Skocz do zawartości
Forum

Skarby Styczeń 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Linda24
Marti84 jakos mi sie udalo przezyc, ale troche sie nadzwigalam i znow plecy daly o sobie znac. Ale juz jestem po drzemce i jest lepiej ;) Co do porodu to tak, bede rodzic w Szwecji, tutaj mieszkam na stale, wiec nie ma nawet nad czym sie zastanawiac.
martusia2222 ja sie niczym nie smaruje jeszcze, a moze
powinnam, bo juz mam spory brzuch... Z tym, ze ja i przed ciaza cala w cellulicie i rozstepach bylam, wiec nie wiem jaki to ma sens ;p Chociaz fakt, na piersiach chyba nie mialam.
Izaa napewno dasz rade, moja znajoma w Twoim wieku wlasnie wkracza w 8 miesiac. Organizm im mlodszy tym silniejszy ;) Co do poinformowania rodzicow to pewnie najlepiej wlasnie prosto z mostu, bo co bedziesz krecic, i tak sie wyda. Zawsze mozesz poczekac do wizyty u gin. Co do bolow brzucha to tez posiadam, ale ponoc jest to normalne, wiec sie nie stresuj. I tez slyszalam, ze poleca sie no spe :)
wjoan a czemu te zupki maja sprzyjac? I dlaczego kwasnego nie? Jogurty jem w zamian za mleko, bo nie lubie, myslalam, ze to dobry pomysl.

nie najgorszy ale jogurt jest raczej ciężko strawny dlatego przed południem, ciepłe posiłki wzmacniają żołądek, śledzionę i trzustkę, a zimne surowe i kwaśne osłabiają dlatego w naszym nieupalnym klimacie
lepiej z nimi uważać. Anna Ciesielska to opisuje. Ja z całej tej filozofii od 2 lat stosuje przyprawy rozgrzewające i widzę poprawę. Ale wszystko z rozsądkiem i umiarem pozdrawiam
]diaannka77 gratulacje ! :)
Wiolcia 8 styczeń wspolczuje Ci strasznie... Powiem Ci szczerze, ze ja tez jakos mocno odczuwam, ale napewno nie tak jak Ty. Tak jak dziewczyny pisza, podobno to tylko pierwsze tygodnie sa tak intensywne. Ja mam problem z bolem plecow i z sennoscia, ponoc jestem tez drazliwa, ale to moze tez byc rzucenie palenia. W pracy tez mnie baaardzo szybko zmeczenie ogarnia, szczegolnie w taka pogode jak dzis (upal i duchota). Ostatnia sobote przespalam, na nogach bylam lacznie jakies 5-6h :D Nie wyobrazam sobie co bedzie jak urosnie prawdziwy brzuszek...

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxgywlom5vups7.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny z tego co widze to sluzba zdrowia w Polsce ukierunkowana na kobiety ciezarne nie jest zla. To co opowoadacie co sie dzieje za granica to naprawde mozna zjesc nerwy, chociaz pewnie im sie to jakos sprawdza. Ale ile nerwow zjemy. Trzymajcie sie tam dziewczyny mocno. Trzymam za Was wszystkie kciuki. klaala jak wyniki?

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3orjjgxtbcrb8j.png

Odnośnik do komentarza

Jeszcze raz dziękuję za gratulację;)

Jutro rano jadę robić badania moja gin zleciła mi: morfologię, mocz, glukozę, WR, HIV, toksoplazmozę, HBs, różyczka i określenie grupy krwi (jeśli dobrze przeczytałam bo strasznie nie wyraźnie ona pisze) ;). Wy też takie miałyście czy może jakieś inne i więcej??

Dziś miałam straszną ochotę na zupkę chińska ostrą, nie jadłam bo bałam się że może zaszkodzić maleństwu bo chyba raczej nie wolno mam takiej chemii jeść???

Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie;*

Odnośnik do komentarza

Lewel ja pizze jadlam w ciazy 2 razy poki co. Mnie kazano jesc normalnie, a co do takich zachciabek typu fastfood'y to poprostu zachowac zdrowy rozsadek. Codziennie jem tez smazone (na tluszczu kokosowym) mieso. Jedyne co zmienilam w diecie to drastyczne zmniejszenie ilosci kawy, jakis owoc i warzywko przynajmniej raz dziennie i przynajmniej szklanka jogurtu. Nigdy zdrowo sie nie odzywialam i salatki ciezko przechodza mi przez gardlo,wiec robie co moge. Pije soki, jem wogole jakies owoce co wczesniej mi sie nie zdarzalo. Czy to dziala? Nie wiem, ale czuje sie dobrze poki co, za tydzien sie dowiem czy malenstwo tez, ale mam nadzieje, ze tak.

http://s10.suwaczek.com/201501101770.png

Odnośnik do komentarza

Mam już te moje wyniki, wszystko w normie, ale niepokoi mnie WBC - mam równą górną granicę, czy ktoś też tak miał?

Wjoan daj znać co i jak po wizycie. Duże miałaś te krwawienie?

Mnie przeróżnie boli, nawet ostatnio rano niż jeszcze się z wyra wygrzebię to mam skurcze. Dzisiaj jakieś kłucie w pracy miałam dość silne.. A po i w trakcie wysiłku też czuje dyskomfort.

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywi09k297tmlkh.png

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje, że we wczesnej też :) Ale mieszczę się w normie. Na pewno myślicie, że przesadzam, ale wysokie WBC świadczy o różnych nieprawidłowościach, np. o nowotworach.. brr ;/

Linda24 nie mam fizycznej pracy, więc nie mamy porównania. Przy zmianie pozycji, np. przy wstawaniu często też mnie takie skurcze dopadają.

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywi09k297tmlkh.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny :) jak tam u Was? U mnie dziś dobijająca pogoda, aż się z łózka wstawać nie chciało... ale cieszę się już na jutro bo jutro wizyta u doktora i może uda się podejrzeć maleństwo:))) wczoraj badania krwi itp i dziś odbiorę wyniki i ciekawe co tam wyszło...
Co do bólu brzucha to ja również często odczuwam skurcze przy zmianie pozycji oraz np. jak kaszlnę lub kichnę. Na szczęście to szybko przechodzi.
wjoan daj znać jak po wizycie, trzymaj się!

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny!:) wczoraj byłam u ginekologa i widziałam na monitorze jak na razie pęcherzyk ale poczułam się świetnie... dostałam jakieś tabletki na podtrzymanie ciąży ale to w moim przypadku było wskazane.. witaminki juz kupione także działam.. 11.06 mam usg następne po to aby zobaczyć już maluszka... tak się cieszę! jak tam u Was w ogóle? jak się czujecie?
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...