Skocz do zawartości
Forum

Monitor oddechu + niania


Rekomendowane odpowiedzi

dziewczyny, a czy myślicie, że taka elektroniczna niania jest w ogóle potrzebna?
wiem, że monitor oddechu i elektroniczna niania są zalecane w przypadku dzieci urodzonych przed terminem, niemniej czytałam rożne opinie na temat stosowania tych gadżetów przy dzieciach urodzonych bez żadnych powikłań. że "nasze babcie tego nie stosowały", że "usypia czujność mamy"...
trochę się z tym zgadzam, a jednak chciałabym mieć dodatkową "pewność", że zareaguję w czas na jakiś problem...
co sądzicie?

Odnośnik do komentarza

Hmmm... czy monitor z nianią usypia czujność? Nie wydaje mi się. Ja mogę się wypowiedzieć na podstawie doświadczeń przy opiece nad maluchami siostry, bo moje dziecko jest dopiero w drodze i też kupiłam dla niego angel care. Mając monitor oddechu człowiek jest tak samo czujny, tylko przy tym wszystkim spokojniejszy. Może ugotować obiad nie biegając co sekundę do pokoju maluszka lub po prostu przespać kilka godzin bez niepotrzebnego wstawania żeby sprawdzić czy pociecha aby na pewno oddycha. Monitor z nianią pokazuje wszystko - aktywność, oddech, przekazuje dźwięk - z tym, że żeby coś sprawdzić nie trzeba stać nad łóżeczkiem;)

http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbjw4zkab5te0m.png

Odnośnik do komentarza

my mieliśmy nianię - bardzo ale to bardzo polecam. I matę na bezdech. Po 2 tygodniach przestaliśmy jej używać. Uważam, że jeśli nie ma medycznych wskazań to kasa wywalona w błoto. Bardzo irytował mnie fakt, że w środku nocy kiedy podnosiliśmy dziecko z łóżeczka zapominaliśmy wyłączyć czujnik. Po 10 sekundach darł się budząc wszystkich domowników i sąsiadów pewnie też.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...