Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Hity Mother&Baby"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

A ja na pierwszym miejscu stawiam ZDROWIE! Jak jest zdrowie, to jest wszystko! Uważam, że właśnie ono jest najważniejsze! Zarówno zdrówko mamy, jak i dziecka. Jeśli je mamy, to raczej na wszystkie inne rzeczy możemy sobie pozwolić i cieszyć się nimi.... Natomiast, jeśli jednak zdrowia brak, to wszystko inne schodzi na dalszy plan. Nie potrafimy się już tak cieszyć, To, co nas otacza, przestaje być ważne bo myślimy tylko o jednym - aby zdrowie wróciło... Chcemy mieć zdrowe, mądre, inteligentne dzieci? Musimy o to zadbać MY :) Moja odpowiedź to: PROFILAKTYKA, PROFILAKTYKA i jeszcze raz PROFILAKTYKA! Dlatego mój wybór produktów jest wiadomy...

- Produkt przyjazny dziecku - Juvit Baby D3 to witamina D3 dla niemowląt i małych dzieci.
Witamina D3 pełni bardzo ważną rolę w regulacji gospodarki wapniowo-fosforowej w organizmie. Jest ona niezbędna do prawidłowego wchłaniania wapnia i fosforu a także odpowiada za mineralizację kości i prawidłowy ich rozwój. Niedobór witaminy D3 może prowadzić do upośledzenia mineralizacji kości oraz niedostatecznego uwapnienia nowej tkanki kostnej a w konsekwencji mogą wystąpić zmiany krzywicze u niemowląt i małych dzieci. Dlatego tak istotne jest podawanie tej witaminy już od pierwszych dni życia, gdyż stanowi ważny element profilaktyki niedoboru witaminy D3.

- Produkt przyjazny mamie - MorDHA Prenatal DHA, najszlachetniejsza forma omega-3.
DHA wspomaga rozwój układu nerwowego, w tym psychoruchowego i intelektualnego dziecka. Bardzo korzystnie wpływa na rozwój narządu wzroku, zwłaszcza siatkówki oka a także zmniejsza ryzyko rozwoju alergii. Natomiast w ciąży, DHA obniża ryzyko wystąpienia przedwczesnego porodu i depresji poporodowej, jak również wpływa na odpowiednią masę urodzeniową dziecka.

Zakupy są dla mnie... jednym słowem, które tak wiele znaczy. Zakupy to:
- przyjemność (jeśli chodzi o odzież, obuwie, biżuterię)
- radość (zakupy dla kogoś - niespodzianki)
- codzienność (zakupy spożywcze)
- orzeźwienie (kosmetyki, perfumy)
- spontaniczność (zakupy nieplanowane)
- wolność (oderwanie się od codziennych obowiązków)
- relaks (odpoczynek od domu)
- ciekawość (nowości na rynku)
- obowiązek (jako mama i gospodyni)
- przygoda (spotkanie znajomych)
- podróż (wycieczka do większego miasta)
- ryzyko (prezenty)

Podsumowując, zakupy są rzeczą potrzebną a wręcz niezbędną w życiu. To jest to, co lubię w każdy sposób, o każdej porze i w każdym miejscu. Najbardziej lubię robić zakupy sama, gdyż mogę się skupić i spokojnie zastanowić... Nie lubię, gdy mnie ktoś pogania lub gdy nie mam na to za dużo czasu! To musi być "chwila" dla mnie. Oby tylko pieniążki były na koncie, to ZAKUPY można robić do woli... Oby tylko były udane :) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość Kinga Miziołek

Produkt przyjazny dziecku : Głosuję na rożek niemowlęcy z Alg Morskich firmy Camphora.
Produkt przyjazny mamie: Głosuję na "Chusta mama bear". Zakupy są dla mnie szansą na znalezienie idealnego produktu dla mojego dziecka, dają satysfakcję i szansę znalezienia pięknych, funkcjonalnych i przede wszystkim ekologicznych produktów.

Odnośnik do komentarza
Gość blacksmokeyblogspot

Głosuję na rożek niemowlęcy z alg morskich firmy Camphora - uważam, że jest to innowacyjny, bardzo przyjazny i niesamowicie ciekawy produkt, który z pewnością podbiłby niejedno niemowlęce serduszko - swoim ciepłem i przytulnością. :)

Głosuję także na balsam Palmers, ponieważ znam produkty z tej gamy i bardzo je sobie chwalę. Skutecznie nawilżają, przyjemnie pachną i łatwo się wchłaniają.

Zakupy są dla mnie czymś przyjemnym - jak każda kobieta, lubię czasem rozpieścić się jakimś małym drobiazgiem. Od ponad roku moim zakupom towarzyszy córcia, która w chwili obecnej, gdy ma już 16 miesięcy, pomaga mi w wyborze produktów - szczególnie tych, które mają być przeznaczone dla niej. Bardzo lubię zakupy rodzinne, kiedy towarzyszy nam też głowa rodziny - tata i mąż. :) Zawsze jest przyjemnie, zabawnie, a czas szybko nam upływa (co akurat jest, niestety, minusem).

Podsumowując, zdecydowanie jestem zwolenniczką zakupów - ale nie mogło być inaczej, przecież jestem kobietą. ;)

Odnośnik do komentarza

Mój głos z całym przekonaniem w kategorii "produkt przyjazny dziecku"oddaję na Rożek z Alg morskich Camphora. Jedyny i najlepszy, którego nie boję się polecać żadnej mamie.

W kategorii "produkt przyjazny mamie" głosuję na krem przeciw rozstępom Mustella. Produkt, który nie rozczarowuje, nie denerwuje i nie marnuje moich pieniędzy.

"Zakupy są dla mnie ... odprężeniem, zapomnieniem, rozrywką."

Odnośnik do komentarza
Gość MajaDąbrowska-Białas

"Produkt przyjazny dzieciom" głosuję na Rożek niemowlęcy z Alg Morskich - Camphora.
"Produkt przyjazny mamom" głosuje na Benbat Lusterko Aktywne Do Samochodu - Kidrepublic.
Zakupy są dla mnie adrenaliną - co dzisiaj upoluję, decyzję szybkie czy działam pod wpływem impulsu i najważniejsze czy zakup okazał się tym odpowiednim i potrzebnym nowym nabytkiem.

Odnośnik do komentarza

Wybieram

produkt przyjazny dziecku – rożek firmy Camphora z alg morskich, gdyż jest wyjątkowo mięciutki i przyjemny dla skóry niemowlaka

produkt przyjazny mamie – lusterko do samochodu Kidrepublic, bo to bardzo praktyczne rozwiązanie

„Zakupy sa dla mnie niestety przykrym obowiązkiem”

Odnośnik do komentarza

Oddaję swój głos w kategorii produkt przyjazny dziecku na Rożek niemowlęcy z Alg Morskich – Camphora. Cudownie wiedzieć, że nowonarodzone dziecię jest otulone naturalnym, mięciutkim materiałem, który sprawia, że czuje się bezpiecznie.

W kategorii produkt przyjazny mamie głosuję na Benbat Lusterko Aktywne Do Samochodu - Kidrepublic. Gdyż wiem jak ważne jest przewożenie dziecka jak najdłużej tyłem do kierunku jazdy, a ono ułatwia podróż dla nas obojga.

Zakupy są dla mnie udręką, choć czasem zmieniają się w wulkan niespodzianek, gdy trafię się takie perełki jak te powyżej. Produkty, które sprawiają, że życie staje się przyjemniejsze i dużo prostsze.

Odnośnik do komentarza

"Produkt przyjazny dziecku" - otulinka MayLily. W ramach uzasadnienia opowiem Wam pewną historię:

Otulinka - leśny skrzat z rodziny krasnalinek. Dobry duch lasu, opiekunka nieopierzonych pisklaków i innych zwierząt, które mają mleko pod nosem. Jej głównym zadaniem jest sprowadzanie spokojnego snu na młode pozbawione rodzicielskiej opieki. Uważa się, że Otulinka okrywa zwierzęta cieniutkim kocykiem utkanym z porannych mgieł, miękkich mchów, promieni księżyca i szumu liści. Takie okrycie zimą przyjemnie ogrzewa a latem cudownie orzeźwia, zapewniając przy tym piękne sny: pisklaki śnią o lataniu, młode wiewiórki o miękkich orzechach do zgryzienia, lisiątka o zabłąkanych w lesie gąskach, jelonki o długich zwinnych nogach...

Leśna działalność Otulinki zainspirowała pewną mamę do stworzenia magicznego lekkiego kocyka dla swoich dzieci. Z powodu trudności w pozyskaniu niektórych surowców (zwłaszcza porannych mgieł, które szybko się rozchodzą) zdecydowała się na możliwie najbliższy odpowiednik - muślin bambusowy. Kocyk bambusowy przerósł jej najśmielsze oczekiwania: był niezwykle miękki, delikatny, aksamitny w dotyku, zapewniał ogrzewanie lub ochłodzenie wedle potrzeb i naprawdę sprowadzał piękne sny na otulone nim dzieci. Pomysłowa mama doszła do wniosku, że nie może nie podzielić się swoim odkryciem z innymi mamami i w ten sposób powstały kolejne otulinki nazwane tak na cześć pewnej leśnej krasnalinki.

W kategorii "Produkt przyjazny mamie" wybieram krem przeciwko rozstępom Mustela, ponieważ już nie raz przekonałam się o jakości kosmetyków tej firmy. Każdej mamie należy się odrobina luksusu z racji bycia mamą właśnie :-)

Zakupy są dla mnie jak czekoladki. Uwielbiam, ale głównie wtedy, gdy tę przyjemność sobie dozuję.

Odnośnik do komentarza

Głosuję w kategorii produkt przyjazny dziecku na rożek niemowlęcy z Alg Morskich – Camphora. Nie mogę się doczekać otulenia nim mojej mającej się narodzić córeczki. Śliczny, miękki, naturalny.

W kategorii produkt przyjazny mamie chcę oddać głos na Benbat
Lusterko Aktywne Do Samochodu - Kidrepublic. Niewyobrażam sobie podróży z maleństwem bez niego. Cieszę się, że powstają, tak kreatywne produkty.

Zakupy są dla mnie szansą, na odkrycie unikatowych produktów. Niezmiennie zaskakuje mnie pomysłowość producentów. Ulepszanie produktów, tak że zaspakają coraz więcej potrzeb i zachcianek.

Odnośnik do komentarza

Ja glosuje na otulinke maylily. Uwazam ze to byl najlepszy zakup dla mojego synusia. Teraz w upaly poprostu sobie nie wyobrazam czym innym go przykrywac. Poci sie pod cienka kolderka a nawet kocykiem. Udal im sie ten produkt, firma jest fajna i rodzinna. To cenie.
Z kategorii dla doroslych wybieram krem mustellla. Lubie wszystkie ich kosmetyki, na tym kremie sie tex nie zawiodlam.
Zakupy sa dla mnie nocnym soedzeniem lezy komputerze i szukaniem roznych perelek :-)

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Gość Kinga Sołtys

W kategorii PRODUKT PRZYJAZNY DZIECKU wybrałam: Otulinka bambusowa - Maylily, która może służyć od noworodka do przedszkolaczka-jako przytulanka:)

W kategorii PRODUKT PRZYJAZNY MAMIE wybrałam: Benbat Lusterko Aktywne Do Samochodu - Kidrepublic nie zastąpione szczególnie podczas dalszych podróży:)

Zakupy są dla mnie... Hmm.. to zależy... Jeśli idę z przyjaciółką, mamą lub siostrą wtedy są chwilą czasu dla siebie; odskocznią od codzienności; rozmowami miedzy przeglądaniem; euforią podczas przeglądania, wybierania, przymierzania; szybką kawą wypitą między jednym a drugim sklepem; radością z wypełnionych zakupami toreb..:)
A jeśli są to zakupy rodzinne... to są dla mnie torem wyścigowy-kto wygra-dziecko kontra matka z zadyszką.. Prawie zawałem serca-"matko gdzie moje dziecko.." - tylko po jednym spojrzeniu w kierunku wymarzonej rzeczy.. Kłapanie jak katarynka: "tu nie wolno wchodzić, tego nie wolno dotykać.." No i jeszcze jęcząco-stękający mąż za plecami.."Długo jeszcze.." No i puste torby.. Jedyny plus to spalenie kalorii z całego miesiąca..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...