Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

ronia
zdrówka dla Was

nie wiem jak wyrobie nie wiem serio pocieszam się że to tylko 3 semestry

popatrz na mnie...nie pisałam z wami jeszcze wtedy ale rok temu w maju z Szymkiem i rocznym Maciusiem na karku i z Zosia w brzuszku obroniłam magistra...dasz radę... jak wchodzę do mojego gina to się pielęgniarki śmieją, ze pamiętają jak magisterkę pisałam na łóżku szpitalnym bo leżałam z Zosia trochę...jak mnie gin na egzaminy puszczał z oddziału...ech..ile to wspomnień....nie było łatwo, ale miałam stypendium naukowe i mam 5 na dyplomie, wiec można...

Szymon - 6 lat; Maciuś - 3 lata; Zosia - 2 latka.

Odnośnik do komentarza

Izak1979
ronia
zdrówka dla Was

nie wiem jak wyrobie nie wiem serio pocieszam się że to tylko 3 semestry

popatrz na mnie...nie pisałam z wami jeszcze wtedy ale rok temu w maju z Szymkiem i rocznym Maciusiem na karku i z Zosia w brzuszku obroniłam magistra...dasz radę... jak wchodzę do mojego gina to się pielęgniarki śmieją, ze pamiętają jak magisterkę pisałam na łóżku szpitalnym bo leżałam z Zosia trochę...jak mnie gin na egzaminy puszczał z oddziału...ech..ile to wspomnień....nie było łatwo, ale miałam stypendium naukowe i mam 5 na dyplomie, wiec można...
ja miałam termin obrony jakoś tak w termin porodu Wojtka
ale nie dałam rady psychicznie po tym wszystkim i broniłam inż 2 lata temu w listopadzie a później zaszłam w ciąże z Olą. Ja jestem straszny nerwus dobrze że przed bo bym i ją stresowała niepotrzebnie

Odnośnik do komentarza

ronia
Izak1979
a mi się marzy podyplomowa z audytu wewnętrznego i egzamin państwowy, ale kaski brak a tam gdzie chcę zrobić tą podyplomówkę to 5800 zł za 10 miesięcy z egzaminem państwowym...

grubsza sprawa grubsze pieniądze :Szok: ale życze spełnienia marzeń :D

dobrze powiedziane, ale dopnę swego...

Szymon - 6 lat; Maciuś - 3 lata; Zosia - 2 latka.

Odnośnik do komentarza

hej
ja po pracy na chwilkę, mały zasnął, osłabiony jest jeszcze po tej trzydniówce, a do tego doszedł jeszcze katarek i kaszel, ale najbardziej rano i podejrzewam suche powietrze jednak, koleżanka mi bardzo zachwaliła jednak nawilżacz elektryczny, pogadam z mężem, chyba musimy kupić

Roniu współczuję Olusi, oby to tylko mandarynka i już jej przeszło, a decyzji o studiach gratuluję i popieram :brawo:

Izak ja to w ogóle nie jestem zdziwiona, że Ty z dwójką dzieci i trzecim w ciąży dałaś radę się obronić, bo w Twoim przypadku to już mnie nic nie zdziwi, Ty jesteś niesamowita. W tym tyg oglądałam kiedyś w tv babkę która ma dziewięcioro dzieci:36_2_39: ma 40 lat, najstarsze dziecko ma 19 lat a najmłodsze kilka miesięcy, ładnie ubrana, uczesana, zadbana, widać, że szczęśliwa i spełniona, od razu pomyślałam o Tobie:Całus: jakoś mi się pokojarzyło z Tobą

Mpearl współczuję nocki, pewnie łatwo nie będzie ją odzwyczaić, ale trzymam kciuki::): I oby ten 1kg wywiało

http://fajnamama.pl/suwaczki/3s5p642.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-63875.png

Odnośnik do komentarza

ronia
Izak1979
ronia
wiesz co podejrzewam mandarynkę? kawałek zjadła wczoraj
pozatym jest zsypana na czole krochami ... dziadostwo ;/

a ja szykuje się kobiety decyzja podjęta jutro zaczynam studia

współczuje, ale napewno przejdzie, widać cytrusy Oli nie służą:/ moja za to ostatnio zjadła 4 manadarynki i to takie kwaśnie, że nikt ich w domu jeść nie chciał hehe a dzisiaj wrąbała zielonego grejfruta :)

Ronia gratuluję chęci podjęcia nauki :)

jakie studia...pisz szybko
podyplomowe kwalifikacyjne dla nauczycieli nie mających przygotowania pedagogicznego w skr pedagoogika

BRAWO!!!!

Izak1979
ronia
zdrówka dla Was

nie wiem jak wyrobie nie wiem serio pocieszam się że to tylko 3 semestry

popatrz na mnie...nie pisałam z wami jeszcze wtedy ale rok temu w maju z Szymkiem i rocznym Maciusiem na karku i z Zosia w brzuszku obroniłam magistra...dasz radę... jak wchodzę do mojego gina to się pielęgniarki śmieją, ze pamiętają jak magisterkę pisałam na łóżku szpitalnym bo leżałam z Zosia trochę...jak mnie gin na egzaminy puszczał z oddziału...ech..ile to wspomnień....nie było łatwo, ale miałam stypendium naukowe i mam 5 na dyplomie, wiec można...

Pewnie, że można, ja z moimi dziciakami w sumie zrobiłam licencjata, magistra, podyplomówkę a teraz szkolenie, więc można :) ale nie obyło się oczywiście bez pomocy rodziny i fizycznej i finansowej.

Izak1979
a mi się marzy podyplomowa z audytu wewnętrznego i egzamin państwowy, ale kaski brak a tam gdzie chcę zrobić tą podyplomówkę to 5800 zł za 10 miesięcy z egzaminem państwowym...

mnie sie marzy państwowy kurs na członka rad nadzorczych - 3600zł :/

Izak1979
wróciłam z dziećmi od lekarza i Maciek i Zosia mają zapalenie oskrzeli, zostawiłam w aptece 230zł, to jest na trzeźwo nie do przyjęcia...kto się skusi..
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ2uTX8S1HlwR8DhPU_4Zo7Rtj7avSHjhxs8jg1YYpCKDSzlvE&t=1&usg=__RDM5P-9R2vuCUs5wSpHROMxBrzs=

Ja z chęcią wypiję to wszystko :))
na dziś kupiłam sobie pana Żubra :)))

Izak zdrówka dla dzieciaków!!!

ROKSANIA
http://s2.suwaczek.com/200103282080.png

LENUSIA
http://s4.suwaczek.com/200909042080.png

Odnośnik do komentarza

Izak1979
a miałam pytać już w dzień...gdzie jest Q?

jestem, podczytuję, ale uciekłam w te dni..... smutne....
zdrówka dla dzieciaczków, Izak dla Twoich szkrabów bardzo dużo zdrówka...
Ronia mi sie tylko te żółte nie pododbają- bez koralików są super ::):
Pamiętam, że znów 3-dniówki zaatakowały, kurczę jak łapią maluchy... ::(:
Jakoś nie mam weny, żeby pisać....

To ja tylko napiszę jeszcze zdrówka i dużo uśmiechu mimo wszystko, buziaki.
Dobranoc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...