Skocz do zawartości
Forum

Skarby Styczeń 2015


Rekomendowane odpowiedzi

sloneczko01 dzięki za listę, zaczynam się martwić, że nie mam jeszcze nic oprócz śpioszków z Kubusiem Puchatkiem od teściowej... :(
Dziś miałam iść na zakupy, ale zrezygnowałam na rzecz dodatkowej wizyty na USG + pycha steku z frytkami :) Jakie to miłe, że można się tak obżerać bez wyrzutów sumienia :))) Hihi.

Zakupy po raz kolejny odłożyłam na "później", ale z tego co widzę to jestem mocno w tyle.

Wolno mi idzie czytanie starych wątków, i chyba przegapiłam fakt, że Ania19 jesteś zaręczona! Gratulacje i powodzenia!!! :)))
A rzeczy które S kupił są śliczne.

Jak Was czytam to mam ogromną ochotę na zakupy :)

Linda24 czy masz możliwość kupienia sobie w aptece testu na zakażenie górnych dróg moczowych? To mogą być początki jakiejś infekcji, co się w ciąży często zdarza - o taki na przykład http://www.nucleagena.pl/pl/oferta/produkty/31-test-urogin

Odnośnik do komentarza

Ejjjj nie spać, zwiedzać!

Latwo sie mówi komuś kto przelezal cala sobotę:)

Ania19 kurczę ostro z zakupami pojechalas:D mysle ze Ali będzie obojętne co ma na metce, dopóki jej dupcia nie będzie marzla:D ja oglądałam ostatnio fajny kombinezonik na allegro, bialy w jakies szare ciapki ale bak się przypatrzalam to byly cętki, no a ze u mnie jeszcze nie wiadomo na stówę to nie ryzykuje, bo nie wypuszczę syna w ciuchach w panterkę:D

Marti84

brunetka321 Saveee ja tez nic nie mam i tez zaczyna mnie to stresować! Oprócz reklamoweczki z pierwszej ciąży, ktora tesciowa zdazyla mi napelnic zanim poronilam. Ale to i tak długo mi zajelo żeby przemoc sie i wyciągnąć ja z najodleglejszego kata w szafie....i teraz probuje sie przełamać i cos kupic, ogladlam masę rzeczy w necie, chciałam juz cos zamówić ale nie umie sie przemoc. Prawda jest taka ze będzie trzeba zacząć, w grudniu chce miec juz wszystko gotowe:)

Linda24 ej no jak ci sie nie należy, nawet tak nie żartuj:D kiedy będziesz miała odpowiedz od nich?:) a co do krocza to ja mam takie pieczenie w pochwie, zauwazylam ze wtedy jak jest więcej wydzieliny i jestem bardziej aktywna niż np wczoraj:p i czesto sie to nie zdarza, ale np w piatek bylam na obiedzie z koleżankami i nie umiałam wysiedzieć:\ zapytam w pon lekarza, o ile nie zapomnę, bo jeszcze mam jakies dwieście innych pytan:D

Anna.Lee kurczę szacun, mi M raz dal wkretarke do reki i czuje ze więcej tego nie powtórzy:p a co do niej to widzę ze mamy ten sam tok myślenia:D pierwsze co pomyślałam to ze sama bym zapalila te jego faje gdyby nie Babel. Na to jest mega przeczulony, zabrania komukolwiek przy mnie palic. Ale chyba kupie paczke cienkich, wyjmę pare i "schowam" w miejscu w ktorym je na pewno znajdzie. Może dziecinada, ale jezeli to sprawi ze poczuje sie lepiej.....:] chociaż juz chyba widzi ze przegial, zawsze mimo kłótni jak byliśmy gdzies umówieni to zaciskalismy żeby i jakos sie tam wyjasnilo miedzy nami, ale tym razem nic nie będę zaciskać, jest impreza u nas w mieście, chyba nie ma osoby ktora tam nie pójdzie, cos ala festyn z koncertami. Mieliśmy sie przejść po poludniu, kiedy jeszcze nie będzie na rynku takiego bydla, bo M sie bal żeby mnie ktos o brzuchola nie zachaczyl i dzwonil wczoraj pytać czy idziemy, ale dalam mu jasno do zrozumienia ze chyba sobie zartuje. Zobaczymy jak to sie dalej rozwinie:) ale sie rozpisalam:D to chyba prawda ze najszybciej smsa (albo posta na forum:p) pisze wku...ona kobieta:D

Marti84 i jak popołudnie?:D ja jakies wózki juz ogarnialam na necie, byly chyba takie 3 modele które bralam pod uwagę, camarelo carera tez tam byl, w wersji szarej bo to tez chyba jedyny kolor co do którego zgodziliśmy sie z M.:p

http://www.suwaczki.com/tickers/thgflhb8pi36qmsc.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

daguccii, brunetka321,Saveee Ja też nic nie mam ;) No może jedną reklamówkę z ciuszkami od koleżanki i zestaw spioszków, który mnie urzekł w sklepie ;) Tez zakładałam,że od października zacznę powoli kupować,tak żeby do grudnia kupić większość potrzebnych rzeczy. Tylko wózek już wybrałam (X lander - X move), ale to też rodzice z teściami chcą nam kupić, a mówiłam,żeby jeszcze z tym poczekali.
Linda24 Mam nadzieję,że dzisiaj nie bedzie ludzi i będziesz mogła leniuchować ;)
Ania19 Fajnie,że spotkaliście się z tak miłym przyjęciem ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/43kt2n0ajsbauhb0.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry Wszystkim :-)
Żeby nie być gołosłowną wrzucam zdjęcie mojego dzieła :-) wieszał oczywiście Robert, bo ja od czasu pewnego incydentu z przyjaciółką (kładłyśmy tapetę i wieszałyśmy półki : pierwszy pasek był ok, drugi krzywo, trzeci do góry nogami, czwarty zaczynał się ok. 15 cm niżej niż reszta a piąty przykleiłyśmy do stołu, bo nam się strony pomieszały... Potem wieszanie półek : użyłam udaru do ścianki działowej i wprost z sypialni przebiłysmy się do szczęśliwie dopiero co wyremontowanej kuchni... Potem skończyło nam się wino, wiec niepomne kleju do tapet we włosach udałyśmy się na dalsze zwiedzanie miasta nocą i wróciłyśmy do domu taryfą, za którą zapłacić musiał Robert o 5 rano, w listopadzie, bardzo niekompletnie ubrany i mocno zdegustowany. I mimo, że cała impreza odbyła się u mojej kumpeli a nie u nas, mam dożywotni zakaz zbliżania się do tapet, kleju do tapet, nożyków do tapet a nawet do wytapetowanych ścian, oraz wiertarek z udarem, wiertarek w ogóle i wszystkich przycisków z napisem udar jakie istnieją, w przeciwnym razie to Robert dostanie udaru. Amen.).
Wściekł się a potem się śmiał, że jestem nieuleczalna :-)
daguccii bardzo dobrze. Z nimi jak z dziećmi - popuść raz i masz przerąbane.. Trzymaj się, choć mam nadzieję, że on poprostu szybciutko pójdzie po rozum do głowy i się pogodzicie :-) I będzie fajna niedziela :-) a tu się nie krempuj, trzeba się wygadać ! :-)
Linda teściowe od tego są. Mówi się, że gdzie diabeł nie może tam babę pośle, a gdzie baba nie wystarcza, pojawia się teściowa :-) Powodzenia w pracy :-) Trzymaj się dziecino :-) I też myślę, że to może być jakaś infekcja albo co.. Ja tak nigdy nie miałam. Miałam dziabanie w pachwinie, ale ono pochodziło gdzieś jakby z jajnika i jakby mnie ktoś nadziewał na szpikulec od szaszłyków. samo przeszło...
Anette dołączam do Lindy jeśli chodzi o te inne kraje - czytasz moje posty to pewnie możesz wyrobić sobie troszeńkę obraz tego co tu się dzieje - średniowiecze. Przy tym Polska to kraj medycznie mlekiem i miodem płynący :-)
Miłego dnia dziewczęta :-) Idę odkładać wszystko na miejsce bo cały salon wyniosłam do 3 sypialni i teraz w całym domu nie ma gdzie przejść... :-)

Odnośnik do komentarza

AnnaLee przepięknie! Historia z tapetowaniem nadaje się na scenariusz komedii;D Przypomina mi się od razu historia, kiedy to razem z przyjaciółką umówiłysmy się na kładzenie ogórków. Obaliłyśmy cytrynówkę, wódkę barmańską ( z biedronki)i całą tequilą ( nie mogłyśmy znaleźć soli więc użyłyśmy cukru i cytryny). Łukasz nas zastał między tymi słoikami i ogórkami, nawalone jak szpaki. Gadałyśmy z jorkiem i tarzałyśmy się ze śmiechu po dywanie, usłanym skórkami od cytryny. Musiał mnie wtedy wnosić do mieszkania bo nie byłam w stanie utrzymać się na nogach. To było najbardziej ekstremalne upicie się w moim życiu. A następnego dnia...? Nie wiem jak ja to przeżyłam. I jeszcze na 16 musiałam iść do pracy! MASAKRA :D
Co do wóżków my mamy już wybrany na 100% Jedo fyn Memo. Chyba już to pisałam kiedyś tam ale widzę że temat wrócił :) Jest to wózek polskiego producenta, dorównuje Xlanderowi a jest tańszy (komplet 3w1 z fotelikiem CYBEX ATON 3 kosztuje w sklepie 2100, a pewnie w internecie uda Nam się go kupić jeszcze taniej) :) Prowadziłam go, jest bardzo zwrotny, ma największą gondolę na rynku, fajny kosz na zakupy, ogólnie jestem zadowolona. Widzę tych wózków na prawdę sporo na spacerach, pewnie nie bez powodu. Zobaczymy :)
Savee gratuluję dziewczynki! Chyba na prawdę dziewczynki przeważają jednak na forum :D

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yi09kybmqwlya.png

Odnośnik do komentarza

styczniowa_ania też nieźle :-) zauważyłam, że większość pomysłów w stylu "pomogę Ci sprzątać lodówkę" lub inna mądrość kończy się w ten sposób. Z tym, że my przynajmniej mamy ambitny plan i altruistyczne podejście do życia, a mężczyźni zwyczajnie umawiają się na picie :-P Ale najważniejsze to mieć ubaw :-) myśmy były w stanie nieważkości, ale całkiem przytomne, tak więc miałyśmy frajdę przez cały czas, niepomne drobnych niepowodzeń :-)
A wózki to tajemnica dla mnie dotąd nie zgłębiona :-) Wiem tylko, że amortyzacja jest jednym z najważniejszych aspektów. Moja sąsiadka przerobiła 4 zanim do tego doszła, dzieciak latał w wózku jak pasażerowie karety podczas podróży drogą bitą kocimi łbami :) jak ten czerwony się nie sprawdzi to kupię sobie inny - widziałam w pt w second handzie jeden w stanie idealnym, chyba w ogóle nie używany, 3 w 1 za 60 Euro. I to nie jestet pojedyńczy przypadek. Kupiłam sobie już drugie Maxi Cosi do auta, bo znalazłam czadowe, też jakby nie używane za 4,50.. Ale chyba w PL sytuacja jest nieco inna...

Odnośnik do komentarza

Kurde styczniowa_ania po 15 min zmierz jeszcze raz! to naprawdę za niskie... Daj znac co dalej.
Brunetka za wysokie ciśnienie też jest b niebezpieczne. Jesteś pewna, że pomiar jest poprawny? Też zmierz jeszcze raz, ale dopiero po kwadransie, wcześniej pomiar będzie zakłócony. Nie wiem dokładnie dlaczego ale wiem, że nie można częciej niż co 15 min. Też daj znać co i jak. Mnie przegonili dobrze za podwyższone ( w PL oczywiście).
Opanujcie się i trzymajcie w normie dziewczęta! to naprawdę nie wypada! :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...