Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

O fuck! Ale przysnęłam, słyszałam przez sen, że Lenka jeczy, ale nie mogłam się wybudzić:-/ a taka głodna się obudziłam jakbym nic dziś nie jadła... Chyba za mało węglowodanów w diecie...
Ma_gorka mi ostatnio jakas opiekunka do dzieci tyle, ze na emeryturze zajrzala i tak sie zachwycała Lenką i oczywiscie milion pytan a wszystkie pytaja czy karmie piersia i juz sie nauczylam klamac, ze tak, hahaha i ta opiekunka oczywiscie:" no widac, ze karmione piersia" nie bedzie chorowalo itd, kolejna, ze dzieci kp sa bardziej inteligentne, ja jebie skad te baby takie informacje biora to ja nie wiem, ale jak mi sie tak w glowie porąbie na starość to błagam dobijcie mnie:-D
Jak mozna poznac po dziecku jak jest karmione???:-D wiecie cos na ten temat? Czy to tylko ja jestem niedokształcona?:-)
Otulinka ja do kapieli dodaje oilatum i tyle i na slonce ziaja z filtrem a czasem na twarz krem ziajka tylko jak nie ma slonca. To nasze wszystkie kosmetyki jak narazie, skora jest piekna wiec nic nie bede wiecej wprowadzac.
Kamila milego opalania:-)
Ewelina86 pakuj go już na kosmos:-D zbieram skład dla mojego M:-)

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Dominika te baby to jakieś laktacyjne terrorystki;D mnie ostatnio zaczepila osiedlowa wiedzma z tekstem dlaczego moje dziecko śpi z rękoma na dole a nie w górze ;D myślałam że mnie rozwali. Kiedyś też się mnie pytała czy małe je pierś a ja na to ze nie woli kotleta ... nienawidzę takich baboli.

A co do facetów .. ciężki orzech do zgryzienia z nimi czasami .. ale ja mojego bym na marsa za nic w życiu nie wysłała ;) trafił mi się zajebisty okaz ;) mam nadzieje ze adaś będzie kiedyś tak samo z szacunkiem traktował kobiety jak jego ojciec ;)

Odnośnik do komentarza

o łaaa - trochę pokropiło - od razu lepiej :D ale kot z gipsem spieprzył i nie mogę go znaleźć :(

KalinaMi trzymam kciuki by z Tatą wszystko było dobrze :*
zielooona oj babeczka pojechała z tymi stworzonkami.. Najlepiej zgłoś to do inspektorau TOZ Podusię skrzydlatą mamy i my - fajna jest :D zwłaszcza do fotelika i wózka
U nas na chrzcinach będzie szampan i winko do obiadu :D no i uwaga... ciemny, prawie czorny, tort :D :D taki na chałwie- pyyyszny <3 <br /> (Z tym przymuszaniem do sakramentów to masakra jakaś! Ja z M [b. religijny człek] mieszkaliśmy bez ślubu 5 lat :D i jego siostra się do nas nie odzywała, a jak już to per 'grzesznicy' :/ a teraz sama z chłopem- niedorozwojem mieszka bez ślubu. Ot -karma bitch :P oj jak kocham jej dogryzać :D)
Marti ale masz cyc :D Majka ma z Tobą dobrze ;) ale z tą ciążą to taki dżołk- nie?!
Zielizka alleluja! W końcu się pokazałaś :*
Maratonka toś Ty żona?!
Odsetka kąpie się w DADA 3w1 + olej kokosowy. Jeszcze tylko Linomag stosujemy do pupci :)
Mnie ostatnio zaczepiła sąsiadka (ponad 92lata, panna). Było ok 30st - ja się rozpływałam, a ona do mnie, że mam małej dać koc i czapkę. Bo jak nie -to dostanie zapalenia płuc i.. umrze! bleee

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

marti87
A ja sie boje,ze jestem w ciazy :/ w sumie raz zaczelismy bez,juz po pologu,ale szybka refleksja i dalej juz z gumka. Nie wiem skad taka mysl,ale jest.

Kurcze, ja też się zastanawiam, czy nie jestem...W sumie to my chcemy w miarę szybko drugie dziecię i postanowiliśmy do mojej pierwszej miesiączki "iść na całość", bo są małe szanse na ciążę przy kp, ale jednak są. Tak na poważnie to chcemy się zacząć starać jak Tymek skończy roczek. Ale jakbym była w ciąży no to by było wesoło!

Marti, wysłałam Ci mój adres email. Kryptoblondynka ze mnie. :D

http://suwaczki.maluchy.pl/li-71384.png

Odnośnik do komentarza

emilia1984
Marti to by była dopiero niespodzianka. Może kolejna majoweczka??? ;)

My żyjemy jak białe małżeństwo, nie mam ochoty, a za to mam stracha. Mąż nie nalega, zresztą jak zawsze ;) i tu pozdrawiam koleżankę VSA. Może nad morzem coś się wydarzy ;).

Mam ochotę a on nie. Po porodzie tylko raz to robiliśmy. Całkowicie z jego inicjatywy. Wiesz czemu Twój nie chce?

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8u699f9zczgi.png

Odnośnik do komentarza

To na pewno jest duże wyzwanie, szczęśliwa mamusiu, Ty o tym wiesz najlepiej. My taką podjęliśmy decyzję, ponieważ na razie mieszkamy u teściów i z nimi jest łatwiej, tzn. zawsze coś pomagamy sobie nawzajem i na dziecko też teściowa może zerknąć, chętnie się nim zajmuje. Co prawda wkurza mnie i ten dom i Ci teściowie też nieraz działają na nerwy, ale wiem, że bywają znacznie gorsi (chociażby mój brat ma takich..) i można na nich liczyć. Mi by zależało na tej niewielkiej różnicy wieku, żeby dzieci razem się trzymały. Między mną a moimi braćmi jest spora różnica wieku i każde z nas jest zupełnie z innego pokolenia i nie ma więzi między nami...Zawsze mnie to bolało i stąd moje plany. Poza tym jestem już po 30-tce, a wiadomo, że lepiej wcześniej niż później...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-71384.png

Odnośnik do komentarza

Dominika_1989
mi ostatnio jakas opiekunka do dzieci tyle, ze na emeryturze zajrzala i tak sie zachwycała Lenką i oczywiscie milion pytan a wszystkie pytaja czy karmie piersia i juz sie nauczylam klamac, ze tak, hahaha i ta opiekunka oczywiscie:" no widac, ze karmione piersia" nie bedzie chorowalo itd, kolejna, ze dzieci kp sa bardziej inteligentne, ja jebie skad te baby takie informacje biora to ja nie wiem, ale jak mi sie tak w glowie porąbie na starość to błagam dobijcie mnie:-D

Ciesz się, że tylko zajrzała :)

monthly_2015_08/majoweczki-2015_34186.jpg

bojkot suwaczka

Odnośnik do komentarza

Marti masz takie same obawy jak ja! Czy Ty wszystko musisz mieć tak samo jak ja?;-p już chociaż z tym byciem w ciąży byś odpuściła;-) zamówiłam hantelki i rękawice, mam tylko nadzieje, że dobry rozmiar, wzięlam S i 1,5 kg hantelki:-)
Justyna ja tez bym chciała mieć w dość krótkim odstepie czasowym dzieci bo miedzy mna a moja siostra jest 5 i pol roku roznicy i to zawsze byla mega roznica, ale az tak szybko nie chce:-)
Szczesliwa mamusiu ja tez czasami mysle, ze jestem aseksualna a juz po porodzie to w ogóle tragedia z tymi sprawami.
Dobra Wróżko do animalsów Cię podam za tego kota! Co mu zrobiłaś, że postanowił od Ciebie uciec?!:-D
Kulka26 dobre z tym kotletem, następnej natrętnej babie tak odpowiem:-D a gdzie takie zajebiste okazy facetów można znaleźć?!;-) może też poszukam:-)

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny dzieki za dobre slowo. Tata na laryngologii wiec jest swiatelko w tunelu ze to nic onkologicznego. Czekamy na decyzje czy punkcja czy operacja ale najpierw musza zwalczyc infekcje wiec dostaje duzo antybiotykow. I czekamy.. tomograf za duzo nie pokazal niestety bo za duza opuchlizna jest ale moze bedzie ok jestem dobrej mysli..
co do chrztu.. ja chrzcze. Sama nie jestem zbyt wierzaca. Ale dla wszystkich czworga dziadkow dla ktorych to jest wazne. Robie to dla swietego spokoju i mowie to wprost. Naturalnie tylko wam podaje prawdziwy powod :-)) a jest nim swiety spokoj. A mlody i tak wybierze droge jaką zechce..

Odnośnik do komentarza

Moje libido nie istnieje, mogłabym zostać zakonnicą tylko nie wiem czy by mnie przyjęli teraz taką używaną :D
Dominika chodź tu do mnie naucz moje dziecię spać całą noc w łóżeczku, mało wariacik szczebelków nie wyłamał w nocy tak kopał i uległam wzięłam go do siebie...

Swoją drogą mieć dwójkę małych dzieci, wrócić do pracy, ogarniać dom i milion innych spraw...przeraża mnie już samo myślenie o tym...

Odnośnik do komentarza

Oj babeczki widzę że tu już plany na kolejne potomstwo :-D js na razie nie planuje.. może kiedyś.. nie chciałbym żeby Aluś był jedynakiem ale na razie nie chcę więcej dzieci. Jeszcze nie nacieszylam się jednym :-P
Co do chrzcin to my już po.. wychowamy młodego w wierze katolickiej a jak będzie chciał zmienić wiarę to już jego decyzja.. chciałabym po prostu przekazać mu najważniejsze wartości, wytłumaczyć kto to jest Bóg, czym jest nasza wiara.
Wiecie że dzisiejszej nocy może spaść nawet 100 gwiazd na godzinę? Także wymyślajcie życzenia :-) dobrej nocy :-*

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09kpx9lef11.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...