Skocz do zawartości
Forum

Kwietniówki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

No własnie Mój mąż też się szykuje na pępkowe - znaczy bardziej jego przyjaciel i mój brat :) Tylko wiecie, zwykle powinno się to odbyć wtedy jak mama z maluchem jeszcze jest w szpitalu. No i z jednej strony trochę to słabe, bo przecież chciałabym, żeby mąż był jednak przy nas jak najwięcej w tym szpitalu. Ale z drugiej strony, dla niego tez to jest ogromne przeżycie i może potrzebuje czegoś takiego jak świętowanie narodzin w takim męskim gronie.
Wiem, że czasem niektórzy robią niby pępkowe jakiś czas po powrocie ze szpitala - jak cała rodzinka już w komplecie no i już są w miarę ogranięci z nową sytuacją. No ale to dla facetów to już chyba nie to samo co tradycyjne piwko w męskim gronie..sama nie wiem..

Oj też bym się takiego piwka z sokiem napiła....

Odnośnik do komentarza

Ja nie jestem zwolenniczką tego,że by mąż pił jak ja będę w szpitalu,mam wrażenie że to jest tradycja z zamierzchłych czasów,kiedy to ojcowie w zasadzie wcale nie wchodzili na oddział.Teraz zmieniła się mentalność społeczna,ojcowie bardziej są zaangażowani i ci rozsądni to raczej takie spotkania zostawiają na później.Inna sprawa...w każdej chwili może byc potrzebna pomoc,może coś się wydarzyć,ja na miejscu faceta nie wybaczylabym sobie...może demonizuje ale nie wyobrażam sobie,żebym powiedziała kochanie przywieź mi to czy tamto a mąż zawiany wsiada za kółko,to chore...

Odnośnik do komentarza

Co do pępkowego, to mam w 100% takie same odczucia jak Szałwia. Jestem może okrutną egoistką, ale dla mnie to takie szowinistyczne... : Ty się męczysz nie wiadomo ile godzin, rozrywa Cię na pół, po to żeby mężczyzna mógł się z kolegami napić. Mój mąż był na kilku takich imprezach i jakoś go to trochę ruszyło, bo powiedział, że pępkowe możemy zrobić jak już cała trójka będzie w formie i wtedy ja sobie też koleżanki zaproszę z kolei na taki późny "baby shower".

A ja dziś chyba rzutem na taśmę poleciałam do fryzjera i trochę po sklepach pochodzić. Im dłużej chodziłam, tym bardziej czułam jak mały mi opada na pęcherz - uczucie wiecznego "niedosiusiania" jest okropne. U fryzjera szalał chyba od dźwięków suszarki.
Ledwo żyję - strasznie mnie bolą biodra tak po bokach i w jednej pachwinie tak jak po dniu na siłowni normalnie. Od jutra leżę plackiem...

http://fajnamama.pl/suwaczki/6toabre.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Papi. Mnie jeszcze nie dotyczy temat hemoroidów, ale słyszalam, że mogą się też zrobić przed samym porodem albo i po.
Co do strachu przed porodem to jeszcze nie mam. Bardziej się boję żeby nie urodziła się wcześniej. Wolałabym żeby zaczekala z przyjściem na świat do terminu tj. 10 kwiecień.

Odnośnik do komentarza

Papi.. znam ten bol. Aczkolwiek raz sa, a raz ich nie ma no i niekoniecznie bola. A jakich masci uzywasz, uzywalas? Co do obaw to podzielam. Pierwszego porodu sie nie balam, ale teraz wiem co mnie czeka no i juz zyje w stresie ;p no, a o zdrowie dzidziusia to wiadomo.., pewnie kazda z nas sie po troszku niepokoi. W kazdym badz razie trzeba byc dobrej mysli :)

Odnośnik do komentarza
Gość pati1992

j dziewczyny ja wczoraj terminowo powinnam dostac @ zrobilam test pozytywny druga jasniejsza kreseczka dla pewnosci powtorzylam dzisiaj i tez 2 . Jednak mam pewne obawy bo boli mnie brzuch jakbym miala zaraz dostac @ i tak sie niepokoje wizyte mam jutro. Tez tak macie ? Te bole ? Co chwile latam do lazienki bo czuje jakbym juz dostala.

Odnośnik do komentarza

Procto Emorect polecam. Ja dla odmiany miałam początki hemoroidów w pierwszym trymestrze. Stosowałam i przeszło póki co...

pysiek ja suwaczek robiłam na stronie www.suwaczek.pl/tickers/pregnancy/
Na końcu przekopiowałam kod BBCcode i wkleiłam go już tutaj w : Edytuj profil, sygnatura wstaw link. I odtąd pojawia się pod każdą moją wypowiedzią tak jak i u innych dziewczyn. Stron do suwaczków jest mnóstwo. Wystarczy w przeglądarkę wpisać "suwaczki ciążowe". :-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/6toabre.png

Odnośnik do komentarza

mmeherisson dziękuje Ci kochana za pomoc ;* Nie znam problemu hemorodow ani osłabnięc na szczęście, moze cos takiego sie zdarzyło pare razy ale nie jestem pewna . Cos co mi dokucza to zgaga imbir pomagał ale juz przestaje nie wiem co z tym zrobic ;/ skurcze łydek budzą mnie w nocy nawet biore Non stop aspargin 3 razy po dwie i wiecej juz nie moge ;/ teraz wizyte mam 17 marca ale podobno nir brde miec usg do konca ale zrobi mi szacowana wagę do porodu ;) w 31 tyg moja kluseczka Wazyla 2 kg to duzo czy mało ? Jak było u was ?

http://s10.suwaczek.com/201504237151.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie przyszłe mamy . Jestem tutaj nowa . Termin mam na 7.04.2015. To moja trzecia ciąża. Co do czopa śluzowego to w drugiej ciąży zaczął mi odchodzić w przezroczysto żółtawym kolorze nie był podbarwiony krwia około miesiąc przed porodem. Urodziłam dzień po terminie :). Teraz od jakichś dwóch tygodni także zauważyłam, że zaczyna odchodzić. Nie jest rozwiąż podbarwiony krwia. Taki podbarwiony krwia pojawił się w szpitalu przy porodzie w drugiej ciazy. W pierwszej ciazy urodzilam juz w 36 tyg malca przez cc. Poza skurczami nie było nic zero rozwarcia, odchodzenia czegokolwiek nic. W tej ciąży zmagam się z cukrzyca insulinozależną. Maluch waży tydzień temu 2900 i przyznam się szczerze ze jestem bardzo zniecierpliwiona porodu.

http://www.suwaczek.pl/cache/d46be97652.png[/url]

Odnośnik do komentarza

czesc kinga 87

CZESC WSZYSTKIM

MAM DZIS OKROPNY DZIEN

NIE CHCE BYC JUZ W CIAZY
Chce juz urodzic,kocham moja coreczke ale ciaza mnie juz wykancza
Jestem wielka,sapie nie moge obciac sobie paznokcie nałozyc skarpet i butów.
CHYBA OSZALEJE...
W SOBOTE 34TC A JA JUZ MAM DOŚĆ
JESTEM STRASZNA...
SAMA SIEBIE MAM DOŚĆ
jak pomyśle o wyjsciu z domu to ogarnia mnie irytacja w nic sie nie mieszcze leginsy tak mi juz obrzydły,że spale wszystkie jakie mam po porodzie...

Czy tylko Ja jestem taka okropna?jak jest choć 1 osoba,która jest w podobnej sytuacji to łącze sie w tej ciagłej irytacji...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...