Skocz do zawartości
Forum

Kwietniówki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sandra26

Kurcze to wychodzi na to, że tylko moja mała jest taka chudziutka...30 tc a Ona waży 1320 g.
Paulina ja też mam zamiar w miarę możliwości szybko coś zrobić ze swoim nadmiarem kg, no ale wszystko wyjdzie w praniu :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny to jest podstawa moim zdaniem mieć pas poporodowy,ładnie ściąga brzuch i nie ma takiego worka ja po starszej corce nosiłam i mam go w domu,kolejna rzecz dla mnie niezbędna do karmienia to taka poduszka rogal,do karmienia po turecku moim zdaniem rewelacja, bo mój cyc nie sięga na kolana do dziecka wiec musiałam je trzymać i mój kręgosłup by tego nie wytrzymał ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Sandra26

Paulina03
Szwagierki synek w środę ważył ok 1200 a był to równo 29 tydz. Wiec chyba Twoja mala wazy normalnie ;) A tak wgl to obie ze szwagierką mamy termin na 15 kwietnia ;) tak nam się udało :d

Ugadalyscie się czy co:D

Odnośnik do komentarza
Gość Sandra26

~Magda32
Dziewczyny to jest podstawa moim zdaniem mieć pas poporodowy,ładnie ściąga brzuch i nie ma takiego worka ja po starszej corce nosiłam i mam go w domu,kolejna rzecz dla mnie niezbędna do karmienia to taka poduszka rogal,do karmienia po turecku moim zdaniem rewelacja, bo mój cyc nie sięga na kolana do dziecka wiec musiałam je trzymać i mój kręgosłup by tego nie wytrzymał ;)

Ten pas nosi się od razu po porodzie?

Odnośnik do komentarza

Ja oprócz wyprawki dla dzidziusia zaplanowałam wyprawkę dla siebie i niestety wiem ze niektóre rzeczy są również niezbędne do szpitala jak własny podkład na łóżko bo niestety lepiej za te 8zl mieć go niż prosić pielęgniarkę 3 razy o zmianę prześcieradła,zresztą to sie przydaje w domu na pierwsze dni ponieważ zdażają sie przecieki :( połóg to nie okres tego naprawdę jest F ull zdążają o i po moich doświadczeniach wolę mieć takie gadżety ;)

Odnośnik do komentarza

Jakby to opisać :p byliśmy w 4 na zakupach w Realu i przechodzilismy obok działu dziecięcego i mój palnal tak z niespodziewanie 'zrobmy sobie dziudziusia'. Wszyscy w śmiech, ze może jeszcze razem i razem na porodowke, bo okres tego samego dnia przypadał i wgl :) no i po powrocie do domu rozmawialam z mężem czy on tak serio, czy jesteśmy gotowi, czy damy rade no i jeszcze w tym samym miesiącu przestalismy się zabezpieczać ;) no i jak juz byłam w ciąży i powiedzieliśmy szwagierce to ona oznajmiła nam to samo :) szok i radości jednocześnie :) nie wiem czy oni starali się juz wcześniej czy nie, nam się udało w pierwszym cyklu no i tak wyszło, ze razem :)

http://www.suwaczek.pl/cache/e0bdbdb270.png

Odnośnik do komentarza

Sandra26 ja zakładałam odrazu w domy,są różne rozmiary około 50zl w aptece internetowej,ja korzystam z apteki gemini tam zrobiłam koszyk rzeczy dla siebie,kosmetyków dla siebie i dla małej ,zaladowalam za 5 stówek przywiezli i mam z głowy :D

Odnośnik do komentarza

My od czasu kiedy się dowiedzielismy o ciąży kochalismy się 2 razy. Ciąża od poczatku była zagrożona i był zakaz. Potem lekarz powiedział, ze juz możemy ale i tak się balismy (przez wcześniejsze problemy). Mimo, że mąż był delikatny naprawdę bardzo i nie było przeciwwskazań to po ostatnim razie krwawilam. Przytulanie się, całowanie i rozmawianie z brzuszkiem, glaskanie to jedyna forma bliskości która nas nie stresowala po tym wszystkim. Narazie musi nam to wystarczyć. Zresztą i tak wyjechał w delegacje i na koniec marca wraca :( także teraz zostały jedynie czułe slowka podczas rozmowy na skypie i smsy.

http://www.suwaczek.pl/cache/e0bdbdb270.png

Odnośnik do komentarza

Kiedyś nawet sie zapytałam w rozmowie czy sie mnie brzydzi, nie brzydzi sie ale jakoś tak moralnie go hamuje.Powiedział Madzia przecież ty jesteś w ciąży,tam pływa dziecko ,czuje jak sie przelewa ...więc niestety ja w ciąży nie jestem atrakcyjna dla męża oczywiście atrakcyjna sexualnie ,przytula ,całuje,glaszcze ale sie w sumie nie kochamy....

Odnośnik do komentarza
Gość Sandra26

Magda to mnie troszkę uspokoiłas.
Myślałam, że tylko mój jest jakimś dziwakiem i w głupi sposób się wykreca. Mam tylko nadzieje, ze to rzeczywiście obawa o dziecko.
Paulina ja na początku też miałam zagrożona ciążę. Plamilam i bardzo brzuch mnie bolał. Od 6 tyg cały czas jestem na L4.

Odnośnik do komentarza

Sandra ja nawet czytałam takie forum męskie i przecieralam oczy ze podejście mężów może być takie,wpisałam chyba maz nie chce sie kochać z żona w ciąży,stosunek mężów do sexu z ciężarną żoną i wyskoczyły jakieś fora,pełno opinii facetów niektóre podłe ,w szoku byłam bo tam uzewnetrznili swoje prawdziwe zdanie i na 30moze jeden napisał ze dla niego zona w ciąży jest seksowna i pociągają a ...niestety

Odnośnik do komentarza
Gość Sandra26

~Magda32
Sandra ja nawet czytałam takie forum męskie i przecieralam oczy ze podejście mężów może być takie,wpisałam chyba maz nie chce sie kochać z żona w ciąży,stosunek mężów do sexu z ciężarną żoną i wyskoczyły jakieś fora,pełno opinii facetów niektóre podłe ,w szoku byłam bo tam uzewnetrznili swoje prawdziwe zdanie i na 30moze jeden napisał ze dla niego zona w ciąży jest seksowna i pociągają a ...niestety

Ostatnio powiedziałam do mojego... Zobaczysz jaka będzie laska ze mnie po ciąży, ale wtedy to mi się nie będzie chciało :)

Odnośnik do komentarza

Ja też swojemu przygryzalam,moje ciało nie zmieniło sie aż tak bardzo w tej chwili wiec myśli różne w głowie hihi ale prawda jest taka ze jak poczytałam te forum to coś zrozumiałam, nie dla każdego mężczyzny ciąża jest podniecająca.Mój mąż widzę często mi sie przygląda ,tuli ale nie ma pożądania niestety,myje mi nogi smaruje brzuch ,tuli i chyba ja teraz zrozumiałam ze dla niego nie jestem w takim stanie sexbombą z którą ma ochotę na jakies ,akrobacje, Powiedział ze go jakoś tak morale hamuje,świadomość dziecka w ciele.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...