Skocz do zawartości
Forum

Skarby Styczeń 2015


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też spokojniej, ale ja to tłumaczę faktem że weekendy spędzam trochę aktywniej, więcej spaceruję spotykam się ze znajomymi i rodziną, zawsze jest coś do posprzątania w domu..także nie mam czasu poleżeć. Wieczorami jak kładę się spać to usypiam w tempie ekspresowym. I to dlatego. Mały pewnie szaleje jak zwykle ale ja nie mam czasu tego odczuć...albo częściej jest usypiany moją aktywnością :) Nie ma co się martwić.
Ja mam wizytę za dokładnie 6 dni :) Byle do soboty!

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yi09kybmqwlya.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie,
Macie rację, że kobietom w ciąży nie służą takie historie, ale z drugiej strony może wzmoza czujność albo w jakiś inny sposób ostrzega. .. Myślę, że w Polsce takie historie zdarzają się znacznie rzadziej, bo opieka i diagnostyka są na zupełnie innym poziomie. I tego się trzymajmy :-) ta historia wstrząsnęła mną i naszym otoczeniem i na pewno odcisnela na nas swoje piętno, ale nie mam fatalistycznej natury i nie dam się zdolowac. Chciałbym tylko jakoś pomóc Basi. Ale chyba jedyne co mogę zrobić to wspierać ją w myślach. . Z nią już "dobrze", w znaczeniu, że po straszliwej awanturze urządzonej przez jej męża w przeróżnych instytucjach dostała coś na wywołanie. Ma to już za sobą i jest w domu. Dobrze, że chociaż fizycznie wszystko poszło dobrze. Trzymajcie kciuki za resztę.
Linda nie martw się-może to leniuszek :-) Mama często mi opowiadała, że ona większość ciąży spędziła na namawianiu mnie do dania znaku życia:-) takim byłam leniwcem :-) ( niewiele się zmieniło :-P). A swojego nie czuję jeszcze wcale. .. :-( wiem, że teraz jestem przewrazliwiona ale naprawdę. Niby coś mi się tam robi, ale podejrzewam że to jelita. .. :-) jutro połówkowe, więc wszystkiego się dowiem. Może to rodzinne? :-)
Piszecie o różnych dolegliwościach i ja się zaczynam trochę martwić, bo mnie nic nie jest. .. Mam lenia- jak zawsze. Żyję i żyłam aktywnie, ale lenia i tak mam we krwi :-) troszkę bolą mnie plecy jak już naprawdę przegne. Nie mam nastrojów szczególnych ani zachcianek. Śpię w miarę normalnie. Ciągnięcie czułam słabe, ale mi przeszło. Teraz czasami mam taki jakby balonik zamiast pęcherza :-) bardzo dziwne uczucie. . I brzuch przeszkadza mi troszkę w schylaniu i takich tam. Czy są kobiety tak "nie czułe" na to wszystko?
Trzymajcie się i miło słyszeć, że Wasze maluchy mają się dobrze :-) dużo zdrówka dla Wszystkich :-)

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry! Ja juz po weselu - przezylam:-) wytrzymałam do 2, tańczyłam, jadlam a 5h dalam rade w szpilkach na niepowiem jakich obcasach... a jeszcze przed weselem zaliczylismy spacer prawie 8km najpierw z góry potem pod. Nawet nie wspominam jak dzis sie moje stopy i tylek czuja,a plecy... kiedyś smigalam w szpilkach codziennie ale chyba się odzwyczailam przez te pare miesięcy. Ja tez ostatnio nie czuje bobasa :-/ co prawda nie miałam czasu się wsluchiwac ale myślałam ze na muzykę zareaguje a tu nic. Ale nie zamierzam sobie wkrecac, na pewno jest wszystko ok. Milego dziewczyny, regeneracji ciag dalszy...

Odnośnik do komentarza

Hej mamusie! Czytam was namiętnie, codziennie, wczoraj przylecialam znad morza od przyjaciół, byłam od wt! Moj brzuch zareagował jak lecialam, takie kłucie jak sie zestresowalam bo były turbulencje a tak to nic w sumie czasem ciągnie cus tam! W przeciągu 2 mcy 4 razy lot samolotem wiec myslalam ze bedize gorzej!
Najgorsze to jednak jest to ze w domu tyle nie jadłam co nad morzem, wiec zalał mnie tłuszcz :/// brzucha ciazowego nima nadal, za to widzę tłuszcz teraz akcja powrotu ja zdrowe tory jedzeniowe!
Ja juz odliczam na usg 26 i wizyte 27.08 u prowadzącej! Staram sie niepotrzebnie nie wracać ze jak cos zakluje to juz jest cos złe, bo zwariować idzie! No i ja chyba jeszcze nie czułam ruchów dzidzi ale czekam moze niedługo.
Miłego dnia wam życzę, jestem w fazie szukania wózka moj T juz ja dosc heheh

http://www.suwaczki.com/tickers/ckaidqk3r63k987u.png

Odnośnik do komentarza

Anna.Lee moja mama bezobjawowo przechodzila ciaze :) Mowi, ze gdyby nie fakt, ze urosl jej brzuch (i tylko brzuch) i nie miala okresu to wogole nie odczulaby, ze jest w ciazy. Wiec to mozliwe :) Ja podobno niezbyt wiele sie ruszalam a wogole pozno zaczelam dawac o sobie znac. Zapytaj jutro na wizycie czemu u Ciebie jeszcze nic nie czuc, moze maja jakies dobre wytlumaczenie.
Elciaaa90 witaj, witaj :) Mamy bliskie terminy :)
Zabka ja tez zaczelam sie juz pomalu rozgladac za wozkami, ubrankami i tego typu sprawami. Poki co moj K. dzielnie uczestniczy :)
Marti super, ze sie wybawilas! Odpoczywaj teraz ile wlezie :) Mysle, ze na muzyke malenstwo nie zareagowalo, bo bylas w ruchu, ukolysane bylo :)

Kurcze, kolezanka urodzila przedwczoraj. Ale jej zazdroszcze, ze ma juz malego na rekach ! :D

http://s10.suwaczek.com/201501101770.png

Odnośnik do komentarza

styczniowa_ania sliczny brzuszek i juz taki duży! Nic tylko się cieszyć :-)
elcia witamy na forum :-) opowiadaj jak Twoja ciąża przebiega.
Linda jak minal weekend w pracy? Mialas miec duży ruch bo mieliście swieto o ile pamiętam. Udalo się wszystko ogarnac?
Zabka to nie tluszcz, brzusio rosnie razem z maleństwem:-) super ze wypoczelas:-)
Kto ma badania w tym tyg? Szykują się jakieś polowkowe?? Ja jeszcze półtorej tygodnia i juz się nie mogę doczekać. Chcialabym juz poznać mieszkanca mojego brzuszka i powolutku zaczac nastawiac się na zakupy.

Odnośnik do komentarza

styczniowa_ania hahaha daj spokoj, tak ladnie Ci brzuszek rosnie,zazdroszcze!
Marti no wlasnie! Ja bylam na zastepstwie, bo generalnie ten weekend powinnam miec wolny, ale w niedziele musialam pojsc i w sobote mieli ruch jak nie wiem a wczoraj ja mialam... 8 osob przez 5h :D najlepszy dzien w roku! U Ciebie podejrzewano dziewczynke prawda? Czy to ja podejrzewalam? Jesli ja to sie nie liczy:D Ja mam wizyte w tym tyg, ale tylko na krew, cisnienie i takie tam. No i poslucham Kacperka po raz pierwszy moze :) I musze zapytac co z tym pepkiem :D
Milego dziewczyny!

http://s10.suwaczek.com/201501101770.png

Odnośnik do komentarza

Ja mam w sobotę wizytę z Krótkim udg u naszej pani doktor, a 29 połówkowe :) Już nie mogę się doczekać!
Dziękujęza komplement Linda aczkolwiek troche zaczynam się martwić swoimi wymiarami. Dopiero teraz wchodzimy w etap najszybszego przyrostu. Mam nadzieje że nie będę ewenementem w rodzinie:) U mnie wszytskie babki, cioctki i oczywiście moja mama miały malutką piłeczkę. A u mnie już teraz to wygląda dość spektakularnie. No nic. zobaczymy. Najważniejsze żeby mały lokator był zdrowy. Z resztą sobie poradzę po ciązy.

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yi09kybmqwlya.png

Odnośnik do komentarza

Linda no to świetny dzień miałaś cieszę się :) nie musiałaś się przemęczać. Ja też w tym tyg muszę zrobić krew itp ale tego nie liczę, bo najważniejsze są chwilę kiedy mogę zobaczyć lub usłyszeć bobasa :) wstępnie będzie mała dama, ale wolałabym już w miarę się upewnić że nic tam nie urosło w międzyczasie...
styczniowa_ania też jestem tego zdania, że dzidziuś najważniejszy i jego zdrowie, a tłuszczyk zredukuje się sam (lub z małą pomocą) jak beziemy zasuwać przy maluchu po porodzie.
A apropo tłuszczyku i powiększających się gabarytów, to T. wczoraj powiedział mi że wyglądam najpiękniej od 8 lat, czyli odkąd mnie poznał ;) nie wiem, czy to chwyt, żebym zrobiła dzis dobry obiad czy coś, ale zawsze to miło uslyszeć.
PS. gdzie są pogubione dziewczyny? Bumblebee, Wiolcia i cała reszta? Odezwijcie się chociaż że wszystko ok u Was.

Odnośnik do komentarza

Linda, w końcu trochę wytchnienia w pracy, na zwolnienie idziesz od listopada, tak? od początku, środka, końca? :-) Chyba jesteś na forum najbardziej zaawansowana? ;-) czyli pierwsza do "rozpakowania" :)

dziewczyny, macie słodkie te brzuszki, u mnie niby już widać więcej, ale niektórzy mówią, że to przeżarty brzuch i że można się zastanawiać:D

Byliśmy w piątek i wczoraj w kościele i dosłownie śmiałam się całą mszę. Maluszek tak się wiercił, że aż ja podskakiwałam z wrażenia. Byłam taka szczęśliwa, że chwilami rechotałam się pod nosem :D Jak Wy czujecie maluchy? Mnie coś puka od środka, czuję takie drugie bijące serce w brzuchu.

Jutro wizyta, trzymajcie kciuki, żeby dzidzia odpowiednio się ułożyła :D, a te połówkowe mam 2 września, ale w szpitalu. U mnie tata ustalił sam sobie płeć - kupił samochodzik, bo mu się podobał i ręczniczek otulacz i kocyk, także u nas zakupy już ruszyły. :-) A ja na przekór Ł. mówię, że będzie dziewczynka (chociaż czuję chłopca;-))

Miłego dnia! :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relganliyb0uls1e.png

Odnośnik do komentarza

Linda: dobrze słyszeć, że miałaś lżejszy weekend. Ja pierwszy raz w pracy od tygodnia ale czuję się fatalnie :-( nadal chora...
Połówkowe mam dziś o 13.30 i bardzo jestem ciekawa. Oby wszystko okazało się w porządku i zgodnie z normą...
styczniowa ania : ja jestem zwyczajnie gruba :-( brzuszek mam nieduży ale taki właśnie "cały". I przytyłam wszędzię :-(
Elaciaa90 : witaj :-) tez jestem nowa:-)
kamiol: mnie się nic nie rusza, za to tez od początku wiedziałam, ze chłopiec :-) potwierdzone już w czerwcu a potem testami genetycznymi :-) ciekawe, jak będzie u Ciebie :-)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki :) nie byłko mnie kilka dni bo zostałam porwana nad morze przez mojego A. :) pod namioty ze znajomymi - fajnie było :) Myślałam, że warunki namiotowe nie będą mi służyły ale było dobrze, dość ciepłe noce, dni raczej też - na szczęście już upałów nie było.
Dużo napisałyście i nie dam rady się odnieść do wszystkiego :) Cieszę się, że zdrowie Wam/ Nam dopisuje i z dzieciaczkami wszystko ok :)
Witam nowe mamusie wśród nas Anna.Lee oraz Elaciaa90 :)
styczniowa_ania i Ania19 -ładniutkie brzuszki :)
Ja mam badania dopiero 2 września i sssstrasznie nie mogę się doczekać.
Fajnie dziewczyny, że macie koleżanki, siostry, które też są w ciąży lub waśnie urodziły - macie wspólne tematy :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem33e5ezp03lg0i.png

Odnośnik do komentarza

Hej mamusie, witam wszystkie po dlugim weekendzie. W czwartek bylam u lekarza, na 80% dziewczynka :).
Slyszalam od znajomych oststnio teorie, ze jesli na pocztku ciazy tentno dzidzi jest powyzej 160 to dziewczynka, a ponizej to chlopak. U mnie sie sprawdzilo na 80 procent, a jak u was?
Witam wszystkie nowe mamy!!!
Linda super ze mialas spokojny dzien.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5smg7yrmq4dtnk.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

hej dziewczynki:) wlasnie wrocilam z usg Alanek :P rosnie zdrowo potwierdzone znow ze napewno chlopczyk :P bede musiala trzeci raz probowac moze bedzie dziewczynka a tym czasem lece chowac sukienki i chyba musze wybrac sie na zakupy po meska garderobe :) zalaczam zdj:P mojego przystojniaka :D szkoda ze te usg takie krotkie moglabym patrzec sie godzinami i oczywiscie standardowo chowal buzke raczka jak na kazdym usg wstydziuch malutki

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywsg186ril6xal.png

http://www.suwaczki.com/tickers/relg4z17g2p6m1em.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...