Skocz do zawartości
Forum

Kwietniówki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sandra26

Ja mam problem z zasypianiem tylko wtedy kiedy mój facet idzie na nocke do pracy bo nie lubię sama zostawać.
Na szczęście jeszcze nie cierpię na bezsenność:) ale cały czas mi gorąco:)
Zawsze wisialam na kaloryferze, a teraz wręcz przeciwnie.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja też wstaje dwa trzy razy w nocy, potem godzinę schodzi mi z zaśnięciem. Najgorsze w tym wszystkim ,że w dzień nie mogę zasnąć. Całkiem inaczej niż w pierwszej ciąży w której spałam w ciągu dnia po dwie trzy godzinki. Teraz sama jak niemowlę 19:00 kąpiel , 20:00 łóżeczko i śpię gdzieś do 2:00 w nocy potem tak jak pisałam wstawanko do toalety.
;))

http://fajnamama.pl/suwaczki/5q3j3qj.png

Odnośnik do komentarza
Gość makowa_pani86

Hej mamusie, dołączam do Was, termin mamy na 17 kwietnia. Będzie synek, narazie jest dość grzeczny, kopie, ale wydaje mi się że nie aż tak mocno jak sobie to wyobrażałam :). Dolegliwości podobne jak co poniektóre dziewczyny pisały. Brzuch mam dość duży, taka piłka i troche problem przełożyć się z boku na bok, wstać w nocy do ubikacji, dość częstej z resztą. Też nie mogę doczekać się kwietnia, mały narazie leży dobrze, mam nadzieję że się nie obróci głową do góry, bo liczę na naturalny poród. 9 lutego mam wizytę u doktora, już się nie mogę doczekać jak posłucham serduszka i obejrzę z mężem naszego synusia na USG. A powiedzcie dziewczyny, jak u Was z jeżdżeniem samochodem, bo ja jeszcze jeżdżę, ale mąż zaczyna kręcić nosem... Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie mamusie!!!!

Odnośnik do komentarza

Witaj makowa-pani86 ja dołączyłam do forum wczoraj termin mam wyznaczony na 15 kwietnia , choć z USG wychodzi różnie. Bedę mamą Hani. Co do jazdy samochodem , też jeżdżę i to codziennie , mam 10 letniego syna i muszę go przywozić ze szkoły. Na szczęście warunki pogodowe temu sprzyjają. Mój mąż też kręci nosem, ale póki mogę to jeżdżę sama- perspektywa teścia i teściowej przyjeżdżającej z moim synem codziennie jest mi na szczęście na razie daleka. Za tydzień dwa tygodnie ferii w moim województwie , a potem zobaczymy. Pozdrawiam

http://fajnamama.pl/suwaczki/5q3j3qj.png

Odnośnik do komentarza

Miętówka oraz makowa-pani86 ja też jeżdżę samochodem ale muszę przed wejściem rozpiąć kurtkę bo tak mi jest wygodniej no i inaczej ustawiłam fotel trochę tak do tyłu,mąż również kreci ale na szczęście u nas mało tej zimy w tym roku ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...