Skocz do zawartości
Forum

Kwietniówki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez miałam już okres, dokładnie w 7 tyg po porodzie. Moja gin powiedziała ze tak może być jeśli jest mniejsza laktacja. A u mnie tak się stało przez te zabiegi które mnie spotkały. Powiedziała ze jeśli wrócę do normalnego karmienia to być może znowu nie będzie okresu. No generalnie jeśli się karmi piersią to raczej go nie ma.

Ja ogólnie po przejściu z tym ropniem to teraz mam stresa jak nie wiem, co chwile sprawdzam piersi czy się coś tam nie tworzy...

Odnośnik do komentarza
Gość Malamii1

Będzie dobrze. Ja przez pierwsze dwa miesiące też panikowałam. Byle pociagniecie nosem i już myślałam, że to katar. Krosty na buzi, że to uczulenie lub jakaś alergia. I mogłabym tak mnożyć przyklady. Pierwsze szczepienia przeżyłam bardziej niż córka. Z czasem nauczyłam się swojego dziecka. Każda mama się nauczy. I pamiętajcie- dla Waszych dzieci jesteście najcudowniejszymi mamami pod słońcem, mimo że czasami myślicie inaczej.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry :)
Jak ja bym chciała jeszcze przynajmniej dwie godzinki snu:( u nas noc masakra! co baczek to płac. mała od soboty wieczorem nie zrobiła kupki wiec brzusio jeszcze na dodatek chyba boli:(
Czy wasze maluszki jak miały katar to był taki lejacy, bo u nas,coś zaczyna się dziać! Tylko jej tak chrabocze w nosk!! :-( użyłam disnemar i wyciągnęłam aspiratorem ale w sumie nic nie zaobserwowałam innego lub w większej ilości??!!

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730o15ssba.png

Odnośnik do komentarza

pacia1010 hej mój synek też miał taki okres ok tyg że co baczek to płacz i spinka więc wyeliminowalam krowie mleko i zastąpiłam kozim i na kupke bardzo pomógł sok z świeżych jabłek i odpukać teraz puszcza baczki bez problemu , kropisz maleństwu nosek solą morską? ja tak nasz też ma tą sapke całą choć już mniej niż na początku .

Nasz synek ma 21 tygodni :-*

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...