Skocz do zawartości
Forum

Pyszne i zdrowe przepisy do pobrania


Rekomendowane odpowiedzi

Gość januszlygas

Nie sądzę żeby to był dobry pomysł, żeby jeść pikantne w ciąży, ale lekarzem nie jestem więc to tylko moje przypuszczenia. Zapytaj po prostu lekarza. Ale z tego co wiem firma o której wspomniałaś Tir-kon ma bardzo duży wybór przypraw. Powinnaś coś znaleźć dla siebie.

Odnośnik do komentarza

Deetuś, chyba na drugiej stronie tego wątku Redakcja napisała: "Prezentujemy piąty, ostatni z serii przepisów do pobrania na pyszne dania dla kobiet w ciąży, starających się o dziecko, ale także dla całej rodziny. Korzystajcie z tych zdrowych przepisów na pyszne dania, zapraszamy :)". Najwidoczniej był to tylko taki "cykl" przepisów. Szkoda, bo były ciekawe i nie trzeba było przeszukiwać wątku kulinarnego.

Odnośnik do komentarza

A może jakies przepisy dla maluchów 8 miesięcznych? Czasem gotuję zupy to jemy całą rodziną i dziecko też. Ale brakuje mi takich pomysłów, co można jeszcze ugotować, żeby dziecko mogło z nami jeść.
Niektóre dzieci, tak jak moje dziecko, woli jeść to co my mamy na talerzu. Pomimo, że dla niej gotuję pyszne zupki, to jednak nie jest to danie, które ja mam na talerzu.

Odnośnik do komentarza

Warto urozmaicać dzieciom posiłki, kombinować ! :) Dla nieco starszych dzieci, warto też je wesoło, kolorowo ozdabiać - wtedy jedzą z większą chęcią. Kiedyś sama miałam problem z moim maluchem, nie chciał jeść ale metodą prób i błędów wyczułam co tak na prawdę mu przyrządzać. Ważne aby w kuchni nie zagościła monotonia :) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...