Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2015 :)


Rekomendowane odpowiedzi

a w ogóle to witam nowe przyszłe mamuśki :)
a ja się pochwaliłam, że wszystko mogę jeść.. i od wczoraj coraz mniejszy mam apetyt :P dziś zjadłam sałatkę (niestety kupną) i mnie tak żołądek zaczął boleć i jakoś mi tak zaczęło być niezbyt dobrze na mięso.. co do słodyczy? to już mnie mniej rajcują właśnie od wczoraj - zjadłam tylko 2 małe ciasteczka.. dziś też mnie tak nie ciągnie do słodyczy.
a jak z waszymi doznaniami węchowymi? czujecie różnicę?

http://www.suwaczki.com/tickers/relgej28ph6kmm4a.png

Odnośnik do komentarza

Hej,
Ewela ja 9 stycznia i tez właśnie zaczęłam 8 tc :)

Ja póki co schudłam i odrobinę przytylam wiec jestem póki co na minusie :) dużo kobiet chudnie ale czasem przyczyną jest tarczyca, wiec warto sprawdzić.

Dziewczyny jeśli ma się coś zdarzyć to się zdarzy nie ma sensu się zwdreczac, życie chwila i cieszcie się nią :)

http://www.suwaczki.com/tickers/gannskjoi47bxxuc.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/dj4idjb.png
Aniołki okruszek i kropeczka

12 tc/9tc - 09.01.2014 09.07.2014
Odnośnik do komentarza

Ja mam na dziś dość znowu nerwy, mdli mnie przez to i boli mnie brzuch. A miałam wypocząć. Boże jak nie urok to sraczka za przeproszeniem. Eh szkoda gadać.
Też bym już się położyła spać ale czekam na Kabarety na tvp 2 bo uwielbiam. Może jak się pośmieje to mi stres puści :)
Dobrej nocy dziewczyny :)
P.S. Z datą już było ale co tam ja miałam najpierw na 11.02 teraz z usg mi się przesunęło na 15.02 ale zobaczymy przy następnych badaniach co lekarz czy usg powie :P

Janinka 9 tc 12.07.2014 r. (*)

Odnośnik do komentarza

Ja dopiero wróciłam do domu, po wizycie u lekarza zasiedziałam się u bratowej i tak się po nocach pałętam ;)
Moje bobo ma już 6mm i serduszko pięknie biło :) ciążą kilka dni młodsza niż zakładałam (dokładnie 6 tydzień 5 dni) ale lekarz powiedział, że wszystko extra i moge przestać zażywać Duphaston. Trochę się martwię bo od około tygodnia miewam stany depresyjne, pewnie hormony i ogólnie tragiczne samopoczucie fizyczne są tego powodem :( no cóż trzeba wytrzymać ;) Nie pamiętam, która z Was popłakała się na filmiku z papieżem ale puszczali go dzisiaj w wiadomościach i ja też się poryczałam :) i podczas usg jak serce zobaczyłam aż się lekarz śmiał ze mnie :) a na mdłości przepisał mi czopki ale nie wiem czy się zdecyduję na tą wątpliwą przyjemność ;) eh życie jak w Madrycie:)

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprjw4z50iu3pta.png

Odnośnik do komentarza

Ja na glowie tyle mialam, dzien mnie nie bylo i tyle stron. Gaduly.
Witam nowe mamusie i duzo zdrowka posylam :)
Ja dzisiaj jade do rodziny partnera, glosic dobra nowine, pogrillowac moze. Troche mi sie nie chce, juz o 22 jestem zazwyczaj zmeczona i tylko bym lezala, takze pewnie szybko odpadne, szczegolnie, ze od 7 nie spie.
Jak Wasze samopoczucie na sobote? :)
Ja sie dobrze czuje, tylko zmeczona, mam katar sienny i nos zatkany, oddychac ledwo moge, jak juz to tylko ustami :( kiepsko sie tak spi.
Zycze milego dnia Wam wszystkim i dobrego samopoczucia! :D
bo pewnie dzisiaj malo zagladac bede i jutro tak samo buu!

http://www.suwaczki.com/tickers/dxom3e5e9146gook.png

Odnośnik do komentarza

jak egzaminy poszły??
Pasiok mam to samo - jestem chora ale tylko do 12.00 codziennie ;) potem jak ręką odjął.

dziś byłam u innego ginekologa:D prze szczęśliwa jestem:) od razu mi usg zrobił i mam 9mm pęcherzyk, no jeszcze nic nie widać. powiedział, że za min tydzień przyjść, ale ja akurat jadę na wakacje, a tak to jego nie ma jak ja mogę, więć dopiero na 15.07 jestem zapisana :) szkoda, no ale cóż zrobić. powiedział, że jak na ten okres jest wszystko ok. ale dał mi komplet badań i jakoś tak się mną bardziej przejął.
czyli już przynajmniej wiem, ze cos we mnie siedzi ;)
ehh moj maz juz mysli o uświadomieniu rodziny..(tylko rodziców) bo kurde będzie mi ciężko wymyślać preteksty, że nie piję.. a ja zawsze piłam :) i dźwigałam.. już 2 osoby się trochę domyśliły i musiałam kłamać :( ale to na pewno po 15.07 bo wtedy będzie usg.. ale ja nie jestem przekonana, zeby mówić... a mam pytanie czy wy prowadzicie teraz samochód? ja się boję jak mi tak raz słabo, raz nie..

http://www.suwaczki.com/tickers/relgej28ph6kmm4a.png

Odnośnik do komentarza

To ja ryczałam na tym filmiku z papieżem :P
Wczoraj byłam zła o wszystko i całe popołudnie ryczałam a jak zaczęłam to nie mogłam przestać. Moja mama opowiedziała mi że jak była ze mną w ciąży to popłakała się nad pomarszczony jabłkiem w sklepie jak mi to powiedziała to też zaczęłam ryczeć :P Głupie hormony no :P

Ja dziś też nie wyspana, całą noc latałam siku, obudziły mnie mdłości i na dodatek nie mogłam spać na bokach (na żadnym znaczy się) bo strasznie mnie brzuch bolał myślałam że poronie normalnie jakbym okresu dostała tak się czułam. A jak na plecy się przewaliłam to wszystko ok było tylko nogi musiałam mieć ugięte. I wszystkie poduszki za twarde nagle się stały jak kamienie. I jeszcze mi się śniło że chodzę z moim ukochanym i jego siostrzenicą po cukierniach i takie ogromne ciasta tam były i ja chciałam je wszystkie kupić :P

Ja wybieram się na działkę, nie wykluczone, że będzie gryl :D (już się nie mogę doczekać) i szukam czegoś odstraszającego komary, bo już mnie jakiś w noge uciął.
Wiem że fenistilu nie można w I trymestrze ale jest polski odpowiednik ulganol się nazywa no ma troszkę inny skład ale dobrze działa tylko że 1 warstwa pomaga na chwilę i drugą trzeba nałożyć po wyschnięciu i wtedy już nie swędzi kilka godzin. Jest dobry i tani i bezpieczny dla ciężarnych.
Teraz prześwietlam te preparaty na komary kleszcze itd.
Widziałam reklame w tv i szukałam bo nie zapamiętałam nazwy i znalazłam. Ma dobry skład naturalny w porównaniu z innymi Mosquiterum się zwie chodzi o emulsje 100 ml. znalazłam w necie za 16 zł z groszami chyba dobra cena pytanie czy działa.
Ja zawsze używałam off ale po 1. nie wolno nic w szpreju a po 2. trzeba uważać na skład - nic chemicznego. Wszędzie zalecają żeby używać olejku citronellowego i żeby to zmieszać kilka kropel z olejem jadalnym i wcierać w skóre ale olej jakoś mi nie pasuje - i ubrania będą brudne.
No nic do usłyszenia. Ja lecę pod prysznic i na działkę :)

Janinka 9 tc 12.07.2014 r. (*)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...