Skocz do zawartości
Forum

Skarby Styczeń 2015


Rekomendowane odpowiedzi

A to ja Wam powiem,że od samego poczęcia smaki mi się zmieniły ale głównie smaki na "niezdrowe", tzn przestała smakować mi kawa i W OGÓLE nie mam ochoty na alkohol. Zawsze myślałam o kobietach w ciąży, że się męczą przez te 9m-cy i potem jeszcze karmienie ALE u mnie jest inaczej. Nie mam potrzeby picia :) W te lato byłam 3 razy po tygodniu ze znajomymi na wyjazdach (mazury, morze, namioty) oni, jak to oni 'łoili' od rana :) a mi nawet się powąchać nie chciało jak ktoś miał domowa naleweczkę. Nawet w upały na plaży nie myślałam o zimnym piwku.. Niesamowite :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem33e5ezp03lg0i.png

Odnośnik do komentarza

kurcze AnnaLee, trudna sytuacja - i komu tu wierzyć.. Może być tak, że w Pl trafiłaś na lekarza panikara albo takiego co wszem i wobec tylko złe nowiny głosi - niestety takich jest dużo (moja mam już 3 razy słyszała ma pani raka" prawie bez żadnych badań i okazywało się , że nie ma- ale co człowiek przeżyje to strach myśleć), a może tam w NL sa bałwany i nic nie sprawdzają.. Ehh, no właśnie - komu wierzyć.
Anetterainbow w H&M są śpiworki? Czy chodzi Ci o kombinezony? Jeśli kombinezony, to spokojnie , na pewno nie za duże, one muszą być minimum o jeden najlepiej dwa rozmiary większe bo dzieci w nich będą ubrane a muszą mieć troszkę luzu, a i muszą starczyć na 3 miesiące.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem33e5ezp03lg0i.png

Odnośnik do komentarza

AnnaLee ja tez wolalabym byc "towarzyska" mama,ale nie mam towarzystwa haha. A ze ja teraz wogole nie pale to sama sie sobie dziwie... Moja mama palila w ciazy i mowi "zapal jednego jak musisz, nic sie nie stanie", ale ja nie chce, bo boje sie, ze potem bedzie mi sie bardziej chcialo. A co do alkoholu to szczegolnie w takie upalne dni wlasnie, po pracy, tak wziac prysznic, rozwalic sie na balkonie i porzadzic troche... Byloby pieknie, ale jeszcze daleko... Jak skoncze karmic (o ile bede) kupuje zgrzewke browaru i wsiadam w pociag do Amsterdamu :D A co z porodem? Prywatnie w Pl czy w Holandii?
klalaa sto lat! Dzieki za drina! Tego nam bylo trzeba!

http://s10.suwaczek.com/201501101770.png

Odnośnik do komentarza

klalaa najlepszego! :-) Dużo zdrówka dla Ciebie i malucha :-) zaszalej - wypij dwa! :-) ja piję screw driver'a za Twoje zdrowie! :-) szkoda tylko, ze bezalkoholowego... :-)
Linda dzieciaka albo pod pachę, albo mężowi i tyłek w troki, ja swojego też sprzedam i tyle nas widziano! :-) wrócimy taryfą na koszt odbiorcy :-D
Jeszcze tylko z rok... :-)

Odnośnik do komentarza

Linda to jesteśmy umówione :-)
Kurde, to nie bardzawo... Ja się strasznie boję. Wolę o tym nie myśleć. I sama nie wiem co gorsze, ale pocieszam się, że będzie dobrze - zawsze jakoś jest! Jestem niepoprawną optymistką :-)
Z jednej strony wolałabym w wodzie wywoływany, z drugiej, w mojej obecnej sytuacji to chyba marzenie ściętej głowy...A cc? Fajnie, tyle, że ja nigdy żadnej nie miałam. Jestem dawcą krwi,ale krojenia boję się jak diabeł święconej wody. Nawet po wypadku, nie dałam się zoperować i pozszywać. Tylko tyle co z wierzchu pozlepiali i resztę wylizałam sama. Dziś nie mam żadnych dolegliwości z tego powodu, ale mimo bólu bardziej bałam się noża, niż konsekwencji... Nie wiem. Ktoś tam w górze czuwa nade mną i dopóki w to wierzę, nic złego nie może się stać! :-)
Mam wielką nadzieję, że Tobie też wszystko złoży się szczęśliwie. I w miarę bez bólu :-) A Wiara (nie mylić z religią!) czyni cuda! :-)

Odnośnik do komentarza
Gość sloneczko01

Cześć seksi mamusie.
Miałam dzisiaj badania glukozą 75
o boże ... masakra, wypiłam to coś, ale z cytryną i ogólnie spoko i miałam czekać 2 godz. Wszystko było ok, aż do momentu kiedy w przeciągu 5 sekund miałam omdlenie,a po ocknięciu bełt ;/ pobrano mi krew drugi raz, choć nie wiem czy to będzie wiarygodne ... jak myślicie? Pielęgniarka stwierdziła "nie szkodzi", ale boje się, że czeka mnie to znowu. O LOSIE :(
Lewel Piękne zakupy, ujrzałam u Ciebie real fot. kombinezonu z H&M i jak go oceniasz? Jakościowo ok? Wart zakupu? Będę jutro w Wawie i chciałabym go kupić, niestety H&M mam daleko... ale koszyka jeszcze nie mają.
Marti84 Podeślę Wam link z Facebooku odnośnie fotografa. Mam małą koncepcje odnośnie sesji. Na pewno plener, przy lesie, bo właściwie mieszkam niedaleko lasu. Gruba wełniana czapka, otulający sweter i opięty t-shirt, do tego kalosze i grube zakolanówki. Ma zawiać delikatnym romantyzmem ;-) Poźniej wksakuje w t-shirty, które wam pokazałam na fot. Queen.. i do tego garść w ręku fioletowych balonów na sznureczku- mam być na słodko, kalosze fuksja hee. I sesja w domku, bardzo romantyczna i mam nadzieje, ze trochę zmysłowa z moim Mariuszem i brzuszkiem i oby małym dupskiem ....
Zobaczymy jak wyjdzie.

Na razie to czekam z niecierpliwością na USG 11.9.

Wy też tak macie?
W ciąży jestem taką niezdarą, albo coś stłucze, albo się potknę a nawet przewrócę ;/ DUPA DO KWADRATU!! Niezdara

Zobaczcie co upatrzyłam. Co sądzicie, najlepiej obejrzeć filmik. Może design nie przyciąga, ale za to praktyczność i wielofunkcyjność Chciałabym, żeby takie cudeńko kupiły mi koleżanki z pracy.. bo już się dopytują ... najlepiej podeślę im link i zrzuta heee ';-)
http://www.tinylove.com.pl/index.php?p2359,wielofunkcyjny-lezaczek-bujaczek-lozeczko-3w1-tiny-love-18kg http://www.bajkowachatka.pl/WIELOFUNKCYJNY-LEZACZEK-BUJACZEK-LOZECZKO-3w1-kolor-NIEBIESKI-firmy-TINY-LOVE/4548/
Można kupić za 310zł

monthly_2014_09/skarby-styczen-2015_15929.jpg

monthly_2014_09/skarby-styczen-2015_15930.jpg

Odnośnik do komentarza

sloneczko czadowy pomysł na sesję! :-) będzie świetna1 Mijemy nadzieję, że podzielisz się rezultatami :-)
Ja jestem romantyczna jak Metallica ...
Cała sprawa z badaniem brzmi okropnie - mam nadzieję, że nie będą musieli powtarzać. Mam nadzieję, że będzie dobrze. Ja nie miałam tego robionego. Nie wiem czy jeszcze czy wcale...
Trzymaj się i nie przejmuj. Ty się obalasz i tłuczesz teraz. Ja całe życie :-D

Odnośnik do komentarza

Anna.Lee może się serio poprawilo?:D a ci zielarze sie na tym poznali :D

Linda24 a ku...a caly swiat przeciwko mnie:p wyobraź sobie ze pracy nie pisze juz, wyslalam promotorowi jakies marnosci i poskarzylam mu sie ze nie wiem czy będę sie bronić bo ciaza...i tak jak nie chciałam jechac na litości tak teraz bez skrupułów, a co! Niech sie mloda na cos juz przyda:D no i promotor odpisał ze wysle mi gotowa prace w poniedziałek sasasa:D aby jedno sie uklada:) ja teeeeeez mam ochotę zapalić, no nosi mnie! Do tego dzis to mój temat bo rzuciliśmy z M przy mojej pierwszej ciąży i dzis rozpakowywalam zakupy z jego plecaka i znalazłam paczke....:\ nie chodzi o sam fakt tylko o to ze mi o tym nie mowil. Powiedzcie czy przesadzam?:p a co do ogólnej samopoczucia to chyba juz wyplakalam srodowa wizytę, pozostaje mi czekać do czwartku i sie modlić.... I ciągle czekam na takie kopy jak u ciebie, czuć czuje wyraźnie ale jeszcze nie chce się pokazac:)

sloneczko01 zainspirowalas mnie tym twoim pomysłem! Ja poproszę kolegę, jest amatorem ale podobają mi się jego zdjęcia i zawsze chciałam żeby mi obfotografowal brzuchola:) ale musze jeszcze jakas strategie obmyślić:)

Aaaa no i co do zakazanych zachcianek...OKOCIM GREJFRUT ahhhhhhh :) wszyscy mi powtarzają ze szklanke mogę lyknac ale chyba miałabym wyrzuty sumienia.

Laski zarzućcie jakiś film....jakiś dramat:) najlepiej dramat z tematem przewodnim ciaza:D

http://www.suwaczki.com/tickers/thgflhb8pi36qmsc.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

sloneczko jak powiedzieli, ze nie szkodzi to pewnie nie szkodzi :) nic sie nie przejmuj :) Ja tez tego nie mialam i nie zapowiada sie, zebym miala...
AnnaLee czy dlugo, sama nie wiem, ponad 7 lat. Najpierw wyjechala moja babcia (ze 20 lat temu), sciagnela ojca, ojciec nas... A teraz ojciec nas kopnal w dupe i sciagnal sobie kochanice haha. Dobra, az tak sie nie bede na forum rozdrabniac :D A sasiadki mam 2, jedna gdzies pomiedzy 90lat a smiercia, a druga ze 40, ale jest troszke niepelnosprawna, natomiast bardzo gadatliwa. Chodzilam tu do liceum, ale szwedzi nie sa zbyt towarzyscy :) Mialam jedna kolezanke z Litwy, ale zaraz po szkole wrocila do siebie (madrze zrobila). No i mam tylko meza- domatora, przy ktorym poznanie jakichkolwiek ludzi graniczy z cudem. Nie obwiniam go juz, taki ma charakter. Dobrze, ze mame mam luzacka to chociaz z nia gdzies wyjde czy pogadam, piwo wypije, fajke zapale:) No ale to nadal mama :D Nie mam rodzenstwa niestety. Lepiej juz nie bedzie :D Ja chcialam wracac do Polski, ale maz nie i musialam wybrac. No i sie poswiecilam :) Oj, sie rozpisalam o sobie,a to forum o ciazy ;D
Co do cesarki to sama nie wiem czy bym chciala wiec Ci sie nie dziwie. Ale na dzien dzisiejszy to ja chce poprostu, zeby ten czas zlecial i zebym juz mogla urodzic i odetchnac. Wszystko jedno jak to bedzie ;p Ale nie powiem, wczoraj czytalam troche forum sierpniowek i szybko stamtad ucieklam... Przerazily mnie zarowno opisy porodow i porozrywanych czesci ciala jak i potem opisy bobasow wiszacych u piersi przez 3 godziny w srodku nocy... Ja tez nie wiem jak to bedzie, wszyscy mowia, ze sobie mnie nie wyobrazaja w roli matki ;p Ja sama siebie tez nie bardzo.

http://s10.suwaczek.com/201501101770.png

Odnośnik do komentarza

Linda24 obejrzałam juz pól jutuba ciazowego, do tego takie programy jak porodowka, historie porodowe i polozne:p litości! Dramat potrzebny, trzeba się pokrzepić ze jest na świecie ktos kto ma gorzej....:p

No ja się mega wkurzylam, mieliśmy weekendować w domku, ale rozpieprzylam mu te faje, zarzucilam energicznie kucykiem i powedrowalam w strone horyzontu, a raczej przystanku autobusowego:p i tak oto czeka mnie samotny weekend w mieszkaniu.

Ja tez nie widze sie z dzieckiem, ale kolezanki stwierdzily ze zawsze wiedzialy ze bede pierwsza z naszej ekipy:p musze ograniczyc przeklinanie bo zawsze klnelam, a teraz przez te wszystkie "sytuacje" to juz wogole.

http://www.suwaczki.com/tickers/thgflhb8pi36qmsc.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Hey, nie mogę zasnąć to tak sobie czytam :) Mnóstwo nowych wątków - super :)
Anetterainbow - spiworki są mega, wybieram się jutro na zakupy, zainspirowałaś mnie. Dobrze że kupiłaś większy rozmiar, dzieciaki bardzo szybko rosną. Akurat na zimę wystarczy.
sloneczko01 - Mega pomysł na sesję! I te balony, już to sobie wyobrażam, Ślicznie.
Co do bujaczka to pomysł trafiony w 10! Moja siostra ( ma 2 maluchów - 3 latka i 1,5) uważa, że bujaczek ją uratował od szaleństwa ;) Dzieciaki się w nim mega wyciszają, i bardzo to lubią. A jak same załapią o co chodzi w bujaniu, to jest szał.
Anna.Lee - czy masz możliwość pójścia do innego lekarza? Do 3 razy sztuka, może ten ostatni powie coś sensownego?

Ja też nie miałam badania na glukozę, idę jutro do gin, właściwie dziś, wiec go zapytam. Ale już mi niedobrze jak o tym myślę, fuuuu.

Co do zwolnień lekarskich ( nie pamiętam już kto o tym pisał - sorki) to każda z Was ma do nich prawo - od samego początku ciąży. Ja już od 7 tyg. ciąży "siedzie" na zwolnieniu. Fakt, że czułam się fatalnie, ale lekarze mają obowiązek takie zwolnienie Wam wypisać jeśli tylko powiecie, że czujecie się źle. Tak tylko mówię, że trzeba walczyć o swoje. Mamy do tego prawo :)
Mój gin na samym początku - jak mówiłam, że źle się czuje - powiedział, że "ciąża to nie choroba" i olał temat, ale jak wylądowałam kilka dni po tym w szpitalu, to teraz bardzo się stara.

Odnośnik do komentarza

Pytanie z innej beczki. Co myślicie o opłacaniu położnej? Słyszałam o takich praktykach, że jak już wybierze się szpital, to warto się z położną zaprzyjaźnić... nom aby była przy porodzie i wspierała po. Ogólnie jestem przeciwna łapówkarstwu, aby naszej służby medycznej nie przyzwyczajać do tego typu praktyk... ale jeśli, rzeczywiście tak się robi. Hmm? Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny, nie dam rady odnieść się do wszystkiego bo posty produkujecie hurtowo wręcz. Ja dziś z T. jedziemy do kilku sklepów oglądać wózki i coś potestować, może nam coś wpadnie w oko. Ja jakoś motywację do działania mam średnią, bo mi niedobrze od wczoraj i mdli, fuj. Mięta nie pomaga, ehh.
Savee ja nie zamierzam opłacać położnej. Na forum był już ten wątek tak więc wiem, że zdania są podzielone.
słoneczko pomysł na sesję świetny, będziesz miałą super pamiątkę. Zakolanówki mega :D
podrzuć linka do fejsa.
dagucci jesteś hardkorem z tymi serialami i programami porodowymi. jak przyjdzie co do czego to nic Cię nie zasoczy i będziesz mogła udzielać rad położnej co i jak ma robić :P Może Twój przyjedzie i przeprosi?
Anna.Lee Linda ja też! ja też wbijam na ta popijawę :D A co, same się będziecie zbetoniać? Nie ma tak, weźcie inne mamuśki ascetki na reset :P
klalaa spóznione NAJLEPSZEGO! :) Twoje zdrowie :D
Dobra, idę szukać jakiegoś impulsu do działania, choć najchętniej puściłabym pawia :P

Odnośnik do komentarza

Część dziewczyny niewiele mam czasu na pisanie bo remont się rozwija i trwa... Już trudno mi uwierzyć że się skończy. Ale cieszę się z każdego zakończonego etapu ;).
Sloneczko ciekawy pomysł na sesję! Do odważnych świat należy! Sąsiadka robi album dla 6 letniego wnuka i stwierdziłyśmy że fotki z ciąży są nieodzowne.
Co do leżaczka to przesłodki, ale nie zauważyłam pasów do przypięcia dzidziusia. Moja córcia miała 3 mieś. Leżała w leżaczku nie zapięta chociaż pasy były, my buzi buzi a ona tak się gibnęła że wypadła, na szczęście nic się nie stało było nisko i miękko, przez pierwsze 2 lata miała przezwisko turbo :) spała góra 20 min.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxgywlom5vups7.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...