dać buziaka w czoło :D
Z Twojego zdjęcia w chuście jestem czarna :P A meitai jest super, ale już dla dzieciątka które stabilnie i pewnie siedzi samo - wydaje mi się, że powyżej 6m.ż. Ja chyba se uszyje - resztki materiału skośnokrzyżowego można od producent chust kupić za male pieniądze ;)
Majka - super! Oby Zośka przypadła jej (i Odsetce!) do gustu i dała Ci trochę dychnąć!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!
Mam pytanie do mam, które chodzą z dziećmi na basen. Moja mała kończy 3 miesiące i zastanawiam się nad takimi zajęciami.
Kiedy zaczelyscie i jak Wasze dzieci zareagowały?
Czy wcześniej oswajalyscie je z chłodniejsza woda?
Czy Wasze dzieci wytrzymują całe zajęcia a wodzie?
Po ubraniu od razu wychodzicie na powietrze?
W czym są wasze dzieci na basenie? Tylko pieluszce czy w stroju?
PS. Marti, gdzie kupiłaś bodziaka swojej córeczce?:)

Odnośnik do komentarza

Ela tak, tak spokojnie czekaj, na wszystkie bobasy przyjdzie pora, do tego zdjęcia z zajączkiem/króliczkiem to ją akurat usadziłam bo chciałam spróbować zrobić fajne ujęcie, sama jeszcze tak nie usiądzie jak nie ma się od czego odepchnąć czy czego złapać, ale zdjęcie nawet fajne wyszło.
Dobra Wróżko po pierwsze, pięknaś!!! Odsetka of kors również. Po drugie też nie umiem tak wysoko zamotać Lenki. Po trzecie nadal nie zdecydowałam jaki materiał mam kupić a ten sprzedawca od Ciebie na allegro ma całkiem fajne i cenowo ciekawe produkty. I właśnie byłam ciekawa czy jesteś zadowolona bo może też stamtąd zamówię.
Majeczka jaka już długa i jak zawsze piękna. Dawno jej tu nie było...
Lenka już śpi, nasza solenizantka kochana wieczorem już bardzo marudna była bo bardzo zmęczona. Padła w trakcie jedzenia.

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Dominika - właśnie długa strasznie. Jak dzieci ciągle mają te nóżki zgięte, to tego nie widać. Dopiero niedawno właśnie to po nowych pajacach zauważyłam, bo zawsze widziałam, jaka Lenka długa i sobie myślę, że Maja jest krótka, a tu proszę :) gdzie kupiłaś Lence opaskę? Ja muszę Maję w sukienki w domu ubierać, bo ma ich tyle, a ani razu jej nie ubrałam i taka opaseczła by mi pasowała. Ja nigdzie nie mogę znaleźć.
Dobra Wróżko - kurde, nie mogę tej fotki wstawić, ale w czoło spokojnie ja całuję, więc pewnie jest dobrze.
Ciocia_inka - to body z Next, kupiłam nawet 2szt w różnych rozmiarach. Brałam od koleżanki, która swego czasu miała sklep w Anglii i przywoziła do pl ciuszki. Też mi się podoba, ale niedługo będzie za małe :/

Wkurzyłam się dziś na siebie po wpisie Dominiki i był trening z Mają na rękach. Boże, jak ona się śmiała. Opluła mnie niemiłosiernie, ale 25min szalałam z nią :) takie 7kg obcoazenia to zawsze coś :D

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h47l07utr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d7t5juzb4.png

Odnośnik do komentarza

Ileż dziś stron wow :) i jeszcze zaraz będzie łącznie 3000!!!
Ale śmieszne wyglądają siedzące bobasy, wyobrażam sobie Lenke ciągnącą prysznic w wannie haha, już się nie mogę doczekać aż mój się zbierze i siadzie :)
Ciocia inka u nas zajęcia na basenie są właśnie od 3 msca i niestety muszę powiedzieć że właśnie te najmniejsze maluchy najbardziej marudzą i płaczą, ale nie dowiesz się jak nie spróbujesz :) nikt nie wyszedł wcześniej z zajęć póki co a trwają 30 min, my nie przyzwyczajaliśmy małego jakoś szczególnie do chłodniejszej wody, po zajęciach w zasadzie od razu jedziemy do domu, mały oczywiście opatulony i auto blisko zawsze stoi. Niemniej jednak za każdym razem boję się że się pochoruje przez ten basen :( na chwilę obecną polecam bardzo takie zajęcia (my używamy tylko pieluchy do wody, jedna dziewczynka ma różowy strój)
Myślałam ostatnio że dawno nie było zdjęcia Majeczki a tu proszę i jest :D
Mam dziwne wrażenie że młodemu idzie druga jedynka... Nawet tydzień spokoju nie był mi dany. Niech mi mąż naprawi auto bo zwariuje w domu :(

Odnośnik do komentarza

Mamusie i kochane Urwisy - niech Wam się szczęści ze wszelkich okazji, tych całkiem sporych jak i tych zupełnie malutkich.
Nie czytam Was i bardzo mi tego brak :/. Na razie też nie mogę za wiele pozytywnego napisać, ale nie tracę wiary :)
Jako, że obraz jest wymowniejszy, niż tysiąc słów, w załączeniu kadr z prozy naszego życia we czwórkę.

monthly_2015_10/majoweczki-2015_36925.jpg

monthly_2015_10/majoweczki-2015_36926.jpg

bojkot suwaczka

Odnośnik do komentarza

Witam sie wieczorową (nocną) porą.
Dziewczyny nie ogarniam :(
Dzieć w sobotę i w niedziele dostał marchewkę z ziemniaczkiem i w niedziele i poniedziałek kupy nie bylo. Dzisiaj juz pomogłam termometrem, bo nie mogłam słuchać i patrzeć jak sie bidulek meczy. Jutro na szczepienie idziemy. Sprawdzimy wagę no i mam oczywiście "100 pytań do..." Na karteczce, bo inaczej wszystkiego nie spamiętam.
Po pierwsze stówka dla prześlicznej Lenki i gratki dla Mamusi !! :****
Po drugie wszystkim ząbkującym i mamom najszczersze współczucia - u nas zaczyna się to samo :(
Po trzecie wszystkie nasze Dzidziuśki przecudnej urody :***
Dobra Wróżko! Jakaś Ty piękna! A włosów zazdraszczam.z całej epy! :D

Kochamy Cię, Kacperku :*
http://s10.suwaczek.com/201505281662.png
http://www.suwaczki.com/tickers/74dij44jxz6vzefb.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...