Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Emagdalenka, ja Cie! Ale ta kobieta piękna i mocarna! Inny świat, cud nie ;) z tymi ubraniami masz racje, kurcze ja bym nie pomyślała o tym ;p gdybym się tak panicznie pająków nie bala to Cie blagam o wycieczkę tam ;p

Z tym nocnikiem to tak jakos samo wyszło. Kupilam nocnik żeby się nim bawił oglądał itd i stal sobie w jego pokoju. Kiedyś tygrys cisnął chyba z 3 serię po parenascie minut i nie mógł.... I D mowi, ze pewnie ciężko siedząc na dupie się wypróżnić i tak wpadlismy na ten nocnik, parę minut i było po sprawie, od tamtej pory tylko kupa na nocnik ;p
Tym akcentem koncze dziś, przespanych!!!"""""

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

H-m a mam takie pytanie czy ty odgazowywujesz to karmi ??? Sorry za głupie pytanie ale jak patologia to patologia a co tez se może jutro łyknę :-)
A!!! Dziewczyny które nie pracują i nie mają macierzyńskiego można juz składać wnioski o zasilek rodzicielski (cos ala macierzyński ) w ops po 1000 zł / miesięcznie do skończenia przez dziecko roku. Czyli u nas do maja.
Studentki, bezrobotne też .

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Hej Kochane :-)
W koncu Was doczytalam :-) ! Tak jak ktoras pisala(przepraszam,to bylo dawno temi,nie pamietam Ktora) czyta sie to nasze forum jak dobra ksiazke :-)
Z tego co pamietam:
Dominika,spoznioje gratulacje Ciociu :-*
Ela, wszystkiego najnajnaj,gratulacje z okazji zareczyn :-*
Wszystkim dzieciaczkom solenizantom buziole od nas :-*
DW super masa:-) cyc ma moc :-) no i czekamy na dwie kreseczki :-)
Emagdalenka,swietna podroz,super temperatura :-) uwielbiam taka :-) a coreczki...cod miod malinki :-* do schrupania :-) a co do karaluchow...bleeeeeee. Ale bym sie darla :-D
HM: ja z utesknieniem czekam na te odwiedziny w castoramach,lirojach i innych cudach...zazdroszcze Ci :-)
Attka,ja tez mam zamiar cos wywolac,jakies zdjecie i oprawic w ramke.Tylko zdjecie jeszcze nie zrobione :-D my mamy lepiej z chlopcami pod tym wzgledem,bo w ostatecznosci babci kwiatka a dziadkowi jakis trunek :-) i git :-)
No a my tez juz pelzamy i to na piatym biegu,mamy dwa zeby i gorne jedynki teraz ida. Odpukac,skonczyly sie pobudki co 20min,teraz budzi sie 3-4razy w nocy no i najlepszy uspokajacz to cycus :-) nauczylismy sie usypiac przez dzien i wieczorkiem tylko przytuleni do siebie i w 5 minut,tak ze bez porownania. No i wczoraj pierwsza kupa do nocnika!!!mmm zapachu nie trzeba bylo,bo czuc na cale pietro :-)
Teraz bede juz na bierzaco,buziaki :-)

Odnośnik do komentarza

Anela ale przystojny ten Twoj francuzik :)
Ewek jakie masz super widoki :)
Ela odpoczywaj ile wlezie moze sie samo posprzata :)
Patologia sie udala :) Matka wrocila po polnocy i Hania postanowila mnie powitac i wstala, usypialam ja ponad godzine bo jej sie bawic zachcialo :)
Nie poszlam dzisiaj do szkoly na zajecia takie tam wagary, ale T poszedl to reprezentacja rodzinna jest :) wpisze mnie na liste i bedzie git he he
Milej soboty zycze :)

Dziewczyny gdzie Wy jestescie jak Was tu z nami nie ma? Dajcie jakis znak zycia!!!

http://s1.suwaczek.com/201505134580.png

Odnośnik do komentarza

Ela siostra mi zdjęcia przesyła codziennie więc jestem z nimi na bieżąco. To julcio z pomocą mamy robił ciasto czekoladowe.
Ewelusik to wy razem do szkoły chodzicie? Ja też z m. kiedyś studia zaczynaliśmy ale on po semestrze wymiękł ja zostałam.
Ewek witaj piękny widok: ) szczególnie jak się jest w cieplutkim dimku. U na znowu mrozy dzisiaj- 6 a wczoraj już tak fajnie było i spacer swobodny bez zamarzania. Ale u nas przejechać wózkiem to się można zapocić. Po spacerze to się czuję jakbym z 4 km przebiegła. M.powiedział że mnie zima zaskoczyła jak drogowców bo kół w wózku nie zmieniłam na zimowki;)

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Dzieć pobudki co 45 min(?!)
Ja nie wiem o co chodzi.. przez poł roku spała z 1-2 pobudkami w nocy a teraz co chwile cos!

Ela, ja karmi przyrządzam tak. Kupuję, wkładam do lodówki, wieczorem otwieram i piję do dna. :) z gazem i całą niezdrową resztą. Ja wszystko jem i pije i raczej nic się z brzuchem małej od kp nie dzieje..

Poza tym moj dzieć zaczyna dupą wywijać na boki do siadania :D

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

No u nas odpada jazda wozkiem,probowalam raz po takirj osniezonej drodze,kola sie slizgaja,dobrze ze nie przewrocilam wozka jak mi nogi podjechaly. U nas saneczki w ruchu,ale ten tydz siedzielismy w domu,jutro zaczynamy znowu spacerki :-)
Ela,korzystaj kobieto :-)
Ewelusik,taki to juz nasz los,ze nawet jak sie odchamiamy to potem nadrabiamy z malenstwami podwojnie :-)
Moja Ryba wlasnie usnela,ide cos zjesc i zaraz klade sie kolo niego :-)

monthly_2016_01/majoweczki-2015_42520.jpg

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70938.png

Odnośnik do komentarza

Zazdraszczem wyjść do ludzi... Ja też wychodzę ale z dziećmi do sklepu hihi.. Ja dziś dziewczyny wymeczylam pytaniami nasza Elżbietę i mi głupio ale bardzo pomogła :)))

Cóż za piękny widok zimy.. Ja pamiętam tylko takie widoki jak całe dzieciństwo na mazurach spedzalam albo u babci. Chciałabym się cofnąć do czasów dzieciństwa...

Dzieciaczki cudne :)

Ja mam koła od wózka super także dobrze mi się jeździ nawet w śniegu.. Ale minus że często muszę pompowac..
Też bym chciała schudnąć a tu nic. .. Ale co się dziwić jak kocham jeść... Właśnie zjadłam racuchy z powidelkami znalazłam szybki i pyszny przepis.

Emagdallenka Masz jeszcze jakieś focie? Bo jestem na glodzie hihi i czekam

Gdzie się podziały te wszystkie dziewczyny których nie ma???? HALO HALO LASECZKI OLA NR 1OLA NR 2 DOMINIKA PANIFIONA JOASIA I RESZTA NIEWYMIENIONYCH DZIEWCZYN ODEZWIJCIE SIĘ PLISSSSS

Oli zasnela.. Gdzie??? Na mamie i tak z nią siedzę i pisze. . Jak ją odloze to pospi chwilę i koniec

monthly_2016_01/majoweczki-2015_42538.jpg

monthly_2016_01/majoweczki-2015_42539.jpg

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście wczoraj był dzień wyjść bo ja też na miasto ze znajomymi. Tatuś dał radę! !Młody obudził się dwa razy ale tati ululał i cacy. Jak widać bez cyca da się żyć...
Emagdalenka powtórzę to co wszyscy piszą gimme more :D Świetne zdjęcia i wy!
Ela ja już złożyłam papiery na te 1000 i nie mogę się doczekać decyzji ;)
A u nas w końcu zębalki! Już myślałam że nigdy nie wyjdą ale marudzenia nie było końca ale już nieco lepiej. Cieszę się :)
A ja kończę w styczniu chodzić na tę moją garstkę zajęć na uczelni i mi smutno bo fajnie było a. wyjść do ludzi b. używać mózgu do czegoś innego niż robienie listu zakupów :D
A teraz zmykam bo staram się ostatnio ćwiczyć jak młody zasnie choć mega się często nie chce. Ale chcę wyglądać to muszę! Buziaki :)

Odnośnik do komentarza

Emagdallenka- super widoki i piekne Wy :-* corki maja super wloski. Kiedys czytalam Biala Masajke i ogladalam film z tymi fajnymi krajobrazami i Ci zazdroszcze ;-) zalatw nam nocleg u tesciow to chetnie pojedziemy :-P
P.s.jak mozna uniesc tyle na glowie?! Przeciez to z 10 kg chyba!

Ela podziwiam Twoich rodzicow ze dawaja rade i jeszcze to 3 pietro... Ja w ciazy nie umialam wejsc na 2... ;-)))

Szczesliwa mamusiu nie jestes matka do kitu tylko matka na certyfikat super ogarniajacej i zaradnej mamy!
Fajniutkie dzieci i widac po minach ze szczesliwe!

Anela dobrze ze tak sie rozegralo z siostra. Super kucharza masz :-)

Juli i Zielona fajnie ze juz nocnik poszedl w ruch moj tez juz zrobil kupe i to bym pierwszy raz kiedy zdazylismy bo takto tak szybko zalatwia sprawe ze nawet nie zdazy sie wziac tego nocnika ;-)

Ewelina super cora i jak ladnie stoi.

Attka ja nie mam pojecia co na dzien dziadkow :-/

Ewek i House fajne zdjecia :-)

Moj prezes juz chrapie a ja ide chyba zaraz sie kapac i spac a co :-P

Odnośnik do komentarza

Czy tylko ja wyjeżdżając z dzieckiem na kilka jestem pytana przez sąsiadów czy się wyprowadzam?!

Musiałam się zresetować trochę u rodziców, bo Odsetka zmówiła się chyba z Bliźniaczką J i mnie wykańcza! W dzień: cud miód urocze dziecko, w nocy: dziecko-przssawaka :/ Ale my chyba jakiś skok mamy teraz :( obijam się sama o swój cień. Dobrze, że w dzień jest taka kochana =wynagradza to cały nocny wysiłek :D

Z tego co pamiętam (bo się zamętlimał:P)
Panifiona - daj znać co z tym mlekiem zrobiłaś/postanowiłaś!!
Emagdalenka- JAK MOGŁAŚ??!!?!?! No jak mogłaś mnie tam ze sobą nie wziąć?! A może Twoja Teściowa chciałaby mnie zaadoptować? Ja tania w utrzymaniu jestem, a i pomogę chętnie :D Weź spytaj :D w torbę się zmieszczę - taka podręczna z moim 180cm jestem :P
patrzę i patrzę na te Twoje zdjęcia i wizualizuje, że u nas też tak jest :) C-U-D-O-W-N-I-E!
Elżbieta- dajesz radę mama :D nie mogło być inaczej !
BTW- na prawdę jesteś Skarbnicą Wiedzy :***
Anela - ale się uwzięli na tą Twoją siostrę! Widłami ich pogonić!!
House Manager-chodź się ścigniemy która pierwsza zaciąży :D I tym razem jakieś zaktualizowane bliźniaczki se zrobimy -np takie co śpią w nocy :D No cho! :)
SzczęśliwaMamusiu - u nas podobnie wyglądają nocki, co się od niej odsunę lub zmienię bok to niezadowolenie swe wyraża :P
Zielona, Juli - NO CO WY!? Na nocnik?! Ja jeszcze nie zakupiłam nawet O.o Ale moja mama nas wszystkie przed 1urodzinami od pieluch oduczyła i ja też tak chce :D
Attka - KIEDY jest dzień babci/dziadka?! Kuźwa od 15lat nie mam dziadków i zapomniałam, że taki dzien jest!!! AAAAaaaaa!!!!! CO im kupić?!?!!?!?

Z nowości u nas: Odsetka skapowała się, że na dupie można siedzieć :D I spoko sobie ćwiczy, tylko że USIĄŚĆ sama nie umie i nawołuje uporczywie służbę do pomocy :D
Walnęła focha na smoczek już chyba na dobre! Nie ma sił by jej go wcisnąć :/ rzuca po całym domu.

Było o posiłkach: codziennie (choćby mi powieki na pięty spadały!) wstajemy o 8rano (Odsetka budzi się wcześniej -duuużo wcześniej!) więc:
ok 8.30 je kaszkę (robię sama: kukurydzianą, ryżową, jaglaną, owsianą, gryczaną na wodzie z owocami lub na świeżo wyciśniętym soku)
ok12-13 (zależy od drzemki/spaceru) je obiadek - robię sama warzywa z mięsem/rybą
ok 15-16 owoc lub sok świeżo wyciśnięty (później nie je bo ją brzuch boli).
Sporadycznie dostaje chrupki kukurydziane (w Kaufland są bez soli) lub ryż/grykę preparowaną.
Zawsze PRZED posiłkiem jest cyc, a prócz tego w trakcie, po, w międzyczasie i cała noc :P
W Auchan kupiłam taki NATURALNY jogurt (skład: mleko, śmietanka, żywe kult.bakt. KONIEC :D) i chyba zacznę jej dawać co 2 dzień.

Dzieciaczki PRZE-CU-DO-WNE!! Wszystkie jak z żurnala pięknie i do przytulania :D A zapamiętał mi się Kacperek - no jakie ciacho :D Od patrzenia dostaję cukrzycy <3

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Ale poemat mi wyszedł :O

Przypomniało mi się, że MEDAL miałam wyczarować :D
Której mamie?
KAŻDEJ Z OSOBNA I WSZYSTKIM RAZEM!!!!!!!

Za walkę z gilem/zębami/kupom, za nie przespane noce, za ciągłe cycowanie, za wymyślanie nowych dań, za prasowanie/sprzątanie/panie w chorobie, za dzielną walkę ze zmęczeniem, za bycie lekarstwem na całe zło, za każdą łzę z radości/bezsilności/przerażenia, za każdą chwilę czuwania przy dziecku zamiast spania, za każdy pocałunek na wszystkie smutki, za myślenie na przód i przewidywanie CO może być, za ochranianie dziecka przed wszystkim co niedobre, za lęk przy każdym rozstaniu, za pracę zarobkową/szkołę/realizację hobby przy dziecku, za najlepszą opiekę, za serce i za wiele wiele więcej - KAŻDEJ z Was!!! :****

PAMIĘTAJ: Twoje dziecko ma najlepszą mamę jaką mogło sobie wymarzyć! Przed urodzeniem wybrało właśnie Ciebie -jedyną z całego świata i właśnie z Tobą chce spędzić życie! Ono potrzebuje Ciebie tak samo jak TY potrzebujesz jego :*
JESTEŚCIE DE BEST MAMUŚKI :D :D :D

PS-Dominika?! Ktoś- coś?

monthly_2016_01/majoweczki-2015_42545.jpg

monthly_2016_01/majoweczki-2015_42546.jpg

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Dobra Wróżka, dzieks za medal ;D jest co opijac!!!!!!

Pęka mi głową od smarkow...

Dzieciory cudne ;) calooooowac!

Szczęśliwa mamusiu jak zgłoszenie do Sablewskiej?

Dominika może na FB cos pisała?

Ola 1982 gdzieś Ty !!! Pokaz Kubola!!"

Dzisiaj byliśmy pierwszy raz na sankach, szału niema, no chyba ze ja zjezdzam z Nim tyłem... Ehhh ciężko do godzić ;p

Muszę zacząć w memory grac bo juz całkiem klapa z zapamietywaniem co kto pisał ...

Dobranoc :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

DW - ale dałaś - aż mi się łezka zakręciła :*
A Kacperek dziękuje za komplement :)
I Ty nas tak więcej nie zostawiaj!!!

szczęśliwa mamusiu - ale masz super dzieciaczki! I chłopaki i Oli - cuda!!! Trzymaj się dzielnie - jesteś najlepsza!

Juli, zielona - nocnik? Co? gdzie? jak? - a ja nawet mam nocnik ale nie wpadłam na to żeby posadzić łobuza :p

Ewek - jak dokonałaś przejścia z pobudek co pare minut na 3-4 ? Opisz ten cud!

Ola94 - studia, ćwiczenia? szacun!!! :D

A druga Ola to co??? Co u Kubusia?

H-M ja mam ten sam przepis na karmi :D

U nas kolejna noc z rzędu MASAKRA! Pobudki co 15 min kilka razy później co 30 min i znów co 15 min i tak do samiuskiego rana!!! Mam dość!!!
Za to udało się mu dziś usiąść samodzielnie ze 2 razy i zaczął mówić babababa - zdrajca!

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Hej. Młody już śpi, chociaż przy tym zasypianiu omal dziś łóżeczka nie rozwalił, ale w końcu baterie się rozładowały.
Filipek dziś po raz pierwszy kąpał się na siedząco - dotąd albo brzuszek albo plecki. I chyba przez to uświadomiłam sobie, jaki on już duży i jakoś mi się smutno zrobiło, że chyba jakoś słabo wykorzystałam upływający czas. Nie pytajcie mnie o co mi chodzi bo nie wiem, jakoś tak. A i dziś ćwiczyłam z Małym siedzącym mi na brzuchu. Oboje mieliśmy fajna zabawę :).
Chciałam dzisiaj pokucharzyć i zrobić muffinki bananowe, bo miałam banany na wykończeniu a tu się okazało, że nie mam ani proszku ani sody i dupa. Wyrzuciłam banany. :(
HM, dzień babci jest w czwartek a dzień dziadka w piątek, więc masz kilka dni. A co do zachowania dziecia, to mój w dzień też jest kochany i uśmiechnięty, a w nocy masakra, tylko u nas to już czasem i cyc nie pomaga.
Szczęśliwa Mamusiu, super chłopaków masz. A Oli już stoi?
Emagdalenka, ja też chcę więcej zdjęć. :D
Dziewczyny na wychodnym, zazdroszczę.
Ela, daj spokój sprzątaniu, odpoczywaj - przed Tob tydzień pracy.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!
chciałam ogłosić ten tydzień Tygodniem Nogawki. Czyli tam gdzie nogawka mamy tam bobas. Chciałam przechytrzyć moją córkę i zostawić spodnie w pokoju żeby spokojnie zasiąść na tronie ale cóż. Mała swój rozum ma i pobiegla za maminą gołą łydką ;-) też tak macie.

Z Alicją dziękujemy za życzenia i Najlepszości dla pozostałych miesieczniakow.
Dla Elżbiety zamiast Sto lat to życzę (spóźnione) Sto nocy przespanych. I powodzenia w pracy. Tak po cichu bardzo Ci kibicowalam żeby poszło gładko z powrotem do pracy.
Emagdalenka, zdjęcia piekne.
Chorym dziewczynom przesyłam opary miodu czosnku lipy i czego tam potrzeba żeby was postawiło na nogi.
Kurde i znów mój mózg szwankuje i nie pamiętam co jeszcze chciałam napisać.

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...