Skocz do zawartości
Forum

Skarby Styczeń 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Lewel, pewnie że dam znać. Cieszy mnie jak już się zbliża wizyta, bo mam nadzieję, że mnie uspokoi i przestanę sobie wkręcać... Najpierw człowiek czeka na tą ciążę i największym problemem jest czy będzie okres czy 2 kreski na teście.A jak już ciąża jest to głowa pełna myśli co się może stać i obaw różnych... Ja już bym chciała żeby ten 3 miesiąc minął to pewnie bym troszkę odetchnęła z ulgą. Sorki że tak marudzę ;)

Odnośnik do komentarza

Ja też cały czas martwię się czy wszystko będzie dobrze ja mam USG pod koniec tygodnia tydzień temu widziałam już moje maleństwo ale było widać tylko ciemną plamkę. Mam nadzieję że jak teraz będe na USG to zobaczę więcej;)

Ja odczuwam bóle brzucha po wysiłku lub gdy szybko wstanę ale szybko mijają;)

Czytałam że na początku ciąży powinno się odwiedzić dentystę, czy któraś z Was już była u dentysty??

Odnośnik do komentarza

ja tez bym juz chciala zeby czas szybciej przeleciał... teraz nie zależnie od pory dnia cały czas mam mdłości, jeste mi niedobrze. Czuję że jestem głodna, musze cos zjeść ale wszystko staje mi w gardle i mnie mdli... koszmar i to juz od dobrych kilku dni:( no i pieczenie w żołądku... jak sobie z tym radzicie?

http://www.suwaczki.com/tickers/oar8csqvau0y5mk8.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

kurcze, dobrze wiedziec przynajmniej ze to "normalne". jakos musimy przetrwać... a pojutrze czekaja mnie jeszcze trzy dni cale w pracy:( ostatnio miałam ochote sie popłakać przy klientce bo juz byłam taka zmęczona. No ale przemyslalam sobie wszystko, rozmawialam tez z szefową i za tydzień bede juz na zwolnieniu:) a wczoraj przespalam caaaly dzień, wstałam tylko na 2h na obiad... mówią że ciąża to nie choroba a ja sie czuje własnie jak bym była chora:(

http://www.suwaczki.com/tickers/oar8csqvau0y5mk8.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Lewel na pewno wspomenie będą miłe:) dużo zmian w życiu - przeprowadzka, podwójne szczęście... super!:)
Zabka83 daj znać jak USG :) ja dziś też mam lekarza, a czy będzie robił usg... mam nadzieje ze tak:)
diaannka77 odnośnie dentysty, to własnie myślałam że trzebaby sie wybrać na kontrolę, ale jakoś póki co mi to umknęło.
klalaa ja morfologię odbierałąm wczoraj i na świeżo powiem Ci że WBC mam 7.7, a norma 4-10
Linda24 wiadomo, że fajnie by było mieć już bobasa przy sobie, ale ja nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć jak to będzie z brzuskiem, albo jak to jest czuć ruchy dziecka... myślę, że to będą wyjątkowe chwile... chociaż moja przyjaciółka, obecnie w 7 miesiącu mówi że się czuje jakby już w tej ciąży z 2 lata była...:D i nie może się doczekać rozwiązania :)
agulinek serdeczne gratulacje :)

Ehh Dziewczyny, dzisiaj słonko wyszło i od razu nastrój o wiele lepszy. Wypiłam słabą kawkę, mimo iż w ciąży wcale nie mam na nią ochoty, ale muszę sobie sprawy jelitowe wyregulować... okropieństwo z tymi zaparciami w ciąży:/ no i właśnie wcinam pyszną owsiankę z suszonymi śliwkami, truskwkami, musli i mlekiem (liczę że też pomoże :P )
A Wy jak z kawą w ciązy? Odrzuca Was, czy też pijecie?

Odnośnik do komentarza

Hello ja sie szykuje właśnie ja usg, mam nadziejej ze dzis widok , i mam nadzieje bijące serducho poprawi mi humor bo od rana umieram, mam mega mdłości i mało sił ten 7 czy 8 tydz sama nieiwem :p daje mi popalic oby z każdym było lepiej bo zwariuje , ja na samym początku wypiłam 2 kawy teraz żadnej ale moze spróbuje , niemam zaparć narazie :p oby nie było z tym problemu, moze dlatego jem regularnie i zdrowo , choć od wczoraj chodzą za mną nalesniki, leniwe cos z serem :p którego mało jem bo raczej mało nabiału jem!
Jak owsianka to raczej bez mleka

http://www.suwaczki.com/tickers/ckaidqk3r63k987u.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...