Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

karol27
Dziewczyny i stało się - wózek kupiony:) Zdecydowałam się kupić bez oglądania - mam nadzieję, że będę zadowolona....Miłego wieczorku wszystkim.

To wrzuć linka , to sobie pooglądamy:)
A to dla tych, co nie wiedzą jaką płeć ma dzidziuś:) Z Córą mi się sprawdziło i wychodzi znowu córa:)

http://www.suwaczki.com/tickers/zpbncwa1vtor196m.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/ex2bio4ps0nz3443.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bhywmg7ywdqvl030.png

Odnośnik do komentarza

mpearl
karol27
Dziewczyny i stało się - wózek kupiony:) Zdecydowałam się kupić bez oglądania - mam nadzieję, że będę zadowolona....Miłego wieczorku wszystkim.

To wrzuć linka , to sobie pooglądamy:)
A to dla tych, co nie wiedzą jaką płeć ma dzidziuś:) Z Córą mi się sprawdziło i wychodzi znowu córa:)
Wielofunkcyjny wĂłzek +fotelik COSMO Baby Design (581193681) - Aukcje internetowe Allegro

a te łózeczka super, też o takim myślę - nawet mam je dodane w obserwowanych (tj. to różowe)...Ale najpierw muszę wiedzieć kto siedzi w brzuszku -wózek kupiłam uniwersalny, bo niebieski...

Odnośnik do komentarza

karol27
mpearl
karol27
Dziewczyny i stało się - wózek kupiony:) Zdecydowałam się kupić bez oglądania - mam nadzieję, że będę zadowolona....Miłego wieczorku wszystkim.

To wrzuć linka , to sobie pooglądamy:)
A to dla tych, co nie wiedzą jaką płeć ma dzidziuś:) Z Córą mi się sprawdziło i wychodzi znowu córa:)
Wielofunkcyjny wĂłzek +fotelik COSMO Baby Design (581193681) - Aukcje internetowe Allegro

a te łózeczka super, też o takim myślę - nawet mam je dodane w obserwowanych (tj. to różowe)...Ale najpierw muszę wiedzieć kto siedzi w brzuszku -wózek kupiłam uniwersalny, bo niebieski...
super śliczny
Bardzo podoba mi się widok z przodu :Podziw:

Odnośnik do komentarza

ronia
karol27
mpearl

To wrzuć linka , to sobie pooglądamy:)
A to dla tych, co nie wiedzą jaką płeć ma dzidziuś:) Z Córą mi się sprawdziło i wychodzi znowu córa:)
Wielofunkcyjny wĂłzek +fotelik COSMO Baby Design (581193681) - Aukcje internetowe Allegro

a te łózeczka super, też o takim myślę - nawet mam je dodane w obserwowanych (tj. to różowe)...Ale najpierw muszę wiedzieć kto siedzi w brzuszku -wózek kupiłam uniwersalny, bo niebieski...
super śliczny
Bardzo podoba mi się widok z przodu :Podziw:
Cieszę się, że go kupiłam - moze dzięki temu że na wózku zaoszczędziłam pozwolę sobie na bardziej "wypasione" łóżeczko-myśle o czymś podobnym do tych łóżeczek, które wkleiła mpearl, a nie należą do tanich...

Odnośnik do komentarza

ronia
ten wózeczek wydaje się być lekki nie masz takiego wrażenia ?

hmm podane jest, ze waży 12,5 kg...Ale wygląda na lekki - zobaczymy, jak będzie się prowadził...W sklepie pani powiedziała mi, ze najlżejsze modele tego typu ważą ok. 10 kg, więc chyba nie jest źle...I tak myślę, że jak dzidzia podrośnie zamienię tę spacerówkę na lżejszą parasolkę...

Odnośnik do komentarza

ronia

ładne i ciekawy design mają ale fakt cena jeśli chodzi o mnie .. pomarzyć zawsze można :D

no dla mnie też to dużo - ale ten który wkleiła mpearl kosztuje "tylko" 400 zł - to juz bardziej przystępna cena, a też ładny...

Odnośnik do komentarza

karol27
ronia
ten wózeczek wydaje się być lekki nie masz takiego wrażenia ?

hmm podane jest, ze waży 12,5 kg...Ale wygląda na lekki - zobaczymy, jak będzie się prowadził...W sklepie pani powiedziała mi, ze najlżejsze modele tego typu ważą ok. 10 kg, więc chyba nie jest źle...I tak myślę, że jak dzidzia podrośnie zamienię tę spacerówkę na lżejszą parasolkę...

pewnie a czas szybko zleci :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...