Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

Agatha
qlczak
Agatha

AZS? Nie było nawet takich podejrzeń, a widziało to dwóch lekarzy. Nie strasz Q.

Agatha, ale widzieli zdjęcia czy Małego? A nie chcę Cie straszyć, naprawdę, do 3r.ż mija. To jak będziesz u pediatry to zapytaj, dla nich to normalne, a nie informują. Długo sie trzyma dlatego zapytałam, ale nie denerwuj sie tym.

Dermatolog zdjęcia, a alergolog i pediatra na żywca widzieli. Nie wiem sama ani co robić, ani co to moze być. Nie powiem wqrw... mnie ten stan.

Agatha, spytaj jutro co myśli, że co to może byc. Pediatra ma jakieś pojęcie a jak zobaczysz, że zielona to spytaj czy jest sens iść do dermatolga dzieciecego i wtedy się zastanowisz, co i jak.

ferinka
Nie laseczki, to ze Mnie łoś i to do potęgi.

No ale gdyby nie ty Q to bym tak miała link zły. Tylko mnie zdziwiło iż mówisz że nie widzisz tego napisu. :)

Qlczak stoi na straży i pilnuje.
Dobrze, że macie takiego Qlczaka :oczko:

Odnośnik do komentarza

Agatha
ronia
Boziu oglądam na TVN Warszawa o 9 miesięcznej Amelce której nie przypilnował ojciec w czasie kąpieli i jest w stanie krytycznym ::(: straszne ::( płakać mi się chce

Weszłąm na ich stronę internetową i przeczytałam, straszne.
pokazywali biedulke w łóżeczku w szpitalu
biedna malutka mózg podobno jest już wyłączony tragedia ::(:
jak ja nie nawidze jak dzieci cierpią, giną znieść tego nie mogę normalnie

Odnośnik do komentarza

ronia
Agatha
ronia
Boziu oglądam na TVN Warszawa o 9 miesięcznej Amelce której nie przypilnował ojciec w czasie kąpieli i jest w stanie krytycznym ::(: straszne ::( płakać mi się chce

Weszłąm na ich stronę internetową i przeczytałam, straszne.
pokazywali biedulke w łóżeczku w szpitalu
biedna malutka mózg podobno jest już wyłączony tragedia ::(:
jak ja nie nawidze jak dzieci cierpią, giną znieść tego nie mogę normalnie

Ja ostatnio wyłam jak bóbr jak mówili o tym 4mc. pobitym niemowlaku. Nawte nie mogę o tym myśleć bo mi się oczy pocą.

Odnośnik do komentarza

Agatha
ronia
Agatha

Weszłąm na ich stronę internetową i przeczytałam, straszne.
pokazywali biedulke w łóżeczku w szpitalu
biedna malutka mózg podobno jest już wyłączony tragedia ::(:
jak ja nie nawidze jak dzieci cierpią, giną znieść tego nie mogę normalnie

Ja ostatnio wyłam jak bóbr jak mówili o tym 4mc. pobitym niemowlaku. Nawte nie mogę o tym myśleć bo mi się oczy pocą.
czasami człowiek nie chciał by widzieć i słyszeć
a ja czasami chciałabym wyłączyć pamięć zresetować tak to wszystko boli

Odnośnik do komentarza

ronia
Boziu oglądam na TVN Warszawa o 9 miesięcznej Amelce której nie przypilnował ojciec w czasie kąpieli i jest w stanie krytycznym ::(: straszne ::( płakać mi się chce

O matko::(:
Agatha
Roniu Dziecko moje w palmach od dwóch miesięcy, nie wiem już co robić. Podejrzewam, ze to od mleka. Jutro idę po receptę na Bebilon pepti.

Mam nadzieje,że pomoże.Mojemu pomogło

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

ronia
Agatha
ronia

pokazywali biedulke w łóżeczku w szpitalu
biedna malutka mózg podobno jest już wyłączony tragedia ::(:
jak ja nie nawidze jak dzieci cierpią, giną znieść tego nie mogę normalnie

Ja ostatnio wyłam jak bóbr jak mówili o tym 4mc. pobitym niemowlaku. Nawte nie mogę o tym myśleć bo mi się oczy pocą.
czasami człowiek nie chciał by widzieć i słyszeć
a ja czasami chciałabym wyłączyć pamięć zresetować tak to wszystko boli
Amelka walczy o życie Ojcu grozi więzienie - Stolica - TVN Warszawa - 25.02.2010

Odnośnik do komentarza

ronia
Agatha
ronia

pokazywali biedulke w łóżeczku w szpitalu
biedna malutka mózg podobno jest już wyłączony tragedia ::(:
jak ja nie nawidze jak dzieci cierpią, giną znieść tego nie mogę normalnie

Ja ostatnio wyłam jak bóbr jak mówili o tym 4mc. pobitym niemowlaku. Nawte nie mogę o tym myśleć bo mi się oczy pocą.
czasami człowiek nie chciał by widzieć i słyszeć
a ja czasami chciałabym wyłączyć pamięć zresetować tak to wszystko boli

Nie mam aż tak przykrych wspomnien jak ty, ale nie raz mi się marzył taki reset. Tylko szkoda by było tych dobrych.

Odnośnik do komentarza

Agatha
ronia
Agatha

Ja ostatnio wyłam jak bóbr jak mówili o tym 4mc. pobitym niemowlaku. Nawte nie mogę o tym myśleć bo mi się oczy pocą.
czasami człowiek nie chciał by widzieć i słyszeć
a ja czasami chciałabym wyłączyć pamięć zresetować tak to wszystko boli

Nie mam aż tak przykrych wspomnien jak ty, ale nie raz mi się marzył taki reset. Tylko szkoda by było tych dobrych.
szkoda fakt
no i reset wiązałby się z utratą tych najmniejszych chwil
co wiązało by się z totalnym zapomnieniem a nie wszystko chce się zapomnieć

Odnośnik do komentarza

ronia
ronia
Agatha

Ja ostatnio wyłam jak bóbr jak mówili o tym 4mc. pobitym niemowlaku. Nawte nie mogę o tym myśleć bo mi się oczy pocą.
czasami człowiek nie chciał by widzieć i słyszeć
a ja czasami chciałabym wyłączyć pamięć zresetować tak to wszystko boli
Amelka walczy o życie Ojcu grozi więzienie - Stolica - TVN Warszawa - 25.02.2010

:Płacz::Płacz:

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

Witam!
Dopiero teraz mam chwilkę i poczytałam,co pisałyście...smutno tu trocho...tak mi żal tych dzieciaczków...czasem nachodzą mnie potworne myśli,że ktoś mógłby skrzywdzić moją Kajkę i dopada mnie panika, że niebędę w stanie ją przed wszystkim uchronić....odpycham te myśli od siebie jak tylko mogę, bo vbym się zamęczyła...ale wracają niestety....kurna- myśl o robalach w babanie też do mnie wraca...dzięki laski! dziś właśnie zjadłam jednego i mi "powróciła myśl" jak już przy końcówce byłam a palcem drugiej ręki wpychałam bananożernej Kai kawałek tego robalo-banana! a! i myśl o jagodowej kupie też do mnie wraca...zareagowałam tak samo-kompletnie zapomniałam,że podałam dziecku jagody, na szczęście doznałam tej pampersowej traumy w Pl i moja mama była obok, i wszystko się dobrze skończyło :) kochana mamusia! a skoro już o kupkach, to Kaja wali średnio 3 dziennie i każda inna- cała paleta jak się patrzy...nie wiem,czy normalne...jeśli chodzi o mięsko to jadła już królika (raz, w pl bo tu nie widz, łyżeczkę i z królika zrobił się paw!!!...zajada się za to kurczakiem, tuńczykiem, wołowinką i wieprzowinką. Tu jakoś inne normy mają, bo ja daję jej słoiczki i to tylko te od 4 miesiąca a jak patrz w pl to niekt rzeczy co tu są od 4 m-ca to w pl to po min 7 są! wcina np jogurt z pomarańczami, co ponoć w pl po 10mcu jest a tu jest po 4. więc ja się wcale nie kieruję tym co inni mówią, patrzę by było zdrowe i daję po troszku wszystkiego i patrzę jaka reakcja, jak dotąd jest luz,tylko marchewka nie zrobiła wrażenia,choć ostatnio je pod warunkiem,że w daniu np z mięskiem i innymi warzywkami....a! i jeszcze się chc zap jakie Wy szczepienia teraz robicie??? Kaja to miała jak miała 4-mce czy jakoś tak i teraz dop jak będzie miała 12 mcy...
Tosia, a co z tymi kupkami Mai? czemu robiłaś te badania? miała jakieś objawy czy co???
mpearl, 3mam kciuki za wyniki..mi by się pewnie tez jakiś przegląd przydał, bo jakaś zmęczona ciągle i ostatnio miałam cyk; dni co mi codziennie krew z nosa musiała se polecieć...ale od jakiegoś czasu ok....a tak poza tym to wł wcinam jajecznicę z pomidorkami bo mnie naszło....chce któraś?:)_

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nroeqs0ymjd9h.png

Odnośnik do komentarza

a co do karmienia, bo któraś pis o kapuście- sorki,nie pam, która,a już mi się nie chce szukać-ja jak spyt w szpit czego mam nie jeść to wielkie oczy zrobili-właśnie mam jeść wszystko i jak najróżnorodniej by mieć bogatą dietę i dziecko przyzwyczajać. Poza tym tak jak Izak pisała (chyba) to już nie noworodki i ja bym wciągała śmiało! Ja kilka dni po cc jadłam pizzę i było ok...poza tym jak moja mama przyl (3tyg po cc) to mi się bigosu zachciało i zjadłam pół garnka bo mi mama narobiła :D...a Kajkę brzuszek bolał ze dwa razy (nie po pizzy i ne po bigosie hehehe.. no i odpukać)... także jak widać na moim przykładzie- można wcinać.Dodam,że mi w szpitalu pow,że jest tyle kobiet i kultur i co? kobiety w Indiach jedzą gotowane, jałowe jak karmią? oni mają tak wszystko mocno przyprawione,że szok i nawet ja po hinduskim mam dzień na kiblu, a (jak to pow mi położna) co najwyżej hinduski noworodek inną kupkę zrobi...moja kuz też stos dietę matki karmiącej i jej się anemią skończyło...ale się nie wymądrzam bo rozumiem,że są dzieci wrażliwe i niektóre bardzo reagują na zmiany w pokarmie.

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nroeqs0ymjd9h.png

Odnośnik do komentarza

Ja pisałam o kapuśniaku::):
Zjadłam troszke i małemu nic nie było:)
Ja w sumie jem wszystko,tylko bałam sie bo to kapusta i nie chciałam żeby małego brzuszek bolał.No nie jem smażonego,ale to raczej mój wybór
Tylko kurde schudłam za bardzo teraz,mały ze mnie wysysa wszystko,ech

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

kaja09
Witam!
Dopiero teraz mam chwilkę i poczytałam,co pisałyście...smutno tu trocho...tak mi żal tych dzieciaczków...czasem nachodzą mnie potworne myśli,że ktoś mógłby skrzywdzić moją Kajkę i dopada mnie panika, że niebędę w stanie ją przed wszystkim uchronić....odpycham te myśli od siebie jak tylko mogę, bo vbym się zamęczyła...ale wracają niestety....kurna- myśl o robalach w babanie też do mnie wraca...dzięki laski! dziś właśnie zjadłam jednego i mi "powróciła myśl" jak już przy końcówce byłam a palcem drugiej ręki wpychałam bananożernej Kai kawałek tego robalo-banana! a! i myśl o jagodowej kupie też do mnie wraca...zareagowałam tak samo-kompletnie zapomniałam,że podałam dziecku jagody, na szczęście doznałam tej pampersowej traumy w Pl i moja mama była obok, i wszystko się dobrze skończyło :) kochana mamusia! a skoro już o kupkach, to Kaja wali średnio 3 dziennie i każda inna- cała paleta jak się patrzy...nie wiem,czy normalne...jeśli chodzi o mięsko to jadła już królika (raz, w pl bo tu nie widz, łyżeczkę i z królika zrobił się paw!!!...zajada się za to kurczakiem, tuńczykiem, wołowinką i wieprzowinką. Tu jakoś inne normy mają, bo ja daję jej słoiczki i to tylko te od 4 miesiąca a jak patrz w pl to niekt rzeczy co tu są od 4 m-ca to w pl to po min 7 są! wcina np jogurt z pomarańczami, co ponoć w pl po 10mcu jest a tu jest po 4. więc ja się wcale nie kieruję tym co inni mówią, patrzę by było zdrowe i daję po troszku wszystkiego i patrzę jaka reakcja, jak dotąd jest luz,tylko marchewka nie zrobiła wrażenia,choć ostatnio je pod warunkiem,że w daniu np z mięskiem i innymi warzywkami....a! i jeszcze się chc zap jakie Wy szczepienia teraz robicie??? Kaja to miała jak miała 4-mce czy jakoś tak i teraz dop jak będzie miała 12 mcy...
Tosia, a co z tymi kupkami Mai? czemu robiłaś te badania? miała jakieś objawy czy co???
mpearl, 3mam kciuki za wyniki..mi by się pewnie tez jakiś przegląd przydał, bo jakaś zmęczona ciągle i ostatnio miałam cyk; dni co mi codziennie krew z nosa musiała se polecieć...ale od jakiegoś czasu ok....a tak poza tym to wł wcinam jajecznicę z pomidorkami bo mnie naszło....chce któraś?:)_

Ze szczepieniami u mnie tak samo, trzecie miał w 4m-cu i teraz dopiero w 13miesiącu

czasem nachodzą mnie potworne myśli,że ktoś mógłby skrzywdzić moją Kajkę i dopada mnie panika, że niebędę w stanie ją przed wszystkim uchronić....
- KAja jak dla mnie to chyba każda z nas coś takiego ma, jedna w mniejszym druga w wiekszym zakresie, ale ma
PS. własnie reklamowali w tv nowy program- "zabić z miłości"

ja bym chciała, mniam mniam, ale nie mogę :( ani jaja ani pomidorka :(

Odnośnik do komentarza

madziaas
Ja pisałam o kapuśniaku::):
Zjadłam troszke i małemu nic nie było:)
Ja w sumie jem wszystko,tylko bałam sie bo to kapusta i nie chciałam żeby małego brzuszek bolał.No nie jem smażonego,ale to raczej mój wybór
Tylko kurde schudłam za bardzo teraz,mały ze mnie wysysa wszystko,ech

to się cieszę,że dzielnie chłopak zniósł kapuchę ;)
no właśnie widzę na zdjęciu i czyt wcześniej,żeś chudzinka...się z Tosią możecie na wspólne lumpkowe zakupy wybrać...ja dzisiaj kupiłam sobie luźną koszulkę do spania z napisem " i love my mr strong" .....i luźna koszulka jest obcisła|!!!!!....mam nadz,że chociaż mr strong będzie z tego faktu zadowolony...dodam,że owa obcisłość jest nie tyle w biuście co w pasie...eh...a do tego sobie usmażyłam jajka na maśle, hehehhe:o_no:
...a cyca już ze 2 razy dziennie daję Kai, więc mi wyssysacz odchodzi.... :/

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nroeqs0ymjd9h.png

Odnośnik do komentarza

madziaas
Q nie jesz pomidorków?? Z jajkiem to u mnie troszke gorzej bo to białko i nie bardzo moge

pomidorków, papryki i owoców drobnopestkowych +cytrusy. Co prawda jadlam to wszystko i było ok. ale teraz zakazali A no i jaja.

kaja09
Q a czemu nie możesz?jeśli wolno spytać? pocieszę Cie i przyznam się,że już żdżarłam całe,ale mogę dosmażyć :D

bo Mały ma wysypkę i kazali wyeliminować, bo nie wiemy od czego.

Odnośnik do komentarza

qlczak
madziaas
Q nie jesz pomidorków?? Z jajkiem to u mnie troszke gorzej bo to białko i nie bardzo moge

pomidorków, papryki i owoców drobnopestkowych +cytrusy. Co prawda jadlam to wszystko i było ok. ale teraz zakazali A no i jaja.

kaja09
Q a czemu nie możesz?jeśli wolno spytać? pocieszę Cie i przyznam się,że już żdżarłam całe,ale mogę dosmażyć :D

bo Mały ma wysypkę i kazali wyeliminować, bo nie wiemy od czego.

Achaa,no to tak;/

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

witam
ale miałam nockę :) NIby ok ale moja niunia wstawała 4 razy na cycka :oops:
No ale się wyjrzy za okno.... ślicznie dziś będzie :love: Wczoraj byłyśmy na dworku to Nadunia się opalała w słoneczku :sun: Spała sobie godzinkę .
A na weekend trzeba coś wymyśleć jakiś wypadzik dalej. hmmm pomyślimy zobaczymy ... No to kto chcę :kawa:
MIŁEGO I SŁONECZNEGO DNIA

Wirtualna Polska

http://wp.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...