Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

DobraWrozko to przerabane :-( mam nadzieje ze tak szybko nie wroci mialam strasznie bolace miesiaczki...
Elzbietta gdyby tak na to spojrzec to ja tez nic a nic nie robie :-P (my to jednak mamy dobrze :-)) moj maly terroryska spi fajnie ze kima co 2h szkoda tylko ze na 20minut :-( i jakos sie nie dostosowuje do moim potrzeb fizjologicznych przez co matka do kibla go ciagnie B-) (dobrze ze za pare lat nie bedzie tego pamietal hehe)

Odnośnik do komentarza

marti87
Od kilku dni mam zdretwiale opuszki palcow u lewej dloni - serdeczny, srodkowy i wskazujacy. Ten ostatnio non stop, i mam w nim ograniczone czucie :/ pozostale lekko, ale tez potrafia dosc mocno dretwiec.

Ożesz, czyli to nie mój wymysł! Miałam dokładnie tak od porodu przez 6 tygodni, tyle, że w prawej dłoni. Nie szło utrzymać długopisu w ręce a jak trzeba było coś przyszyć, to szłam z igłą i nitką do sąsiada. Byłam z tym u lekarza, ale wzruszył rękoma: możepanisobieprzyspała.
Przeszło, ale wredne to było jak pies. Wydaje mi się, że to nie tyle od krążenia, co od kręgosłupa - problemy neurologiczne przy zmianie statyki plus dźwiganie. Daj znać co na to doktory powiedzą.

Co do TV - tu się nie powymądrzam bo nie mam telewizora od 14 lat, ale za to komputer jest. Oczywiście każdy robi jak mu dusza podpowiada, ale że tu każda opinia się przyda, to na siłę wcisnę swoją: zabierać na boga!!!
Tu nie chodzi o przyzwyczajenie a o fale, jakie wysyłają matryce, o drgania o niskiej częstotliwości. Zobaczcie, telewizor wywołuje u chorych na padaczkę atak, więc można sobie tylko na tym przykładzie wyobrazić, co robi z synapsami takiego małego gnoma. Dziecię nie widzi obrazu a drgania, które go niepokoją, stąd hipnoza przed ekranem. A przy okazji spustoszenie w makówce.
Podobny efekt zainteresowania daje wielka, kolorowa płaszczyzna przed dziecięciem - ze śmietnika przyniosłam pudło po kuchence indukcyjnej, wściekle kolorowe i miejscami błyszczące - jest szał!

Co do wypadania włosów - mi jeszcze nie lecą, ale nie przestałam żreć witamin, po części dlatego, że przez historię diagnostyczną młodego jadłam tylko ryż na wodzie. Więc postanowiłam nie zejść na szkorbut i żreć chemię, może to trzyma mi włosy na głowie. Ale to jak wróżenie z fusów...

Poproszę o dobry materiał na temat szczepień, niby taka mądra byłam w ciąży a teraz już z natłoku informacji jakiś strach mnie obleciał. Przez drobny "myk" mam tak, że mogę opóźnić jeszcze bardziej, ale nie podobają mi się przypadki krztuśca na horyzoncie, więc czas i na nas.

bojkot suwaczka

Odnośnik do komentarza

maratonka

Przeszło, ale wredne to było jak pies.
[...]
Co do TV - tu się nie powymądrzam bo nie mam telewizora od 14 lat, ale za to komputer jest. Oczywiście każdy robi jak mu dusza podpowiada, ale że tu każda opinia się przyda, to na siłę wcisnę swoją: zabierać na boga!!!

Oj przepraszam: wredne jak KOT! :P (jako pro i właściciel obu stwierdzam, że to mruczące gorsze:D)

Do POCZYTANIA o brzdącach i TV!!!

O szczepionkach ciekawie mówi prof. Maria Dorota Majewska - neurobiolog, ekspert d.s. szczepień

maratonka
I kołki.
Indżoj, nie oszczędzajcie się, dobrej zabawy!

of kors! :D dziękuję :* :*

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Hanka05

Maratonka dobrze że wrocilas. A tak przy okazji czy sprawca Michala już uwierzył w Twoją wyimaginowaną ciążę czy jeszcze ma wątpliwości ? :D

Haneczko, nikt go na oczy nie widział i chyba mu to dopiszę do zasług. Co ciekawe, wyparował też z umysłów moich przyjaciół. Niestety, ten cudowny stan wiecznie trwał nie będzie, bo utonę w długach, a z uwagi na dziecko dobrze, żeby mi chociaż głowa wystawała...

bojkot suwaczka

Odnośnik do komentarza

Muszę sie wyżalić bo psychicznie wymiękam.
Mleko zmienione z bebilon na bebilon ha nic nie Pomaga wysypka zrobiła sie okropna dzisiaj mamy zmienić na bebilon pepti 1
Ale słyszałam ze dzieci nie chcą go pic bo nie dobre ...?!

Masakra jestem załamana od tygodnia prawie nie śpię ;(
A mój stan psychiczny jest poniżej poziomu ;(
Nie wiem co robić mam totalny mętlik w głowie... Najpierw z bebilona na ha teraz pepti ;(
Było dobrze i musiało sie zepsuć ;/
Moja malutka tak płacze non stop puszcza milion smierdzonych bączków ;( a przy tym wrzeszczy przeokropnie ;/
Praktycznie non stop ja nosimy a gdy tylko na sekundę sie ja położy krzyk.
Czasem nawet na rękach cieżko uspokoić ja.
Najgorsze jest to ze nie wiem czy na 100% mleko tak działa ?!
Pediatra mowi ze tak aleee świruje czytam rożne fora i mam totalny mętlik w głowie ;/
Czytałam także o mleku hipp bio - podobno dobre dla dzieci z alergia ??

Kurde tak bym chciała sie kogos poradzić z doświadczeniem w sprawie mleka.

U mnie nawet lekarzy są tępi w tym temacie ;/
Ostatnio byłam na IP z mała bo już nie wiedziałam co robić a lekarka powiedziała ze mam sobie pOjsc do swojego lekarza lub sama zdecydować jakie mleko p

Odnośnik do komentarza

Muszę sie wyżalić bo psychicznie wymiękam.
Mleko zmienione z bebilon na bebilon ha nic nie Pomaga wysypka zrobiła sie okropna dzisiaj mamy zmienić na bebilon pepti 1
Ale słyszałam ze dzieci nie chcą go pic bo nie dobre ...?!

Masakra jestem załamana od tygodnia prawie nie śpię ;(
A mój stan psychiczny jest poniżej poziomu ;(
Nie wiem co robić mam totalny mętlik w głowie... Najpierw z bebilona na ha teraz pepti ;(
Było dobrze i musiało sie zepsuć ;/
Moja malutka tak płacze non stop puszcza milion smierdzonych bączków ;( a przy tym wrzeszczy przeokropnie ;/
Praktycznie non stop ja nosimy a gdy tylko na sekundę sie ja położy krzyk.
Czasem nawet na rękach cieżko uspokoić ja.
Najgorsze jest to ze nie wiem czy na 100% mleko tak działa ?!
Pediatra mowi ze tak aleee świruje czytam rożne fora i mam totalny mętlik w głowie ;/
Czytałam także o mleku hipp bio - podobno dobre dla dzieci z alergia ??

Kurde tak bym chciała sie kogos poradzić z doświadczeniem w sprawie mleka.

U mnie nawet lekarzy są tępi w tym temacie ;/
Ostatnio byłam na IP z mała bo już nie wiedziałam co robić a lekarka powiedziała ze mam sobie pOjsc do swojego lekarza lub sama zdecydować jakie mleko pOdac ;/
Paranoja !!

Odnośnik do komentarza

Maratonka mam nadzieję że dorwiesz gada i Michaś będzie obrzydliwe bogaty!

Katee w sprawie mleka nie pomogę bo ja kp, ale skoro jest mocne podejrzenie alergii to musisz zmienić mleko. Na pewno też nie przejdzie wszystko od razu. Zmiana będzie następowała stopniowo. Z całą pewnością mogę Ci poradzić spokój. Wiem że łatwo się mówi ale doskonale wiesz że dzieci czują nasze nastroje i to tylko pogarsza sytuacje. Trzymaj się dzielnie. Powodzenia z mlekiem. Moze Jej posmakuje ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Elżbietta
Maratonka dowal pseudo ojcu!!!

Katee, współczuję z całego serca... i na tyle żem głupia w temacie, że jedynie westchnę ciężko życząc, żeby przeminęło z następnym wiatrem (mniej śmierdzącym).

Hanka, Ela, jeszcze w ciąży, kiedy zrozumiałam jak bardzo dziecko "pokrzyżowało" mi misternie snute plany życiowe, byłam bardzo bojowo nastawiona. Teraz wiem, że nie muszę mu dowalać, jest biedny że go omija to, co go omija. I tylko my wiemy, o co chodzi. Marny i mierny jest, ot co.
Szukać go nie muszę, jest na wyciągnięcie ręki, jedynie nie mam ochoty tej ręki wyciągać bo i po co. Ani kszty szacunku we mnie nie ma w stronę tej osoby, więc i dyplomacją bym się nie popisała. A on inicjatywy nie wykazuje, więc święty spokój mamy tak długa, ile się da.
Niestety, sądy są jakie są, na sprawiedliwy podział kosztów nie mam co liczyć. No i nie mam pojęcia, jak się za to zabrać...

bojkot suwaczka

Odnośnik do komentarza

dziekujemy za gratki dla mojego okruszka :)
Agata1987 i dla Twojego bąbla rowniez wszystkiego cudnego i niech rosnie zdrowo pzrez kolejne miesiace :*

Katee94 my jestesmy na bebilon pepti 1 dha od jakiegos czasu. wczesniej mielismy bebiko nutriflor i zaczely mai wychodzic chrostki i nagle szorstkie czerwone poliki i kaszka na calym ciele. lekarka stwierdzila skaze i mielismy zmienic na pepti. mleko jest niesmaczne to prawd! ale maja pije bez problemu. problemem sa za to kupki zolte z odcieneim zieleni. ponc po 2 tych okres adaptacji do mleka mija i powinno byuc normalnei ale u nas ciagle takie sa a minelo wiecej czasu niz 2 tyg.. i chyba to skonsultuje w tym tyg z pediatra bo i tak musze isc po recepte na kolejne puchy! no i od czasu tego mleka baki wala jakby jadla kapuche z grochem !

http://s8.suwaczek.com/201506014956.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...