Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

kasia001
tosia kurcze nie mam sanek :P mialam swoje 3 osobowe to oddalam dla siostrzenicy jak sie urodzila z kilka lat do tylu ;) ale i tak dla malego trzeba bedzie kupic..

macie dobre miksery?? kurcze ja swoj od siorki pozyczylam taki malutki i kurcze marchewke ostatnio tak mi zmielil ze tylko porozbryzgiwalo ja po kielichu a wygladala jak przetarta przez tarke :/
kasiu ja mam blender do warzywek jest spoko
gorzej z mięskiem dlatego kupuje słoiczki

Odnośnik do komentarza

Izak1979
alisss

Jutro bede wiedziala jak mi projekt wypadl... trzymajcie laski kciuki... tak chcialabym to miec juz za soba i pojechac w koncu do Ł... straaasznie tesknie.

trzymam kciuki zaciśnie, ciężko się pisze ale dam radę...

alisss
Co do zupek domowych

Zosia zjada wszystko co jej dam i cmoka i się śmieje wiec chyba jej smakuje, hihi a danonki podaje wszystkim dzieciom od ukończenia 4-go miesiąca życia, czytałam kiedyś, ze powinno się później ale nic się nie dzieje sensie wysypek czy innych rzeczy to jedzą, Zosia narazie tylko waniliowe, ale je...

Nikula
Izak ja z części Mazur Zachodnich:)

super...

Ronia nie doczytałam jeszcze o co chodzi ale jesli coś sie dzieje nie tak to też tulam mocno w ciemno, a potem doczytam..:36_1_21:

a ja postaram się być na bieżąco, może mi się uda...brakuje mi Was, ale robię kolejny projekt i czasu brakuje...robię dzieciom fotoksiążki z każdego roku życia tak, żeby każde dostało na 18-te urodziny 18 książek...zaraz wrzucę link do ramek...
wspaniałe te rameczki kochana i wykonanie :)
welcome home :)

Odnośnik do komentarza

Izak1979
Ronia a jaki masz blender, ja bez problemu miele mięsko w swoim.

wiesz co jakiś nie firmowy
ale powiem Ci że próbowałam też maszynką do mięsa zmielić i też jest kiepawo ale maszynka stara
muszę chyba zainwestowac
chociaż patrząc na to w ten sposób że niedługo zalecane bedzie jedzenie nie papkowate to może jak znalazł :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...