Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

Tosia27
Monia gratuluje mężowej przemiany;) oby jak najdłużej:) oby Wam tylko pogoda dopisała:)

co do stroju na wesele to mam problem:( nie mam sukienki a ta co mi sie podoba to ok 500 zł:( z panieńskim będzie łatwiej bo to coś jak na imprezkę... a weselicho na 220 osób;)

O kurcze to niezłe weselicho:)

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

Tosia27
Dzień dobry
Ale żeście naskrobały z rana:) u mnie weekend w porządku… byli teście więc zajęłam się sobą i w piątek byłam na makijażu permanentnym a w sobotę u fryzjera:) od razu lepiej się czuję jak trochę o siebie zadbałam. Mai ruszyły się ząbki i w piątek miałyśmy tragiczną noc. O 00:30 tak biedna zaczęła płakać że ja mało z nią nie płakałam:( W zasadzie to nie płakała a darła się jakby była poddawana torturom:( Dzisiaj w nocy powtórka… Dziwi mnie ze pierwszy zębal przebił się bez problemu a teraz taki ból. Jakoś to trzeba będzie przeżyć;(
Zmartwiona jestem bo strasznie się pokłóciłam z koleżanką którą wcześniej uważałam za przyjaciółkę. Myślę że jej się rzuciło coś na głowę ponieważ nie może mieć dzieci i ma problemy z mężem. Nie dociera co się do niej mówi, przekręca słowa. Pracujemy razem i przez ostatnie pół roku była nie do wytrzymania. Ciągle rzucała qr..ami na naszego dyrektora, była niemiła dla ludzi i mnie to wkurzało. Milczałam do piątku! I w zasadzie nic jej nie powiedziałam z koleżanka z jej pokoju prócz tego że źle robi i jest niemiła dla ludzi a pracuje w sekretariacie. Taka wojna wybuchła że szok! Stwierdziła ze jesteśmy okrutne i ja skrzywdziłyśmy. Mnie to znać nie chce! Ona ogólnie jest konfliktowa… w poprzedniej pracy mało kto ja lubił… a teraz to zostanie całkiem sama!

Monia strasznie się cieszę że z mężem ok;) oby ta zmiana jak najdłużej trwała! No i pozazdrościć ze lada moment na urlopie będziecie:)
Aniu a wy z Mikim pod namiot się wybieracie?
Zana współczuję teściowej… Twój T musi z nią koniecznie zrobić porządek! Co za baba! moja była przez weekend i tez mnie denerwowała… zwłaszcza jej narzekanie i gadanie że oni patrzą w oknie jak sąsiedzi z wnuczkami na placu zabaw! To ja jej na to sprzedaj mieszkanie i kup w W-wie;) to się babsztyl o groby martwi że daleko… zdecyduj się albo wnuczka albo groby ważniejsze… i niech nie jęczy. Wymyśliła sobie tez że u niej będą urodziny Mai… hahahah lepiej niech ona nie myśli! T weźmie dwa dni wolne, będziemy jechać na dwa auta (moi rodzice, brat, chrzestna) bo ona tak myślała! Wrrrr
Nikula wiesz że mi w żłobku babka powiedziała że jak nie zaszczepię Mai to mi jej nie wpuści do żłobka i będzie to kontrolować:)

z ta koleżanką to masz ..ehh

ronia
We

::): ajć ślicznie wyszłaś !!

Tosia27
Aniu to wielki ten namiot jak i materac i kojec wchodzi:) super, gdzie jedziecie?

no właśnie ?? aaa jaki namiot ... super sprawa !

ronia
Tosia27
Ronia a co Ty tak z doskoku??? wkleiłabyś jakieś foteczki!
Q jest cos w tym co napisałaś:)

wkleje więcej później bo muszę paczuchy dokończyć odwieźć teściową na pociąg na 16 i zajechać gdzieś kupić odkurzać bo nam się zepsiuł :(

nam też z carefura kupiliśmy i lipa rozwala sie caly ...
3 tyg muszę czekać na szczęście mam drugi :wink:

ronia
Tosia27
ronia
We

siuper:)
a Oleska jaka zadowolona:) co tam widziała?
kiełbache :sofunny: :sofunny: :hahaha:

:sofunny::sofunny::sofunny:

qlczak
ronia
qlczak

a jak często sie widujecie z teściową? co dwa tygodnie?
nie teściowa mieszka 300km od nas

o matko!!! Marzenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:brawo::sofunny::sofunny::sofunny:

ronia
Tosia27
ronia

Q jeśli mam być z Tobą szczera to wolałabym chwilami żeby to moi starzy mieszkami 300km od nas
ojciec zrąbał mi po całości urodziny dzieci pod koniec imprezy ale to długa historia wróciłam do domu bo miałam dość patrzenia na nich i musze troche odżyć bo nerwicy dostane

czasem tak bywa:( przykro:(
i dobrze ze przerwałaś imprezę bo dzieci sa najważniejsze:) ale one zadowolone?
nie przerwałam imprezy to było pod koniec ale wiesz smutno że jakoś tak to się skończyło że zamiast radości i sadysfakcji był u mnie smutek i łzy

powiem Wam tylko tyle że mojej siostry z jej facetem u nas nie było bo oni pracowali
moi starzy zabrali część ciasta co zostało po imprezie i jak ta się skończyła pojechali jej zawieść
ja zostałam ze wszystkim do sprzątania itd
przygotowałam wszystko sama i sprzątałam też jedynie J i teściowa mi pomagali
a ojcieć robił mi jakieś durne i przykre wyrzuty jakby to była moja wina że jej nie ma
jest mi tak strasznie smutno że nie potrafie tego opisać

dziwni sa a co ty winna jesteś ... mysl o swojej rodzince !!:heart:

ronia
przyszła nagła nieprzepełniona miłość do drugiej młodszej córki
dzwonią jeżdżą do niej w tajemnicy przed nami, kupują jakieś mebelki bo podobno u nich jest kiepsko
a do mnie ojciec się tylko przywala czemu do niej nie dzwonie
a teraz czy mi jej nie brakowało na imprezie takie epicentrum
a matka chodzi ryczy że niby u mlodszej taka bieda jest bo nie pracuje bo mieszkanie kiepskie
nie wiem tylko czemu na mnie na to wilkiem patrzą co ja zrobiłam że tak jest czemu winna jestem ?

tulam :heart::heart:

ronia
qlczak
Tosia27

a jakiego chcesz????????

nie pytaj Tosia, nie pytaj. Ja wiem, ale nie powiem, bo się wstydzę :hahaha: :hahaha:
kubeł zimnej wody na mnie przed wczoraj wylano
nie wiem czego chce
szczerze ? chyba przytulenia i zrozumienia
możliwości wypłakania się

swoją drogą 31.07 w impreze 2,5r od śmierci Wojtka
:Zły: olej ich!

agaa875
hej kobietki:) ja dzis bylam pierwszy dzien w nowej pracy i bylo ok:) dzis bylam na pierwszej zmianie bo jeszcze bylo trzeba z wszystkimi dokumentami latac, szkolenia, ale wazne ze umowe juz mam, a od jutra na druga zmiane bo autobusem zakladowym bede dojezdzac.
I stal sie cud! Kiniula nauczyla sie sama zasypiac w lozeczku! od soboty jak bylismy na weselu, teraz tez ja polozylam wieczorem i 10 min minelo i weszlam do pokoju bo cicho bylo nic nie gadala sobie a ona juz spala!!

:brawo:

alisss
ronia
alisss

nie masz wycieku???????
ma uszczelniacze :hahaha:

No juz myslalam ze cos ominelam hehe,
zajrzalam na lipcowki a tam przynajmniej dwie w nowych ciazach ....
a pamietacie jak niektore z nas zapowiadaly ze po roczku dzialaja (w tym ja)....
no i jak starania ??:sofunny: obiecałaś!

Nikula
znalazłam w necie bardzo fajne słowa:

Wasze dzieci nie są waszymi dziećmi. Są synami i córkami Życia, które pragnie istnieć. Rodzą się dzięki wam, lecz nie z was. I chociaż z wami przebywają, nie należą do was. Możecie obdarzać je waszą miłością, lecz nie waszymi myślami. Albowiem mają swoje własne myśli. Możecie dać schronienie ich ciałom, ale nie duszom. Albowiem ich dusze zamieszkują dom jutra, do którego nie możecie wstąpić nawet w snach. Możecie upodobnić się do nich, lecz nie starajcie się, aby one stały się do was podobne. Albowiem miłość nie cofa się wstecz ani nie ociąga się, by pozostać w dniu wczorajszym. Jesteście łukami, z których wystrzelono wasze dzieci jak żywe strzały. Łucznik dostrzega cel na drodze do nieskończoności i napina was Swą mocą, aby Jego strzały pomknęły szybko i daleko. Niech napięcie dłonią Łucznika napełni was radością: Albowiem Ten, który kocha lecącą strzałę, nie mniej miłuje nieruchomość łuku".
/Khalil Gibran/

::):

marcysia_83
Wiktorek

:brawo:

qlczak
alisss
Mam pytanko.
Bylyscie juz u fryzjera ze skarbami???? Pytanie do tych po roczku raczej hehe. Ja bylam bo grzywa juz nam do oczu wpadala i w ogole nie moglam sobie poradzic z tymi wlosiskami :) Trafilam na fajna fryzjerke, miala dziewczyna super podejscie, poczatek nie bardzo, bqalismy sie ze nie da rady ale pozniej ok, nastepnym razem juz powinien wiedziec ze to nic strasznego :)

Jak po roczku, jak po roczku?! Nie byłam :hahaha: sama opitoliłam , 3 razy już. A wiecie chociaż czemu dopiero po roczku? :hahaha:

zana27
Cuś nocnej zmiany nie widac... Musi przy wcześnie :)

a pewnei, że za wcześnie. Ja dzisiaj tylko na chwilkę. Trzeba choć raz iść spać jak człowiek :hahaha:

Skoro wszystkie sie tu chwalą, to ja też. A co!

Mój bąk dzisiaj wstał..... popatrzył na mnie i............................... poszedł!!!!!!!!!!!!!!!!! i tak chodził, chodził i chodził................. aż poszedł spać!!!!!!!!!!!!!! normalnie cały czas!
No żeby nie było... poszedł na dwóch nóżkach, bez przytrzymywania się niczego!
:brawo::brawo:

Wirtualna Polska

http://wp.pl

Odnośnik do komentarza

Mama_Monika
Q no właśnie ciekawa jestem, która pierwsza będzie drugi raz w ciąży ?:)

?? albo trzeci :hahaha:??

Tosia27
Lenka i Julcia najlepsze życzonka dla Was:) Dużo zdrówka, radości i pierwszych samodzielnych kroczków:)
:Całus::Całus::Całus::Całus::Całus::Całus::Całus:

i ode mnie wszystkiego najlepszego

agaa875
czesc dziewczyny! u nas nocka ok, w pracy dobrze. Wczoraj niezly numer Kiniulka zrobila, posadzilam ja na nocniczek i od razu siusiu zrobila ja do niej ze brawo a ona zaczela tak sie cieszyc i mowie do niej i co zrobisz kupke czy idziemy sie myc, a ona eee i zrobila kupke ja tylko sie odwrocilam a ona wtedy hops z nocniczka zahaczajac nozkami i wylewajac siuski i wyrzucajac kupke na panele i odwracajac sie usiadla sobie na to hahaha:D:D:D

:hahaha::hahaha::hahaha:

basia681
hej
miło mi że imię mojej córci tak się podoba ::):
a na weselicho już mas strój ?? fajnie macie ...:wink:

tak, już kupiłam sukienkę biało-szaro-srebrną, teraz kompletuje czerwone dodatki, buty już mam::):

Mama_Monika
Ja dzisiaj zaczynam pakowanie :)
najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to że mój M chce z nami jechać, ja myślałam że pojade i od niego odpocznę, a on, że powinniśmy spędzić ten czas razem, no i że mi pomoże przy dzieciach i wyręczy w jeździe samochodem, bo tak to dsię umęczę a nie odpocznę hehe :-O :-O :-O w szoku jestem...

super, może naprawdę coś do niego dotarło :brawo:

Tosiu zagłosowane 95

Qlczak brawo dla Rumcajsa :brawo:

u nas dziś pochmurno, ale nie pada, wczoraj za to zmokłam

http://fajnamama.pl/suwaczki/3s5p642.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-63875.png

Odnośnik do komentarza

Witam

Ja bylam dzis od 5 do 12.30 w pracy. Wiktorkowi dalej ida zabki, w dzien byl w miare znosny ale juz na wieczor 38 i marudzenia na maxa, wogole od jakiegos czasu czasami za nim usnie to 50 razy wstaje wywala smoczka i marudzi zeby mu podac a jak widzi ze nikt nie zwraca uwagi to jeszcze bardziej marudzi i zaczyna plakac, a jak widzi ze ktos wstaje to sie cieszy Lobuz moj maly. Na szczescie juz pomalu odplywa w kraine snu, ja w sumie tez powinnam bo jutro znowu na 5 ale jeszcze mi sie nie chce.

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/4178ad7c.gif

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13108

http://s1.suwaczek.com/20060624640123.png

08.2006

09.2009 [*] 11.2012 [*
Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny! ale wczoraj mialam kryzysa w pracy, aqz mi nerwy puscily i sie rozbeczalam. Bo ile mozna zszywac w jednym narozniku i proc bo musza sie szewki rowno nachodzic a nie zawsze tak wychodzi i potem wraca z kontroli do poprawek. W ogole najpierw z siora we wtorek szylysmy poduchy i widzieli ze sobie radzimy to dali nam pufy tez w miare a potem jak nam wyrabali sofe to byla masakra dopiero wczoraj ok 18 to skonczylam a siorka chwile przede mna. Masakra:/ potem cos innego i znowu ok 22 przyniesli nam taka sofe. Oni sa walnieci ze takie trudne na poczatku nam daja, i trzeba umiec rozroznic na rysunku co jest co jaki material itd.
U nas od rana sloneczko swieci, a mnie chyba chorobsko lapie, katar, gardlo mnie boli, kaszel:/
Milego dnia!!

http://www.suwaczek.pl/cache/f441d20d35.png

http://s8.suwaczek.com/20110910310214.png

http://s2.pierwszezabki.pl/027/0272739b0.png?7925

Odnośnik do komentarza

Heloł:)
ja właśnie oddałam Maję mojej mamie i zabrałam się za śniadanko:) Izak ta kanapka i jajecznica - SUPER:) kto mi taką przyrządzi?? u nas nocka prawie ok... raz wstawałam by dać Małej kropelki blokujące kaszel i raz na karmionko:)
Madzia a Ty do kiedy planujesz karmić cycusiem? gratuluję przespanej nocki:) super:)
Aga współczuję sytuacji w pracy:) ale nie poddawaj się:) widocznie wyczuli że mają zdolniachę przed soba;)
Marcysia łączę się w bólu:) u nas też ząbki ruszyły... widzę że pchają się kolejne dwa i Bączek nie jest zadowolony jak zwykle:(

http://www.suwaczek.pl/cache/bae7d4d333.png
http://moje.glitery.pl/text/43/59/4-MAJA-19082009-8816.gif http://s2.pierwszezabki.pl/022/022403960.png?6046

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...