Skocz do zawartości
Forum

Skarby Styczeń 2015


Rekomendowane odpowiedzi

daguccii oj sieczka, sieczka konkretna :D Jak dobrze, ze ciaza tylko 9 miesiecy trwa :D Jakby tak trwala troche dluzej to pewnie cofnelabym sie z rozwojem do epoki kamienia lupanego i rozpalilabym w domu ognisko.
klalaa dzieki, czyli to jednak moze byc krew?:D Na szczescie wszystko jest ok dzisiaj:)

Dzien dobry dziewczyny :) Ja wstalam o 5 zawiezc mame i o 6 polozylam sie spowrotem, ale Kacper pod wplywem moich endorfin zwiazanych z wizyta nie daje mi spac :) A po za tym jestem mega glodna mimo, ze na noc objadlam sie tostow z kilogramem sera... I popijam teraz goraca czekolade zagryzajac swiezutko upieczona bagietka z maslem czosnkowym :D Ach ta ciaza... Normalnie by se czlowiek strzelil kubek mocnej kawy i do roboty ;)

Marti no wez napisz co u Ciebie i Ninki!!! Ja rozumie, obiad na miescie i te sprawy no ale daj spokoj :D
marlenek jak ten film? Mam chrapke na niego, ale cos mi sie wydaje, ze moze byc mocno przereklamowany...

http://s10.suwaczek.com/201501101770.png

Odnośnik do komentarza

Dobry! Już mi sie wczoraj nie chciało pisac, jak zobaczyłam ile naprodukowałyście dlatego zostawiłam sobie to na teraz, przy porannej kawce :) We wto miałam usg w tym szpitalu i mała była obrócona pośladkowo, dlatego na wczorajszą wizytę zafundowałam jej podwójnego snickersa 40 minut przed i zadziałał :D już pod gabinetem czulam że daje czadu po żebrach i pomyślałam, że tym razem nie ukryje przed nami swego kwiatu kobiecości, sa sa sa sa :D i tak Ninka jest Ninką a nie Ninkiem! Waży 1200 g, nie cierpi usg bo zastłaniała cały czas buźkę rączką, albo podrzucała sobie pępowinę na twarz żeby nie bylo widać przypadkiem :D Tomek się śmieje, że mamy małą celebrytkę ;) i wczoraj była idealnie odwrócona do wyjścia, ale doktorek powiedział że do 32 tygodnia jeszcze może coś się zmienić (zwłaszcza, że dzień wcześniej była zupełnie na odwrót), ale oby nie. Wrzucam 2 zdjęcia, na jednym widać rękę zgiętą w łokciu, którą przykłada do twarzy, a na drugim buźkę i dłoń. Potem była SR i było o kąpaniu niemowlaka i fajnie było. Położna też mówiła, że tych emolientów nie ma sensu kupować, bo że drogie i do skóry atopowej a u zdrowego bobasa wystarczy płyn 3w1 i tyle. i odnośnie kąpieli, żeby kąpać nie rzadziej niż 2x tydzień... Bo skóra maluszka jest cieńka i codzinna kąpiel ją podrażnia i przeszkadza w tworzeniu się bariery ochronnej. I of kors pupkę można przemywać wodą jak maluch coś grubszego zrobi. A Wy jak często planujecie kąpać malucha? Ja myślałam o codziennej kąpieli i sama nie wiem... Po SR poszliśmy na te ćwiczenia i były w opcji "z mężami" więc poćwiczyliśmy na kręgosłup rózne formacje z gumą :) a potem przez pół godziny był masaż, mmmm :D Tomo miał dżiny i nie dal rady przysiąść i masować, więc mi trafiła się PAni fizjoterapeutka która tak mnie wymasowała, że po przyjeźdie do domu poszłam spać jak bobas :D a dziś będzie kolej męża :D Dobra, końćzę o mnie i biorę się za odpisywanie WAm :)

monthly_2014_10/skarby-styczen-2015_18884.jpg

monthly_2014_10/skarby-styczen-2015_18885.jpg

Odnośnik do komentarza

Linda "zmień majty" buahahahaha :D normalnie rzeczwiście wątek jak z "Bravo GIRL" :P ale, czerowne niteczki to mi też od razu z opisu koarzą się z odejściem czopa, bo tak to jest opisywane wszędzie, więc pewnie też bym się zeschizowała. A na którą dziś wizyta? Już się nei mogę doczekać! :) Ciekawe jaki Kacperek będzie duży?:) a w tej robocie to Cię urządzili, nie daj się zamęczyc!
moniqq a u Ciebie jak na SR? Jak się podobało mężowi? Jakie wrażenia?
AnetteRainbow Dołącze się do pytania: gdzie Ty mieścisz 2 dziewczynki? Taki zgrabny mały brzuszek! A pokoik przesłodki, śliczne mebelki, ja z bajki :)
a co do sernika, to nie robiłam w opcji z białą czekoladą, u mnie chodzi tylko opcja dla łąsuchów - ze snickersami :D
Anna.Lee Mercedes z taką mocą.... mrrrr :D ale w sumie dobrze, że nie masz, bo kto by te mandaty płacił? Jeździć takim przepisowo to grzech, musiałabyś do PL przyjeżdżać żeby poszaleć. A grzeczna Lagunka to ani nie kusi ani nie sprowadza na złą drogę... :)
Brunetka w remontach zawsze wychodzą "różne dziwne rzeczy" współczuję! Uzbrój się w cierpliwość i odliczaj do końća :)
Joasia86 Przykro mi, z powodu faceta Twojego. Każda z nas potrzebuje wsparcia i miłości w ciąży (i nei tylko) ale w ciązy szczegółnie, a kto nam ma je dać jeśli nie druga połówka? Piszesz, ze chciałabyś, żeby on Ci zaproponował wspólne mieszkanie,a on tego nie robi, może rzeczywiśce ma uraaz po tej żonie? Może myśli, że Ty będziesz lepiej zaopiekowana przy mamie i przy bliskich niż przy nim? Joasia, jesli Ci na nim choć trochę zależy to nie przekreślaj tego, weź sprawy w swoje ręce i porozmawiaj z nim szczerze, że go potrzebujesz, że chcesz pełnej rodziny dla dzidziusia i nie chcesz związku na odfległość bo to nie przetrwa. To czy to jest zadupie czy centrm miasta to nie ma znaczenia, bo w ciązy i tak siedzimy głównie w domu, zwłaszcza teraz jak idzie zima, z dużym brzuchem a jak maluch się urodzi, to też na początku będziesz spęzać czas głownie z nim i nie będziesz potrzebowała wielkomiejskich rozyrywek. Poweidz mu że czujesz się samotnie tu gdzie jesteś teraz, a u niego byliyście razem chociaż wieczorami. Spróbuj, żebyś kiedyś nie żałowała, że przemilczałaś temat i zostałaś sama z maleństwem, a on może nie zdawać sobie sparwy z powagi sytuacji. A skoro mówi że Cię kocha i tęskni to szansa jest żeby się wszystko poukładało! Powodzenia! a co do baby shower, to też jakoś nie :) a TY planujesz?
Dagucci 2,5 kotleta i saper? :D jesteś niesamowita :D że co studiowałaś MEGAMÓZGU???
MArlenek i jak film? ja też bym się wybrała chętnie.
MArlesia jakie zdrowe ciacho :) jak wyszło? Dzieciakom smakowało? :)
LEaka gratuluję okazyjnych zakupów :) wrzuć foteczki. Ja nie mam zawrotów głowy, więc nie pomogę niestety :(
i jeszcze raz wrzucam moje dziecie z bicepsem, bo mi się do góry nogami wkleiło :P

monthly_2014_10/skarby-styczen-2015_18886.jpg

Odnośnik do komentarza

Marti84Szkoła rodzenia rewelacja ! przedłużyły się o 30 min, bo babka tak sie rozkęciła :P o dziwo 3,5h nawet szybko zleciało. Na początku mieliśmy na temat porodu, ale kobieta bardzo fajnie opowiadała o tym wlasnie z prespektywy położnej ( pracuje w szpitalu w którym będę rodzić), opowiadała o realiach szpitala, o zachowaniach położyznych... bardzo dużo rad panom dawała :) A oni przede wszystkim byli zainteresowani wszelkii symptomami, kiedy czas zawieść kobietę do szpitala :) Także mąż zadowolony :)Na zajęciach mamy 6 par. Super,że wszyskie kobiety były z facetami. Taka miłą atmosfera na nich panuje i oczywiście dostałam znowu milion próbek, smoczek buteleczkę itp :) I tez takie kompendium wiedzy ze SR.
A film Bogowie tez oglądałam i polecam :) Nam sie bardzo podobał

Joasia86 trudna sytuacja :( Ale zgadzam sie z radami dziewczyn, musicie otwarcie pogadać o tym co czujecie. Twój facet sie boi,że odejdziesz jak bedziesz miała dosyc tego jego zadupia....ale chyba nie rozumie, że nie zabieranie Cie tam moze skończyć sie tym samym ?! Ale wtedy oboje nie bedziecie wiedziec co by było, gdybyście spóbowali.
marlesia uwielbiam ciasto marchewkowe ! Trzymam kciuki za cukier :)

http://www.suwaczki.com/tickers/43kt2n0ajsbauhb0.png

Odnośnik do komentarza

dagucci na pierwszą wizytę też musiałam czekać a teraz mam regularne wizyty co 2 tyg, wtedy lekarz sprawdza dzienniczek tzn. kontrolę cukrów, wypytuje co jem i w jakich ilościach i wtedy podejmuje decyzje o jednostkach insuliny. ogólnie nie jest to takie straszne, więc nie trzeba się bronić, bo przecież najważniejsze zdrowie dzieci :))))

Tak czytam, co piszesz o koleżankach to niestety jest tak, że ślub i dziecko wszystko zmienia tzn. przyjaciele zostaną (ale tylko ci prawdziwi) a ci "zwykli znajomi" to często mają już inny świat i nie mają miejsca dla znajomych, którzy przebierają kupy zamiast na imprezy chodzić. To przykre, ale prawdziwe.

marti kurcze to ja mam stracha, bo termin z om mamy taki sam a moja mała ważyła 1200 2 tyg. temu. Cholercia wolałabym żeby przybierała po porodzie niż w brzuchu :/
Fajnie, że Ninka obróciła, pewnie już tak zostanie a jak nie to kolejne snickersy :)))))
Oj zazdroszczę masażu specjalisty :)))

Chłopakom smakuje to ciacho, ale dzieciakom nie powiedziałam z czego jest zrobione hehe ogólnie nie czuć marchwi, ale wyszło trochę mokre (tak mi się wydaje) i nie urosło, ale jakie ma być jak w nim tylko 5 łyżek mąki kukurydzianej hehe Zaraz będę je zjadać i zobaczę, czy rzeczywiście cukier nie skoczy do góry :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3skjoi99r3z1q.png
http://www.suwaczki.com/tickers/d69cj44jkcbqbxtu.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlanli5wu02oh6.png

Odnośnik do komentarza

Marti84 Rany te Bąble już takie duże, że coraz mniej ogarniam, co się dzieje na tych USG . Wreszcie przestają się mieścić, wspaniale! GRATULUJĘ 100% Ninki! :D I w końcu przyjęła Twoją wymarzoną pozycję. Takie posłuszne dzieciątko :P Też myślałam, że bejbiki trzeba kąpać codziennie, ale wcale nic nie mam przeciwko pomysłowi kąpieli 2x w tygodniu ;P

Anetterainbow słodki pokoik! A widok dwóch maleńkich łóżeczek - wzruszający:) Twój brzucholek wydaje się taki mały! Aż ciężko uwierzyć, że masz 12 kg na plusie :O

Marti84, Linda24 te dwie cyferki z "7" na przedzie... MASAKRA :D U mnie dziś pierwszy dzień dwucyfrowego odliczania. Później będę się od Was uczyć, z opowieści o początkach z Maleństwami, a ja jeszcze brzuchata będę :P Linduś, a te bóle okresowe, to nie są już te przepowiadające przypadkiem? Choć te nitki są zastanawiające (ale ma to sens, że od bielizny). Ciekawa jestem, co znachorek na to. A z tą robotą to współczuję:( Aż ciężko uwierzyć, że każą Ci tam tak ciężko pracować. A jak to jest z tym ubezpieczycielem? Nie będziesz mogła iść na wolne, jeśli się nie ogarną?
A tak poza tym - zamordowałaś mnie opisem swojego śniadanka! Jak zwykle przez Was muszę iść do sklepu :P

Anetterainbow, Linda24 czytałam Was wczoraj wybiórczo w drodze do domu, z komórki i najpierw widzę coś we wpisie Lindy, że trzeba się ogarnąć przed wizytą u lekarza, a potem Anette, żeby Linda ZMIENIŁA MAJTKI!!! Hahahaha myślałam, że spadnę z chodnika ;D :D :D :D Ale ok, już ogarnęłam wszystkie posty po kolei i wiem, o co cho z wizytą i z gaciami ;P

Joasia86 kurczę :( Strasznie mi przykro z powodu tego, co piszesz o swoim facecie... Rzeczywiście to wygląda, jakby był nastawiony na wygodę. Kompletnie niedojrzały koleś. Że też kolejne dziecko w drodze nie nauczyło go jeszcze niczego. Żeby się nie okazało, że jest już za późno, gdy zrozumie swój błąd (a na pewno zrozumie, gdy w końcu dojrzeje, odechce mu się imprez i zorientuje się, że jest sam na świecie). Jesteś naprawdę dzielna. Dobrze, że masz mamę u swego boku.
Co do babyshower, w moim otoczeniu nie spotkałam się z taką imprezą, więc myślę, że nie będę robić, ale pomysł z babskim spotkaniem, z dzidziem jeszcze w środku - fajny!:)) Ale jeśli Ty byś chciała coś takiego, to myślę, że warto wspomnieć przyjaciółce, zamiast czekać aż się sama domyśli. Zawsze możesz jej pomóc w przygotowaniach, a ona zajmie się zaproszeniem gości:) W końcu byłaby to tylko kwestia wysłania maila do wspólnych znajomych.

Anna.Lee Mercedes - POPIERAM! I niemal każdy użytkownik meśka to potwierdzi "kto nie miał, nie jeździł, ten nie wie, że to jest miłość na całe życie". Płynie jak masełko, a sprawa solidna, jak mało co. Cwaniakuję, a sama jeżdżę autobusami ;D Ale mam doświadczenie z mercami i się zgadzam:)

daguccii "No ja w końcu zjadłam 2,5 kotleta i teraz leze na pól zywa i gram w sapera... Ah te ciążowe szaleństwa :)" hahaha no brak słów! Jesteś CUDNA ;D

marlenek no z tymi stopami coraz trudniej! Ostatnio myślałam, że złamię sobie kark przy samym myciu! Już z bezradności skończyło się na wylaniu mydła na dno brodzika i tarzania w tym stóp ;P Muszę opracować jakąś lepszą technikę.

LeaKa niezłe interesy ukręciłaś na tej wyprawce :D Zawrotów nie mam, ale to podobno normalne w naszym stanie. Uważaj na siebie.

http://lb1f.lilypie.com/BeMTp1.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ;)
Marti super, że Ninka jest Ninką i że wszystko u niej okej ;) moja Hania też nie lubi usg i jest wstydliwa, buźki nie chce nigdy pokazać, także coś w tym jest ;p a to 1200g to dobrze na ten tydzień? Bo nie znam się ;p

Linda czekam na relację co tam u Kacperka ;p i mam nadzieję, że te nitki to były tylko z gaci i nic się nie dzieje niepokojącego. ;)

A ja znowu obudziłam się z tak cholernie twardym brzuchem, że ruszyć się nie mogłam ;/ kurde trochę mnie to martwi, mam nadzieję, że będzie okej. Jeszcze 6 dni do wizyty, muszę dać radę ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9io4pz9j04gug.png

Odnośnik do komentarza

Siemka dziewczynki :) o jak miło i przyjemnie, gdy grzejniczki ciepłe a nawet gorące :) uwielbiam, piecuch ze mnie straszny :)
Film bardzo fajny, zrobił na nas wrażenie, nie miałam pojęcia o tym jak to kiedyś było, ile ci ludzie musieli przejść, zrobić, zwalczyć.. Sama historia jest rewelacyjna i gra aktorów powala.

Marti, gratuluję córki :) Widzisz przekręciła się, ale jak sama piszesz dzień wcześniej była inaczej, więc pewnie codziennie się przekręca, spokojnie jeszcze ma miejsce i w odpowiednim czasie się ułoży.

Ja też juz wcześniej słyszałam o tym że nie powinno się kąpać dziecka codziennie bo dobrą florę bakteryjną się zmywa, pupkę oczywiście tak, przemywać płatkami z wodą Myślę, że my co 2-3 dzień będziemy kąpali.

AnnaLee, mój tata od 20lat jeździ tylko mercedesami i nie ma zamiaru nic innego kupić - mówi, że "są samochody i mercedesy - to zupełnie inny gatunek" :)
LeaKa, to mogą byc nagłe spadki cukru lub ciśnienia, ja tak mam jak mi ciśnienie spada i mam wtedy 70/40, muszę szybko się czegoś napić, przegryźć i powracam. Teraz noszę w torebce mały soczek i batonika na wszelki wypadek. Pogadaj z lekarzem bo o ile niskie ciśnienie podobno nie jest groźne to cukier już tak.
Marlesia, daj przepis na to ciasto, daj :)
My też dziś zaczynamy szkołę rodzenia :) ciekawe jak będzie..
Marti, hehe, ja nic nie widzę na tych zdjęciach :) w ogóle ich nie obczajam :) Fajnie, że skorzystałaś z profesjonalnego masażu :)
Linda, czekolada i czosnek? khy khy.. ciąża :)
dagucii, nie da sie naciągnąć na kino? W środy są tanie bilety (w multikinie z orange a w cinema tak po prostu) :) My juz tak ze 3-4 lata chodzimy, staramy się prawie w każdą środę :) Ciekawe jak to będzie, gdy już synuś będzie.. Mam nadzieję, ze nie skończymy jak znajomy A., który w kinie ostatni raz był przed pierwszą ciążą a dzieci mają po 5 i 4 lat - ZGROZA

http://www.suwaczki.com/tickers/zem33e5ezp03lg0i.png

Odnośnik do komentarza

Nie zniese! Ciążowa półgłówkowatość w pełnym rozkwicie! Pojechałam na zakupy do Kauflandu , takie przedimprezowe. Stoję przy koszykach i wkładam monetkę, taką wiecie, co przy breloczku mam o standardowym rozmiarze.. próbuję, próbuję, ni ch*ja nie działa, wiatr wieje w oczy z deszczem, grrr... siegam po portfel szukam 2 zeta, wsadzam i też nie działa... wściekła nie wiem ocebe, a za mną stoi babka co pracuje w sklepie i przypchała koszyki żeby je tam wstawić z parkingu, czeka cierpliwie, ale chyba cierpliwość jej się skońćzyłai mówi do mnie: "Przecież koszyki są odpięte..." Nosz kur....! Siłowałam się z odpiętym koszykiem, brak słów.
moniqq super, że szkoła rodzenia zrobiła pozytywne wrażenie na Twoim menie i na Tobie. U nas jest 8 par i też większość chodzi w duecie, a zajęcia z ćwiczeniami trwały 3h czyli prawie jak u Was i też przeleciało. Fajnie, że można posłuchac przydatnych porad:) ile macie spotkań?
Marlesia, Oleńka Nina waży 1200 i jest o tydzień opóźniona, czyli wg usg z tą wagą powinna się urodzić 16.01. Tak więc Twoja Malutka Marlesia rzeczywiście galopuje.
Oleńka śliczny brzuszek :) A co tam w tle za futrzasty dywanik??:) Uwielbiam zdjęcia brzuchowe, bo na co drugim przemyka kocur albo psiur :) Oleńka, odliczaj dni, te 6 przeleci szybko. Nie przemęczaj się, leż, odpoczywaj i nie stresuj też na zapas.
Bumble dziekuję, dziękuję :) ciesze sie bardzo ze sie juz odwróciła, ale nie wierze że to już na stałe :) W razie czego - snickersami ją zmuszę :D A jak udało się wczoraj spotkanie ze znajomymi? To że masz termin 3 tyodnie później, wcale nie znaczy że urodzisz na końću :) A Ty i Twój men urodziliście się w terminie? Bo ja 2 tygodnie po, a mój T. tydzień po, tak więc myślę że Ninek przyjdzie na świat z drobną obsuwą czasową :D

Odnośnik do komentarza

Marti Ninka wstydzioch ! :D Ale super, ze sie obrocila i ze juz na 100% pozostanie Ninka :-) Super, ze wszystko dobrze :)
olenka malutki brzusio! pazurki sliczne ;)
Bumblebee no, daly mi dziewczyny z tymi majtkami :D az mi sie glupio zrobilo ;D
marlenek no, mieszanka sniadaniowa byla niezla ;p

Ja juz po;) Wszystko jest super i Kacper juz ulozony do wylotu :D czyli glowa w dol a pupa pod moimi zebrami :) Wszystkie moje skurcze i bole normalne, wszystkie wyniki w normie i nawet moj przyrost wagi jest ok ;p A Kacper? No tak jak sie mozna bylo spodziewac, tluscioch!:D Przekroczyl norme :p i wazy 1550g :D I na szczescie to nie ostatnie usg, bede miala jeszcze jedno w 34/36 tygodniu :) Zazyczylam sobie hehe ;) A ze Kacper jest Kacprem tez nie ma watpliwosci, odrazu pokazal co ma miedzy nozkami ;p

http://s10.suwaczek.com/201501101770.png

Odnośnik do komentarza

Linda gratulacje że wszystko super i że Kacper ułożony do wylotu :) a ta waga! Jaki duży! Czy przesunął Ci się w związku z tym termin?
Marlenek super, że seans udany, postaram się mojego wyciągnąć za tydzień na promocyjną środę :) dobrze, że Ci grzeją i że nie musisz marznąc, bo w taką pogodę to zgroza. Co dziś pichcisz?:)
A tak wogóle co słychac u Ania19, Żabka, Jacqueline, Madzia75??:)

Odnośnik do komentarza

Marti staram się odpoczywać i nie myśleć o tym :D mam nadzieję, że jakoś to będzie :P Hania szaleje, więc z nią nic się nie dzieje, tylko to twardnienie takie straszne i boli jak przed okresem. Idę po nospę do apteki, zobaczę czy coś to zmieni. Aaa na drugim planie byczy się mój futrzak :D taka jest leniwa hehe :D

Linda super, że z Kacperkiem okej :D i jejku jaki już duży :P Ciekawa jestem ile moja Hania już waży ;p nawet nasuwała mi się myśl, by jechać do szpitala z tym twardnieniem brzucha i napewno bym wbiła się na jakieś dodatkowe usg, ale boję się że mnie zatrzymają i wyjdę po weekendzie a tego nie chcę :P Już raz wbiłam w lipcu na cwaniaka by tylko sprawdzić czy wszystko gra i 4 dni musiałam się męczyć tam :D jakoś wytrzymam te 6 dni do wizyty i 3 tygodnie do usg :P a jedyne co mi się podoba w ciąży to moje paznokcie :D są tak cholernie twarde, że nie idzie ich złamać, nigdy tak nie miałam ;p tak samo włosów mam duuużo więcej, ale podobno to mija wraz z porodem :P mogłoby tak zostać :D

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9io4pz9j04gug.png

Odnośnik do komentarza

Pogoda paskudna gdzie to słońce i ciepełko z przed kilku dni?
Dziś mam południe wizyt i cieszę się niemiłosiernie że w końcu ruszę się z domu do ludzi:D
Marti84 zaćmienie umysłu haha...ciąża piękny stan:D Ja ostatnio dwa razy wracałam się do domu po portfel a że mieszkam na 3 piętrze myślałam że ducha wyzione:D Super że z dzidziusiem wszystko ok.
No nic lecę się ogarnąć I mimo tego że pada postanawiam wyprostować włosy bo ostatnio wyglądam jak żul ,menel ciężarny:D

http://www.suwaczki.com/tickers/85993e3kr6fb4k0y.png

Odnośnik do komentarza

Marti, dziś nie wymyślam za bardzo i będzie ogórkowa :)
hehehe, dobra jesteś :) dobrze, że pani przyszła bo kto wie jakby się to skończyło ;p
Daria , co to za wizyty? Dobrze mieć proste włosy choć przez chwilę bo przy tej pogodzie długo to nie potrwa :)
Oleńko, gdy mi twardniał brzuch to gin kazała 3x dziennie nospe łykać, na to ja jej mówię, że nie trzeba ,że dam radę z tym bólem, a ona mi , że to to ona wie ale chodzi o to by rozluźnić brzuch :) Kazała mi brać przez tydzień, dwa ale po 3 dniach przestałam bo brzuszek zmiękł :) więc kup i łykaj żeby maluszkowi było lepiej.
Linda, NO! to dopiero Kacper! :) świetnie , że wszystko dobrze, pytałaś co to za niteczki mogły być?

Wrzucam zdjęcie mojego skromnego bebzulka w 27,0 na plusie 12 kg :)
oraz moją koteczkę ,która wczoraj najpierw sie przytulała do brzuszka a potem go łapkami ugniatała :)

monthly_2014_10/skarby-styczen-2015_18912.jpg

monthly_2014_10/skarby-styczen-2015_18913.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/zem33e5ezp03lg0i.png

Odnośnik do komentarza

marlenek że tak powiem dzisiaj chodzę po kolędzie:D
Najpierw do mamy na obiad potem do koleżanki na popołudniową herbatkę w damskim gronie a na koniec wizyta u siostry:D Wyprostowałam włosy i chodź wiem że po 3 minutach na tym deszczu spuszą się i bede wyglądać jak pudel ale jakoś mi się lepiej zrobiło bo ostatnio to tylko dresy kok i kanapa. Ach ta wspaniała ciąża:D

http://www.suwaczki.com/tickers/85993e3kr6fb4k0y.png

Odnośnik do komentarza

Mam demota po tych zakupach, gardlo mnie boli, biodra i plecy tez... ten trzeci trymestr dupy nie urywa :-/ nie mam nawet sily isc sobie zrobić herbaty a gdzie tam obiad.
Olenka ja bym odpuscila chyba ta izbe, moze spróbuj z ta nospa jak Marlenek radzi? Mi tez hery zgestnialy i paznokcie stwardly i cera się wygladzila wiec jakies plusy savtej ciazy :-)
Marlenekfajnie kocurek ugniata brzucha :-) milo! Tez bym zjadła ogorkowa ale zachcialo mi się canneloni z mięsem mielonym, sosem pomidorowym i serem i se to teraz musze zrobic.. a Twoj brzusio śliczny :-) ciocia Marti pozdrawia synka!
Daria ja sobie tez wczoraj wyprostowalam i mimo deszczu jeszcze dzis sie trzymały. Przyjemnego tourne zycze :-)

Odnośnik do komentarza

witajcie! was nadrobic :O pare dni mnie nie bylo a tu paredziesiat stron chyba :D
w koncu chyba przeziebienie mi odeszlo zostal jeszcze kaszel ale da sie zyc w koncu :)
z gorszych wiadomosci to musze wrocic do pracy 1.11 na 2 tyg okazalo sie ze mam juz nie platenego sicka od pocvzatku pazdziernika wiec nie bede juz dluzej siedziec na sicku bo bankruta walniemy ;) wroce na 2 tyg potem 2 tyg yrlopu i od 1grudnia zaczne macierzynskie :) mam plan opieprzac sie jak najbardziej sie da te 2 tyg i bede mowic ze wszystko za ciezkie dla mnie w moim stanie hehe jakos 2 tyg przecierpie :)
Lindaale duzy juz Kacper :O zazdroszcze popodgladania ja dopiero 13.11 eh!!!! ciekawe ile moj klocus juz wazy :)
marlenek sliczna masz kuleczke oj rosniemy w oczach :)
olenkatez sliczny brzuchol a na twardnieje sprobuj no spe magnez i lezzz!!!!Marti sliczna Ninka:) duze juz te nasze stworki ;)
z kazdym dniem sa juz coraz bardziej bezpieczne w razie jakis niepozadanych przyspieszen w porodach :) kurcze ciezko wam wszystkim odpisac :D zgubic sie idzie :D

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywsg186ril6xal.png

http://www.suwaczki.com/tickers/relg4z17g2p6m1em.png

Odnośnik do komentarza

Heh posłuchałam waszych rad i właśnie wróciłam z apteki :D kupiłam nospę i już wzięłam pierwszą tabletkę ;) od razu zrobił się mieciutki i milutki hehe może rzeczywiście to starczy :D przy okazji mężowi kupiłam maść bo wczoraj kładł panele u siostry i dziś wstał taki połamany, że mu skarpetki musiałam założyć bo w żaden sposób nie mógł się ruszyć ;p a ja jakoś nóg nie mogę złączyć chodzę jakbym miała beczkę między nogami :D serio ;p i tak jakby mi Hanka miała wylecieć się czuję :P
Marti no tą izbę sobie daruję nie umieram jeszcze ani też nie mam takich bolesnych doznań, żebym musiała tam jechać :D bardziej kuszące by było to usg, no ale do 12 listopada jakoś przeżyję bez tego.. ;p a na stówkę wyszłabym po weekendzie, bo oni tak lubią potrzymać chociaż z 3 dni :P
marlenek super brzuszek i kocurek ;p
zrezygnowana współczuję z tą pracą ale 2 tyg jakoś zlecą... Ja sobie nie wyobrażam jakbym miała teraz wrócić do roboty nawet na tydzień :P bym się popłakała chyba :D

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9io4pz9j04gug.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...