Skocz do zawartości
Forum

Jakie imię dla chłopca?


Rekomendowane odpowiedzi

U nas mial byc Artur, ale mieszkamy w anglii i jak kilku znajomych wymowilo angielska wersje to stwierdzilismy ze zmienimy bo brzmi jakby ktos sie zaksztusil. Akurat wtedy tak sie zdarzylo ze dziadek mojego narzeczonego mial wylew i trafil do szpitala, moj ukochany ciezko to znosil wiec zaproponowalam czy nie chce nazwac syna Mikolaj po dziadku i bardzo mu sie ten pomysl spodobal. Jak dziadek sie o tym dowiedzial to sie smial ze on tez ma po swoim dziadku :) A w anglii beda go Nick albo Nicko nazywac co tez nam odpowiada

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgx3e3k4bibaa05.png

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny
Jestem w 23 tygodniu ciąży, płeć jest niepewna, dlatego szukam imienia i dla chłopca i dla dziewczynki. Dla dziewczynki już postanowione Aniela Anastazja. Dla chłopca moje typy to Radosław Remigiusz Lucjan Juliusz Nataniel Tobiasz ale nie sądze żeby jakieś podbało się mężowi. Natan i Nikodem na wstępie odrzucił, a córce Nikodem to się kojaży z przedszkolnym łobuziakiem :)

Odnośnik do komentarza

hej Mania89! najpierw piszesz

~Mania89
Sebastian to super imię!

A potem
~Mania89
(mi chyba średnio;/)

Zdecyduj sie dziewczynoo:P
A tak serio stoję właśnie przed wyborem imienia dla córeczki i moja mama bardzo chce korzystac z wrozki... Nie jestem przekonana... U jakiej wrozki bylas? jak to wygladalo?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...