Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłam jak na razie jedne jeansy długie z tym pasem na brzuszek :) Bluzki kupuję rozciągliwe, wybieram takie z fajnego materiału :) Widziałam super bluzeczkę w małym sklepiku z ubraniami ciążowymi biała, przewiewna w kolorowe kwiaty, ale to taka śliczna... zamierzam ją kupić, ale muszę znaleźć chęci i czas na wybranie się na zakupki :)

Któraś z was pisała o wątróbce ... jak przeczytałam to nabrałam ochoty, zadzwoniłam do mamy i kupiła :D zrobiłśmy na obiad taką duszoną z cebulką do tego młode ziemniaczki z koperkiem i mizeria... ale sie najadłam :D mniam :D

Ten lek od tarczycy działa na mnie dziwnie, ciągle jestem głodna... miała tak któraś z was? Nawet jak zjem to od razu jeść mi się znów chce i tak mam od 2 dni ;/ dziwne...

Odnośnik do komentarza

Madlenka
Chyba wiem jakie czerwone ogladalam ale to nie moj kolor :) a ja znalazlam na internecie moje i do tego jeszcze mam takie jak te dlugie jeansowe to takie same materialowe piaskowe :)
Sa super moge w nich wszystko robic

monthly_2014_06/grudnioweczki-2014_12178.jpg

monthly_2014_06/grudnioweczki-2014_12179.jpg

Odnośnik do komentarza

Tak to napewno te o których mówisz,bo innych nie było w takim kolorze:)
Krótkie jeansowe mam takie same :D a te długie fajnie! Nie było takich :/ ja jasne takie lniane długie kupiłam i jeansy,które dałam do skrócenia bo były za długie nogawki-zdziwiłam sie.
Carolineee z ta tarczycą to nie wiem moze musisz sie przyzwyczaić? Ja przed brałam i w czasie ciazy w pierwszych tyg mega złe sie czułam bo mi poziom TSH skoczył wiec jak zmieniłam dawkę to sie o niebo lepiej poczułam.. Spokojnie bedzie lepiej :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

Pół dnia mnie nie było a tu takie zaległości :)
Magnoliam daj znać co i jak po jutrzejszej wizycie.
KariKari ja chcę najpierw zrobić album zdjęć usg i rosnącego brzuszka
Piszecie, że macie bolące piersi. Moje tylko rosną i nie są tkliwe czy bolesne. Nie wiem czy to dobrze. Mój brzusio rośnie pięknie. Dziś byłam w pracy pierwszy dzień po L4, jakoś dałam radę przez 10h. Mam pracę biurową. Co do ciuchów to też zaczynam się nie mieścić w niektóre ubrania. Na razie nie będę kupowała nic. Najlepiej czuje się w spodenkach z gumką :)
Jem teraz smażoną fasolkę szparagową z bułką tatrą plus pomidory z cebulką, palce lizać. Już dawno za mną chodziła.

Odnośnik do komentarza

Możliwe, że to kwestia przyzwyczajenia sie organizmu :)

Mi się marzy bób z masełkiem... albo kukurydza gotowana podsmażona na masełku i z solą...mniaaam! :) Aż jutro skoczę sprawdzić czy gdzieś już można kupić :D

W Tesco są super spodenki przewiewne kolorowe z gumkami przy kostkach i przy brzuchu, nie dla ciężarnych ale super i za ok. 50zł - mam zamiar zakupić :)

Odnośnik do komentarza

To ja wcinałam dzisiaj wątróbkę :D
He he widzę, że wszystkie zrobiłyśmy zakupy w h&m. :) Ja też kupiłam tam sobie te leginsy, są genialne ! Niestety krótkie spodenki były na mnie trochę za małe rozm. 44 ogólnie noszę 46. Ale przyjaciółka która mieszka w Anglii kupi mi kilkla par spodni u siebie, bo wychodzą rozmiarowo dużo większe niż w Polsce. :) Póki co śmigam w krótkich leginsach i spodenkach bawełnianych. :)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

MłodaFasolka- nie wiem ile masz wzrostu, ale masz ten sam rozmiar co ja :) chociaż to zależy z jakiego sklepu :) u mnie w H&M było dużo 46, więc jak coś to daj znać co sobie upatrzyłaś to sprawdzę czy u mnie w Lublinie są i jakoś się może dogadamy i Ci wyślę :)
Oj wątróbka to mi dziś smakowała, ale na następne kilka miesięcy mi już wystarczy :D

Odnośnik do komentarza

Ale dziewczyny narobiłyście mi smaka :)) zjadłabym teraz wszystko co mam w lodówce :D dzisiaj też kupiłam fasolkę i kalafiora, teraz zastanawiam się na co mam większą chęć hehe :))
Carolineee ja ogólnie mam tak, że cały czas mam na coś smaka, myślałam, że to wynik ciąży, a nie tych prochów :)
Lekarz mówił, że mam je brać całą ciążę i jeszcze później też.

Dziewczyny jak wizyty?? Pochwalcie się :))

Odnośnik do komentarza

Na stronie z hm mozna sobie tez chyba zamowic ubrania a tam jest rozmiar 46.

Ale dziewczyny nad jednym trzeba soe zastanowic teraz mamy moze taki rozmiar jaki mamy a za 3 miesiace moze bedziemy mialy wieksze i znow bedzie trzeba kupowac nowe ubrania.
Dlatego ja nosze 36 ale wszystkie spodnie kupilam rozmiar 38 zeby miec jeszcze luz i w razie czego byc przygotowana

Odnośnik do komentarza

Legginsy z h&m też mam i polecam, bo rzeczywiście bardzo wygodne. Kupiłam też takie luźne przewiewne spodnie czarno-białe z krótką ciążową gumką. Są świetne, polecam :)
Bób dzisiaj kupiłam, ale niestety za pół kilo dałam 10 zł :/ ale musiałam :) kukurydzkę też bym zjadła, ale to chyba jeszcze troszkę bo nigdzie nie widziałam :(

Odnośnik do komentarza

W H&m którym byłam było same 44 z krótkich spodenek. U siebie mam niestety tylko jedno h&m. A na stronie widziałam, ale nie lubię kupować w ciemno. :)
Carolineee- Dziękuję za propozycję, ale już kumpela z Anglii mi coś tam przywiezie, ma podobne rozmiary do mnie. A ja wzrostu mam 168.
Właśnie zjadłam twaróg z rzodkiewka, szczypiorkiem, i pomidorem! Pycha! :D

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny! ja mialam od kilku dni straszna ochote na rosöl wkoncu dzis zrobilam zajadalam sie tak jakbym z tydzien niejadla! Na kolacje pöl arbuza,malinki i kanapka z serem. Dzis zamöwilam ta poduszke do spania i karmienia,naszukalam sie i naczytalam o nich bo jest ich mnustwo z firmy "Elie" z glowa slonia! Fajna z pluszu i w srodku kulki ze steropianu,kobiety bardzo ja chwala czytajac na Forum. W H&M tez kupilam krötkie spodenki z tym materialem na brzuch a dzis kupilam 4 sukienki,fajne luzne bo chyba w takie upaly to najwygodniejsze,u nas zaczely sie przeceny letnie a oficjalnie beda do 70% od 1.07 wtedy mozna szalec i dla siebie i dla maluszka mam nadzieje ze bede wiedziala co bedzie ,Termin 24.06 powinno byc juz wiadomo. Co do wözka niemozemy sie z mezem jeszcze zdecydowac ale na kupno jeszcze zawczesnie.

Odnośnik do komentarza

U mnie bób rośnie... ale będzie dopiero za jakiś miesiąc :( Fasolka tak samo... wiec pozostaje mi tylko kupić teraz :)

Nie mam pomysłu na dzisiejsze śniadanie, ale spróbuję zjeść wędlinę z kurczaka, jakąś gotowaną może mi wejdzie... mam nadzieję, że nie będę miała do niej wstrętu - oby. Bo skoro wątróbkę zjadłam to może i kurczak mi wejdzie :)

Dziewczynki dajcie znać, jak minęły wizyty! :) Bo my tu czekamy na wieści i nic...

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczynki :) jestem szczęśliwa bo zów widziałam wczoraj moje maleństwo takie duże już :) z usg wyszło ze to 13 tydz :) wszytko jest w jak najlepszym porządku dzidzia zdrowo rośnie wszytko ma wykształcone i wymiarowe :) tak że jestem zadowolona :)
Żałuję ze nie powiedziałam przed badaniem o płytce a one tez nie zapytały czy chce potem powiedziałam ze chiaął bym to mi powiedział ze miałam powiedziec wstecz przed badaniem byłam troche zła ale już trudno ważne że e wszystko z dzidzi ok :)
Płci jeszcze też nie poznałam bo dzidzia nie chiała sie obrucić :) ciagle wywijała fikołki hhehe :) ale za trzy tyg jak bede u Pani doktor na wizycie to mysle że dzidzia sie ładnie ułoży i coś zobaczymy :)

Kari kari jak u Ciebie po badaniu :)

monthly_2014_06/grudnioweczki-2014_12187.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

już jestem dziewczynki :)
jestem mega szczęśliwa :)
wyniki badań w porządku :)
muszę tylko kwaśne jeść by zakwasić mocz by nie nabawić się infekcji bo mój wynik jest przy dolnej granicy kwaśnego i zasadowego więc profilaktycznie.
razem z mężem widzieliśmy nasze Szczęście, które machało do nas rączkami i nóżkami tak słodko, że obydwoje mięliśmy łzy w oczach, Pani doktor pokazała rączki, nóżko główkę i słyszeliśmy serduszko tak pięknie biło :) mąż od razu uśmiech na twarzy.... to było niesamowite dla nas a szczególnie dla niego bo pierwszy raz widział...
u mnie wynika 11 tydzień z usg a z OM 12, czyli różnica 5 dni dokładnie... więc na granicy 31 grudnia i 3 stycznia poród, ale i tak jestem tu z wami i trzymam się Was ;)
a 2 tygodnie mamy badanie genetyczne i pani doktor opowiadała mi o teście PAPPA, ale mówiła, że nie ma sensu robić jeśli z genetycznego będzie ok... gdyby były jakieś wątpliwości to by sama nas skierowała... ale takiej myśli nie dopuszczam, dzidzia rozwija się super, więc musi być dobrze
Pani doktor zmieniła mi witaminy na PREGNA PLUS
co do mięsa to mówi by się nie zmuszać skoro mam dobre badania, samo przejdzie, a na ból kręgosłupa to dużo odpoczywać i leżeć :)
spadkiem wagi też mam się nie przejmować a bóle podbrzusza czasami to normalna sprawa

co do płci to nie znamy - za 2 tygodnie będziemy próbować podejrzeć kto się u nas kryje :)

zdjęcie oczywiście wstawiam mojego Szkraba :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...