Skocz do zawartości
Forum

Kwietniówki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie z wagą DRAMAT! Mam do zrzucenia jeszcze 12kg, w tej ciąży w sumie przytylam 22kg. Czuję się okropnie, nie mogę na siebie patrzeć. Nie mam w czym chodzić, a większych ubrań nie chcę kupować.
Jestem po cc, kiedy będę mogła ćwiczyć? Po pierwszej ciąży cwiczylam po 2,5 m-ca od porodu, wróciłam do swojej wagi w ciągu 10 m-cy, a teraz chciałabym szybciej!
Do formy pomoglami wrócić Chodakowska ;-)
Karmię piersią, więc dlaczego waga stoi w miejscu? Nie jem w ogóle słodyczy.
Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza

Noe wiem jak moja waga bo nie mam gdzie sie zwazyc....za to mala wazylam na kuchennej ale sie juz skala skonczyla i dzis wyskoczyl error :-) więc już wiecej niz 5 wazy.
ja malej stopniowo czyscilam patyczkiem namoczonym w przegotowanej wodzie i specjalniej jej sie tam nie zbiera. No chybaze kupka :-D
za slodyczami tez sie trzese, a teraz dodatkowo za truskawkami... u bas same uroczystosci i torty komunia, urodziny syna, pote moje...ale na weekend upieke szarlotke to pojem sobie...

http://fajnamama.pl/suwaczki/xl0y2rx.png

Odnośnik do komentarza
Gość Magda32

madzix85
Madzia czyli jeszcze schudlas 3 kg?

Tak ale moja skóra zostawią dużo do życzenia szczególnie na brzuchu i okazuje się że jest bardzo mało kremów które można używać na jędrność skóry i cellulit przy karmieniu piersią :-/ cellulit mam na udach i brzuchu :-S podobno jeszcze zniknie zobaczymy W ciąży przytyłam 9kg że szpitala jak wróciłam miałam +3 teraz po prawie 4tygodniach mam -3 i jak tak dalej będzie to zniknę :-(

Odnośnik do komentarza

Ja w ciąży 22 kg przytyłam, ale też nie mam nawet się gdzie zważyć, zresztą do wagi nigdy nie przywiązywałam znaczenia, bo bardziej sylwetka się dla mnie liczyła (dodam, że uprawiałam sport wyczynowo, więc sylwetka raczej sportowa) teraz został mi trochę brzuch do zrzucenia i okropne rozstępy na brzuchu, które po trochu robią się mniejsze, ale i tak myślę o laserze. Też prawdopodobnie będziemy się starać o drugie dziecko, ale wolałabym rozstepy usunąć już teraz (przy świezych rozstępach mniej trzeba zabiegów laserowych a i może w drugiej ciąży się nie zrobią przy lepszej pielęgnacji).

Moja Mała urodziła się z wagą 3960 a ze szpitala wyszła 3760. Teraz ma 6 tygodni i waży 5500, więc już całkiem duża z niej babica. Ma bardzo silne mięśnie i kości i już od urodzenia wysoko dźwiga głowę jak jest na brzuchu a teraz nawet podnosi się plecami i na boki majga (podobno po mężu, on też taki silny był jak się urodził). U nas ubranka na 56 to już zaraz po porodzie były małe (szczególnie śpiochy) a teraz wyrosła już ze śpiochów na 62 a body i kaftaniki jeszcze się nadają. Dobrze, że nie nakupiłam więcej ubranek, choć i tak sporo już poodkładałam, aż pokarm kącikami ust wylatuje.

Tak się zawsze martwię, że Mała mało je, bo zwykle karmienie zajmuje mi 8-10 minut, ale przybywa ładnie, około 350 g na tydzień, więc chyba się najada, a je bardzo łapczywie.

Ja dziewczyny już sobie coraz mniej odmawiam. Czasem skubnę coś z czekolady, truskawki w cieście z galaretką też już jadłam, czasem smażone mięsko się zdarzy, ale nie zauważyłam żadnych rewelacji u Małej i tak ma różne dni. Czasem więcej śpi a czasem mniej. Trzeba to po prostu przemęczyć.

Jutro powinien dotrzeć do mnie leżaczek - bujaczek. Zamówiłam 1 opcję, zobaczymy jak się sprawdzi. ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371urp0iifm.png

Odnośnik do komentarza
Gość Magda32

Dlatego trzeba siIz tym pogodzić,z czasem przyzwyczaić. To są blizny nie znikną całkiem.Ja latem na plaży widzę masę kobiet z rozstępami na.brzuchu i innych częściach ciała i normalnie się opalają w bikini,pływają,przy opaleniznie one świecą bo są jasne ale chyba z czasem nie przywiązuje się do nich takiej uwagi.Smarujcie kremami.JA MAM, WY MACIE I Tysiące kobiet też je ma ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość Magda32

chelsea29
Ja też mam rozstepy są one koloru czerwonego , czy one już takie zostaną? w sumie nie przeszkadza mi to aż tak bo wiem że było warto dobrze że są stroje jednoczęściowe :-)

One będą mniejsze, węższe i białe tylko smarujemy kremem ma rozstępy. NIE WIEM JAK WY ale ja po wizycie popołogowej jeżeli lekarz powie że jest ok to daje sobie w domu w palnik i zaczynam ćwiczyć. Jestem starsza od was i to moja 2 ciąża i uwierzcie mi ze skóra jest zmasakrowana na brzuchu,szczególnie poniżej pępka i w moim przypadku niestety chyba się nie wciągnie:-( więc czas na mel b na brzuch i skalpel.Tylko jak ja znajdę czas z dwójką dzieci hehe

Odnośnik do komentarza

Ja też mam taką obwisla skórę, po pierwszej ciąży nie doszłam do super wyglądu. Wiec boje się ze teraz może być jeszcze gorzej ale za tydzień mam wizytę. I jak będzie Oki to Ewa Chodakowska skalpel i turbo wyzwanie, i będę działać:) fakt ze z teraz nie pojawił się żaden nowy rozstęp. Ale po synku jest ich naprawdę dużo, mi zbladly i teraz ich tak nie widać. I tak jak któraś juz pisała nie powinno się ich opalać Narazie.
My dziś byłyśmy na drugim usg ggłówki, i moja dziewczynka ma super zdrowa główkę:) wiec problem z przekletymi kolorami mamy za sobą:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730o15ssba.png

Odnośnik do komentarza

pacia1010 dobrze to słyszeć! ! zdrówka życzę! !
ja od poniedziałku zaczynam już powoli się ruszać przed ciążą byłam aktywna bardzo i chcę do tego wrócić jak już będę w formie to biorę się za 30 dniowe wyzwanie z Mel B już raz mi się udało więc teraz też musi :-) wiadomo że ciała sprzed już nie odzyskam ale .... mój synek mi to wynagradza uśmiechem od kilku dni :-)

Nasz synek ma 21 tygodni :-*

Odnośnik do komentarza

chelsea29
dodam tylko że podczas tego 30 dniowego wyzwania łącznie straciłam 23 cm brzuch biodra plus obwód klatki piersiowej plus 8kg więc zadziałało :-) są 3 zasady podczas wyzwania zero alkoholu zero słodyczy i zero czerwonego mięsa pozdrawiam

Szukam tego na YouTube, na każdy dzień jest coś innego tak? Czy to nie to?

Odnośnik do komentarza

Kala, ja ostatnio to przechodziłam. Mój synek miał mały katar, nie cieknący, słyszałam tylko, że gorzej mu się oddycha. Po dwóch dniach wieczorem miał podwyzszoną temperaturę, max. 37,5 st. Więc następnego dnia rano pojechaliśmy do pediatry. Osluchowo wszystko super, tylko panią doktor zaniepokoiło, że mały jakby za szybko oddycha. Dla świętego spokoju dała skierowanie do szpitala z podejrzeniem zapalenia płuc. Tam lekarze pierwszego dnia nie potwierdzili diagnozy, ale następnego zrobili rtg i niestety okazało się, że jednak jest stan zapalny w jednym plucu. Nie obyło się bez antybiotyku. Ale synek szybko wyzdrowial, bo to był dopiero początek infekcji.
Dodam, że w ogóle po nim nie było widać, że jest chory. Cały czas miał apetyt, temperatura tylko raz skoczyła powyżej 38 st. Więc nigdy bym nie podejrzewala, że wydało się zapalenie płuc. Ale lekarka mówiła, że u takich maluszków bardzo szybko z kataru może choroba się rozwinąć w coś poważniejszego. Dlatego warto trzymać rękę na pulsie i reagować.

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvx1hpddkvnmbq.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/tuwys90.png

Odnośnik do komentarza

MamaJG no to faktycznie. Moja mała kicha ale kataru jakiegoś nie ma. Gorączkę jej też od czasu do czasu mierze ale ma dobrą tylko taka trochę marudna ale to mi powiedzieli ze przez zmianę mleka, którego ni ma dodatek nie chce pić i chyba będzie miała traume na całe życie po tych naszych karmikarmieniach a raczej zmuszaniu żeby wypila kolejne 10ml. Je jak je ale wagę ma akurat ani za dużo ani za mało. Może poprostu tyle potrzebuje. No ale to nie zmienia faktu że ten jej mały apetyt spędza mi sen z powiek.

https://www.suwaczki.com/tickers/xrotyx8dtke0asvb.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...