Skocz do zawartości
Forum

Skarby Styczeń 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Dagucci kieca na pewno jest spoko, nie daj się zdolowac. Poza tym wazne zeby bylo Ci wygodnie i zeby byl luz na brzuchu jak beda wjezdzac kolejne dania na weselny stol :-D
Lindaten saab brzmi nader kuszaco ;-) szkoda ze juz za pozno, bo z takim silnikiem to jest moc :-D mnie tez przeraza ze 30 tydzień juz puka do drzwi... aaaaa!!!!! Ale to leci! Ja tez mam uderzenia gorąca ale od czasu do czasu, nie za często. I plery tez mnie bola :-(

Odnośnik do komentarza

Linda24 Możesz sobie sama zważyć twaróg :D.... Ja kiedyś wypróbowałam przepis na gotowany sernik, ponoć tak kiedyś kiedyś sie robiło...i faktycznie wyszedł pyszny i taki no sernikowy :) A ciasta nawet nie trzeba piec.
http://www.kwestiasmaku.com/desery/serniki/sernik_gotowany/przepis.html
Mnie znowuż boli krocze, jakbym miała taką lekko napuchniętą kajzerkę, cos jak w obfite dni przy miesiączce i noszeniu tamponów dłuzej.... no bolą mnie kości, ale tak nooo czuję ją mocno.
olenka1991 u mnie klasyczna wizyta z usg kosztuje 130zł i mam robione usg dopochwowo i przez brzusz, czasem jeszcze lekarz na chwile na 3d przełaczy, jak dziecko jest fajnie ułożone i mi zdjecie wydrukuje. I taka wizyta trwa może z 15 min, a na usg prenatalne, jedne w trymestrze płace 200zł i wtedy trwa ok 1h, lekarz sprawdza wszystkie parametru, przełącza tez na 3d i z tego mam zawsze gratis wlasnie godzinne nagranie.
Marti84 Ja tez mam w weekend odwiedziny teściow :P Więc od jutro tez biorę się za porządki w mieszkaniu. Moi teściowie mieszkają od nas jakies 50 km i w sumie tylko raz u nas byli i to na kawę. Potem z 2 razy byli, ale u moich rodziców wtedy sie umawialiśmy. Teraz pierwszy raz do nas wpadają na dłuzej i tak jedzeniowo, a tez zdecydowanie wolą taką tradycyjną kuchnie i tez myslę co bytu zrobić. Jeszcze będą moi rodzice i moja siostra, a potem ma dejechac brat Łuaksza, wiec tez 8 osób. Tak jak mowisz, niby malo....ale mieszkanie trzeba posprzątac, a my dalej jeszcze mamy lazienkę przed malowaniem i wszystko sie wala, bo dopiero za 2 tyg do konca nam to ogrzewanie gazowe tam podłącza. No i gotowania tez troche jest.
marlenek we wrocławiu dzisiaj ponad 20 st było, śliczna pogoda..od jutro ma przyjsc mega ochłodzenie. Narazie w domu mamy tak 21-22 st jeszcze...i całe szczescie, bo nie mam dalej podłącznego ogrzewania. Jutro cos wiecej bede wiedziec po wizycie w administarcji, czy wszystkie papiery im pasuje, czy sami nie musza robic odbioru i moglibysmy podpisywac umowę z gazownią...inaczej jeszcze chwile to potrwa ;/
Anna.Lee Ja tez lubię duże, ciezkie samochowy... My mamy Jeepa Grand Cheerokee 4,7 bezyna...wiec duży, zrywny silnik...i moge chociaz wszedzie wjechac :D

http://www.suwaczki.com/tickers/43kt2n0ajsbauhb0.png

Odnośnik do komentarza

marlenek zemściło się na mnie czytanie forum w kratkę ;P W takim razie następnym razem i ja wypróbuję i dam znać, co mi wyszło :)) Co do planu to obiad (ta część, w której się je, a nie gotuje) też wychodzi mi najlepiej :D Też zawsze byłam zmarźlakiem, ale ta ciąża mi wszystko wywróciła do góry nogami. Weź tam męcz tych administratorów od grzania. Pomajtaj im brzuchem przed oczami, niech im się zrobi głupio :P

MArti84, daguccii, Linda24 to tylko tak brzmi szaleńczo. Ja zawsze chcę wszystkiego, duuużo, a potem się okazuje, że to słomiany zapał. Tak więc korzystam póki trwa, bo potem znowu będzie bębnem do góry;) a przy Małej na wierzchu (mam na myśli dziecko) to pewnie nie będzie czasu by się zastanowić, czy jestem leniwa, czy nie :D

Linda24, Marti84 cieszmy się, że te uderzenia gorąca mamy zimą! Latem to byśmy chyba pozdychały;) Nasze bejbiki wiedziały, kiedy się w nas zasadzić! Linda24 A te wszystkie filmy będziesz maglować z przyjemnością i to już niedłuuuugo! Zobacz, jak ten czas zleciał :D Nie dość, że już prawie 30 tydzień, to jeszcze wolne na horyzoncie :)))

Linda24, daguccii z tym bólem mam identycznie! Parę tygodni temu pewna babka rzuciła na mnie klątwę mówiąc, że "ładnie chodzę w ciąży" (najdziwniejszy komplement, jaki w życiu słyszałam), a następnego dnia -BAM- Taki ból/pieczenie/szczypanie kości, czy ścięgien? Nie wiem, co to za cholera, ale nie mogę nóg złączyć:/ Mój Facio się ze mnie śmieje, że zaczęłam chodzić, jakbym chciała komuś wpierd*lić :D haha Dobrze! Niech się boją ;) A ten czas to naprawdę leci coraz szybciej. Jestem sporo za Wami, ale sama myśl, że to już trzeci trymestr sprawia, że wypadają mi gałki z orbit :O

daguccii rozbroiłaś mnie totalnie swoim opisem hahahaha :D:D:D

http://lb1f.lilypie.com/BeMTp1.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny jestem raz na jakis czas bo nie nadazalam i tak z czytaniem Was :) Napisze w skrócie co u mnie..

Waga dzidzi z usg w 25 tyg ciazy: 895 g
Przytyłam 6kg - teraz ważę 60-61kg
Wielkosc brzucha: w plaszczu z przed ciazy oczywiscie sie nie dopinam ;)
Dokonane zakupy dla dzidzi: lozeczko, materacyk, 2x zestaw poscieli z ochraniaczami na szczebelki, kolderka z podusia do lozeczka, przewijak, rozek, gruby kocyk, 2 x reczniczek, sporo ciuszkow (wiekszosc jak nowe wynalezione w lumpexie), 2 czapeczki, kombinezonik rozmiar 68..

Bylam tez ostatnio u okulisty i kamien spadl mi z serca.. Będę miala cesarke!! UFFFF!! Tak sie balam porodu..

Ostatnio miewam dziwne kolatanie serducha i zamierzam sie wybrac na badania, kiedys stwierdzono mi niedomykajaca sie zastawke i nasilily sie najwyrazniej objawy bo serce teraz pompuje za dwojke.. :)

Lezec juz nie musze, ale mam na siebie uwazac.. Dolaczam zdjecie brzuszka i lozeczka ;)

monthly_2014_10/skarby-styczen-2015_18849.jpg

monthly_2014_10/skarby-styczen-2015_18850.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgx3e3kefgkxlep.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, natknęłam się na fajną apkę na androida mojaciąża z e dziecko - szkoda , że nie miałam jej od samego początku. i przy okazji fajny artykuł http://bi.gazeta.pl/im/2/14116/m14116462,CIAZA-POROD-POLOG-PDF.pdf?l=6ae1492ee04a09
Noo Joasia, fajne zakupy i ładne łóżeczko :) - ale wiecie koleżanka mi mówiła, że niebezpieczne są te ochraniacze do łóżeczka - przynajmniej na początku bo sie dzieciaczek może przekulgać noskiem w to i udusić. Chudzina jesteś :)
A dlaczego cesarka od okulisty?

Ja też mam takie bóle krocza, ud jak za dużo chodzę , czuję wtedy jakby i je rozpierało na zewnątrz..
moniqqq, a Ty jakie menu podajesz? :) 20stopni, ehhh z Wrockiem to zawsze tak jest, że jest tam najcieplej :)
Linda, szukaj autka i dziel sie znaleziskami

http://www.suwaczki.com/tickers/zem33e5ezp03lg0i.png

Odnośnik do komentarza

Ja mam wlasnie dokladnie jak marlenek! Jakby mnie rozpychalo cos... I tez jak Bumblebee nie moge zlozyc nog :D
Joasia super to lozeczko, wyglada na takie solidne:) A Ty masz taki malutki brzuszek :) Widac, ze malo przytylas :) Mnie tez wydzielina z piersi obrzydza i w zwiazku z tym nie sciskam, bo bym chyba padla. Dlatego tez karmienie troche mnie przeraza... "Troche".
moniqqq no, Wy to macie kawal auta :D Super, lubie duze samochody :) Ja sama bym sobie nie sprawila czegos az tak duzego, ale zawsze robi na mnie wrazenie :) Dzieki za przepis! ;)
daguccii a czemu taki nastroj? Gadaj tu szybko.

A jeszcze co do wizyt to ja w czwartek mam miec usg i tam maja mierzyc kosc udowa, glowke, brzuszek... To nie wiem, prenatalne czy nie? W kazdym razie to pewnie moje ostatnie :(

http://s10.suwaczek.com/201501101770.png

Odnośnik do komentarza

marti84 jadłam ostatnio przepyszny tort. Warstwa na samym dole to biszkopt czekoladowy, potem wisnie- ale nie dżem, wiśnie w dużych kawałkach jakby w odrobinie dżemu, potem mus czekoladowy, ale nie słodki, z gorzkiej czekolady potem biszkopt czekoladowy i na wierzchu śmietaną ale taka robiona z 30% pyyyyyyycha. A jeśli chodzi o masę na tort to na kotlet.tv coś widziałam.
Daj potem znać co wymyslilas!! :)

Jutro mąż złoży ostatni mebelek i wrzucę zdjęcia i wielkiego brzuchola i pokoiku. Dzisiaj kupiłam cala wyprawkę. WSZYSTKO! Ale fajne uczucie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371w6u39ft3.png

Odnośnik do komentarza

Linda24 2 psy i wozek chyba i tak nie zmiesci się do bagaznika, ale cóż...musielibyśmy kupić sobie ciężarówkę :) Jakoś potem będzie to ogarniać :)
marlenek chcę zrobić gulasz z dzika z kluskami sląskimi, tak,zeby można go było tylko przygrzac a nie siedziec nad garami cos robiąc na ciepło. I myślę,żeby upiec jakies mięso, może schab czy karkówkę. Takie do zjedzenia na zimno. I sama nie wiem co jeszcze... jakąś sałatkę zrobię, może jakąś warzywną(kapusta pekińska, kukurydza, ogórek, pomidor, papryka) z zółtym serem i majonezem i troche chilli, i może z tuńczykiem i makaronem. I takie roladki z szynki, z serkiem smietankowym, paseczkiem ogórka kiszonego i papryki.... i coś jeszcze ciekawszego bym zrobiła, ale dopiero zaczynam myslec co jeszze :) Tylko jutro biorę się za marynowanie mięsa.

http://www.suwaczki.com/tickers/43kt2n0ajsbauhb0.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!
Mam mętlik w głowie ponieważ położna na wczorajszych zajęciach szkoły rodzenia powiedziała, że odradza:
-ochraniaczy do łóżeczka na szczebelki i baldachimów- zła cyrkulacja powietrza dla maluszka
- śpiworków do spania- dziecku może być za gorąco a z kołderki zawsze może się rozkopać?
-stosowania emolientów- są dobre tylko przy problemach skórnych
- używania poduszki pod główkę przed 1 rokiem życia
- nadmiernego ogrzewania pokoiku, w którym śpi dziecko (najlepsza temp. 19-21 stopni C)
- prania ciuszków w specjalnych środkach dla maluszków (nie ma sensu skoro i tak stykają się potem z naszymi normalnie upranymi rzeczami)
- korzystania z różnych wkładek do wanienek- lepsza pielucha flanelowa a od myjek lepsze nasze ręce
Co o tym myślicie?
Pozdrówki

http://www.suwaczki.com/tickers/dxomdf9hvc41pib2.png

Odnośnik do komentarza

Linda co tu dużo gadać, jaki człowiek ma miec humor jak udupil sie na lazeniu przez pól dnia oglądając sie w przebraniu balerona, w jednym z nich do tego trza wyjść do ludzi, a na dodatek chopa w domu nie ma wiec nie ma nawet do kogo pyska otworzyc....aaaaaaaaaa :P no jak pomiary porobią to takie ala nasze prenatalne :) szkoda ze ostatnie, ale pocieszam cie ze teraz juz na usg nie ma takich rewelacyjnych widoków jak np w 12tyg:)

moniqq uwielbiam takie fury masywne ahhh :D

Aneta no wiec takkkkk....co do baldachimow to sama nie chciałam, ale te ochraniacz musze teraz przemyśleć... Spiworka tez nie mam, w łóżeczku pod roztytlanym rożkiem moze spać, o poduszce słyszałam i nie mam zamiaru stosować, przegrzewania siebie nie ścierpię wiec malej tez nie mam zamiaru, a co do wanienki to chyba kupie ta foczkę i na nią pieluszke, z praniem sie zastanawiałam nad tymi środkami i dla mnie jeszcze do przemyślenia :)

Tez juz kiedys oglądałam takie analizy kosmetyków i wychodzi na to ze hipp i Rossmann rządzą :)

http://www.suwaczki.com/tickers/thgflhb8pi36qmsc.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Aneta no to ciekawe rzeczywiscie... Ja baldachimu nie planowalam, planowalam natomiast te oslonki i nie wiem, bede musiala teraz poczytac. Jezeli chodzi o ciuszki to chyba jednak mimo wszystko upiore w tym dla dzieci przynajmniej to co do szpitala bede brala. Tak profilaktycznie ;) Do spania planowalam ten spiworek, ale chyba tak jak daguccii poprzestane na rozku o ile znajde jakis fajny. Poduszce mowie nie. Z preparatami to nie wiem, wyjdzie w praniu mysle. A co do temperatury w pokoju to bedzie ciezko, bo nawet w zime spimy przy uchylonym oknie... Wiec przegrzac malego napewno nie przegrzejemy, ale musimy pamietac, zeby okno zamykac co by go nie zaziebic.
daguccii a, ze taki humor... to taka standardowa chandra dla mnie :D Ja tak mam w sumie co drugi dzien... Nie wiem wlasnie czy zwalic to na ciaze czy jak. Co rano mam problem z ubraniem sie i od tego sie zaczyna a potem juz leci... Chlop wkurza albo go nie ma (mijamy sie), mama marudzi albo ma zaly nastroj i tez denerwuje, kot drze jape non stop, plecy bola, chodzic ciezko, wszystko nie tak ;p Jutro bedzie lepiej, chyba :D

http://s10.suwaczek.com/201501101770.png

Odnośnik do komentarza

aneta ze wszystkim zgadzam sie z położna. Jedynie pierwszy raz spotkałam się z takim zdaniem co do ochraniaczy... Przecież tylko z boki zakrywaja a nie z góry.... No i ten proszek, nie wiem czy tak od razu bym ryzykowala...

A ja mam pytanie. Jak w zimę ubrać dzieciątko które wychodzi ze szpitala? Pajacyk, sweterek, taki śpiworek z H&M i cos jeszcze?

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371w6u39ft3.png

Odnośnik do komentarza

Ja podobne rzeczy słyszałam na warsztatach, jutro zaczynamy szkołę rodzenia, to zobaczymy co tam nam powiedzą. Z tymi ochraniaczami do łóżeczka to mówili nam,że bardziej dziecko może się obrócić i wtulić w nie bużką i tak samo z kołderką, że może sobie na buzie zaciągnąć. Dlatego ja kupiłam taki śpiworek do spania, jak śpiochy tylko bez podziału nóżek :P Koleżanka mówiła,że u niej super się sprawuje. Z poduszką słyszałam to samo, tylko można tych specjalnych poduszek typu klin. Z temperaturą też się zgadzam, sama nie lubię jak jest za gorąco. A co do prania, cały czas mam wątpliwości co do tych specjalnych proszków, wydaje mi sie troche bez sensu, bo wszystkich swoich rzeczy w tym tez nie wypiore....może tylko ciuszki na wizyte w szpitalu....a potem spróbuje już w normalnym....tak myślę.
Anetterainbow Ja mam zamiar ubrać synka w to samo, co napisałaś plus czapeczka :)

http://www.suwaczki.com/tickers/43kt2n0ajsbauhb0.png

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj dostałam kartony z ciuszkami od szwagierki i mój mały jest już ubrany od stóp do głów do 2 lat, a i tak połowy rzeczy nie wykorzysta coś mi sie wydaje ;) jakoś zaczełam sie już czuć niepewnie i musiałam mojego po to wysłać zeby wiedziec co jeszcze potrzebuje. Reszte rzeczy planuje dokupic przez internet. No i ten wózek jeszcze trzebabylo przetestować w sklepie.
Aneta ochraniaczy i baldachimu nie chce (wg mnie niepotrzebnie kurz zbiera), co do śpiworka to wole to lub rożek (obawiałabym sie, ze kołderka moze sie przydusic). Co do emolientów to sama sie nie orientuje jeszcze. Zastanawiam sie nad poduszką typu klin (w razie gdyby sie ulało). Jak narazie to boje sie ze zmarznie bo mamy troche okna nieszczelne. Co do prania to ewentualnie te pierwsze prania zrobie w specjalnym plynie. Ja osobiscie nie uzywam gabki, bo mam wyobrazenie, ze tam pelno bakerii jest, takze małego reka bede tez myc.

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywi09k297tmlkh.png

Odnośnik do komentarza

Witam z rana:D O matko ja nie nadrabiam z czytaniem was a co dopiero z odpisywaniem hahaha....Tyle rzeczy ostatnio ogarniam( albo i nie ogarniam) że sama się we wszystkim już głubię.
Joasia86 a możesz coś więcej powiedzieć o tym zaświadczeniu o cesarce od okulisty? Czy to przez wadę wzroku ją dostałaś czy to coś poważniejszego? Mi jeszcze nic nie cieknie. Brzuszek super a łóżeczko cudowne:D
Linda24 wygląda na to że prenatalne. Ostatnie prenatalne robi się pomiędzy 30 a 32 tc wie to chyba prenatalne.
Anetterainbow super że masz już wszystko. Teraz nic tylko prać prasować i czekać na maleństwa:D Ja z wyprawką dalej w czarnej dziurze.
AnetaZ86 chyba położna ma rację. Z tego co ja słyszałam i jakie mam zdanie to ochroniacze na szczebelki tak ale dopiero po 1 miesiącu życia dopiero wtedy dziecko staje się ruchliwe i jest to ochrona przed włożeniem rączki czy nóżki miedzy szczebelki. Więc ja kupuje na pewno.
Mi znowu położna mówiła że jej zdaniem śpiworek dla dziecka jest dużo bezpieczniejszy i praktyczniejszy dla mam. Więc ja kupuje śpiworek zamiast kołderki ale na początku do 1 lub 2 msc dziecko będzie mi spać w rożku.Z przegrzewaniem dziecka i z poduszką to wiadomo ani jedno ani drugie nie jest dobre( chyba że faktycznie ta poduszka klin). Z wkładek do wanienki nie będę korzystać tylko właśnie z pieluchy. Co do emolientów to nie wiem . A jeśli chodzi o pranie ciuszków to do pierwszego prania użyje tych detergentów myślałam o Loveli. A potem to chyba będę prała w szarym mydle.

http://www.suwaczki.com/tickers/85993e3kr6fb4k0y.png

Odnośnik do komentarza

I tak oto Śląsk pożegnał hiszpańskie niebo i 20 stopni... czy to Marlenek nam pozazdrościł??:) Dziś przynajmnije chyba włączą Ci ogrzewanie bo jest 9 stopni, więc nie będziesz marznąć. Ciemno, leje i zalatuje ponurym listopadem. Ale nic to, nie dajemy się chandrze i dziś ogólne sprzątanie kuchni w planie, łącznie z szafkami, już się cieszę :D Dziewczyny, czy Wy też zauważyłyście że Wasze dzieci reagują na głośniejsze dźwięki z zewnątrz? W pon T. zadzownił budzik o 5.30, a miał go podpiętego do ładowania nad moim uchem. Dodam, że dawno już nie chodził na rano, więc odzwyczailiśmy się od wstawania o takiej godzinie. Mała, jeśli sobie to możecie wyobrazić "skoczyła" na równe nogi, aż się cała napięła i przez pół godziny nie umiała się uspokoić, ruszała całym brzuchem,nóżkami i rączkami, chyba się wystraszyła. Tomkowi było tak przykro, że zestresował dziecko, że w następną noc miał przerywany sen, żeby od razu jak budzik zadzowni go wyłączyć, zerwał się szybko i już mała nie szalała. Masakra. a z innej beczki dziś doktorek i szkoła rodzenia :) jupi!
moniqq to łączymy się w weekend w bólu :P znaczy się w radości z odwiedzin gości :P u mnie jeszcze w dodatku 11-letnia siostrzenica T. chce zostać na noc, a jak zostaje to chce spac ze mnąw łóżku, a T. w małym pokoju. I sobie tego nie wyobrażam teraz w ciązy, nie mam ochoty na obcych w łóżku, zwłąszcza że potrzebuje miejsca i po całej imprezie będę zmęczona. A u Ciebie w menu dziczyzna powiadasz? grubo:) a jeep to musi fajnie palić, nie chce wiedzieć ile zostawiacie na stacji... dobrze że paliwo staniało :)
Bumble a pewnie, korzystaj, póki masz chęć i tyle pomysłów, jestem za i podziwiam :) dzisiaj też takie rozrywki w planie?:)
Joasia86 super że dzidzia zdrowo rośnie a mama ma już tyle zakupów :) i skoro chciałaś mieć cesarke to gratuluję, że się udało! Brzuszek super! Mi siara leci już ponad miesiąc, tak więc super.
Linda to już jutro badanie! super! zobaczysz Kacperka tak szczegółowo, ciekawe jaki już jest duży i ile waży. Diś wolne czy roboczo? Co do filmów w ciązy... też miałam takie plany, a wyszło, że więcej oglądałam przed, bo teraz cały czas mam coś do roboty, a jak mamy wolny wieczór czy popołudnie, to wolimy iść na spacer i tak to się zawsze rozmywa. jedynie w weekend coś się uda obejrzeć. Pamiętam jak dawno temu sobie mówiłam, że jak kiedyś bede w ciązy to obejrze sobie wszystkie sezony "gotowych na wszystko"... i co? dupa blada :)
Anetterainbow dzięki za porady :) już mi coś tortowego kiełkuje w głowie, wiec na pewno podzielę się efektem ostatecznym :D wrzuć koniecznie zdjęcia brzuszka i pokoju!

Odnośnik do komentarza

AnetaZ86
- ochraniaczy do łóżeczka na szczebelki myślę zakupić ale potem, zresztą myśę, że mala na początku i tak bedzie spalaa z nami
- baldachimów nie planowałam - ładnie wyglądają ale gromadzą kurz
- śpiworek czy kołderka - tu jeszcze nie wiem
- nagrzewać pokou przesadnie nie zamierzam bo tez nie lubię jak jest za gorąco. podobno zalecna jest tylko żeby byłó ciepło podczas kąpieli, wtedy ma być wyższa temp.
- podusszki też nie planuje
- do prania mam kupioną lovele i bede jej używał dopoki się nie skonczy a potem juz normalny płyn
- wkładkę foczkę mam w planie kupic i na to pieluszke
dagucci a dziś jak nastrój?
klalaa super że się tak obłowiłaś :) ale pewnie i tak coś dokupisz :) a jak się czuesz? Odpoczywasz i nie nadwyrężasz się?
Daria ja kupiłam kombinezon 62/68 a na czapce tez jest napisane 62-68 a pod spodem 42-44 o ile coś Ci to da :)

Odnośnik do komentarza

Marti84 Mąż mysliwy, to w zamrażarce dziczyzna jest :) tak,żeby coś innego było :)....a aucie w ramach oszczednosci zamontowalismy w tym roku gaz i pali już o połowę mniej:) Mamy jeszcze oprócz tego turbo oszczędnego citroena c3 po moim panienskim zyciu :P ale do miasta i korków jest idealne. A kuzynki w łózku współczuje, nienawidzę spać z kimś w łózku, pewnie dlatego,ze długo spałam z siotrą jak byłam mała....teraz tylko męża akceptuję :P... Ale szczerze, to ja bym sie budziła z kazdym jej ruchem w łózku i lekkim dotknięciem mnie. Może da sie jej wytłumaczyć,że to nie jest najlepszy pomysł ? A u mnie tez dzisiaj deszcz i nagłe ochłodzenie. A i Janek tez reaguje na dzwięki, ostatanio w kinie cały czas harcował. Ale on ogólnie meeeega ruchliwy zrobił sie ostatnio, i uspakaja sie praktycznie dopiero jak ide spac....o dziwo :P
Daria13 Kupiłam kombinezon 62, aczapeczki jeszcze nie mam, ale rozmiar chce kupic 36-38.

http://www.suwaczki.com/tickers/43kt2n0ajsbauhb0.png

Odnośnik do komentarza

dagucci a jak z Twoją cukrzycą, przyjęli Cię w końcu? Ja niestety 4-8 x mierzę cukier a do tego 4 x insulina:/, bo dieta nie pomogła. A no i przez dietkę schudłam w 2 tyg 1kg,

My już takie ciężaróweczki się robimy, każdemu coś zaczyna dolegać, plecy, kręgosłup, cipki, skurcze itp., dobrze, że już krótka droga przed nami :)

Marti daj znać jak po wizycie :)

Co do porad w szkołach rodzenia to dużo racji w tym co mówią, ale ja i tak muszę po swojemu tzn. śpiworek już mam, baldachim i osłonka nie są mi potrzebne, poduszka tak ale pod materacyk a nie pod główkę, w razie ulania. Do kąpania nigdy nie używałam gąbek, foczek czy pieluszek i teraz też tak będzie a jeżeli chodzi o pranie ubranek to wypiorę w płynie dla dzieci, później spróbuję jakieś ubranko wyprać z naszymi i jak nic nie będzie się działo to będę prać tak jak nasze (to się okaże).
Moi chłopacy różnie reagowali na różne środki, bo starszemu to musiałam prać ubranka w białym jeleniu, bo miał uczulenia nawet po tych płynach dla dzieci a Karol nigdy nic nie miał, nie musiałam go niczym smarować, nawet pupki i było ok. Mam nadzieję, że Margolcia pójdzie w ślady Karolcia :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3skjoi99r3z1q.png
http://www.suwaczki.com/tickers/d69cj44jkcbqbxtu.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlanli5wu02oh6.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...