Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

My też się dolaczamy do życzeń dla Mai :)
Marti ja też się boję byc sama w mieszkaniu, szczególnie po ciemku :/ tylko ja mam ten luksus że mąż przy boku. Podziwiam Ciebie, maratonke i wszystkie dziewczyny które na codzień same walcza! Jesteście super bohaterkami!!!

Jest 4 rano, wszystkie okna pootwierane i jest 28 st w mieszkaniu :/ na dzień zapowiadają u nas 36, a w sobote 39 :( a my mamy w niedziele chrzcie a w pon jedziemy nad morze. Weekend poziom hard :p

Byliśmy w galerii handlowej, prawie 2 godz nosiłam Kacperka na rękach bo płakał :/ nic nie obejrzalam. W pon nad morze a ja nie mam stroju kapielowego bo moje stare są za małe :(

Pożyczyłam chustę bebelulu. Miał ktoś z tym do czynienia? Ma sporo negatywnych opinii ale ja bym jej chciala używać tylko nad morzem :)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza
Gość zielooona

A mnie nie obudziło dziecko tylko syndrom kwadratowego cyca, czyt. Mleko się samo leje ! Czekam na syneczka aż wstanie go wypić.
Jest sukces, poprzednie karmienie cale w brzuszku :) oby to też zostało :) ale do lekarza i tak idziemy! Z samego rana!!

Odnośnik do komentarza

Hanka05 - dobrze powiedziane, poziom hard ;) kurde, u nas w mieszkaniu to powyzej 25° jest,bo olej kokosowy w stanie plynnym :(
Dziekujemy za zyczenia :*

Zielonaaa - bedzie dobrze Laska! Kurde, musi :*

Jag rzyć!!! Ja przez ten upal to chyba nic z nocy nie pamietam. Nie wiem kiedy ja karmilam, kiedy przebralam,nic nie pamietam!!!! Masakra!!!!!!! Tylko jedno karmienie,a reszta???? Szok!

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h47l07utr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d7t5juzb4.png

Odnośnik do komentarza

Marti sto lat dla Majeczki!!

Młody wstał po 5 cały nos podrapany do krwi jakby normalnie w jakiś walkach uczestniczył...ostatnio obcięlam paznokcie i nawet pilniczkiem mu przejechałam żeby ostrych krawędzi nie było :( kurcze obudziłam się cała mokra nie wytrzymam w tym blokowisku, uciekamy jutro za miasto może tam będzie jakaś ulga.

zielona zdrówka dla synka życzę. Bierz lekarza za chabety i niech stawia jakąś diagnozę bo my tu wszystkie się martwimy, a co dopiero ty przeżywasz...

Odnośnik do komentarza
Gość Wisienka2

Ela, moja mała tez ma od urodzenia na twarzy takie białe drobinki, ostatnio dwa razy posmarowałam je linomagiem na noc i widze ze znikają ;) zostało jeszcze tylko kilka przy oczach
Natomiast te na nóżkach pojawiły sie nie wiadomo skąd i na razie nie chcą zejść :/

Odnośnik do komentarza

Zielona milion buziali dla Tygrysa :* :* niech cholerstwo się odczepi, bo będą miały z ciotką do czynienia!
Hanka jeśli masz TAKIE to wyrzuć to dziadostwo!! One są NIEBEZPIECZNE!!! Już lepiej najtańszą chustę kółkową weź wypożycz! Na plaży za ręcznik, kocyk, hamak, huśtawkę i parawan może robić :D
Marti moja w nocy (normalnie) je co ok 3h, ale w taki gorąc to nawet co 1,5-2h! Śpimy razem więc nie wybudzając jej i siebie karmię na leżąco ;)
U nas o 8.00 jest na zewnątrz 26'C Piekarnik się zapowiada :/ My wszyscy w samej bieliźnie - Odsetka w samym pampersie. A śpi w body na ramiączkach i okryta tetrą.
Zielizka a jak nasz mały forumowy zuch się miewa? Co u Was - dej no znać! :D

Jubilatom/tką samych cudowności życzę :* a mamusiom wyspania i relaxu :D :D

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

U nas całe szczęście dni upalne ale noce chłodne 14° wiec znośnie w nocy jest. Okno otwarte to 20° w domu.
Ja małej ubieram bodziaka na krótki rękaw i przykrywam pieluszką bambusową.
Zielona moja mała też tak strasznie wymiotowała. Zaczęło się po tygodniu i trwało z miesiąc. I samo przeszło, tylko właśnie lekarka kazała nosek czyścić i dwa razy dziennie sól wpuszczać.
Dużo zdrowia dla Majki :*
Bycie samej w domu eh.. My mieszkamy w domku to taka stara zabudowa i w kuchni mamy w podłodze taki właz do piwnicy dziewczyny jak ja się zawsze strachan jak sama jestem!! Haha jak taka wariatka, śpię wtedy z zapalonym światłem i włączonym telewizorem żeby ciszy w domu nie było.
Miłego dnia wszystkim i z nośnych tych upałów. Amelka jeszcze śpi to ja też się położe :)

http://www.suwaczki.com/tickers/16uddqk3lvmzhw85.png
http://www.suwaczki.com/tickers/34bw3e3k2pcfzur1.png

http://s7.suwaczek.com/201504281765.png

Odnośnik do komentarza

jeszcze ponowię pytanie:
Dziewczyny, co stosują pieluszki wielorazowe - jak Wam idzie? Sprawdzają się? Jak codzienne użytkowanie? Czy na razie odpuszczacie? Bo się zastanawiam nad przejściem
--
I do poczytania: Dlaczego mężczyźni udają, że nie słyszą płaczu dziecka?

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Dziekujemy za zyczenia :*
Jak milo slyszec,ze nie tylko ja co chwila w nocy wstaje :) czyli to norma jednym slowem na cycu :) to juz nie bede na to "narzekac" ;)

Dobra Wrozko -bez czytania napisze teraz,ze nie slysza,bo sie bojaze dziecko ma kupe albo beda musieli sie nim zajac,a faceci raczej nie wieddza o czym z takim dzieckiem rozmawiac i sie go boja :D a teraz czytam

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h47l07utr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d7t5juzb4.png

Odnośnik do komentarza

Marti, wszystkiego najlepszego dla naszych wspaniałych dziewczynek!
Jak Was czytam to mam zmarzlucha chyba, moją śpi w body z dł rękawem+ spiworek na same nóżki a koło 4 przykrywam ją cienkim kocykiem z dziurami bo chłodna jest i wtedy śpi spokojnie.My cała noc mamy okna wyotwierane. W dzień tylko body z krótkim rękawem albo sukieneczka i ten kocyk jak zasnie. W ogóle, po tyg wstawiania w nocy co 15-30 min, jeczenia itp udało nam się wyspać w nocy! Mam nadzieję że to był skok który minal;)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny i bobasy :-)
Marti wszystkiego dobrego dla Majeczki.
W tym tyg mało się udzielam, ale jakaś deprecha mi sie załączyła, mam po prostu dość, kryzys pełną parą. Nawet mam momenty, ze żałuje iż sie zdecydowałam na drugie dziecko... Mam nadzieje, że szybko dół mi przejdzie.
A teraz historia rodem z horroru i najgorszych snow: moja bardzo dobra znajoma spacerowała sobie z synkiem (mały też miał być majowy ale urodził sie pod koniec kwietnia) no i jeszcze z druga nasza wspólna znajomą i nagle podleciał jakiś psychol i zaatakował ją siekierą! Szczescie w nieszczęściu, ze trafił "tylko" w biodro więc nie uszkodził jej żadnych organów wewnętrznych. Jakby tego było mało już kiedyś podobno Zaatakował kobietę w ciąży, nic mu za to nie zrobią bo koleś jest ubezwłasnowolniony i nie ponosi odpowiedzialności za swoje czyny! Masakra jakaś po prostu aż strach wyjsc na ulice.

Odnośnik do komentarza

Mój słyszy zresztą Karolina w nocy wrzeszczy jak nigdy i smok nie pomaga nawet. Tyle że w tyg ja tylko wstaje bo on zasnąć po niej długo nie może a w weekendy mi pomaga. D jest ogólnie rannym ptaszkiem i jak nie śpi o 6 to się mała zajmie. On by się chciał z Karola bawić wtedy ale mu tłumaczę ze ja ja uczę spać do 8-9:)

Odnośnik do komentarza

Szurpicia

A teraz historia rodem z horroru i najgorszych snow: moja bardzo dobra znajoma spacerowała sobie z synkiem (mały też miał być majowy ale urodził sie pod koniec kwietnia) no i jeszcze z druga nasza wspólna znajomą i nagle podleciał jakiś psychol i zaatakował ją siekierą! Szczescie w nieszczęściu, ze trafił "tylko" w biodro więc nie uszkodził jej żadnych organów wewnętrznych. Jakby tego było mało już kiedyś podobno Zaatakował kobietę w ciąży, nic mu za to nie zrobią bo koleś jest ubezwłasnowolniony i nie ponosi odpowiedzialności za swoje czyny! Masakra jakaś po prostu aż strach wyjsc na ulice.

ja pie****e!!! masakra!! :O :O

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...