Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wisienka2

KalinaMi, u mnie rytm tez jeszcze niestety nie istnieje..
Jedynie stale jest karmienie, średnio co godzine, półtorej i kąpiel (ale tez rożnie bywa -miedzy 19.30 a 20.30), a reszta dzieje sie po prostu.. Głownie dlatego ze moja mała praktycznie w dzień nie spi tylko drzemie czasem na cycu.
Teraz tez sa takie upały ze nie ma szans wyjsc na dwor, bynajmniej u mnie.
Wczoraj wyszłam z mała rano to wróciłam po 10 min bo byśmy sie usmażyly..

Odnośnik do komentarza
Gość Dobra Wróżka

KalinaMi ja widzę tylko prawidłowość rano-Pulpecik wstaje o 6 do 8 gada do wszystkiego :-) cyc i dalej śpi. Dzień leci jak chce, kąpiel między 19-20 zależnie od jedzonka i ok 21 śpi. Spacery w taki zar lub deszcz odpadają. Nam dodatkowo plan dnia rujnuje mąż pracujący na zmiany:-(
Rusanka- nawet sie nie waz tak porównywać! Antoninka- blondynka- slodzinka!:-*
Dzieciwczki kochane! Podbrodki sa urocze!!

Odnośnik do komentarza

KalinaMi - my na poczatku mielismy staly rytm. Wszystkk o tych samych porach. Jakis czas temu sie popsulo i zauwazylam,ze po tym czasie Maja zupelnie inaczej funkcjonuje w dzien,wiec zmienilam pore spaceru, bo jesli wyjde choc godz pozniej,to ona bedzie mi w wozku spala do 22 a potem dupa ze spania do 1.00. A tak teraz to spimy do 10/11 z przerwa miedzy 6a7/8, o 16 spacer, po 19 kapiel i ona do 20:30 zasypia. W dzien mi spi 2 razy po jakiejs 30min. No i w wozku przysnie,spacer trwa lekko ponad godz. Ja ustalam,ze idziemy i koniec. Dam jej cycka, pieluche zmienie i juz. Juz nie czekam az zasnie,zeby wyjsc,bo nie spi tyle. Trzeba sie dostosowac,ale tez troche samemu zarzadzic,bo w koncu to ny decydujemy w pozniejszym czasie gdzie dzoecko spi,o ktorej ma isc spac, o ktorej sa posilki.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h47l07utr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d7t5juzb4.png

Odnośnik do komentarza

Napisalam taaaaakiego posta i zamklam strone przez przypadek...:-/
Marti moj urwis od niedzieli sie przestawil. Przedtem potrafil spac do 6godzin w dzien i pieknie noc przesypiac,a teraz noc dalej ladnie 20-5 raz jedzonko,potem 2h przerwy,kolo siodmej drzemka z pol godz i to wszystko!kilka razy sie mu przysnie ale to na moich rekach,jak odkladam do lozeczka to zaraz sie budzi...ja nie wiem co sie mu poprzestawialo...:-/
Dominika...dwie malinki....no szalenstwo:-*
Patka,no aniol nie chlop:-)
A co do tesciow...biore pozyczke(od mojego taty ale normalnie do splacenia)remontuje dom i wyprowadzam sie. Tesc czasem cos powie i podkurwi,ale ona przegina pale totalnie. Juz bylo kilka akcji ze zrobila cos poza mna Dawidowi i udawala glupia. Dzis tylko utwierdzila mnie w przekonaniu ze nie moge zostawiac dziecka samego,nawet jak ide do wc. We wtorek jade na pazury rano bo w sb szwagier ma wesele,to zawoze Malego do panny mlodej...niech sie obraza jak chce,wali mnie to.
A no i we wtorek idziemy sie szczepic:-)!!i wazyc i mierzyc,wiec sie wam wtedy pochwale moim Babelkiem:-)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70938.png

Odnośnik do komentarza
Gość Wisienka2

Marti, ja dlatego tak bardzo lubię polskie morze, szkoda ze kawałek do niego mam;( ale w ostatnich latach kazdego Sylwestra i cały okres poświąteczny spędzaliśmy w Sopocie, zima morze tez ma swój urok. W tym roku tez sie wybieramy;)

Odnośnik do komentarza

Hej witam sie i ja w te upały. Masakra jakaś. A najgorsze ze jak patrzę na pogodę to nie mają końca. Jak nigdy chce juz konca lata !!! Marti zazdroszczę ci tego morza. Co roku o tej porze tez tam bylam no ale w tym roku nie ma jak.
Dziewczyny zaczelam się troche martwic o mojego Wiktorka. Bo ma juz 10 tyg. a nie trzyma glowki na leżąco. Jak byl mniejszy 6 tyg. to ładnie trzymal a teraz zero leży i ssie piąstke. Fakt nigdy nie lubił pozycji na brzuchu bo zaraz zaczynal plakac wiec go nie kladlam , czasem na chwilę ale kiedys przez ta chwile dźwigal głowę a teraz nic , nul, zero!!!
Jak go nosze pionowo to trzyma nawet fajnie juz sam głowę wiec nie wiem o co chodzi :-(

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Elżbieta mój mały leń też długo długo nie trzymał główki aż potem nagle nie wiem kiedy nie wiem jak głowa się trzyma jak talala. Aż mu lekarka w książeczce napisała że bardzo mocno trzyma główkę. Wydaje mi się że na wszystko przyjdzie czas u tych naszych maluchów. Niemniej jednak zawsze możesz skonsultować to z pediatra czy ortopeda. Ja bym chciała żeby wróciły temperatury ok 25 stopni i można spokojnie wyjść na spacer a nie smażyć się w mieście w taki upał.

Dziewczyny które były z maluchami na weselach, jak wasze dzidziole to zniosły? I jak dałyście radę z karmieniem, ja muszę cała górę sukienki zdjąć żeby się do tego zabrać :D

Odnośnik do komentarza
Gość Wisienka2

Dziewczyny, moja mała od jakiegoś czasu ma na nóżkach biała kaszkę - głownie na łydkach, co to moze byc?
Pediatra kazała obserwować.. Dodaje do kąpieli mąkę ziemniaczana, kapie w Oilatum, ale nie schodzi, czy któraś z was sie z czymś takim spotkała?
Jest to niewidoczne na pierwszy rzut oka, tylko jak sie dotknie to nóżki sa takie chropowate ;(

Odnośnik do komentarza
Gość olaaa1981

Wczoraj kupilam w Rossmanie pieluchy babydream3,kosztuja z karta Rossne 27 zl 64 szt,sa ok,ciensze od pampersow i tak nie smierdza chemia.Jeżeli ktoras z Was uzywa zielonych pampersow 2,to najlepsza cena jest wlasnie w Rossmanie,ale z karta. My już przeszlismy na 3,bo Kuba niby z tych chudych,ale mial odciski na nozkach. KASEYA,Patka ,a kiedy idziecie do kontroli z bioderkami,bo my 1wrzesniantroche się obawiam:( chociaż nie odpuszczam pieluchy,w upaly swieci gola klata,ale pielucha musi byc:)-oczywiscie w domu:)

Odnośnik do komentarza

Kurcze non stop wyskakuje mi 'bledny token autoryzacji' i musze np dodac literke i jest oknale zalogowac si na tel nie potrafie:( ale nie o tym chcialam...nie bylam jeszcze u gina,a Kuba 14 konczy 3 miesiace,sa tu jeszcze mi podobne? Chyba musze się sprezyc,bo mam co jakis czas takie jasnorozowe plamienia i nie wiem o co kaman,ale blizna zagojona pieknie:)

Odnośnik do komentarza
Gość olaaa1981

Wisienka2,moze to uczulenie na proszek,sprobuj zmienic i poobserwuj,albo pokarmowe,moze jesz cos czego wczesniej nie jadlas.U nas uczulenie było po mleku ryzowym,ale to byla taka czerwona wysypka jak przy rozyczce,dostal wapno przez 2dni i minelo.Co do mleka,to ja w ogole nie pije,bo podobno jak się dziecko uczuli raz,to się to latami leczy,a objawy sa rozne od kataru,po wysypki i AZS,ale wszystkie mlekopochodne produkty sa dozwolone. Jeżeli chodzi o rozszerzanie diety,bo wiem,ze byl taki temat,ja tez dopiero po 6mcu,do tej pory tylko cyc.Jeżeli takie sa zalecenia i to ma uchronic dziecko od alergii,to ja się dostosuje:) czy wasze Kochance tez nie chca lezec w gondoli?my ostatnio spacerujemy w foteliku wpietym na wozek,bez tej wkladki.Tylko nie wiem,czto dobre dla kregoslupa,jak myslicie?

Odnośnik do komentarza
Gość Wisienka2

Ola, no wlasnie to sie pojawiło kilka dni temu, tylko nie wiem po czym ;( fakt ze piłam kawy latte z mlekiem, to moze rzeczywiście po mleku. Od początku piore w Loveli i do tej pory nic sie nie działo wiec to chyba nie proszek.
Dziwne ze to jest tylko na nóżkach
Na buzi tez ma taka kaszkę ale to juz od dawna i nie sa to takie same grudki jak na nogach.

Odnośnik do komentarza

Moj ma taka delikatne wysypke ale tylko na buzce,doktorka powiedziala ze to hormonalne i samo przejdzie-ma to od urodzenia....a teraz,na tym goracu zauwazylam,ze w zgoeciach raczek i nozek wyskoczyly mu takie malusienkie krostki jakby zwoda w srodku...
Powiedzcie mi,szczepilyscie dzieciaczki na rota i/lub pneumo? Kupowalyscie same szczepionki czy byly w osrodku?

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70938.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...